بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) یکی از بازیهای موفق شرکت Kefir در سبک اکشن و بقاست. که توانسته بازیکنان زیادی را به سوی خودجذب کند. از اینرو به برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) میپردازیم در بازی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) شما جز یکی از بازماندگان و نجات یافته روی زمین هستید که باید برای بقاو زنده ماندن نه تنها با زامبی ها و افراد دیگر بجنگید.بیشک برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) ما را یاد سریال معروف Walking Dead (راه رفتن مردگان) میندازد .که بیشک طرفداران این سریال از بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) بسیاز لذت میبرند.

 برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

گیم پلی بقا بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) درای دو سبک بازی است یکی بقا و دیگری اکشن . که در گیم پلی بازی برای بقا نیاز دارید که اول  بدنبال غذا باشید مانند انواع میوه ها که در جنگل میتوانید پیدا کنید . و یا اینکه خود دست به کار بشوید و با وارد شدن به قسمت ساخت و سازها که در سمت راست بصورت آیکون آچار هست. میتوانید برای خود نه تنها زمین کشاورزی برای کاشت دانه های غذا بلکه دیگر وسایل مورد نیاز مانند انواع سلاح و وسایل خانه و … بسازید . همچنین میتوانید در زمین خود  با چوب و سنگ که با تبر و قطع درختان و یا خرد شدن سنگ ها بوسیله چکش برای خود سرپناه درست کنید و در ادامه سرپناه خود را تبدیل به یک خانه بزرگ و مقاوم در برابر حمله زامبی ها کنید.

برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

در بازی برای واقعیت بیشتر کارهای روزانه مانند عرق کردن – حمام کردن – غذا خوردن و دستشویی رفتن نیز در بازی قرار گرفته شده است

گیم پلی اکشن بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

اما در گیم پلی بازی در سبک اکشن شما نیاز دارید که شجاع باشید و پا به بیرون زمین و خانه خود بگذارید . و وارد دنیای بیرحم بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) بشوید . با وارد شدن به بیرون از زمین خود وارد نقشه بازی میشویم که شامل انواع مکان ها مانند پایگاه – ایستگاه پلیس – بیمارستان – پمپ بنزین – زمین کشاورزی – هتل و .. که میتوانید وارد آنها بشوید و بدنیال ایتم های مورد نیاز برای ساخت اسلحه – لباس – کیف – شلوار – وسایل نقلیه مانند موتور ، ماشین ،هلکوپتر – انواع کارخانه و … پیدا کنید و در کوله پشتی خود قرار بدهید .

برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

که البته وارد شدن به این مکان ها ساده نیست . هر کدام از آنها بستگی به سطح سختی خود درای زامبی ها و موجودات ضعیف تا قوی هستند که بابد با انواع سلاح مانند چاقو – تبر – کمان – کلت  – مسلسل و … که میتوانید بسازید به جنگ با آنها بروید  و محیط را برای پیدا کردن جعبه و وسایل پاکسازی کنید .

در بازی میتوانیدبطور مخفیانه و از پشت نیز زامبی ها را نابود کنید

برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

 Event روزانه

همچنین در کنار این مکان های ثابت بازی برای جلوگیری از تکرار و تنوع بیشتر مکانهایی نیز بصورت روزانه Event در بازی ظاهر میشوند مانند کمپ های شکار که معمولا در داخل آن توله سگ هایی را میتوانید برای پرورش پیدا کنید و زمانی که در زمین خود از آنها مراقبت کردید میتوانید بعنوان یار و دوست خود همیشه همراه داشته باشید تا در مبارزات به کمک شما بیاید . و یا کاروان های جنکی که مورد هجوم زامبی ها قرا گرفته اند و پر از جعبه و وسایل میباشند  و … که هر کدام بسته به زمان های متفاوت بر روی نقشه قرار میگیرند و بعد از اتمام ساعت محو میشوند.

برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

برای جابجابی سریعتر در نقشه میتوانید از وسایل نقلیه مانند موتور نیز استفاده کنید

اما از نکات دیگر گیم پلی برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) سطح Level شماست که با هربار جنگ و کار بیشتر میشود باعث میشود قویتر و مهارت ها Skils خود را مانند ضربه های قویتر – سرعت بیشتر – خوردن غذا و آب کمتر – شانس پیدا کردن آیتم های کم یاب – جان بیشتر و … را برای خود کسب کنید.

گرافیک بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته)

گرافیک بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) بسیار زیبا چشم نواز است .محیط ها – مکان آیتم ها –  بسیار خوب و زیبا با حزئیات بالا طراحی شده اند . بطوری که تمامی مدل ها و آیتم ها دارای حداقل طراحی هستند .کاراکتر بازی که براحتی میتوانید آنرا شخصی سازی کنید  داری حرکات نم و طبیعی است مانند استایل های حرکتی  قطع درختان و یا طرز گرفتن اسلحه و شلیک – احساس گرسنگی – دستشویی – زخمی شدن و .. همچنین زامبی ها که درای مدل های مختلف حرکتی و اندازه هسنتند و یا حیوانات که همگی بخوبی طراحی شده اند .

نتیجه گیری  بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) 

در کل بازی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) یکی از سرگرمترین و بهترین بازیهای سبک اکشن و بقاست . که در همه  مراحل  برسی بازی Last Day on Earth: Survival (آخرین روز روی زمین : نجات یافته) نمرات بسیار بالایی گرفته است توانسته بهترین بازی در سال ۲۰۱۷ را نصیب خود کند .

برسی بازی Last Day on Earth: Survival
گیم پلی 9.9
گرافیک 9.8
کنترل 9.7
صدا 9.8
داستان 9.5
خلاصه
7.8
عالی

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

7 دیدگاه ها

 1. مسعود

  بهمن ۱۴, ۱۳۹۷ در ۶:۳۰ ب.ظ

  من دو ساله بازی میکنم واقعا عالیه ولی هنوز نسخه بتا هست ..

  پاسخ دادن

  • محمدحسين

   تیر ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۳۴ ق.ظ

   لولت الان چنده؟

   پاسخ دادن

   • مسعود

    تیر ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۳۴ ب.ظ

    محمد حسین داداش الان لولم ۸۸ ..
    البته خیلی بیشتر میتونست باشه . اوایل خیلی بازی میکردم ولی دیدم فعلا نسخه بتاست دیگه زیاد جدی نگرفتم تا نسخه الفا اصلی بیادش .. خودت چطور بازی میکنی لولت چیه ؟

    پاسخ دادن

 2. مصطفی

  بهمن ۱۴, ۱۳۹۷ در ۶:۳۴ ب.ظ

  ممنون . بعد از برسی نصب کردم فکر نمیکردم انقدر باحال باشه

  پاسخ دادن

 3. سجاد

  بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ در ۸:۵۸ ق.ظ

  چند ساله نسخه بتاست نمیدونم اصلش کی میاد اخه میگن اصلی بیاد باید از اول بازی کنید همه زحمتا پر

  پاسخ دادن

 4. Poria

  تیر ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۳۸ ب.ظ

  چه‌ بازیه ها امروز دانلود کردم .. نسخه مود گرفتم‌خیلی راحته فقط بچه ها اینجوری مشکلی پیش نمیاد نکنه لولم بره باالا اکانتمو ببندن .. از این‌میترسم 😥

  پاسخ دادن

 5. جمال

  شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ در ۷:۲۶ ب.ظ

  نه پوریا مشکلی پیش نمیاد . فقط ایتم هایی که هنوز به بازی اضافه نشدن نساز

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *