بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازیهای اکشن در سبک بتل رویال برای آندروید و آیفون است . که توانسته عنوان بهترین بازی در سال ۲۰۱۸ را نصیب خود کند.از این رو قصد داریم به آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) بپردازیم تا کمکی برای بهتر بازی کردن دوستداران این بازی بشود. در ابتدا پس از دانلود بازی PUBG MOBILE – پابجی موبایل (اندروید و آیفون) و اجرای بازی وارد صفحه اصلی خود لابی میشوید .

آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

در این قسمت ضمن دیدن کاراکتر اصلی خود میتوانید از سمت راست از قسمت Shop برای خود لباس و یا اسلحه های متفاوت را بگیرید و از قسمت Event مامویت ها و امتیازات و جوایز خود را دریافت کنید. در سمت چپ با استفاده از آیکون Friends و invite میتوانید دوستان جدید پیدا کنید و یا آنها را وارد کلن یا گروه خود کرده  با یکدیگر شروع به بازی کنید . اما در قسمت بالا سمت چپ و در زیر ایکون Start گزینه های مود بازی قرار دارند . که میتوانید با استفاده از این قسمت مود مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس شروع به بازی کنید.

مودهای موجود در بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

 آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

Classic Mode (مود کلاسیک)

مود کلاسیک Classic Mode در واقع مود اصلی و قدیمی بازی است که در آن ۱۰۰ بازیکنان میتوانند در یک نقشه کامل و بزرگ به مبارزه بپردازند.که معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول میکشد.

Arcade Mode (مود آرکید)

مود آرکید Arcade Mode خود نیز شامل انواع مختلفی از حالت های بازیست از جمله :

Quick Match : در واقع حالت اصلی مود Arcade Mode است که در آن بازیکنان در یک نقشه کوچک با یکدیگر مبارزه میکنند و حدود ۸ دقیقه طول میکشد.

Sniper Training : مود Sniper Training همانطور که از نامش پیداست مخصوص بازیکنانی است که علاقه به اسلحه های اسنایپر دوربین دار و شکار از راه دور را دارند  حدود ۱۵ دقیقه طول میکشد.

Mini Zone : همانند مود کلاسیک است با این تفاوت که فقط در روزهای شنبه – یکشنبه – سه شنبه – پنجشنبه برای بازی باز است ، معمولا بخش کوچکتری از نقشه بزرگ را بازی میکنید.

شروع بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

در ادامه بعد ار انتخاب حالت مود میتوانید از قسمت بالا همان صفحه حالت باری First-Person Perpetive(FPP)  اول شخص  و یا Third- Peron Perpective سوم شخص را انتخاب کنید.

سپس کافیست با زدن دکمه Start وارد بازی شوید.

پس از ورود به بازی حدود ۵۰ ثانیه باید صبر کنید تا هواپیمای نفر بر شما را به جزیره دوست داشتنی پابجی ببرد.پس از به پرواز درآمدن هواپیما میتوانید زمان و مکان خروج از هواپیما را با زدن کمه Jump پریدن تعیین کنید.توجه داشته باشید بهتربن مکان برای فرود ساختمان هابی بزرگ و قرمز رنگ است .  زیرا شما در اول بازی هیچ مهمات – اسلحه – لباس – کلاه و .. ندارید.

پیدا کردن اسلحه و مهمات در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

پس قدم اول و مهم آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) سایت دنیا اپ پبدا کردن سریع مهمات و اسلحه است تا بتوانید از بازیکنان دیگر جلوتر بیفتید. پس سریع ابتدا  بدنبال اسلحه باشید توجه داشته باشید که اسلحه مناسب و زمان استفاده از آنها نیز مهم است .

شناخت و انتخاب صحیح اسلحه یکی از موارد مهم بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) است.

بعنوان مثال شاتگان یا پیستول برای فاصله نزدیک مناسب هستند مخصوصا در زمانی که در ساختمان ها هستید . میتوانید هنگامی که شاتگان در ساختمان در دست دارید پشت در ورودی مخفی بشوید.

آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

زمانی که بازیکنی برای پیدا کردن مهمات وارد ساختمان بشوید با شاتگان ازش پذیرایی کنید.و یا اسلحه Sniper اسنایپر که معمولا در بازی کم پیدا میشود برای شلیک از راه دور به سمت بازیکنان دیگر زمانی که در برجک یا مکانی مخفی شده اید موثر است .

اسلحه Groza بهترین اسلحه در بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) است.

در حالت عادی نیز سلاح های AK47 و M16 بهترین اسلحه ها برای فاصله های نزدیک و تا حدودی دور موثر هسستند .

پس از پیدا کردن اسلحه ها مسئله مهم دیگر در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)  جلیقه یا کلاه سپس بسته های سلامت است . بسته های سلامت نیز از ایتم های مهم بازی هستند . برای ریکاوری و بازگرداندن سلامت مورد استفاده قرار میگیرند. که شامل :

بسته های سلامت در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

 Bandage : در هر بار استفاده فقط ۱۰ درصد از جانتان را ریکاوری میکند.

First Aids Kit : در هر بار استفاده فقط ۷۵ درصد از جانتان را رکاوری میکند.

Painkillers : در هر بار استفاده ۱۰۰ درصد از جانتان را ریکاوری میکند.

حال پس از پیدا کرن ایتم های مورد نیاز الان وقت مبارزه و رقابت است.

 

حرکت صحیح در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

توجه داشته باشید که حرکت یکی از مهمترین کلیدهای بازی است.در واقع در بازی نمیتواند در هیچ جایی جای امن پیدا کنید و دائما باید در حال حرکت باشید. زیرا ممکن است هر لحظه بوسیله بازیکنان دیگر با اسلحه های دوربین دار مثل Sniper اسنایپر مورد حمله قرار گیرید.همچنین زمانی که از طرف بازیکنان دیگر مورد حمله قرار گرفتید.

به هبچ عنوان در بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) ثابت نایستید

بهتر است تا زمان پیدا کردن محل و مکان تیراندازی در پشت درختان – درها – ساختمان ها کاورگیری کنید. یا اگر در محل باز بودید حتما بر روی زمین با زدن دکه درازکشیدن که در سمت است قرار دارد دراز بکشید.و با انتخاب اسلحه مناسب بازیکن حمله کننده را مورد هدف قرار بدهید.

 آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

اگر مورد حمله بوسیله چندین نفر قرار گرفتید بهتر است حرکت کنید و خود را به اولین وسیله نقلیه برسانید و به سرعت از محل دور بشوید.

در بازی وسایل نقلیه زیادی مانند ماشین – موتور – قایق و .. برای جابجایی وجود دارند

زمانی که حریف را از بین بردید. جعبه مهمات آن بر روی زمین میفتد سریع به سراغ جعبه مهمات رفته ، از قسمت بالا سمت راست آیتم جعبه مهمات را فشار بدهید تا مهمات جدید و بهتر جایگزین مهمات شما بشود. اما مسئله مهم دیگر در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) زمان رسیدن موج دیوار آبی است.

موج دیوار آبی آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

موج دیوار آبی که به دیوار مرگ نیز معروف است ، هیچ وقت نباید در داخل موج آبی گیربیفتید. زیرا بتدریج از جان شما کم میشود . خارج شدن از آن بسیار سخت است سعی کنید هر از گاهی به نقشه که در سمت راست و بالا قرار دارد نگاهی بیندازید. همیشه در ناحیه امن و دایره سفید قرار بگیرید.وجود موج آبی به دلیل اینست که بازیکنان از مخفی شدن در مکان های بازی برای مدت طولانی تا زمانی که فقط چند بازیکن زنده مانده باشد سپس شروع به بازی کنند خودداری شود.

ویژگی مهم آیتم جعبه ارسالی تجهیزات از هواپیما – PUBG Airdrop Supply Box

یکی دیگر از نکات مهم و کارآمد بازی پابجی که شانس اول شدن در بازی بیشتر میکند استفاده از جعبه ارسالی تجهیزات از هواپیما است . اگر در هنگام بازی توجه کنید در زمانی خاص یک هواپیما از بالای سر شما رد میشود و جعبه قرم رنگ تجهیزات را به بیرون پرتاب میکند که در هنگام فرود آمدن با دودی قرمز برر روی نقشه نشان داده میشود . اگر سریع به سوی جعبه حرکت کنید و اولین نفری باشید که جعبه را باز میکند میبینید که داخل جعبه بهترین سلاح های بازی مانند Groza – بهترین لباس ها – کلاهها – جلیقه  و از همه مهمتر بهترین لباس استتار بازی که شامل شاخ و برگ است  براحتی شما را از دید دیگران مخصوصا در جنگل  مخفی میکند را میتوانید بدست بیاورید . در واقع نفر اولی که در بازی به جعبه برسد شانس اول شدن خود و هم تیمشان را تا نود درصد بالا میبرد.

آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

در نهایت برای پیشرفت در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) نیاز دارید تا سریع باشید – شناخت کافی از تجهیزات و آیتم ها را داشته باشید . به هیچ وجه از باخت های پی در پی ناامید نشوید.

بلکه با زیاد بازی کردن سپس با  دیدن آموزش ویدیویی حرفه ای صحیح بازی کردن PUBG MOBILE پابجی موبایل  تجربه خود را بیشتر کنید و تبدیل به یک پلیر قدرتمند بشوید.

۱
۲
۳
۴
۵

میانگین امتیازات ۴ از ۵

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

380 دیدگاه ها

 1. p

  مهر ۱۴, ۱۴۰۰ در ۵:۰۵ ب.ظ

  سلام یه سوالی داشتم نمیدونم چرا جدیدا توی پابجی موبایل هیچ یاری توی مپ ب من نمیده؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۴۶ ب.ظ

   سلام فغ..یل.تر شکن گوشیتو عوض کن

   پاسخ دادن

 2. نازنین

  شهریور ۲۰, ۱۴۰۰ در ۴:۰۴ ب.ظ

  آیا میتونیم یوسی رایگان بدست بیاریم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۲۱, ۱۴۰۰ در ۳:۰۸ ب.ظ

   سلام نه نمیشه اگه هم بشه بعنوان پاداش کم هستن

   پاسخ دادن

 3. محمدرضاs

  مرداد ۲۷, ۱۴۰۰ در ۴:۴۱ ب.ظ

  سلام ادمین خداقوت مطالبت عالی بود
  یه سوال کاپ من خیلی وقته رو سیلور ۱ مونده بالا نمیره یدونه امتیاز میخواد ک بره بالاتر گلد بشه اما هرچی بازی میکنم فایده نداره نه کم میشه نه زیاد گیر کرده اونجا چیکارش کنم واقعا رو مخه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۳۰, ۱۴۰۰ در ۶:۳۱ ق.ظ

   سلام محمد رضا ممنون ازت . ببین توی بازی سعی کن ۱۰ نفر اول باشی حتما توی مسابقات فصل ها شرکت کن

   پاسخ دادن

 4. بردیا

  مرداد ۱۲, ۱۴۰۰ در ۳:۳۸ ب.ظ

  سلام، میشه بگید از چه فیلتر شکنی استفاده کنم؟
  و یه سوال دیگه هم داشتم،. چرا نمتونم برا هم تیمی هام پیام و صوت بفرستم؟
  با تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۴, ۱۴۰۰ در ۸:۴۲ ق.ظ

   سلان بردیا برای بازی سولو خوبه . سوال دومتم خیلی علت ها هسنش ممکنه گوشیت ساپورن نکنه . ممکنه مریتت پایین باشه . ممکنه خود بازی بخاطر اینکه هم تیمیهاتو میکشی بسته باشه

   پاسخ دادن

 5. M411

  تیر ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۹ ق.ظ

  سلام
  من گزینه استارت رو میزنم ولی یه تایم زیرش مینویسه وقتی هم تموم میشه بازم وارد بازی نمیشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۳ ق.ظ

   سلام با ف..ل..تر..ش.ک.ن وارد بازی بشو

   پاسخ دادن

 6. صادق

  اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۲۶ ق.ظ

  سلام چنتا سوال ۱ وقتی انرژی و غذا میخوریم یه نوار چند قطعه ای میاد که هر کدوم یه رنگن (زرد،نارنجی،قرمز) میدونم چیمیشه ها فقط میخواستم بفهمم آیا هرکدوم کار متفاوتی میکنه؟
  ۲ چند تا مدل پابجی داریم من فقط لایت و بتا رو میدونم (ینی منظورم اینه که کدوم از همه بهتره؟)
  با تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۰ در ۸:۳۶ ق.ظ

   سلام صادق جان اون نوارها بهتره پر باشن باعث میشه نشونه گیری لرزش کم بشه . پابجی نسخه اصلی هستش و پابجی لایت برای موبایل های ضعیفتر با رم پایین هستش

   پاسخ دادن

  • سردار

   تیر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۸:۵۹ ق.ظ

   پابجی موبایل

   پاسخ دادن

 7. اسما

  اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۰ در ۳:۰۲ ب.ظ

  سلام به سوال داشتم
  توی پابجی وقتی که تیر میخوره بهمون و روی زمین کشون کشون راه می‌ره باید چکار کرد؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۴ ب.ظ

   سلام اسما جان باید از هم تیمیات درخواست کمک کنی تا با زدن علامت ریکاوری وقتی تیر خوردی و روی زمین افتادی دوباره بتونی بازی کنی

   پاسخ دادن

  • محمد

   تیر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۹:۰۰ ق.ظ

   باید بری طرف یارت تا بلندت کنه

   پاسخ دادن

 8. علی

  فروردین ۲۷, ۱۴۰۰ در ۴:۴۶ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید.
  من یه سوالی برام پیش اومده بود و خداروشکر با راهنمایی های ادمین عزیز در قسمت نظرات رفع شد.
  فقط اومدم بگم ادمین جان خسته نباشی و مرسی که هستی.
  تا بحال ادمین سایتی رو ندیدم که اینقدر جوابگو باشه.
  ممنون از سایت خوبت.❤

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۸, ۱۴۰۰ در ۷:۲۴ ق.ظ

   سلام ممنون علی جون لطف داری ما هم خوشحالیم تونستیم رضایتتو جلب کنیم

   پاسخ دادن

 9. رضا

  فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ در ۶:۲۸ ق.ظ

  سلام ببخشید در بازی پاپجی وقتی باری اولین بار نصبش میکنی و میری توش یک سوال میاد که اگه یک کدومشو بزنم دوباره خط پر میشه دوباره سوال میاد و اگه ابی را بزنم چند سوال می پرسه و بعد میگه خوشحالیم که توانستیم به شما کمک و دوباره از اول لطفا بهم بگید

  پاسخ دادن

  • رضا

   فروردین ۱۲, ۱۴۰۰ در ۹:۰۴ ق.ظ

   سلام ادمین فهمیدم چیمیگی به انگلیسی در برنامه ترجمه کن ترجمه کردمش میگه خطای ناشناخته پیش آمده در پاپجی یکی از حرفای زیرش نوشته امتحان دوباره و آن یکی نوشته راهنما که اگه تا آخر راهنماهه را بای میگه خوشحالیم که تنوستیم کمکتون کنیم و از دوباره سوال میاد حالا باید چکار کنم بهم بگو خیلی این بازی و دوست دارم میخواهم داشته باشمش

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    فروردین ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۵ ق.ظ

    سلام رضا جان اشکال در اجرا داره برت اول مدل گوشییت – نوع اندروید – مقدار رم موبایلتو بهم بگو

    پاسخ دادن

    • رضا

     فروردین ۱۳, ۱۴۰۰ در ۵:۵۱ ق.ظ

     سلام میگما من نمیدونم رم گوشیم چند فقط سامسونگ و گوشیم آ ۱۱ است همین

     پاسخ دادن

 10. محمد

  فروردین ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱:۰۸ ب.ظ

  سلام من محمد هستم ببخشید یادم رفت که بگم بازی پاپجی منظورم اول که نصبش میکنی میخواهی بری توش این سوال میاد

  پاسخ دادن

 11. بهار

  فروردین ۹, ۱۴۰۰ در ۴:۳۶ ب.ظ

  سلام ادمین
  میشه بگین کارت چیکن دینر کاربردش چیه تو بازی؟
  و این ک عایا میشه بدون پرداخت هزینه و خرید یوسی از توی بازی یوسی بدس اورد؟
  ی سوال دیگم دارم چن وقته توی بازی ویس چتم کار نمیکنه میکروفن و همه روشنه ولی ن صدام میره ن صدا کسی میاد توی لابی هم وقتی اینوایت میدم ب کسی میتونیم تو ویس چت بحرفیم عایا تنظیماتی چیزی داره بتونم درسش کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۶ ق.ظ

   سلام بهار جان کارت چیکن جایزه نفر اول مسایقات بتل رویال پابجی هستش و وقتی کسبشون کنی میتونی باهاشون لباس ها – زره سلاح پرمیوم دریافت کنی باهشون .
   با فی.ل..ت…ر..شک.ن قوی وارد بازی بشو ویس چت هم درسن میشه برات

   پاسخ دادن

   • رضا

    فروردین ۱۲, ۱۴۰۰ در ۵:۴۶ ق.ظ

    سلام ببخشید لطفا جواب بالا ها هم بدید ممنون من خیلی وقت منتظرم

    پاسخ دادن

 12. محمد

  فروردین ۹, ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۵ ب.ظ

  سلام ممنون از برنامتون ببخشید من میوایسم وقتی که خط پر شد یک سوال به انگلیسی میاد بعد دوتا نوشته زیر سوال که یکیش زرد رنگش یکیشم ابی من هرچی زردو میزنم دوباره خط پر میشه همه هم میگن باید زرد را بزنی نگه چطوری بازی میاد والا من ۵ روز دنبال اینم که بفهمم لطفا خوب و واضح بهم بگید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۳۸ ق.ظ

   سلام محمد عزیز منظورت کدوم بازی هستش ؟ و اینکه میتونی اسکرین شات بگیری و برام بفرستی ببینم

   پاسخ دادن

 13. بهشاد

  فروردین ۵, ۱۴۰۰ در ۹:۰۸ ب.ظ

  سلام مجدد ادمین ببخش خیلی مزاحم میشم چن تا کلمه تو بازی شنیدم میخاسم ببینم چیه میشه کمکم کنی؟
  اول این ک اسکواد ینی چی
  الایت ینی چی
  راش یا راشر ینی چی
  کیدی ینی چی
  و این ک چیکن چ کاربردی داره ک اینقد دنبالشن
  روم دیقن چیه و توش چکا میکنن اصن ب چ درد میخوره
  ببخش خیلی سوال میپرسم تازه کارم 😪😟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۹ ق.ظ

   سلام بهشاد جان خواهش میکنم . اسکواد منظور حمله به تیم مقابل هستش مثلا سک نفزه کل تیم یا اسکواد از بین ببری – .اصطلاحات رایجم مثل noob -نوب : به بازیکنای ضعیف و تازه وارد میگن – noob stack: نوبستک به بازیکنای ضعیف ولی پرادعا میگن – loot – لوت : به جمع کردن ایتم ها از محل های بازی میگن bait – بیت : تیراندازی فیک برای سردرگمی دشمن میگن راش یا push – پوش : حملات تیم به یک محل خاص یا یک فرد مورد نظر cover – کاور: اگه یکی از بازیکنا به کمک نیاز داره یا توی نقطه ای گیرافتاده نیاز به عملیت راش یا کمک سریع داره – کیدی KD به مقدار تعداد کشتن و مردن در بازی میگن که معیار اندازه گیری رنک بازی هستش – الایت هم مأموریت‌های روزانه و چالش‌ها هستن. که با انجام این مأموریت‌ها امتیاز رویال کسب می‌کنند. مأموریت‌های روزانه بسیار ساده هستند و اغلب فقط باید دو مسابقه را انجام دهند. مأموریت‌های چالشی، کمی سخت ترهستند. علاوه بر این، فقط بازیکنانی که الایت یا Elite Pass دارند می‌توانند برخی از آن‌ها را کامل کنند – روم room هم یک نوع مسابقه هستش که حداقل دو نفر و حداکثر ۱۰۰ نفر می‌توانند در آن بازی کنند مثلاً می تونی با دوست خودت به صورت دو نفره بازی کنید

   پاسخ دادن

 14. رضا

  فروردین ۵, ۱۴۰۰ در ۵:۵۹ ب.ظ

  سلام ببخشید من نصبش کردم کلی مگابایت دادم گوشیمم آ ۱۱ است اما اول کلی خط میاد خط که پر شد یه نوشته میاد اگه زردرو بزنی دوباره خط میاد ابی بزنی سوال می پرسه میگما سوالات جواب بدم خطری نداره گفتم اطلاعات میخوایم ایمیل گفته بده بدم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۳ ق.ظ

   سلام نه رضا جان اصلا مشکلی پیش نمیادش

   پاسخ دادن

 15. بهشاد

  فروردین ۵, ۱۴۰۰ در ۹:۱۵ ق.ظ

  سلام ادمین ببخشید دوباره مزاحم میشم
  میگم ک میزان شایستگیمو دیدم صد بود بعدم تو تیم تا حالا هیچکسو نکشتم یجا خوندم از هفتاد کمتر باشه نمیتونید تیمی بازی کنید الان ۱۰۰ مال من با این حال ن میتونم اینوایت بدم ن اینوایت کسیو قبول کنم نمیدووونم چرا اینجوری شده میشه راهنماییم کنی
  راستی RP هایی ک من تو ماموربت های روزانه هفتگی میگیرم طلایی رنگه ولی تو قسمت پروفایل اواتارم ک میببنم نقره ایه و تعدادش خیلی کمه مثلن تو ماموریت ها اگ بیس تا طلایی میگیرم توی پروفایلم زده شیش تا ولی رنگش نقره ایه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۳ ق.ظ

   سلام بهشاد جان درسته باید rp ببری بالا سعی کن تکنفره بازی کنی و تا ۱۰ مسابقه جز ۱۰ نفر اول باشی

   پاسخ دادن

 16. بهشاد

  فروردین ۳, ۱۴۰۰ در ۳:۴۹ ب.ظ

  سلام خسته نباشی ادمییین
  من هیچی از RP نمیدونم هییییچییی اصن ب چ درد میخوره و از کجا بیارمش و اینا
  بعدم ی سوال دیگ من هم تیمی هامو هیچوقت نکشتم ولی با این حال ن مبتونم اینوایت بدم ن میتونم قبول کنم حالت SOLO هم اصن نمیدونم چی هس 😂😂
  ماموریت و کوئست روزانم اصن سر در نمیارم فق بلدم استارتو بزنم و برم بازی لولم ۳۷ هس
  تروخداااا کمکم کننن

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۴, ۱۴۰۰ در ۹:۱۴ ق.ظ

   سلام بهشاد جان RP مخفف کلمه RoyaLe Pass هستش که اگه توجه کنی هر وقت آپدیت جدیدی میاد برای بازی یک فصل جدید بنام ROYALE PASS میادش که پر از مسابقه و رویداد های روزانه و هفتگی هستش کافیه رویداد ها و مسابقاتشو انجام بدی و کلی امتیاز بعنوان RP جمع کنی که البته دو نوع هم هستش Free Royale Pass که میتونی بعنوان رایگان RP دریافت کنی و Elite Royale Pass که پر از اسکین ها – لباس های جذاب و امتیاز RP بالایی هستش که الیته باید هزینه ای بابتش پرداخت کنی بخریش . در اخر با جمع کردن RP میتونی امتیاز – وفاداری – لباس – اسلحه – اسکین و … برای خودت از بازی تهیه کنی که البته با هر روز بازی کردن و جز ۱۰ نفر اول بازی شدن هم باعث میشه RP بالاتری بگیری از همه مهمتر با امتیاز RP بالاتر میتونی رنکینگ بالایی بگیری .
   – بازی بصورت تکنفره SOLO میگن

   پاسخ دادن

 17. بهشاد

  فروردین ۲, ۱۴۰۰ در ۸:۲۹ ب.ظ

  سلام ادمین جان ممنون از زحماتت
  من چن تا مشکل دارم اول این ک هیچ از کوئستا و ماموریتای فصلی و اینا سر در نمیارم فقد استارتو میزنم و میرم بازی میکنم و تمام هیچیم از RP گرفتن نمیدونم اصن نمیدونم از کجا پیدا کنم مرحله هاشو
  دوم اینک تو قسمت شاپینگ اون بالا ک سکه و اینارو میزنه ی گزینه ای هس ک روش نوشته UC اون چیه اصن از کجا میشه اوردش خیلب از ایتمارو میشه با اون خرید
  سوم من ی مدته کسی بهم اینوایت میده میزنه invite failed خودمم نمیتونم اینوایت بدم خیلی رو مخمه لولمم ۳۶ باید باشه اگ اشتباه نکنم
  تروخدا کمک کن من هیچی جز مپ اصلی ک با اون صد نفر میری بلد نیستم لطفنننن

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۴, ۱۴۰۰ در ۹:۲۸ ق.ظ

   سلام بهشاد جان همین بخش اموزش بخونی خیلی کمکت میکنه . از قسمت سمت چپ و بالا و انتخاب گزینه START میتونی شروع به بازی کنی و از قسمت پایینش میتونی مود بازی یا نحوه بازی مشخص کنی.
   ROYALE PASS که پر از مسابقه و رویداد های روزانه و هفتگی هستش کلی امتیاز بعنوان RP جمع کنی که البته دو نوع هم هستش Free Royale Pass که میتونی بعنوان رایگان RP دریافت کنی و Elite Royale Pass که پر از اسکین ها – لباس های جذاب و امتیاز RP بالایی هستش که الیته باید هزینه ای بابتش پرداخت کنی بخریش

   پاسخ دادن

 18. طلحه

  اسفند ۲۸, ۱۳۹۹ در ۴:۴۳ ق.ظ

  سلام
  من میخوام برم به ماموریت های لول از کجا میتونم ماموریت های لول رو پیدا کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۴ ق.ظ

   سلام طلحه جان منظورت خوب متوجه نشدم ؟ اگه میخواهی اولت بالاتر بره کافیه بیشتر بازی کنی و رنک بالا بگیری جز ۱۰ نفر اول باشی

   پاسخ دادن

 19. Mohammad Sadegh

  اسفند ۲۰, ۱۳۹۹ در ۶:۰۸ ب.ظ

  سلام ..من توی فیلم های بازیکنان پابجی میدیدم اونا میتونست بازدن یک دکمه یک دیوار که ۹ مکعب هستش رو بیارند …برای من ازینا نداره ..لطفا بگید تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۱, ۱۳۹۹ در ۳:۴۰ ب.ظ

   سلام محمد بازی پابجیتو به اخرین اپدیتی که سایت قرار دادیم اپدیت کن

   پاسخ دادن

 20. kiana

  اسفند ۴, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۱ ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  چطوری با ایرانی بازی کنم؟
  دوستی ندارم تو پابجی باهاش بازی کنم ولی چه شکلی با هم وطن خودم بازی کنم
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۴, ۱۳۹۹ در ۴:۱۵ ب.ظ

   سلام کیانا اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

 21. محمد طاها

  بهمن ۱۸, ۱۳۹۹ در ۶:۰۶ ب.ظ

  سلام بازی راهنمای شما با شبیه ساز عکس گرفته شده چون من اصلی رو دارم اما اونجوری نیست و راهنمایی کنید من بعضی وقتا باید با ف..ی..ل…ت…ر…شکن برم اما بعضی وقتا نه مشکل چیه و بگیدچه کاری برای درست کردن درخواست ها کنم یعنی منظورم اینه که به هرکسی درخواست میدم واسش نمیره بالا یه چیز سیاه میاد نمیدونم چی مینویسه اما هرچقدر فهمیدم ارور بود و یعنی من با guste (که اگه درست نوشته باشم )میرم اکانتم کاریش نمیشه چون پابجی رو یه بار پاک کردم دوباره نصب کردم و اتفاقی برای لول یا skin یا لباس skin هام نیفتاده لطفا راهنمایی کنید. و اگه ارسال نشده اینو ببینید چون خودم پیاممو نمیبینم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۹, ۱۳۹۹ در ۹:۲۳ ق.ظ

   سلام محمد طاها عزیز قسمت اول سوالتو متوجه نشدم عکس هایی که گرفته شده از محیط بازی هستش . در مورد اینکه پیام میدی برای کسی بهش نمیرسه ممکنه از طرف برنامه ریپورت شدی یا RP پایین باشه که باید کبا تکمیل ماموریت ها – چالش ها -شرکت در ۱۰ مسابقه با دوستات – نفرات اول تا ۱۰ شدن در بازی و .. میتونی امتیاز RP ببری بالا
   بازم اگه بتونی بگی چه پیغامی بهت میده بهتر میتونم راهنماییت کنم

   پاسخ دادن

 22. فرهاد

  دی ۱۲, ۱۳۹۹ در ۶:۱۳ ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  من پابجی رو با شبیه ساز bluestacks بازی میکنم اوایل مشکلی نداشت اما یه چن روزیه هر کاری میکنم نمیتونم وارد هیچ کدوم از مپ ها بشم..زمان مچ شدن بازی رو گاهی ده دقیقه می نویسه اون ده دقیقه رو هم صبر میکنم اما وارد نمیشه..سرور رو از اروپا به middle east تغییر دادم اما بازم درست نشد..ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی کنین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۳, ۱۳۹۹ در ۶:۱۹ ق.ظ

   سلام فرهاد جان بهتره با یمک ف..ی.ل..ت.ر..شکن قوی امتحان کنی

   پاسخ دادن

 23. امیر یوسف

  آذر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۶:۲۱ ب.ظ

  من همیشه جزو ۱۰ نفر اولم و اینکه همیشه رو چلی لود ۲٫۰ هستم

  پاسخ دادن

 24. حسین

  آذر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۳:۳۳ ب.ظ

  سلام خوبی من می‌خوام اکانتمو که توی گوشی قدیمی ام هست رو منتقل کنم به گوشی جدیدم راهی بلدی که انتقال بدم اکانتمو ؟؟

  پاسخ دادن

 25. mahyar

  آذر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۶:۴۴ ق.ظ

  تروخدا یکی کمکم کنه وقتی میرم تو پابجی میخوام ویس چت بفرستم این خطارو میدهto protect our younger users, we are unable to offer you the chat functions. we apologize for any inconvenience caused. please use quick chat instead تروخدا ادمین یا هرکسی دیگه میدونه مشکلو حل کنه بیاد پیوی تلگرامMNEYMARJR این پیویمه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۱ ب.ظ

   سلام مهیار جان… پابجی جدیدا سخت گیریهای بیشتری درباره سن افراد قرار داده و چت برای بازیکنای زیر ۱۶ سال ممنوع کرده . این پیغام هم بخاطر همین هستش .. باید بازی پاک کنی و بازیزو دوباره نصب و با یا اکانت گوگل که سنتو بالای ۱۶ سال معرفی کرده باشی وصل بشی یا میتونی فقط بعنوان مهممان Guest بازی کنی و اکانتی نداشته باشی

   پاسخ دادن

 26. حسین

  آذر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۳:۱۱ ب.ظ

  سلام رفیق . این سیزن ها اصلا چی هستند ؟ این سیزن ۱۳ یعنی چی و اگه انجام بدم چه سودی بهم میرسونه؟
  سیزن ها مرحله ای هستند یا نه ؟
  سیزن ها تو یه زمین خواص هستند یا باید خودمون انتخاب کنیم؟
  قربون دستت جواب اینها رو هم بگو
  هیچ کس مثل تو جواب سوال هام رو نمی‌ده ❤

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۵ ب.ظ

   سلام حسین جان سیزن ها درواقع مبارزانت – مسابقات – چالش های فصلی است . که در هر فصل به بازی اضافه میشن . بازیکنان میتونن با شرکت در آن و تکمیل ماموریت ها – چالش ها نه تنها جوایز بسیار نفیس بدست بیارن بلکه با بدست آوردن امتیازاتی که از RP بدست بیاورند سطح خود را بالاتر ببرند .

   پاسخ دادن

 27. حسین

  آذر ۹, ۱۳۹۹ در ۴:۰۰ ب.ظ

  سلام با گوشی a70 که Ram اون ۶ گیگ هست و سی پی یو او اسنپ دراگون ۶۸۵ هست . اگه پابجی بازی کنم داغ می‌کنه یا نه ؟
  منظورم اینه که گوشی با Ram شش گیگابایت داغ می‌کنه یا نه ؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۲:۴۶ ب.ظ

   سلام نه حسین جان داغ نمیکنه اگه هم بشه کم هستش میتونی بازی کنی

   پاسخ دادن

 28. حسین

  آذر ۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۲ ب.ظ

  آپدیت جدید پابجی که اسمش مترو رویال هست آیا نقشه های قدیمی مثل erangel رو داره ؟؟
  ببخشید زیاد سوال می پرسم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۶, ۱۳۹۹ در ۷:۲۹ ق.ظ

   سلام حسین عزیزم اختیار داری خوشحال میشم . بله داره

   پاسخ دادن

 29. حسین

  آذر ۱, ۱۳۹۹ در ۳:۰۵ ب.ظ

  من برای تلگرام آدرس ip. ام رو از ایران به کشور های دیگه تغییر می دادم میشه همین کارو با پابجی موبایل کرد ؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲, ۱۳۹۹ در ۹:۱۳ ق.ظ

   نه حسین جونم نمیشه برای بازی پابحی

   پاسخ دادن

 30. حسین

  آذر ۱, ۱۳۹۹ در ۳:۰۱ ب.ظ

  سلام پابجی موبایل نسخه بازار هم فیلترها ؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲, ۱۳۹۹ در ۹:۱۳ ق.ظ

   سلام حسین جان بله ف..ی..ل.ت..ر هست بازی

   پاسخ دادن

 31. حسین

  آبان ۳۰, ۱۳۹۹ در ۴:۴۴ ب.ظ

  برنامه پابجی موبایل رو برنامه بازار داره عرضه می کنه که حجمش ۶۰۰مگابایت هست ولی نسخه گوگل پلی ۲گیگابایت حجمشه نسخه بازار معتبر است یا نیست؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱, ۱۳۹۹ در ۸:۰۳ ق.ظ

   سلام حسین جان پابحی توی اپدیت جدید نصب سبکتر قرار داده و حجم بازی ۶۰۰ تا ۷۰۰ مگابایت قرار داده ولی کلا بازار نسخه های بازی ها رو دستکاری میکنه

   پاسخ دادن

 32. Rashed

  آبان ۲۸, ۱۳۹۹ در ۶:۳۹ ب.ظ

  سلام داداش من لولم ۶۷ و پرو هستم…حالا جدا از این بحث تو این سیزن ۱۶ من لول آرپیم ۱۷ هست و الایت اکانتم یا همون royal pass ولی تو بازی کسی که آرپی ش لول ۶ هست رو نشون میده ولی منو نه چیکار کنم؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۳۲ ق.ظ

   سلام عزیزم باید ارپی خودتو بیاری بالاتر

   پاسخ دادن

 33. KING

  آبان ۱۷, ۱۳۹۹ در ۹:۲۳ ب.ظ

  یه سوال من لباس اسکلتی رو خریدم الان گیر موندم اون لباس اول بازی هنوز پوشیدمش چطور اون لباسی که خریدم رو بپوشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱:۰۰ ب.ظ

   سلام عزیزم وقتی توی لابی هستی از سمت راست اولین آیکون که به شکل صندوق هستش انتخاب کن و قسمت soldiers crate ایتم هایی که بدست اوردی میبینیشون میتونی ازشون استفاده کنی

   پاسخ دادن

 34. سارا

  آبان ۷, ۱۳۹۹ در ۶:۰۲ ق.ظ

  سلام ببخشید چجوری میتونم تعداد فرند هامو کم کنم و حذفشون کنم از لیستم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۸, ۱۳۹۹ در ۷:۴۴ ق.ظ

   سلام سارا جان کافیه وقتی لابی هستی از سمت راست لیست فرینهاتو انتخاب کنی بعد از سمت بالا علامن ته خط افقی را انتخاب و گزینه Batch Manage انتخاب کنی حالا تیک دوستایی که نمی خواهی انتخاب و از پایین گزینه Delete بزن

   پاسخ دادن

 35. مهدی

  مهر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۰۸ ب.ظ

  سلام من معنی چیتر رو نمیفهمم میشه به من بگید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۷:۰۷ ق.ظ

   سلام مهدی جون به کسایی که در بازی از هک استفاده میکنن چیتر میگن که البته بعد از یک مدت اکانتشون بسته میشه یا در اصطلاح بن میشه

   پاسخ دادن

 36. مهدی

  مهر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۹:۴۷ ب.ظ

  سلام من تازه بازی رو نصب کردم خیلی حال میده ولی نمیدونم چرا
  موقع بازی خیلی زیاد هنگ میکنه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۸:۱۹ ق.ظ

   سلام مهدی جون دقیقا پابجی یکی از بهترین بازی های موبایل هستش . برای بازی پابجی باید حداقل ۲ گیگ رم گوشیت داشته باشه تا راحت بتونی بازی کنی

   پاسخ دادن

 37. محمد

  شهریور ۲۴, ۱۳۹۹ در ۷:۰۴ ب.ظ

  دمتون گرم خیلی خوب بود همچیو فهمیدم دمتون گرم

  پاسخ دادن

 38. محمدامین

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ در ۸:۵۱ ب.ظ

  سلام اول بازی که باید اسم و قیافه خودمونو بسازیم هرچی میزنم که بره جلو اخطار name is already taken میده چیکار کنم؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ در ۶:۵۹ ق.ظ

   سلام محمد امین این اسمی که انتخاب میکنی یکنفر دیگه انتخاب کرده عوضش کن

   پاسخ دادن

 39. مسعود

  شهریور ۸, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۵ ق.ظ

  سلام و درود بر ادمین عزیز.
  من پابجی رو بصورت میهمان وارد شدم الان ک میخوام با کسی بازی کنم میگه لولت باید به ۳۰ برسه. نمیشه کاریش کرد ک بتونم بازی کنم باهاشون. و اینکه میخوام ب گوگل پلی وصلش کنم میگه گیم پلی باید آپدیت بشه میزنم میگه در کشور شما قابل استفاده نیست. میشه راهنمایی کنید؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۹, ۱۳۹۹ در ۹:۴۲ ق.ظ

   سلام مسعود عزیزم نه میتونی از همون ابتدا با دوستات بصورت ۲ نفزه یا ۴ نفره بازی کنی فرقی نمیکنه .
   مشخصات گوشیتم بهم بگو و اینکه برای اینکه از حالت مهمان خارج بشی وقتی داخل لابی هستی از قسمت پایین سمت راست Setting (علامت چرخ دنده ) انتخاب کن بعد که وارد تنظیمات شدی از قسمت پایین سمت چپ Log Out بزن تا از حالت مهمان خارج شی و دوباره به صفحه اول بری . حالا از قسمت More گزینه Play Games انتخاب کن تا با اکانت خودت همیشه براحتی بازی کنی .

   پاسخ دادن

   • فاطمه

    اسفند ۱, ۱۳۹۹ در ۶:۳۴ ب.ظ

    چطور میتونم ب دوستام وصل بشم منم تازه نصب کردم یه چند روزی هست ممنون میشم جواب بدین

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اسفند ۳, ۱۳۹۹ در ۳:۳۵ ب.ظ

     سلام فاطمه جان برای پیدا کردن دوستات کافیه اول ایدیشونو یا اسمشونو توی بازی ازشون بپرسی بعد که وارد بازی و لابی شدی در سمت چپت یه علامت فلش رو به جلو هستش اونو بزن بعد از قسمت بالا رویی آیکون آدمک که روش علامت مثبت + هستش انتخاب کن بعد از قسمت باز شده ایدیشونو توی قسمت Advanced SEARCH وارد کن بزاحتی پیداشون کن

     پاسخ دادن

 40. سعید

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۹ در ۵:۰۱ ق.ظ

  سلام میشه وقتی که میخوای شلیک کنی خودش خودکار نشونه بگیره؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۷, ۱۳۹۹ در ۸:۲۴ ق.ظ

   سلام سعید جون نه نمیشه خود بازی همچین قابلیتی نداره

   پاسخ دادن

 41. محمد حسین

  مرداد ۲۳, ۱۳۹۹ در ۳:۵۰ ب.ظ

  سلام.. دوستان..یه سوال داشتم..لطفا ۲ تا تفنگ خوب تو❤️ پابجی موبایل❤️معرفی کنید 🙏🙏🤗🤗❤️❤️

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۳, ۱۳۹۹ در ۸:۰۷ ب.ظ

   سلام محمد حسین بنظر من اسلحه MK14 و Groza بهترین سلاح بازی هستن . البته هر بازیکن اسلحه مورد علاقه خودشو دوست داره باهاش راحت تره

   پاسخ دادن

 42. محمد حسین

  مرداد ۲۳, ۱۳۹۹ در ۳:۴۷ ب.ظ

  سلام… امیدوارم خوب باشین… دوستان عزیز ❤️چطوری میتونم رقص بخرم لطفا کمک کنید❤️😭🤗🙏

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۳, ۱۳۹۹ در ۸:۱۴ ب.ظ

   سلام برای خرید رقص باید خرید درون برنامه ای با استفاده از گیفت کارت انجام بدی

   پاسخ دادن

 43. M . A

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۹ در ۸:۳۸ ب.ظ

  سلام اصلا با منوی اول بازی و اینکه چطوری ایتم بخرم آشنا نیستم میشه یکم توضیح بدید؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ در ۸:۲۰ ق.ظ

   سلام لابی از قسمت سمت چپ و بالا و انتخاب گزینه START میتونی شروع به بازی کنی و از قسمت پایینش میتونی مود بازی یا نحوه بازی مشخص کنی.
   تفنگ و لباس یکسری که بعنوان جایزه میگیری و داریبشون میتونی وقتی داخل لابی هستی از قسمت پایین گزینه INVENTORY انتخاب کنی بعد میتونی از سمت راست لباس – کلاخ – عینک کفش و .. که بدست اوردی با یک کلیک تنت کنی .ولی بهترین لیاس ها – اسکین ها – اسلحه و .. رو باید ROYALE PASS که پر از مسابقه و رویداد های روزانه و هفتگی هستش بدست بیاری کافیه رویداد ها و مسابقاتشو انجام بدی و کلی امتیاز بعنوان RP جمع کنی که البته دو نوع هم هستش Free Royale Pass که میتونی بعنوان رایگان RP دریافت کنی و Elite Royale Pass که پر از اسکین ها – لباس های جذاب و امتیاز RP بالایی هستش که الیته باید هزینه ای بابتش پرداخت کنی بخریش

   پاسخ دادن

 44. خالد

  مرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۵ ب.ظ

  صلام ادمین جان.
  میگم ازونجای ک من بلد نیسم مسابقات و چالشای هفتگی و ماهانه انجام بدم. همش میرم مپ سانحوک فقط .چون خوشم نمیاد از بقیه مپا. سانحوک همش بارونه ابریه مه آلوده. اگ میشه همیشه هوای افتابی رو انتخابش کنم بم بگو چطوری و از کجا تغیرش بدم. چون خیلی کم پیش میاد هوای سانحوک افتابی باشه.!
  ممنونت میشم.
  پابجیم کم کم داره دلمو میزنه چون زبان فارسی نداره چیزیم نمیفهمم ازش. نمیشه ک همش برم ی مپشو بازی کنم. قرار بود ترجمه مسابقاتشو بذاری ولی خبری نشد. بجاش بی زحمت اگ راهی هس بگو چطو هوای سانحوکو همیشه افتابیش کنم.؟؟؟
  @@@

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ در ۸:۱۱ ق.ظ

   سلام خالد جان مپ سانوحک داینامیک نمیشه تغییرش داد خودش عوض میکنه بصورت رندوم

   پاسخ دادن

 45. Talhe

  مرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۵:۴۲ ب.ظ

  سلام اموزش ها خیلی خوب بودن میشه اصطلاحات و جزئیات بازی رو هم بگین مثلا اصطلاح معبه ای که از هواپیما میندازن پایین تو بازی بهش یه چی دیگه میگن و اینکه چطور مرحله های جدید حرکات نمایشی جدید و تفنگ و لباس و اینا گرفت رو هم راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم .

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۹, ۱۳۹۹ در ۵:۲۱ ق.ظ

   سلام عزیزم تفنگ و لباس یکسری که بعنوان جایزه میگیری و داریبشون میتونی وقتی داخل لابی هستی از قسمت پایین گزینه INVENTORY انتخاب کنی بعد میتونی از سمت راست لباس – کلاخ – عینک کفش و .. که بدست اوردی با یک کلیک تنت کنی .ولی بهترین لیاس ها – اسکین ها – اسلحه و .. رو باید ROYALE PASS که پر از مسابقه و رویداد های روزانه و هفتگی هستش بدست بیاری کافیه رویداد ها و مسابقاتشو انجام بدی و کلی امتیاز بعنوان RP جمع کنی که البته دو نوع هم هستش Free Royale Pass که میتونی بعنوان رایگان RP دریافت کنی و Elite Royale Pass که پر از اسکین ها – لباس های جذاب و امتیاز RP بالایی هستش که الیته باید هزینه ای بابتش پرداخت کنی بخریش .اصطلاحات رایجم مثل noob -نوب : به بازیکنای ضعیف و تازه وارد میگن – noob stack: نوبستک به بازیکنای ضعیف ولی پرادعا میگن – loot – لوت : به جمع کردن ایتم ها از محل های بازی میگن bait – بیت : تیراندازی فیک برای سردرگمی دشمن میگن راش یا push – پوش : حملات تیم به یک محل خاص یا یک فرد مورد نظر cover – کاور: اگه یکی از بازیکنا به کمک نیاز داره یا توی نقطه ای گیرافتاده نیاز به عملیت راش یا کمک سریع داره

   پاسخ دادن

 46. Alireza

  مرداد ۱۶, ۱۳۹۹ در ۷:۵۲ ق.ظ

  سلام داداش یه سوال داشتم رفتم داخل بازی بازی هم کردم اومدم بیرون یه حجم زیادی از نت را که خورده بود هیچی که اونم فکر میکنم به خاطر فیلتر شکنه که باید فعال باشه اگر راهی دارین بگین یکی این یکی هم اینکه شاید سوال مسخره باشه خودمم دلیلشا نفهمیدم اما از بازی اومدم بیرون حافظه گوشیم خالی بود دیدم تا بیخ پر شده حافظه یعنی ویروسیه برنامه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۶, ۱۳۹۹ در ۷:۲۹ ب.ظ

   سلام علیرضا عزیز. بله درست میگی ف..ی.ل..ت..ر.ش..کن ها یمقداری از حجم نت میخوره ولی میتونی با نت خطط بدون ف..ل..تر.. ن بازی کنی مثلا همراه اول ..
   نه باهیچ فایلی به گوشیت اضافه نمیکنه و اصلا ویروسی نیست وگرنه مورد تایید گوگل پلی نبود تا به الان انقدر کاربر نداشت . احتمالا با بوسیله ف..ی..ل.ت.کن بد افزار به گوشیت نصب شده

   پاسخ دادن

 47. N

  مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۷:۱۶ ق.ظ

  یه سوالی تو اولش که وارد میشی زده فیسبوک و اینا بعد من با اک گوگلم اومدم اونوقت اسمم و نمیتونم عوض کنم میشه بهم بگید چجوری اسممو عوض کنم؟؟؟😕🙁🥺🥺🥺🥺🥺😭

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۷:۱۹ ق.ظ

   سلام برای تغییر ایدی و اسمت باید کارت Rename Card داشته باشی که در جوایز بازی بهت میده که به شکل کارت سبز رنگی هست روشم نوشته ID وقتی بدستش میاری میتونی برای تغییر اسمت ازش استفاده کنی ..

   پاسخ دادن

 48. nesawi

  مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱:۱۳ ب.ظ

  سلام وقت بخیر…من همه ی توضیحاتونو خوندم همشوووو تمام کامنت ها رو هم خوندم همین امروز پابجی رو نصب کردم هیچییی ازش نمیدونم همشو خوندم ولی چیزی نفهمیدم لطفا کمکم کن😔
  گوشیمم ایفون۶ هستش

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در ۲:۴۰ ب.ظ

   سلام خیلی انتخاب خوبی کردی . برای شروع وقتی وارد جزیره میشی با ۱۰۰ بازیکن دیگه باید به جنگ با همدیگه برید تا فقط ۱ نفر زنده بمونه برنده بشه

   پاسخ دادن

 49. خالد

  مرداد ۱۳, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۸ ق.ظ

  صلام خوبی عزیزم.
  ی سوال فنی؟
  کشندگی اسلحه وکتور بیشتره یا m4یا mk14-و یا کلاش.؟؟؟ @@@
  ی توضیحی بده ممنون…

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۳, ۱۳۹۹ در ۵:۱۴ ق.ظ

   سلام خالد عزیزم دوست خوبم . صد درصد اسلحه MK14 بهترین اسحه بازی هستش بنظرم از اسلحه Groza هم بهتره البته اسلحه Groza سرعت شلیکش بالا هستش ولی MK14 بقول خودت کشندگیش بالاتره مقدارشم ۶۵ در حالت عادی و ۱۴۳ در حالت هد شات هستش …

   پاسخ دادن

 50. خالد

  مرداد ۱۱, ۱۳۹۹ در ۲:۰۱ ب.ظ

  صلام عید همتون مبارک….مخصوصاً ادمین جان🌹🌹🌹
  بی زحمت هروقت ویرایش مسابقات و چالشهای پابجی اماده شد ادرسشو بده. فدات

  پاسخ دادن

 51. pourya

  مرداد ۵, ۱۳۹۹ در ۱:۴۷ ب.ظ

  سلام دوتا سوال داشتم
  ۱-اسلحه های مثله ام فر یخی و دیگر اسلحه های اپگریدی دیگه ،برای قشنگی هستن یا قوی تر از معمولیا هستن
  ۲-وقتی که بازی تموم میشه و تعداد کیلا اینا میاد بعضی ها دیدم کاراکترشون ژست خاصی میگیره به صورت عادی واینساده یجوری انگار نشسته و…
  چجوری اینکارو کردن ما هم میتونیم اینکارو انجام بدیم؟چجوری؟
  پیشاپیش ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۵, ۱۳۹۹ در ۲:۱۴ ب.ظ

   سلام پوریا جان بله اسلحه ها هم ظاهرشون فرق میکنه برای زیبایی بیشتر و هم اینکه قدرتشون بیشتر هستش .سوال دومت را هم متوجه نشدم اگه تونستی برام اسکرین شات بگیر به ایمیل سایت id.donyaapp@gmail.com یا قسمت بحث و گفتگو دنیا اپ در تلگرام سایت برام بفرست بعد بهت بگم

   پاسخ دادن

 52. علی

  مرداد ۲, ۱۳۹۹ در ۸:۳۳ ق.ظ

  سلام یه سوال داشتم در پابجی با کست بریم با بازی کن و اینکه چرا وقتی میخای با بازیکن ایمیل ثبت کنی نمیتونی ایمیل عوض کنی رو یکی گیر میکنه؟🙏

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲, ۱۳۹۹ در ۹:۴۴ ب.ظ

   سلام علی عزیز قسمت اول سوالتو متوجه نشدم .
   ایمیل هم میتونی عوض کنی پابجی کامپیوتر بازی میکنی . توی قسمت تنظیمات Setting گزینه Change Email داره میتونی ایمیلتو عوض کنی

   پاسخ دادن

 53. بنیامین

  مرداد ۲, ۱۳۹۹ در ۷:۲۰ ق.ظ

  سلام چرا داخل سیزن ۱۴ مود زامبی نیست آخه من خیلی معموریت داخل مود زامبی دارم اما مود زامبی رو پیدا نمی کنم اگه جواب سوالم رو بدید ممنون میشم🙂

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲, ۱۳۹۹ در ۹:۳۸ ب.ظ

   سلام بنیامین عزیز مود زامبی قبلا بودش که برداشتن و قراره دوباره اضافه کنن ولی هنوز اضافه نشده باید تا اپدیت بعدی صبر کنیم

   پاسخ دادن

 54. خالد

  مرداد ۱, ۱۳۹۹ در ۹:۳۶ ب.ظ

  فدات زنده باشی عزیزم@@@
  🌹🌹🌹

  پاسخ دادن

 55. خالد

  تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱:۳۵ ب.ظ

  صلام ادمین جان. بار چندمه میام میپرسم ک اموزش مسابقات و چالشای ک گفتین درحال ویرایشن چی شدن نزدیک ۱ماهه هی میامو میرم خبری نیس… خاهشن بجواب؟؟؟
  اگرم دوس نداری جوابمو بدی بگو دیگ اینورا افتابی نشیم!!!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در ۳:۲۱ ب.ظ

   سلام خالد عزیزم اختیار داری دوست خوبم . به تیم اموزشی گفتم دوباره هنوز اماده نکردن ولی گفتن هفته بعد حتما اماده و قرار میدن

   پاسخ دادن

 56. خالد

  تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱:۳۱ ب.ظ

  اره مهدی گل گفتی. Mk14 عالیه من ک تا درآپ پیدا میکنم دعا میکنم ک بم mkبده فقط. قدرت کشندگیش بیشتره. البت بنظر من اینجوره شاد کسی دیگ ازش لذت نبره….

  پاسخ دادن

 57. Amir

  تیر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۹:۳۹ ب.ظ

  سلام من تازه این بازی پر حجم پابجی موبایل رو نصب کردم من تو خیلی از بازی ها حرفه ای هستم ولی این بازی یک چیز دیگه هست یک سوال داشتم توی بازی میبینم بعضی ها همه باهم رفیق هستن باهم میان تو بازی بعد بدبختایی مثل منو می زنن چجوری برم تو گروه و با دوست های ایرانی که پیدا کردم برم تو بازی تو نوشته هاتون اصلا درباره این موضوع صحبت نکرده بودیدلطفا بگید چجوری گروه بسازیم بریم تو گروه دوست پیدا کنیم و چجوری بریم باهاشون بازی کنیم دمتون گرم❤

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۵:۵۴ ق.ظ

   سلام امیر جون یکی از بهترین بازیها رو انتخاب کردی و مطمئنن پلیر حرفه ای هم میشی برای اینکه بتونی با دوستات بازی کنی باید اول ایدیشونو یا اسمشونو توی بازی ازشون بپرسی بعد که وارد بازی و لابی شدی در سمت چپ یه علامت فلش رو به جلو هستش اونو بزن بعد از قسمت بالا روی آیکون آدمک که روش علامت مثبت + هستش انتخاب کن بعد از قسمت باز شده ایدیشونو توی قسمت Advanced SEARCH وارد کن براحتی پیداشون کن به لیست دوستات اضافه کن دیگه وقتی با هم انلاین بودید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

   • Amir

    تیر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۵:۳۲ ب.ظ

    دمت گرم داداش❤❤❤❤❤

    پاسخ دادن

 58. مهدی

  تیر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۵:۵۰ ب.ظ

  سلام
  به نظر من mk14 بهتر از گروزا اه هم دمیج بیشتری داره هم میتونه ar باشه هم snipe گان فوق العادیع !!!!!!!!!

  پاسخ دادن

 59. Fatemeh_NK

  تیر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۸:۲۶ ب.ظ

  سلام من این بازیو تازه نصب کردم و خیلی ازش خوشم اومده ولی یه مشکلی دارم…(اصل مشکلم با لباسه)
  توی شاپ با پولم لباس خریدم و دارمش ولی اون گوشه، پایینِ هر ایتم یه علامت دانلود کوچیک داره ینی باید دانلودش کنی وقتی میزنم روش که دان شه میگ باید بری تنظیمات و تیک یه چیزی رو برداری منم برداشتم ولی وقتی دوباره میزنم رو دانلود بازم میگه نمیتوانید دانلود کنید برای همین نه میتونم لباسارو تو تن کسی ببینم یا نه میتونم خودم بپوشم و نه میتونم بخرم…چیکار کنممم؟😭💜 ممنون میشم سریع جواب بدی💔

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۶:۵۳ ق.ظ

   سلام فاطمه عزیز . چه انتخاب خوبی کردی واقعا بازی پابجی عالی هستش . لباس ها ی پابجی بعضی هاشون مخصوصا اونایی که برای شخصیت های پیشنهادی خود بازی هستن باید حتما براشون پول پرداخت کنیم ولی یکسری لباسی که بعنوان جایزه میگیری و داریبشون میتونی وقتی داخل لابی هستی از قسمت پایین گزینه INVENTORY انتخاب کنی بعد میتونی از سمت راست لباس – کلاخ – عینک کفش و .. که بدست اوردی با یک کلیک تنت کنی

   پاسخ دادن

 60. mohsen.floyd

  تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۴:۵۲ ب.ظ

  باعرض سلام و تشکر از اموزشی که گذاشتین یه سری مشکلاتی داشتوم توبازی بااین اموزش خوبتون برطرف شد.
  دستتون دردنکنه و خسته نباشید👌

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۷:۳۲ ب.ظ

   سلام محسن عزیزم ممنون ازت لطف داری . ما هم خوشحالیم مفید بوده برات و تونستیم مشکلاتی که توی بازی داشتی برطرف کنی

   پاسخ دادن

 61. خالد

  تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۳:۳۶ ب.ظ

  صلام داداش خوبی انشالله…؟؟؟
  میخام پابجی رو تو کامپیوترم نصب کنم. ببینم چ حالی داره… سیستم مورد نیاز تا چ حده. نخسه کامپیوتریش؟؟؟
  هاردم ک بالاس. رم ۴_ گرافیک ۱گیگا….
  البت چن سالیه ک سیستمو ارتقا ندادم و کلا خاموشش کردم گذاشتمش کنار، بنظرت میتونم نصبش کنم و بازیش کنم؟؟؟

  پاسخ دادن

 62. abas

  تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۷:۱۹ ق.ظ

  سلام من چند وقتیه پابجی بازی میکنم تو کامپیوتر با شبیه ساز تنسنت گیم بادی.
  جدیدا بعد اپدیت ۱۹ یه مشکل به وجود امده خیلی سرچ کردم ولی راه حلی پیدا نکردم همش درخت هاو خونه ها یهو ناپدید میشن و اگه نزدیکشون شی دوباره میان تو بعضی از سایتا. گفتن که بوز تو تنظیمات و چند تا گزینه هست که با دایرکس یا اوپنگل یا با …همشونو امتحان کردم ولی خوب نشد خواهشن کمکم کنید من چند وقته دیگه نمیتونم کیل بگیرم حتی دشمنارو نشون نمیده
  سیستم =RAM8
  CPU g2030
  VGA mad HD 6450 2gig
  تا قبل اپدیت با این سیستم پنجاه هفت فریم میگرفتم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۲ ق.ظ

   سلام عباس جونم بله درست میگی پابجی توی اپدیت جدید گرافیک و تغییراتی داخل موتور بازی انجام داده داخل تنظیمات که میشی بهتره قسمت Engine و حالت Rendering روی OPENGL +باشه و حتما برنامه های زیر دانلود نصب کن
   ۱- کارت گرافیک کامپیوترتو به اخرین ورژن آپدیت کن
   ۲- Microsoft Visual c++ Redistributable 2019
   ۳- Net Framework 4.5
   ۴- Direct x 11

   پاسخ دادن

 63. خالد

  تیر ۲۰, ۱۳۹۹ در ۹:۳۰ ق.ظ

  صلام داداش خوبی انشالله.؟؟؟
  من دو روزه موقعی ک میخام برم تو بازی نمیره چرا. ینی تو صفحه لابی هسم گزینه استارت میزنم دقیقه شمارش تا ۵دقیقه ام میره ولی توی بازی نمیره چرا. چندین بار اگ بزنم بزور یبار اگ بره…!
  بازیم خوبه گیر گیر نداره نمیدونم چرا اینجوری میشه.راهنمایم کن.؟ @@@

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۷ ق.ظ

   سلام خالد جونم ممنون ازت . درست میگی بازی چند روزی هست به این صورت شده با ف.ل..ت..ر..ش..کن وارد بازی بشو درست میشه

   پاسخ دادن

 64. خالد

  تیر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۱ ق.ظ

  صلام و خسته نباشی خدمت داداش عزیزو گلم. خوبی ان شاء الله.؟
  بازم دلتنگت شدمو اومدم خخخخ.😂😅😂
  میگم قراربود اموزش مسابقات و چالشای هفتگی و ماهانه رو بذاری تو سایت. چی شدن.؟
  و دوم اینک میگن فصل جدید پابجی موبایل اسلحه جدید مپ جدید و ماشین جدید و غیره اضاف شده. درسه؟ از کجا دانلودشون کنم لدفن راهنمایم کن،فدات ممنون زنده و سربلند باشی عزیزم… 💓🌹💓

  پاسخ دادن

 65. خالد

  تیر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۵ ب.ظ

  صلام صلام داداش جان امیدوارم حالتون خوب و توپ باشه گلم.
  راستش من میخام فالکون یا شاهین بخرم نمیدونم چطوریاس. اگ امکانش هس واسم انجامش بدین ممنونت میشم…
  شماره واتسمو میزارم بم اس بده. اگ پولیه ک من بلد نیستم بی زحمت واسم بخرش.و بگو ب چ طریقی پولو بفرسم واست داداش؟؟؟
  ۰۹۳۶۷۲۰۰۷۸۰

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۷:۳۶ ق.ظ

   سلام خالد عزیزم ممنون ازت خوبم
   نه خالد جان فالکون رایگان هستش فقط کافیه ۵۰ تا کارتشو بدست بیاری بعدش برات ازاد میشه . کافیه بازی کنی جایزه بگیری ماموزیت های RP انجام بدی کارتاشو جمع کنی بعضی مواقع هم وقتی لابی هستی از سمت راست آیکون اخری که به شکل کادو هستش بزن اونجا برای فروش میزاره کارتاشو که میتونی با سکه طلا که از بازی بدست میاری بخریشون

   پاسخ دادن

 66. خالد

  تیر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۳:۵۶ ب.ظ

  صلامی دوباره…
  ممنون بابت زود جواب دادنت و زحماتی ک میکشی جهت بروز شدن ما، ادمین جان… @منتظر بخش اموزش تصویری ک گفتین هستیم…
  بازم سوال. راسش من شنیدم وقی از بازی بطور ناگهانی لفت بدم از کاپم کم میشه. درسته همچین چیزی. و ایا کاپ بالا یا پاین تآثیری داره رو کارکتر من توی بازی پابجی؟؟؟
  معذرت ک ایقد سوال میپرسم ادمین جان. چون از بچگی ب ما یاد دادن، سوال کردن عیب نیس، ندانستن عیب است. @@@😘😂
  🌹🌹🌹

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۷:۳۹ ق.ظ

   سلام خالد عزیزم . خواهش میکنم ممنون از لطفت . حتما قرارش میدیم .
   بله حتما واقعا به همه ما از بچگی به همین صورت گفتن 😂😂😂
   منم خوشحال میشم .
   قبلا اگه از بازی خارج میشدی هیچ امتیازی ازت کم نمیشد ولی قانون جدید بازی قرار داده که اگه یکدفعه از بازی خارج بشید بمدت ۴۵ ثانیه تا ۱ ساعت بن میشی و نمیتونی توی این مدت بازی کنی

   پاسخ دادن

 67. donyaapp

  تیر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۳ ب.ظ

  سلام خالد عزیزم .خواهش میکنم . خیلیم خوشحالیم که سایت خودتو دنبال میکنی بخودمون از داشتن دوستای خوبی مثل خودت میبالیم .
  خیلی خوبه به سطح ۴۰ رسیدی معلومه گیمر خوبی هستی . خالد جان داریم اموزششو به همراه تصویر به بخش اموزش پابجی اضافه میکنیم تا همه استفاده کنن

  پاسخ دادن

 68. خالد

  تیر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۹:۴۶ ب.ظ

  صلام عزیزم.
  اره لولم تازه امشب شدم ۴۰٫ همین ارپی گرفتنو بلد نشدم ک اونم ب لطف شما داداش گلم دارم پیشرفت میکنم.
  من از همون اولش سایت شمارو دنبال کردم بعد نصب بازی و هرچی یاد گرفتم از شماس. ممنون ک هستی عزیزم. همیشه باش ما بچه ها بت احتیاج داریم. 🌺🌺🌺
  و یسوال دیگم اینه مسابقات و چالش های هفتگیو از کجا پیدا کنم ک انجامشون بدم واس بدست اوردن آرپی و شایستگی. اینم ی توضیحی بده…؟ فدات زنده باشی گلم

  پاسخ دادن

 69. خالد

  تیر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۶ ب.ظ

  صلام ادمین جان ممنون بابت زود جواب دادنت. ی گل تقدیم شما ک خودت گلی عزیزم🌹🌹🌹
  میخاسم بپرسم منی ک آرپی ۱۸ هسم چرا همش منو با آرپی بالاها میندازه مثلا ۸۰٫۹۰٫۱۰۰؟ ولی با اینهمه خدایش همیشه وسط اینهمه ارپی بالا جزو ۵نفر اولم.! ینی تا اخرش زنده میمونم و همون ارپی صدها منو اگ بکشن. اینجوری نامردیه ک.
  یبار ارزو بدل موندم ک با ارپی پاینیا بیوفتم! بالاخره هرکی با هم لولیای خودش بیوفته راحتره واصش.؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۲:۳۵ ب.ظ

   سلام خالد عزیزم . ممنون ازت خیلی آقایی
   خیلی خوبه جز ۵ نفر اول هستی بغیر از آرپی کسایی رو که سطح لولشون بالاست با ارپی های بالا قرار میگیرن احتمالا سطح لولت بالای ۴۰ هستش

   پاسخ دادن

 70. مهران

  تیر ۸, ۱۳۹۹ در ۸:۴۸ ب.ظ

  سلام . ممنون بابت جوابهای واضح و با حوصله ات . من جواب خیلی از سوالهامو پیدا کردم بازم ازت ممنونم . فقط یسوال دارم چجوری میتونم چت هایی که انجام شده رو پاک کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۴۸ ق.ظ

   سلام مهران عزیزم . خواهش میکنم هنوز گزینه ای برای اینکار وجود نداره

   پاسخ دادن

 71. خالد

  تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۸:۲۰ ب.ظ

  صلام خدمت ادمین جان خودم ک ایقد با صبر و حوصله جواب ما ملتو میدی دمت گرم جزاکم الله خیر عزیزم.🌹🌹🌹
  درمورد آر پی گرفتن و کولت یا همون تفنگی ک میزنی بهمون درآپ میده یکم توضیح بده. فدای داری داداش جان؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۷, ۱۳۹۹ در ۷:۵۵ ق.ظ

   سلام خالد عزیزم . خواهش میکنم دوست خوبم خوشحال میشم .
   حتما توضیح میدم RP مخفف کلمه RoyaLe Pass هستش که اگه توجه کنی هر وقت آپدیت جدیدی میاد برای بازی یک فصل جدید بنام ROYALE PASS میادش که پر از مسابقه و رویداد های روزانه و هفتگی هستش کافیه رویداد ها و مسابقاتشو انجام بدی و کلی امتیاز بعنوان RP جمع کنی که البته دو نوع هم هستش Free Royale Pass که میتونی بعنوان رایگان RP دریافت کنی و Elite Royale Pass که پر از اسکین ها – لباس های جذاب و امتیاز RP بالایی هستش که الیته باید هزینه ای بابتش پرداخت کنی بخریش . در اخر با جمع کردن RP میتونی امتیاز – وفاداری – لباس – اسلحه – اسکین و … برای خودت از بازی تهیه کنی که البته با هر روز بازی کردن و جز ۱۰ نفر اول بازی شدن هم باعث میشه RP بالاتری بگیری از همه مهمتر با امتیاز RP بالاتر میتونی رنکینگ بالایی بگیری
   بهترین اسلحه ها برای بازی و دراپ اسلحه های AWM و GROZA هستن براحتی میتونی حریف باهاشون از بین ببری

   پاسخ دادن

 72. Farzaneh

  تیر ۳, ۱۳۹۹ در ۹:۳۲ ق.ظ

  سلام من تازه واردم پنج لولم بازی کردم ولی نمیشه آیدیمو عوض کنم چراا؟!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۳, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۱ ق.ظ

   سلام فرزانه جان برای تغییر ایدی و اسمت باید کارت Rename Card داشته باشی که در جوایز بازی بهت میده که به شکل کارت سبز رنگی هست روشم نوشته ID وقتی بدستش بیاری میتونی برای تغییر ایدیت ازش استفاده کنی .

   پاسخ دادن

 73. اسماعیل

  خرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در ۹:۱۰ ب.ظ

  سلام من تازه وارد بازی شدم یه چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین اول اینکه هدف نهایی بازی چیه یعنی باید چی بشه که برنده بشیم بعد چطور میتونم با دوستم بازی کنم؟
  اگه میشه جواب بدین.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۵:۵۵ ق.ظ

   سلام اسماعیل جون هدف بازی زنده موندن هستش . به همراه ۱۰۰ بازیکن وارد جزیره میشید هر کسی تونست زنده بمونه و نفر اول باشه برنده بازی میشه .
   برای اینکه بتونی با دوستات بازی کنی یه اول ایدیشونو یا اسمشونو توی بازی ازشون بپرسی بعد که وارد بازی و لابی شدی در سمت چپت یه علامت فلش رو به جلو هستش اونو بزن بعد از قسمت بالا رویی آیکون آدمک که روش علامت مثبت + هستش انتخاب کن بعد از قسمت باز شده ایدیشونو توی قسمت Advanced SEARCH وارد کن بزاحتی پیداشون کن

   پاسخ دادن

 74. سارا

  خرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۱ ب.ظ

  سلام ببخشید من از حالت مهمان خارج شدم و میخاستم با اکانت تویترم لوگ بشم ولی طبق ایین نامه ای که نوشته میتونه عملا اکانت منو مدیریت کنه
  میشه منو راهنمایی کنید از چه راه دیگه ای میتونم sign in شم
  هربار که از طریق شماره یا ایمیل تلاش میکنم ارور میده

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۲ ب.ظ

   سلام سارا عزیز . راحت ترینش این هستش که وقتی وارد بازی میشی با استفاده از اکانت گوگل پلیت Play Games وارد بشی وقتی این گزینه میزنی بازی ازت ادرس جیمیل و اکانتت میخواد

   پاسخ دادن

 75. کسی که همه نوکرشن

  خرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۵ ق.ظ

  سلام دایی اگه من بخوام به کلن ایرانی برم باید وارد چه قسمتی و چکار کنم زود بگید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۹:۱۱ ق.ظ

   سلام دایی جونم اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

 76. کاوه

  خرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱:۲۹ ق.ظ

  یعنی ای ولله داری ادمین!حالا که اینقدر توپ توضیح میدی به من توضیح بده چرا اینقدر شلوغ پلوغه لابی؟اصلا نمیفهمم چکار میکنم سه چهار دور بازی کردم ولی بلد نیستم تفنگ بخرم یا لباسی.خیلی پیچیدس یه مثال برام بزن تا راه بیفتم.زبانم خوبه انگلیسی هم ایتم هارو بگی حله.چطور میتونم برم تو یه کلن ؟کلا بار اوله این سبکی بازی میکنم خوشم اومده!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۹:۰۰ ق.ظ

   سلام کاوه جونم . لطف داری . اره خیلی بازی قشنگیه پابجی کم کم با منوهاش بیشتر آشنا میشی اسلحه نمیتونی بخری فقط میتونی از داخل بازی پیداشون کنی.برای رفتن به کلن هم کافیه وقتی لابی هستی از پایین سمت راست گزینه کلن انتخاب کن

   پاسخ دادن

 77. AMIN

  خرداد ۶, ۱۳۹۹ در ۶:۳۲ ب.ظ

  سلام من میخوام نقشه ها رو تو بازی دانلود کنم
  جلوی همشون نوشته ۰٫۱MB ولی هرچی میزنم دانلود نمیکنه سرعت اینترنتمم عالیه
  از رفیقام پرسیدم گفتن با فیلتر شکن برو ولی با اون اصلا نمیره تو لابی
  چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۶, ۱۳۹۹ در ۷:۲۳ ب.ظ

   سلام امین عزیزم . موقعی که میخواهی نقشه ها رو دانلود کنی ف..ی..لتر..شکن فعال کن .. این موردم چک کن ببین حافظه گوشیت احیانا پر نباشه

   پاسخ دادن

 78. معراج

  خرداد ۲, ۱۳۹۹ در ۲:۴۹ ق.ظ

  سلام
  من تازه‌ بازی پاجی را نصب کردم چطور وارد صفحه اصلی بشوم درضمن من اکانت فیس بوک و تویتر هم دارم
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۲, ۱۳۹۹ در ۹:۴۷ ق.ظ

   سلام معراج عزیزم .. ممنون لطف داری . خیلی بازی خوب و سرگرم کننده ای انتخاب کردی . ببین عزیزم اول بازی وقتی اجرا میکنی دو حالت داری بازی بعنوان مهمان Guest که اکانتی برات ساخته نمیشه و حالت انتخاب اکانت که میتونی با اکانت گوگل پلی یا گیم سنتر اپل یا فیسبوک بازیرو لوگین کنی و با اکانت خودت همیشه بازی کنی

   پاسخ دادن

 79. محمد boblee

  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۹ در ۷:۵۹ ق.ظ

  سلام دوستان من داخل پابجی ی سری لباس و کلاه و ست لباس و شلوار دارم اما نمیپوشه وقتی میزنم روش تیک میخوره نمیپوشه چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۹ در ۸:۳۷ ق.ظ

   سلام محمد حونم وقتی توی لابی هستی از سمت راست اولین آیکون که به شکل صندوق هستش انتخاب کن و قسمت soldiers crate ایتم هایی که بدست اوردی میبینیشون میتونی ازشون استفاده کنی

   پاسخ دادن

 80. masoud

  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ در ۳:۱۷ ب.ظ

  سلام مجدد،ببخشید دیر متوجه جوابتون شدم،ممنون از راهنماییتون

  پاسخ دادن

 81. masoud

  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ در ۳:۱۵ ب.ظ

  سلام،وقت بخیر،ببخشید یک سوال داشتم من تو بازی هایی که داشتم یک مرحله با دوتا ازدوستان که ایرانی بودن و صحبت هم میکردیم در حین بازی همراه شدم ،اما دیگه هرچقدر بازی میکنم بازیکن های هم گروهیم خارجی هستن و باید چیکار کنم ایرانی باشن،تشکر

  پاسخ دادن

 82. hadi

  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ در ۸:۰۱ ق.ظ

  سلام اقا راهنماییم کنین
  این مجموعه لباس هاس هستن تو بخش جوایز اینارو از کجا باید خرید
  مثلا میگه : مجموعه زیر را بدست اورید جایزه اسکین هواپیما

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ در ۸:۵۹ ق.ظ

   سلام هادی جون برای خرید لیاس ها ایتم ها درون برنامه مخصوصا پک های ویژه باید از گیفت کارت گوگل استفاده کرد

   پاسخ دادن

 83. masoud

  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ در ۵:۰۹ ق.ظ

  سلام،وقت بخیر خسته نباشید،ببخشید میخواستم بدونم چجوری میشه با گرو هایی بازی کرد که ایرانی باشن،چون تو چندیدن بازی که داشتم فقط یک بار دو نفر ایرانی بودن که صحبت هم کردیم ولی دیگه هر چقدر بازی کردم خارجی بودن،تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ در ۷:۱۳ ق.ظ

   سلام مسعود عزیزم اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید ..

   پاسخ دادن

 84. محمد

  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۹ در ۹:۴۹ ب.ظ

  سلام
  من تا چند روز پیش میتونستم با دوستام چتد نفره بازی کنم ولی الان که می خوام بازی کنم میزنه (با افراد زیر لول ۳۰ نمی تونم بازی کنم) البته اینکه ترجمش کاملا درست باشه رو نمی دونم ولی تو همین مایه هاست در ضمن لولم ۳۳ هست
  ما ۴ نفریم یکی دیگه هم هست که لولش بالا ۳۰ هست ولی اون میتونه با اون دوتا دوستم که لوشون کمه بازی کنه ولی فقط من نمی تونم
  با تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۹ در ۶:۱۹ ق.ظ

   سلام محمد عزیزم باید میزان شایستگی یا Merit ببری برای اینکارم کافیه :
   ۱ – وقتی بازی میکنی به هیچ عنوان هم تیمیاتو نکشی
   ۲- حدود ۱۰ بازی بصورت تکنفره SOLO بازی کن و جز ۱۰ نفر اول باش

   پاسخ دادن

 85. mahd_bhr

  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۹ در ۹:۱۲ ق.ظ

  سلام ، اقا دمتون گرم من برای اولین بار بود وارد سایتتون شدم . و واقعا لذت بردم از راهنمایی ادمینتون درجواب کامنت ها . از سیزن ۲ داخل بازی هستم ولی یه جوری توضیح دادین که تمامش رو خوندم. انشالله که با موفقیت و رو به جلو پیش برین

  پاسخ دادن

 86. کیارش بیات

  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۰ ب.ظ

  سلام د درود بر شما نسخه بازی من ۰٫۱۸٫۰ سیزن ۱۳ میخوام برونم این مپ زامبی جدیده این مپه کجاس؟ تشکر میکنم بگین❤❤❤❤❤

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۹ در ۵:۵۷ ب.ظ

   سلام کیارش عزیزم الان این اپدیت جدید مربوط میشه به Miramar و اضافه کردن حالت جدید بازی و گرافیک بالاتر و همون فصل ۱۲ هستش . مود زامبی قراره فصل جدید ۱۳ به بازی اضافه بشه

   پاسخ دادن

 87. Mahdi

  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱:۰۸ ب.ظ

  با سلام من چگونه سوار ماشین شم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱:۵۷ ب.ظ

   سلام مهدی جون کافیه ماشین توی بازی پیدا کنی که البته خراب نباشه و بنزینشم پر باشه نزدیکش بشی و گزینه Drive یا Get in انتخاب کنی

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۹ در ۷:۲۷ ق.ظ

   سلام مهدی جونم کافیه وقتی ماشینی پیدا کردی نزدیکش بشو و گزینه DRIVE انتخاب کنی تا سوار بشی شروع به رانندگی کنی

   پاسخ دادن

 88. سلام

  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۷ ق.ظ

  با اکانت گست میشه بریم کلن؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۹ ب.ظ

   سلام عزیزم بله میشه ولی بهتره داخل بازی اکانت داشته باشی ..

   پاسخ دادن

 89. shabgard

  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹ در ۹:۲۵ ق.ظ

  ممنون براي همه چيز من رينبو باز بودم و اين بازي موبايلي درسته نوب زياد داره ولي براي تمرين خوبه

  پاسخ دادن

 90. Ali

  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۸ ب.ظ

  چطور کسی که جزو فرنداست رو انفالو یا حذف کنیم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹ در ۷:۵۵ ق.ظ

   سلام علی جونم کافیه وقتی لابی هستی از بالا و سمت راست روی آیکون ادمک کلیک کنی بعد از قسمت FRIENDS به لیست دوستات دسترسی پیدا میکنی بعد هر کدوم نخواستی Delete کن

   پاسخ دادن

 91. محمد

  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹ در ۹:۳۹ ب.ظ

  سلام من بازی توی لبتاب اجرا کردم وقتی داخل ب صورت خودکار اپدیت میشه و بازی میکنم ولی وقتی از بازی میام دوباره میخوام بازی کنم دوباره بصورت خودکار اپدیت میشه چند این جوریه هردور ۷۵مگ دانلود میکنه نتم میره میشه بگین چیکار کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹ در ۸:۰۰ ق.ظ

   سلام محمد جونم این اپدیت های خود بازی هستش نمیشه کاریش کرد نمیتونیم قطعش کنیم وگرنه نمیزاره وارد بازی بشیم هر اپدیت معمولا کد و رفع باگ میکنه

   پاسخ دادن

 92. حامد

  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۸ ق.ظ

  جعبه هارو کجا باز میکنن که لباس میگیرن

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹ در ۲:۴۴ ب.ظ

   سلام حامد جونم وقتی توی لابی هستی از سمت راست اولین آیکون که به شکل صندوق هستش انتخاب کن و قسمت soldiers crate ایتم هایی که بدست اوردی میبینیشون میتونی ازشون استفاده کنی

   پاسخ دادن

 93. Mohammad

  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹ در ۴:۳۹ ب.ظ

  من مشکلم اینه که تو یه بازی برنده میشم هیچ اسکین و یوسی و … هیچی بهم نمیده لولم ۱۹ هستش تو بازی تک نفره و دو نفره هم بازی میکنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹ در ۶:۲۴ ق.ظ

   سلام محمد جونم توی بازی ها چندمین نفر میشی ؟ و اینکه میزان مریت توی بازی چند هستش ؟

   پاسخ دادن

 94. Kiarash

  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۱ ب.ظ

  سلام این مپ زامبیه کی میاد؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹ در ۵:۵۵ ق.ظ

   سلام کیارش جونم احتمالا اوایل خرداد اپدیت جدید به همراه مپ زامبی قرار میگیره

   پاسخ دادن

 95. مهدی

  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹ در ۹:۲۳ ق.ظ

  سلام وقت بخیر من لولم ۴۴ هست و هنوز لابی اولیه رو دارم چطوری باید لابی بعدی یا یکی دیگه رو بگیرم چون تو قسمت لابی فقط یکی دارم . میشه جوابمو بدین ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹ در ۶:۵۶ ق.ظ

   سلام مهدی جونم خوب متوجه نشدم بازی فقط یک لابی داره که میتونی داخلش ماشین – موتور و … قرار بدی

   پاسخ دادن

 96. Abolfzl012121

  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱:۱۳ ب.ظ

  داداش من چرا نمی توانم تو shop و اونی که عکس یه گنج کشیده باز کنم اونا رو ترجمع کردم میگه هنوز در دسترس نیس چیکار کن لطفا زودی جوابو بدی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹ در ۸:۴۲ ق.ظ

   سلام ابوالفضل جونم راستش متوجه نشدم کدوم جعبه میگی ولی معمولا باید یا پول داشت باشی یا نقره زیاد

   پاسخ دادن

 97. سامان

  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۹ در ۱:۳۳ ب.ظ

  سلام
  من نمی تونم با دوستام حرف بزنم وقتی هم روی گزینه میکروفون میزنم اینو میاره: to protect our younger users,we are unable to offer you the chat functions. We apologize for any inconvenience caused
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۹, ۱۳۹۹ در ۸:۰۳ ب.ظ

   سلام سامان عزیزم … پابجی جدیدا سخت گیریهای بیشتری درباره سن افراد قرار داده و چت برای بازیکنای زیر ۱۶ سال ممنوع کرده . این پیغام هم بخاطر همین هستش .. باید بازی پاک کنی و بازیزو دوباره نصب و با یا اکانت گوگل که سنتو بالای ۱۶ سال معرفی کرده باشی وصل بشی یا میتونی فقط بعنوان مهممان Guest بازی کنی و اکانتی نداشته باشی

   پاسخ دادن

 98. دانلود پابجی

  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۲ ب.ظ

  ممنونم عالی بود

  پاسخ دادن

 99. یاسر

  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۹ در ۱:۳۵ ب.ظ

  سلام خسته نباشید این ترفند ک طرف پشت سنگ یا درخت و… سنگر میگیره و فقط تفنگشو بیرون میاره چطوره لطفا راهنمایی کنیدبا تشکر🌹🌹

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۴, ۱۳۹۹ در ۶:۲۹ ب.ظ

   سلام یاسر جونم ممنون ازت .. کافیه وقتی داخل بازی هستی از قسمت بالاو سمت راست علامت چرخ دنده تنظیمات Setting بزنی و از سمت راست قسمت Basic گزینه Peek&Fire روشن کنی Enable قرار بدی

   پاسخ دادن

 100. محیا

  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۹ در ۱:۴۷ ق.ظ

  سلام چطوری میشه مپ یا مود زامبی پابجیو فعال کرد؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۴, ۱۳۹۹ در ۷:۰۰ ق.ظ

   سلام محیا عزیزم حالت زامبی الان که فصل ۱۲ هستیم برداشتن قراره فصل بعدی ۱۳ دوباره قرار بدن

   پاسخ دادن

 101. حسین

  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۹ در ۵:۳۳ ق.ظ

  سلام چطور میشه کیبرد و موس روی پابجی روی موبایل فعال کرد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۳, ۱۳۹۹ در ۸:۵۳ ق.ظ

   سلام حسین جونم پابجی موبایل براحتی میتونی با دسته های مخصوص موبایل بازی کنی .. امکانش نیست عزیزم

   پاسخ دادن

 102. رامین

  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۹ در ۳:۱۳ ب.ظ

  سلام.ممنون از زحمات شما.
  وقتی یارای تو بازی منو کشتن چجوری ریپورت کنم و کدام گزینه ها رو بزنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۹ در ۵:۳۷ ب.ظ

   سلام رامین جونم نگران نباش و لازم نیست کازی کنی . کسانی که یار و دوستای خودشونو در حین بازی میکشن ناخداگاه میزان مریت یا همون شایستگی براشون کم میشه و در صورت ادامه دادن نمیتونن گروهی بازی کنن . و اینه سعی کن دوستای جدید برای خوت پیدا کنی با اونا بازی کنی

   پاسخ دادن

 103. Leili

  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۹ در ۸:۳۶ ق.ظ

  سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم چجوری میشه داخل پابجی دید که طرف مقابلمون که به عنوان دویتمون اددش کردیم ببینیم چندبار در روز بازی کرده

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۹ در ۶:۴۰ ب.ظ

   سلام Leili عزیز نمیشه متوجه شد چند بار بازی کرده فقط اینکه آنلاین هست یا نه و اینکه آخرین زمانی که آنلاین بوده چه تایمی بوده

   پاسخ دادن

 104. امین

  فروردین ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۳ ب.ظ

  سلام.
  میخوام روم بزنم و بین چند تا تیم مسابقه بزارم. خودمبازی نکنم و نگاه کنم به صورت زنده و بقیه هم بتونن ببینن. چه کار کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۹ در ۸:۰۷ ق.ظ

   سلام امین جونم برای ساخت روم باید اول کارت Room Card بدستش بیاری بعنوان جایزه بعد از قسمت تعیین محل بازی که در لابی زیر قسمت دکمه START قرار داره بری و از پایین با ناتخاب گزینه Room روم خودتو با مشخصات لازمت مثل پسورد – یکنفره یا چند نفره و .. بسازی

   پاسخ دادن

 105. Azi

  فروردین ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۴ ب.ظ

  براي تغيير نام بايد چيكار كنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱:۱۴ ب.ظ

   سلام Azi عزیز برای تغییر ایدی و اسمت باید از کارت Rename Card داشته باشی که در جوایز بازی بهت میده که به شکل کارت سبز رنگی هست روشم نوشته ID وقتی بدستش میاری میتونی برای تغییر اسمت ازش استفاده کنی

   پاسخ دادن

   • Azi

    اردیبهشت ۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۲ ق.ظ

    نمیشه دوبار تغییر نام داد؟؟؟؟
    من قبلا از آیدی کارت استفاده کردم

    پاسخ دادن

    • behrad

     آذر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۲۷ ب.ظ

     ای بابا تو هم خرو میخوای هم خرما رو هم خرمالو رو چند تا کارت ایدی میخوای تو؟؟؟؟؟
     برو پرایم پلاس کن بهت بده خخخخخخخ

     پاسخ دادن

 106. aseman

  فروردین ۳۰, ۱۳۹۹ در ۵:۳۸ ق.ظ

  من تازه بازی و نصب کردم و میخوام از یه گروهی خارج شم ولی میگه reach lv.5 to unlock clans میشه راهنمایی کنید چطوری خارج شم یا بفهمم تو گروهی هستم یا نه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۳۰, ۱۳۹۹ در ۸:۵۸ ق.ظ

   سلام آسمان عزیز وقتی لابی هستی از قسمت پایین CLAN کلن انتخاب کن و وقتی داخل کلنت هستی از سمت راست گزینه Information انتخاب کن و از قسمت پایین Leave Clan بزن تا خارج بشی

   پاسخ دادن

 107. Bahar

  فروردین ۲۹, ۱۳۹۹ در ۳:۳۲ ب.ظ

  سلام ادمین ِ عزیز
  خیلی با صبر و حوصله و دلسوزی به همه کمک میکنی خیلی خوبی
  خسته نباشی🌹
  من یه مشکل دارم اینکه هنوز بلد نیستم اگه وسیله ای پیدا میکنم چجوری به بقیه اعلام کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۳۰, ۱۳۹۹ در ۸:۵۱ ق.ظ

   سلام بهار عزیز ممنونم ازت .. بهار جان کافیه هر جا هستی و موردی پیدا کردی روی صفحه اصلی بازی از سمت راست روی آیکون چت که به شکل سه نقطه هستش کلیک کنی و گزنه مورد نظرتو مثل I got suprise سوپرایز – کمک و .. انتخاب کنی تا بقیه دوستات متوجه بشن

   پاسخ دادن

 108. legend

  فروردین ۲۸, ۱۳۹۹ در ۷:۴۲ ب.ظ

  اقا من میخوام برم حالت زامبی لطفا راهمایی کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۹, ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۰ ب.ظ

   سلام عزیزم حالت زامبی الان که فصل ۱۲ هستیم برداشتن قراره فصل بعدی ۱۳ دوباره قرار بدن

   پاسخ دادن

 109. Sara.f

  فروردین ۲۷, ۱۳۹۹ در ۸:۴۵ ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم چرا تو اپدیت جدید قسمت زامبی مد وجود نداره؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۸, ۱۳۹۹ در ۴:۱۶ ب.ظ

   سلام سارا عزیز درست میگی قراره فصل بعدی یعنی ۱۳ به بازی دوباره اضافه کنن

   پاسخ دادن

 110. زیبا

  فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ در ۴:۰۷ ب.ظ

  سلام به چه شکل از اتاق چت رومی عربی که جوین شدم خارج بشم ممنون اگه راهنمایی کنید؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۶, ۱۳۹۹ در ۴:۲۴ ب.ظ

   سلام زیبا عزیز کافیه وقتی داخل چت رومی از بالا و سمت راست دکمه Exit انتخاب کنی

   پاسخ دادن

 111. میثم

  فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ در ۳:۱۵ ب.ظ

  سلام ممنون از راهنمایی کلی ،،،یه راه حل وجود داره که اتوماتیک شلیک کنه؟؟؟البته وقتی نشونه روی حریف میگیری؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۶, ۱۳۹۹ در ۴:۲۵ ب.ظ

   سلام میثم جونم بازی پابجی قابلیت شلیک اتوماتیک نداره

   پاسخ دادن

 112. Eli

  فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ در ۲:۵۹ ب.ظ

  سلام ادمین . قسمت local chat که همه اونجا مینویسند که دعوت به بازی بشن حذف شده و نیستش. باید چیکار کنم ؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۶, ۱۳۹۹ در ۴:۳۱ ب.ظ

   سلام الی عزیز منظورت قسمت چت در لابی هستش ؟

   پاسخ دادن

 113. رامین

  فروردین ۲۳, ۱۳۹۹ در ۶:۳۶ ب.ظ

  سلام من لول ۱۹ هستم هر بازی که انجام میدم امتیازاتم بالا نمیره و به لول ۲۰ یا ۲۱ نمی‌توانم برسم بر علاوه در یک کلن هستم که هر بازی که انجام میدم امتیازات در آنجا بالامیرود میخواهم لول خود را زیاد کنم و آرپی خودم رو افزایش بدم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۲ ق.ظ

   سلام رامین جونم RP همون Royale Points که کسب امتیاز بازی هستش که میتونی با تکمیل ماموریت ها – چالش ها -شرکت در ۱۰ مسابقه با دوستات – نفرات اول تا ۱۰ شدن در بازی و .. میتونی امتیاز RP ببری بالا

   پاسخ دادن

 114. زينب

  فروردین ۲۳, ۱۳۹۹ در ۳:۰۷ ب.ظ

  سلام عالي بود ممنون
  و اينكه من به عنوان مهمان وارد بازي شدم الان نميتونم همين لول بازيمو با اكانت وارد شم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۲ ق.ظ

   سلام زینب عزیز وقتی داخل لابی هستی از قسمت پایین سمت راست Setting (علامت چرخ دنده ) انتخاب کن بعد که وارد تنظیمات شدی از قسمت پایین سمت چپ Log Out بزن تا از حالت مهمان خارج شی و دوباره به صفحه اول بری . حالا از قسمت More گزینه Play Games انتخاب کن تا با اکانت خودت همیشه براحتی بازی کنی .

   پاسخ دادن

   • زينب

    فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ در ۸:۱۹ ق.ظ

    ممنون از جوابتون فقط اينجوري الان ك لول ٣١ هستم ميشه از صفر؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۶ ق.ظ

     خواهش میکنم . نه احتمالش کمه ولی در هر صورت کلا بعنوان مهمان بازی کنی خوب نیست اکانت داشته باشی خیالت راحته ک همیشه میتونی لولتو حفظ کنی

     پاسخ دادن

 115. رضا

  فروردین ۲۰, ۱۳۹۹ در ۲:۴۸ ب.ظ

  سلام‌ادد کنین بازی کنیم ایدی :

  ۵۱۱۹۲۰۲۵۳۶

  LW丶REZA

  سپاسگرازم

  پاسخ دادن

 116. رضا

  فروردین ۲۰, ۱۳۹۹ در ۲:۴۶ ب.ظ

  سلام‌ادد کنین بازی کنیم ایدی :

  ۵۱۱۹۲۰۲۵۳۶

  LW丶REZA

  پاسخ دادن

 117. negin

  فروردین ۱۹, ۱۳۹۹ در ۷:۱۳ ب.ظ

  سلام ببخشید من سنمو به صورت رندوم زده بودم و الان لول ۳۸ هستم نمیتونم سنمو عوض کنم تا بتونم چت کنم چون خیلی اذیت میشم نمیخوامم حذفش کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۲۰, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۶ ق.ظ

   سلام نگین عزیز . کبوتر فقط ایتم هایی که تاجر Trader که بصورت رویداد روی نقشه نشون ظاهر میشه نشون میده و متوجه میشی امروز برای فروش چی گذاشته

   پاسخ دادن

 118. sara

  فروردین ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۰۵ ب.ظ

  سلام‌ببخشید من قبلا تو بازی با اکانت مهمان بودم بعدlog out زدم و را اکانت تویتر وارد شدم الان قسمت ساختن کاراکتر دکمه crate نمیخوره و اخطار میاد ک نام قبلا گرفته شده (name is already taken)

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۰ ق.ظ

   سلام سازا عزیز درست میگی معمولا با اکانت توییتر به این صورت میشه .. باید با یک نام اکانت جدید بسازی

   پاسخ دادن

   • Ati

    فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۶ ق.ظ

    سلام وقتتون بخیر من میخوام وقتی که از هم بازیام دورم و اونا دارن بازی می کنن بازیشونو تماشا کنم چطوری میشه؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۲:۳۴ ب.ظ

     سلام اتی عزیز در حین بازی از سمت راست و پایین آیکون ویدیو رو انتخاب کن و روی هر کدوم خواستی انتخاب کن

     پاسخ دادن

 119. reza

  فروردین ۱۵, ۱۳۹۹ در ۹:۴۳ ب.ظ

  سلام ببخشید چه طور میتونم صدامو درست کنم میگه واسه مراقبت از افراد جوان نمیزازه حرف بزنم صد تا از من پیر تر حرف میزنه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۹ ق.ظ

   سلام رضا جونم اره فرقی نمیکنه میتونی پیغام ایرادو به انگلیسی برام بنویسی ؟

   پاسخ دادن

 120. آرش

  فروردین ۱۵, ۱۳۹۹ در ۹:۲۵ ق.ظ

  سلام ببخشید من میخوام شلوار بخرم باBP قیمتش۷۸۰۰۰ BPاست من۸۵۰۰۰BPدارم ولی نمیشه لباس بخرم چرا
  و یه چیز دیگه من میخوام واسه ی شخصیتی که ساختم ریش بزارم نوشته باید رویال پس سیزن هفت باشی من رویال پس سیزن یازده هستم ولی باز هم قفله و نمی تونم ریش بزارم لطفا راهنمایی کنید
  ممنون از همگی

  پاسخ دادن

 121. نازنین

  فروردین ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۱ ق.ظ

  سلام
  ببخشید یه قسمت هست موقع بازی کردن جملاتی مثل help و اینارو داره. میخام بهش جملات جدید اضافه کنم‌بلد نیستممم
  لطفا اگه بلدید بگید

  پاسخ دادن

  • behrad

   آذر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۲۱ ب.ظ

   سلام برید توی قسمت inventory قسمتی که یک آدمک هست رو انتخاب کنید و علامت میکروفون رو بزنید و از لیست پیام هایی که میاد اونی که میخواید رو انتخاب کنید و کنار پیامی که میخواید پیام مورد نظرتون رو جاش بزارید علامت منفی – رو بزنید، بعد از اینکه اون قسمت خالی شد، اون علامت منفی- تبدیل میشه به یک علامت مثبت+ روی اون بزنید تا پیامتون جایگزین بشه و برای همه پیام هایی که میخواید همین کار رو بکنید و یادتون نره که بعد از اتمام کارتون دکمه سیو یا ذخیره (save) رو بزنید و بعد از اون پیام ها توی بازیتون استفاده کنید و لذت ببرید.

   پاسخ دادن

 122. امیرحسین

  فروردین ۱۲, ۱۳۹۹ در ۷:۳۷ ق.ظ

  آقا من هیچی بلد نیستم میشه بگید من چجوری یار ایرانی داشته باشم رفتم همون جایی که گفتین من ایرانی کم میبینم بعد از این که ایرانی دیدم باید چیکار کنم من می خوام استارت رو که زدم هر ۳ یارم ایرانی باشه خسته شدم از بس عربی دیدم 😔😔😑😑

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۲, ۱۳۹۹ در ۲:۴۲ ب.ظ

   سلام امیر حسین میتونی برای شروع دوستات و کسایی که بازی میکنن به لیست دوستات در بازی اضافه کنی یا وارد اتحاد های ایرانی بشی یا کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن در خوات دوست یا بازیکنی ایرانی کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم همیشه بازی

   پاسخ دادن

 123. Armin•_•kiler

  فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۴ ق.ظ

  بیایید بازی arminbaloch020فقط رباط نیاد بلدی بودی درخواست

  پاسخ دادن

  • behrad

   آذر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۱۶ ب.ظ

   ادعا ندارما ولی بیا روم بزنیم ببینیم کی قوی تره behrad2609 هستم بلدی درخواست بدی درخواست بده

   پاسخ دادن

 124. امیرحسین

  فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۶ ق.ظ

  خب به غیر از پولی دیگه نمیشناسین

  پاسخ دادن

 125. شهاب

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۳ ب.ظ

  سلام..ما یه ده نفری هستیم که این بازی رو نصب کردیم..میخواستم ببینم امکان بازی بیشتر از گروه های ۴ نفره هست؟
  این کلن درست کردن به چه دردی میخوره؟
  واینکه ایا میشه اگر مثلا ۱۲ نفربودیم در یک مپ و در ۳ گروه ۴ نفره همزمان باهم رقابت کتیم؟
  در کل پیشنهادتون واسه ما ۱۰ ال ۱۲ نفر که علاقه داریم باهم بازی کنیم چیه؟

  پاسخ دادن

 126. امیرحسین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۵۱ ب.ظ

  میشه یه vpn قوی معرفی کنین ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۳۰ ب.ظ

   سلام امیر حسین وی..پی..ان ماهیانه یا سالیانه از اینترنت بخری بهترن

   پاسخ دادن

 127. امیرحسین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۲۴ ب.ظ

  سلام یه بار گفتم ممنون که جواب دادین اما منظورم اینکه وقتی استارت میزنم هر ۳ یارم ایرانی باشه مرسی که جواب گو هستین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۳۱ ب.ظ

   سلام امیر حسین عزیزم فرقی نمیکنه اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم همیشه بازی کنید

   پاسخ دادن

 128. i love you

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۵:۳۴ ب.ظ

  سلام ممنون که دفعه قبل زود جوابمو دادید
  سوالی برام پیش امده:هر سیزن چقدر طول میکشد؟ و سیزن ۱۲ کی تمام میشه؟ میخوام ببینم وقت دارم به رنک دایموند برسم و اسکین گروزا رو بگیرم یا نه!!!
  بعدشم من نمیخوام AKM دوربینی دریافت کند ولی راه میرم زیرم دوربینه اینم ورمیداره میبنده به اسلحه روشی هست فقط برای این تفنگ این عمل انجام نشه؟
  پیشاپیش ممنون😎😎😎🙏🙏❤

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۶:۴۲ ب.ظ

   سلام پوریا جونم خواهش میکنم عزیزم ..
   تا پایان فصل ۱۲ تقریبا یکماهی فرصت هست حتما به رنک دایموند میرسی ..
   اره درست میگی خودش برمیداره اگه نمیخواهی اتوماتیک باشه کافیه در بازی از سمت راست علامت چرخ دنده تنظیمات بزنی و از قسمت سمت راست گزینه PICK UP انتخاب کنی گزینه AUTO PICKUP غیرفعال یا Disable کنی

   پاسخ دادن

 129. Captain_Jones

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۵:۲۲ ب.ظ

  سلام ممنون که دفعه قبل زود جوابمو دادید
  سوالی برام پیش امده:هر سیزن چقدر طول میکشد؟ و سیزن ۱۲ کی تمام میشه؟ میخوام ببینم وقت دارم به رنک دایموند برسم و اسکین گروزا رو بگیرم یا نه!!!
  بعدشم من نمیخوام AKM دوربینی دریافت کند ولی راه میرم زیرم دوربینه اینم ورمیداره میبنده به اسلحه روشی هست فقط برای این تفنگ این عمل انجام نشه؟
  پیشاپیش ممنون😎😎😎🙏🙏❤

  پاسخ دادن

 130. امیرحسین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۰ ب.ظ

  سلام ببخشید من از وقتی که بازی میکنم با عرب ها هستم چجوری یار هایم ایرانی باشه ممنون میشم بگید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۰۱ ب.ظ

   سلام عزیزم اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

   • Setayesh

    بهمن ۹, ۱۳۹۹ در ۸:۰۰ ق.ظ

    نه اونجا هم همه يا عربي هستن يا خارجي

    پاسخ دادن

 131. آرمین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۶:۵۵ ق.ظ

  سلام من فایل نصبی لایت رو نصب کردم و دیتای تقریبا ۵۰۰رو دان کردم ولی اول بازی اخطار نت رو میده چجوریه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۰۵ ب.ظ

   سلام آرمین جونم برای بار اول وقتی وارد بازی میشی از ف..ل..ت..ش..ک..ن استفاده کن عزیزم

   پاسخ دادن

   • KINGXNON

    اسفند ۵, ۱۳۹۹ در ۸:۴۷ ق.ظ

    من تا بحال از فیلتر شکن استفاده نکردم هر بار میرم فیلتر شکن نمیخواد پین من ۲۰تا۴۰هست نت۴/۵هست خیلی عالیه بدون فیلتر شکن میرم هیچ اخطاری نمیده
    و راستی نام کاربری منKINGXNONهست
    ارپی۴۳بیاید درخواست بدین ایرانی ها چون من دوستان ایرانی خیلی زیادی دارم اگه درخواست دوستی بدین با اون ها هم معرفیتون میکنم و همشون پلیر خوب هست من چهار انگشتی بازی میکنم کسی دوست داشت بیاد تنظیمات چهار انگشتی رو یادش میدم و درخواست بده با هم میریم بازیبیاید

    پاسخ دادن

 132. آرمین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۶:۵۱ ق.ظ

  سلام من بازی رو دان کردم بعد از اینکه مراحل نصب رو رفتم بازی اخطار نت رو میده بازی هم لایت هست با حجم دیتای تقریبا ۴۸۰

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۰۵ ب.ظ

   سلام آرمین جونم برای بار اول وقتی وارد بازی میشی از ف..ل..ت..ش..ک..ن استفاده کن عزیزم ..

   پاسخ دادن

 133. جعفر

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۴:۵۱ ق.ظ

  سلام.
  بعضی از افراد پشت درخت یا ساختمان یا…. میتونن فقط سرشون رو کج کنن با دوربین ببینن و بزنن. این چطوری فعال میشه.با تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۲۴ ب.ظ

   سلام جعفر جونم کافیه وقتی داخل بازی هستی از قسمت بالاو سمت راست علامت چرخ دنده تنظیمات Setting بزنی و از سمت راست قسمت Basic گزینه Peek&Fire روشن کنی Enable قرار بدی

   پاسخ دادن

 134. Goli yaghooti

  فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۴۵ ب.ظ

  سلام خوب هستین.من از اولی ک بازی رو شروع کردم آیدی رو خود بازی نوشته ینی آیدی خودمو وارد نکردم.الان چجوری می‌تونم همون آیدی رو عوض کنم و آیدی و اسم خودم وارد کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۱ ب.ظ

   سلام گلی عزیز .. برای تغییر ایدی و اسمت بایذ از کارت Rename Card داشته باشی که در جوایز بازی بهت میده که به شکل کارت سبز رنگی هست روشم نوشته ID وقتی بدستش میاری میتونی برای تغییر اسمت ازش استفاده کنی

   پاسخ دادن

 135. Goli yaghooti

  فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۴۳ ب.ظ

  سلام خوب هستین.من از اولی ک بازی رو شروع کردم آیدی رو خود بازی نوشته ینی آیدی خودمو وارد نکردم.الان چجوری می‌تونم همون آیدی رو عوض کنم و آیدی و اسم خودم وارد کنم؟

  پاسخ دادن

 136. Goli

  فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۳۳ ب.ظ

  سلام خوب هستین.من از اولی ک بازی رو شروع کردم آیدی رو بازی گزاشته ینی آیدی ک میخاستم وارد نکردم.الان چجوری میشه عوض کنم و اسم خودم بزارم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۱ ب.ظ

   سلام گلی عزیز .. برای تغییر ایدی و اسمت بایذ از کارت Rename Card داشته باشی که در جوایز بازی بهت میده که به شکل کارت سبز رنگی هست روشم نوشته ID وقتی بدستش میاری میتونی برای تغییر اسمت ازش استفاده کنی ..

   پاسخ دادن

 137. امیرحسین

  فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۳:۳۰ ب.ظ

  سلام ببخشید چطوری یار ایرانی داشته باشیم ماله من فقط عربی هستن

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ب.ظ

   سلام امیر حسین جونم اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

 138. Mehdi+

  فروردین ۸, ۱۳۹۹ در ۴:۰۵ ب.ظ

  سلام ممنون از اطلاعات جامع و اخلاخ خوبتون 🧡
  میشه راهنمایی کنین چطور میتونیم به کارکترمون اسم دلخواهمونو بدیم؟
  و در صورت امکان پیج خوب اینستاگرام یا کانالی پابیجی هست تا اطلاعات و آموزشهای خوبی داشته باشه را معرفی بکنید؟

  پاسخ دادن

 139. Kaha

  فروردین ۷, ۱۳۹۹ در ۱:۱۴ ق.ظ

  ممنون از راهنمایی و اموزشتون ،واسه من ک خیلی خوب بود من تازه امروز نصب کردم وقتی با راهنمایی های اینجا بازی کردم اول شدم.عالی بود😘😘😘

  پاسخ دادن

  • behrad

   آذر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۱۲ ب.ظ

   دست خوش دلاور بین بات ها اول شدی دمت گرم

   پاسخ دادن

 140. ashrs

  فروردین ۶, ۱۳۹۹ در ۴:۳۳ ب.ظ

  سلام چطوري وقتي هم تيمي مون نيمه جونه و كمك نياز داره
  چجور بايد كمكش كنيم؟
  چطور از بسته First Aids Kit براش استفاده كنيم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۷, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۴ ق.ظ

   سلام ashrs عزیزم سریع خودتونو بهش برسونید و آیکون + که بالای سرش ایجاد میشه برنید تا ریکاوری بشه . البته چک کنید توی تیر رس دشمن نباشه وگرنه خودتون هم تیر میخورید

   پاسخ دادن

 141. رستم

  فروردین ۶, ۱۳۹۹ در ۲:۴۸ ب.ظ

  سلام من تازه پابجی نصب کردم با فیسبوک وارد شوم و از رو گوشیم پابجی حذف بشه دوباره با فیسبوک قبلی واردش شوم میتونم دوباره همون بازی قبلیم داشته باشم..و با دوستان فیسبوک میتانی بجنگی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۶, ۱۳۹۹ در ۴:۱۱ ب.ظ

   سلام بله رستم جونم براحتی میشه کافیه دوباره به اکانت فیسبوکت وصل بشی .. با دوستاتم میخواهی بازی کنی کافیه از داخل بازی ادشون کنی عزیزم

   پاسخ دادن

 142. حسین

  فروردین ۳, ۱۳۹۹ در ۷:۵۹ ب.ظ

  سلام خسته نباشی من تازه این بازی رو نصب کردم هدف این بازی چیه؟ دنبال چیز خواصی باید بگردم یا فقط باید آدم بکشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۴, ۱۳۹۹ در ۹:۲۷ ق.ظ

   سلام حسبن جونم هدف اصلی بازی اینکه ۱۰۰ بازیکن وارد یک جزیره میشن با توجه به قوانین بازی با هم جنگ میکنن تا فقط ۱ نفر زنده بمونه و برنده بازی بشه

   پاسخ دادن

 143. Captain_Jones

  اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ در ۹:۴۷ ق.ظ

  سلام ممنون به دلیل اموزش های موثرتان فقط چندتا سوال دارم
  بازی کامل اپدیت کردم حالا میخوام بازی کنم تو صفحه نخست مینویسه درحال دانلود ریسورس بعد هرچی منتظر ماندم هیچی نشد قبلا بدون فیلترشکن با پینگ ۸۰ بازی میکردم اینترنتم هم سرعتش خوب نیست ولی افتضاح هم نیست.
  این rp چیه و چجوری زیادش کنیم
  ممنون میشم جواب بدین.
  پیشاپیش ممنون.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۵ ب.ظ

   سلام Captain_Jones عزیزم خواهش میکنم ..بازی از سایت خودمون دنیا اپ دانلود کردی برای اینکه آخرین اپدیت قرار دادیم ؟ با ف..ل..ت..ر..ش.کن بازی کاملا آپدیت کن . ..
   RP همون Royale Points که کسب امتیاز بازی هستش که میتونی با تکمیل ماموریت ها – چالش ها -شرکت در ۱۰ مسابقه با دوستات – نفرات اول تا ۱۰ شدن در بازی و .. میتونی امتیاز RP ببری بالا و باهاش آیتم های جایزه – پاداش – پوسته لباس و اسلحه و … بدست بیاری

   پاسخ دادن

   • behrad

    آذر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۱۰ ب.ظ

    راستش rp همون royale pass هستش نه royale point

    پاسخ دادن

 144. Aydaw

  اسفند ۲۴, ۱۳۹۸ در ۹:۵۳ ب.ظ

  مرسی واقعا خیلی آموزنده…بقیه سایت ها به این خوبی توضیح نداده بودند..‌لطفا به آموزشاتون ادامه بدید تا کمک بیشتری به ما بشه…با تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۵, ۱۳۹۸ در ۶:۰۱ ق.ظ

   سلام Aydaw عزیزم .. حتما هر نکته و تکنیک جدیدی که باعث بشه بازیمون بهتر بشه قرار میدیم .ممنون از پیشنهادت

   پاسخ دادن

 145. Reza

  اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۸ ق.ظ

  سلام اقا این جریان سوپرایز تو بازی چطوریاس یعنی اسلحه زو یه جایی پیدا کردم میخوام ب دوستان بگم بیان اونجا میشه بگید چطوریاش

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ در ۲:۱۱ ب.ظ

   سلام رضا جونم کافیه هر جا هستی و موردی پیدا کردی روی صفحه اصلی بازی از سمت راست روی آیکون چت که به شکل سه نقطه هستش کلیک کنی و گزنه مورد نظرتو مثل I got suprise سوپرایز – کمک و .. انتخاب کنی تا بقیه دوستات متوجه بشن

   پاسخ دادن

 146. میثم

  اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۵ ق.ظ

  سلام یه مشکل دارم تو بازی اونم وقتی زخمی میشم و زمین میخورم ار جای خودم نمیتونم بلند شم فقط به اطراف میرم و با این که من جعبه کمک اولیه رو دارم نمیتونم ازش استفاده کنم و طولی نمیکشه میان بالای سرم تیر خلاص میزنن خخخ چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۱ ق.ظ

   سلام میثم جونم بهتره توی بازی اول بری سراغ اسلحه و بعد لباس – کلاه تا وقتی بهت تیر خورد زود از بین نری … اره وقتی بهت شلیک میکنن خونتبه ناحیه قرمز برسه رفته رفته میمیری مگه اینکه یکی از یارای تیمت بهت کمک کنه

   پاسخ دادن

 147. meysam mc

  اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱:۱۹ ق.ظ

  سلام از ابتدای سیزن یازده RP من قفل شده و ابتدای بازی موقعی که چند نفری که RP اونا از بقیه بیشتره رو میزنه مال من رو نشون نمیده با این که بارها شده که RP نفر اول که میاره بالا کمتر از RPمن بود ولی مال منو نشون نمیده باید چیکار کنم که درست بشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ در ۷:۲۳ ق.ظ

   سلام میثم عزیزم .. وقتی توی لابی هستی از سمت چپ و قسمت پایین چرخ دنده Setting بزن و در قسمت تنظیمات از قسمت Basic ببین گزینه Allow others to see your result فعال باشه و بقیه گزینه ها رو به پایین همه Enable باشن بهتره

   پاسخ دادن

   • meysam mc

    اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ در ۴:۵۰ ب.ظ

    ممنون از لطفتون و سریع جواب دادنتون خیلی ممنون

    پاسخ دادن

   • Mani

    اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۹ در ۶:۴۵ ب.ظ

    سلام چطور باید در خواست داد در خواست بازی

    پاسخ دادن

 148. علی

  اسفند ۱۴, ۱۳۹۸ در ۲:۳۱ ب.ظ

  آیدی اکانتم: aliowxe
  بیاین بازی

  پاسخ دادن

 149. Soraj

  اسفند ۹, ۱۳۹۸ در ۴:۲۴ ب.ظ

  بازی خوبی هست من لول ۳۰آرپی ۲۹ بچه ها بیاید تا با هم بازی کنیم اسمم‌ soorah hamh

  پاسخ دادن

 150. Amir

  اسفند ۸, ۱۳۹۸ در ۴:۵۱ ق.ظ

  من تازه بازیو شروع کردم ولی بازیم خوبه تو هر دست (که البته بنا به دلایل مختلف نمیتونم تا اخرش بازی کنم نهایتا پنج تا هفت دقیقه طول میکشه)من حدود شیش یا هفت نفرو میکشم.اما اصلا نمیدونم به حدوم سمت باید حرکت کنم!!
  بازی جای مشخصی داره یا فقط باید تعداد افرادی که میکشیم بیشتر باشه تا برنده بشیم؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۸, ۱۳۹۸ در ۸:۳۸ ق.ظ

   امیر جونم هدف بازی اینه که تا اخر بازی فقط یک نفر زنده بمونه و برنده بشه و مسلما کسی که بیشترین افرادم بکشه امتیاز بالایی میگیره .. داخل بازی سمت راست نقشه بازی به شکل دایره وجود داره که موقعیت نشون میده و داخل نقشه اگه توجه کنی نور ابی رنگی قرار داره که اگه بهت برسه رفته رفته میمیری و باید از داخل اون نور ابی یا دیوار مرگ خارج بشی اگه داخل نقشه نگاه کنی غیر ار نور ابی کادر دایره ای شکل سفید رنگی هم روی نقشه نشون داده میشه که ناحیه امن هستش و همیشه باید داخل اون دایره باشی

   پاسخ دادن

 151. محمد رضا

  اسفند ۴, ۱۳۹۸ در ۱:۳۲ ب.ظ

  خیلی ممنون ولی ای کاش دیوار آبی نمیومد راستی یه چیز دیگه اسلحه GROZA بهتر از صد تیره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۴, ۱۳۹۸ در ۱:۳۸ ب.ظ

   خواهش میکنم محمد رضا جونم .. بنظر من GROZA بهتره من خودم برای بدست آوردنش هر کاری میکنم

   پاسخ دادن

 152. امیر

  بهمن ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۳ ق.ظ

  فقط همین…؟ میگفتن میشه یه مکانی پیدا کنی تیم تشکیل بدی. این ک فقط باید از هواپیما بپری…

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۵, ۱۳۹۸ در ۴:۱۴ ب.ظ

   سلام امیر جونم نه انقدرم ساده نیست 😂 خیلی هیجان داره . چرا میتونی دوستاتو توی بازی پیدا کنی به لیست دوستات اضافشون کنی بعد چهار تایی بازی کنید . حین بازی هم با هم صحبت کنید. نقشه بکشید .با هم سوار ماشین بشید . بجنگید . بهم کمک کنید و … حتما با دوستاتم تجربه کن عاشقش میشی

   پاسخ دادن

   • mrym

    فروردین ۲۷, ۱۳۹۹ در ۴:۳۵ ق.ظ

    چجوری حین بازی صحبت کنیم؟ اگ کسیو ادد کنیم صدامون واسه هم میره یعنی؟ 🙄

    بعد اینکه من تازه نصبش کردم چجوری شروعش کنم؟ اخه برا وارد شدن فقط با توییتر میشه و حالت مهمان

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     فروردین ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۹ ق.ظ

     سلام mrym عزیز وقتی وارد بازی میشی سمت راست و بالا علامت مبکروفون هستش میتونی روشن یا خاموشش کنی و یا مشخص کنی بصورت جهانی باشه یا فقط صدای هم تیمی های خودتو بشنوی ..
     برای شروع بازی هم میتونی بعنوان مهمان وارد بشی بازی کنم بعدا هر وقت خواستی از قسمت تنظیمات به اکانت وصل بشی

     پاسخ دادن

 153. احسان

  بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ق.ظ

  چجوری لولم رو بالا ببرم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۳ ب.ظ

   سلام احسان جونم با بازی زیاد و بصورت تکنفره SOLO بازی کردن و جز ۱۰ نفر اول شدن خیلی سریع لول میگیری

   پاسخ دادن

 154. erfan

  بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب.ظ

  سلام من میخواستم ببینم چطوری میشه با دوستام فرند بشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ در ۵:۱۵ ب.ظ

   سلام عرفان جونم کافیه اول ایدیشونو یا اسمشونو توی بازی ازشون بپرسی بعد که وارد بازی و لابی شدی در سمت چپت یه علامت فلش رو به جلو هستش اونو بزن بعد از قسمت بالا رویی آیکون آدمک که روش علامت مثبت + هستش انتخاب کن بعد از قسمت باز شده ایدیشونو توی قسمت Advanced SEARCH وارد کن بزاحتی پیداشون کن

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ در ۵:۱۶ ب.ظ

   سلام عرفان جونم کافیه اول ایدیشونو یا اسمشونو توی بازی ازشون بپرسی بعد که وارد بازی و لابی شدی در سمت چپت یه علامت فلش رو به جلو هستش اونو بزن بعد از قسمت بالا رویی آیکون آدمک که روش علامت مثبت + هستش انتخاب کن بعد از قسمت باز شده ایدیشونو توی قسمت Advanced SEARCH وارد کن بزاحتی پیداشون کن..

   پاسخ دادن

 155. حسن

  بهمن ۲, ۱۳۹۸ در ۹:۰۰ ق.ظ

  اقا من درخواست یکی رو قبول کردم که یارم بشه العان دهن ما سرویس شده نه می تونم تنهایی برم بتل نه زمین انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید چجوری جدا بشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۲ ق.ظ

   سلام حسن جونم کافیه وقتی توی لابی هستی سمت راست اسمت یه علامت در هستش که یک فلش خروج هم روشه اونو بزن خارج بشو

   پاسخ دادن

 156. ملیکا

  بهمن ۱, ۱۳۹۸ در ۹:۴۶ ق.ظ

  سلام روزتون بخیر من تو بازی دوربین تصویر کامل شده و ادمکم مشخص نیست چطور میتونم ادم و ببینم و حرکت کنم فلت شده تصویرم و دید کامل ندارم؟میشه راهنماییم کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۹ ق.ظ

   سلام ملیکا عزیز .. راستش خوب متوجه نشدم ولی فکر کنم منظورت حالات دوربین اول شخص و سوم شخص باشه .. کافیه ملیکا جان وقتی توی لابی هستی از قسمت سمت راست زیر دکمه Strat قسمتی که زمین بازی انتخاب میکنی از قسمت پاینش گزینه TPP انتخاب کنی

   پاسخ دادن

 157. رضا موسی

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۴:۲۵ ب.ظ

  سلام و عرض ادب از مطالبتون خوشم اومد و حتما استفاده میکنم ازشون ولی ی مشکلی توی بازی دارم وقتی تو بازی میخوام با بقییه صحبت کنم میکروفون مشکل داره و نمیتونم با کسی صحبت کنم و وقتی روی میکروفونم میزنم اینو مینویسه
  to protect our younger users, we are unable to offer you the chat functions we apologize for any inconvenience caused please use “Quick chat” instead

  میشه بگید چکار باید بکنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۴۶ ب.ظ

   سلام عزیزم … پابجی جدیدا سخت گیریهای بیشتری درباره سن افراد قرار داده و چت برای بازیکنای زیر ۱۶ سال ممنوع کرده . این پیغام هم بخاطر همین هستش .. باید بازی پاک کنی و بازیزو دوباره نصب و با یا اکانت گوگل که سنتو بالای ۱۶ سال معرفی کرده باشی وصل بشی یا میتونی فقط بعنوان مهممان Guest بازی کنی و اکانتی نداشته باشی

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۴۶ ب.ظ

   سلام عزیزم … پابجی جدیدا سخت گیریهای بیشتری درباره سن افراد قرار داده و چت برای بازیکنای زیر ۱۶ سال ممنوع کرده . این پیغام هم بخاطر همین هستش .. باید بازی پاک کنی و بازیزو دوباره نصب و با اکانت گوگل که سنتو بالای ۱۶ سال معرفی کرده باشی وصل بشی یا میتونی فقط بعنوان مهممان Guest بازی کنی و اکانتی نداشته باشی …

   پاسخ دادن

 158. موسی الرضا

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۴:۲۵ ب.ظ

  سلام و عرض ادب از مطالبتون خوشم اومد و حتما استفاده میکنم ازشون ولی ی مشکلی توی بازی دارم وقتی تو بازی میخوام با بقییه صحبت کنم میکروفون مشکل داره و نمیتونم با کسی صحبت کنم و وقتی روی میکروفونم میزنم اینو مینویسه
  to protect our younger users, we are unable to offer you the chat functions we apologize for any inconvenience caused please use “Quick chat” instead

  میشه بگید چکار باید بکنم

  پاسخ دادن

 159. deadpool

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۸:۳۰ ق.ظ

  سلام تازه اینو بازی نصب کردم میخوام با ایرانی هم تیمی بشم ولی نمیدونم چطوری یا کلن خوب ایرانی پیدا نمیکنم میشه یه کمکی کنی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۳:۴۸ ب.ظ

   سلام عزیزم .. خیلی بازی خوبی انتخاب کردی پابجی واقعا بینظیره .. اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

   • ادریس

    شهریور ۱۸, ۱۳۹۹ در ۶:۵۵ ب.ظ

    واقعا دمت گرم خدایی خوب کمک میکنی به بچه ها حتما خودت یه پلیر حرفه ای هستی میام واسه پرسش تازه شروع کردم

    پاسخ دادن

 160. پدرام

  دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۹:۴۷ ب.ظ

  سلام
  مرسی بابت مطالب
  من ی مشکلی دارم وقتی با یکی از دوستام باهم میریم موقع سوار شدن به هواپیما که اینوایت یا فالوو میاره نمیتونم اینوایتش کنم .و موقع فالو کردنش وقتی اون جامپ میزنه من پشت سرش اتوماتیک نمیرم باید انفالو کنم بعد جامپ بزنم.این جریان فقط برا یکی از دوستام اینجوری میشه برا بقیه درسته.میشه راهنمایی کنین تا حلش کنم از لیست دوستام یبارم حذفش کردم دوباره ادد کردیم همو بازم نمیشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۵:۰۹ ق.ظ

   سلام پدرام جونم .. دوستتون به اصطلاح توی لیستتون اسپم شده اول بره یه گروه دیگه و با اونا بازی کنه بعد خارج بشه و دوباره شما دعوتش کنید درست میشه .. در ضمن باید سعی کنه توی بازی میزان شایستگی Merit بیاره بالا اونم با تکنفره بازی کردن و جز ۱۰ نفر اول باشه دیگه این مشکل براش پیش نمیاد

   پاسخ دادن

 161. علی

  دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۷:۳۱ ب.ظ

  سلام ادمین عزیز من وقتیکه داخل بازی میرم دکمه start رو میزنم نمیاد نوشته میشه به انگلیسی network error please make sure your connection is stable 28981510 تازه داخل بازی نمیره که هیچ قبل از اون باز هم تو انگیسی نوشته میشه که باید Resource pak رو دانلود کنم و رفتم تو گوگل که طریقه نصب شو یاد بگیرم که گرفتم ولی وقتیکه تو بازی میرم جز دکمه start دیگه هیچ دکمه یی رو نمی تونم ازشون استفاده کنم باید چیکار کنم ؟ تازه موقع نصب کردن نوشته بود که به فیلتر شکن نیاز نیست العان شما میگید که لازمه چجوریه یه راهنمایی کنید ممنون میشم کمی دقیق برام توضیح بدین که گیج نزنم العان چیکار باید کنم ؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۸:۳۵ ب.ظ

   سلام علی جونم .. این پیغام بخاطر اینکه اینترنتت ضعیف هستش سعی کن علی جونم اینترنت پر سرعت داشته باشی . و برای اجرا باید حتما از ف..ی…ل….ت..کن استفاده کنی

   پاسخ دادن

 162. Amin1990

  دی ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۷ ب.ظ

  سلام چجوری باید اسلنه بخرم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ب.ظ

   سلام امین جونم .. نمیشه به اون صورت که اسلحه بخری و توی بازی ازش استفاده کنی اگه هم اسلحه ای بگیری فقط صفحه لابی بهت نشون میده بیشتر جنبه زیبایی داره

   پاسخ دادن

 163. راشد افغان

  دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۴:۱۵ ب.ظ

  سلام ادمین عزیز
  من تازه پابجی رو شروع کردم اصلا بلدنیستم یه چیزی به اسم دیوارمرگ مشهوره همیشه توی اون کشته میشم چیجوری این مشکلو حلش کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۹ ب.ظ

   سلام راشد عزیز .. درست میگی اوایلش سخته ولی بعد دیگه عادت میکنی.. راشد جان برای شروع همیشه حواست به نقشه که در سمت راست قرار داره باشه هر از گاهی انتخابش کن و ببین کجا هستی و فط سعی کن داخل دایره سفید رنگ روی نقشه باشی

   پاسخ دادن

 164. shasha

  آذر ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ق.ظ

  سلام‌ من نصب کردم‌رو‌ایفون ۶‌اس اما‌گزینه استارت رو‌نمیاره چکار‌کنم برای شروع بازی!؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱:۴۲ ب.ظ

   سلام ساشا عزیزم .. اول ف..ل..ت..ش..کن عوض کن و دوم اینکه وقتی با آیفون ۶ ایکس بازی میکنی بهتره شارژت بالا باشه و شارژت به برق وصل باشه

   پاسخ دادن

 165. امین

  آذر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۴:۱۰ ب.ظ

  سلام خسته نباشید.
  من این چند وقت که بازی میکردم به یار هام حمله میکردم با ار پی جی و نارنجک و… میزدمشون ولی الان که میرم داخل مود کلاسیک میارم و استارت میزنم یه متن بالا میاد که نوشته:
  Unable to join multiplayer matches because you have less than 60 merit please maintain good condact to raise your merit
  باید چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۸:۴۸ ب.ظ

   سلام امین جونم بخاطر اینکه توی بازی هم بازیهاتو کشتی میزان شایستگی Merit پایین اومده و نمیتونی با دوستات دیگه بازی کنی مگه اینکه دوباره میزان شایستگی یا Merit بالا ببری برای اینکارم کافیه :
   ۱ – وقتی بازی میکنی به هیچ عنوان هم تیمیاتو نکشی
   ۲- حدود ۱۰ بازی بصورت تکنفره SOLO بازی کن و جز ۱۰ نفر اول باش

   پاسخ دادن

 166. Amirreza

  آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۹:۳۵ ق.ظ

  اگه هنگام نصب با برنامSAIنصب کنین بدون فی ل ترشکن میاره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۴ ق.ظ

   سلام امیر رضا عزیزم فرقی نمیکنه بازم ف..ی..لت..ش..ک.ن میخوادش

   پاسخ دادن

 167. Fairytale

  آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۷:۲۴ ق.ظ

  سلام مرسی بابت توضیحات کاملتون چجوری میتونم تو بازی یه چیزی رو مارک کنم هنوز یاد نگرفتم 😭😭😭

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۹:۰۷ ب.ظ

   سلام Fairytale عزیزم.. برای مارک کردن موقعیتت کافیه توی بازی نقشه که در سمت راست قرار داره انتخاب کنی و وقتی نقشه بزرگ شد از قسمت پایین گزینه Mark My Location انتخاب کنی

   پاسخ دادن

   • محمد حسین

    آبان ۶, ۱۳۹۹ در ۷:۰۶ ق.ظ

    سلام خسته نباشیذ.من تازه نصب کردم بازیو .ممنون میشم راهنماییم کنید .اول اینکه توی نقشه مقصد کجاست با فرقی نمکنه کجای نقشه بریم. دوم اینکه اینایی ک توی نقشه بهت شلیک میکنن و بکشیم یعنی فقط ماموریت اینه؟؟ سوم اینکه هرچی میتونین بگین بهم لدفن

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آبان ۶, ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۹ ب.ظ

     سلام محمد حسین هدف بازی اینه که تا اخر بازی فقط یک نفر زنده بمونه و برنده بشه و مسلما کسی که بیشترین افرادم بکشه امتیاز بالایی میگیره .. داخل بازی سمت راست نقشه بازی به شکل دایره وجود داره که موقعیت نشون میده و داخل نقشه اگه توجه کنی نور ابی رنگی قرار داره که اگه بهت برسه رفته رفته میمیری و باید از داخل اون نور ابی یا دیوار مرگ خارج بشی اگه داخل نقشه نگاه کنی غیر ار نور ابی کادر دایره ای شکل سفید رنگی هم روی نقشه نشون داده میشه که ناحیه امن هستش و همیشه باید داخل اون دایره باشی

     پاسخ دادن

   • behrad

    آذر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۴:۵۹ ب.ظ

    نه یک راه آسون تر هم هست که مربوط به خود زمین بازیه. باید برید تو تنظیمات و بیاید پایین تا برسید به گزینه universal mark و فعالش کنید. یک گزینه در حین بازی نمایش داده میشه که بالا سمت راست هست و علامت مارک شدن یک نقطه رو نشون میده و اگر بزنیدش مارک میکنه اگر دو بار بزنیدش خطر رو نشون میده و میتونید از گردونه اون هم استفاده کنید

    پاسخ دادن

 168. مسعود تاش

  آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۲:۵۷ ق.ظ

  سلام وقت بخیر ادمین دوست داشتنی
  فقط خواستم بابت سایت خوبت و راهنماییت به بچه ها در رابطه با بازی تشکر کنم عزیزم
  چه خوب که کسانی مثل شما هستند و برای راهنمایی به دیگران وقت میزارن
  خدا قوت و دمت گرم رفیق
  سرت سلامت ❤️
  راستی آیدی من masoudtash / و شماره کاربری ۵۶۵۶۰۳۴۰۶۳ هست که سرچ بزنید راحت پیدام میکنید و اینکه لول بازیم بالا و قوی هست اگر کسی تمایل داشت درخواست دوستی بده که اگر تعدادمون کمی رفت بالا یه کلن توپ و قوی میزنیم که هممون ایرانی باشیم و بتونیم تو این بازی یه رقابت عالی داشته باشیم با بقیه .
  منتظرتونم عشقــا 😘

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۹:۱۳ ق.ظ

   سلام مسعود جونم ممنون ازت دوست خوبم ❤️

   پاسخ دادن

 169. مجتبی

  آذر ۴, ۱۳۹۸ در ۹:۱۰ ق.ظ

  سلام من میخام وارد بازی بشم اما نمیاده باید چیکا کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۴, ۱۳۹۸ در ۹:۲۱ ق.ظ

   سلام مجتی جون برای اجرای بازی باید ف..یل…ت..ر.ش..ک.ن وصل باشه تا بازی اجرا بشه

   پاسخ دادن

 170. مهرداد

  آبان ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ق.ظ

  سلام وقت بخیر منو هم گروهی هام ریپورت کردن الان مریت یا همون شایستگی م پایین تر از حدنصاب هست چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۲, ۱۳۹۸ در ۴:۲۷ ب.ظ

   سلام مهرداد جونم برای اینکه Meri مریت بالا بره دوباره بتونی با دوستات یا گروهی بازی کنی باید :
   ۱- وقتی بازی میکنی به هیچ عنوان هم تیمیاتو نکشی
   ۲- حدود ۱۰ بازی بصورت تکنفره SOLO بازی کن و جز ۱۰ نفر اول باش

   پاسخ دادن

 171. محمد

  آبان ۲۱, ۱۳۹۸ در ۲:۲۲ ق.ظ

  من فکر میکنم تو بازی ریپورت شدم.نمیتونم با تیم بازی کنم.فقط تنهایی میشه بازی کرد.چیکار کنم.وقتی استارت میزنم نمیره تو بازی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۱, ۱۳۹۸ در ۷:۳۶ ق.ظ

   سلام نه محمد جون ریپورت نداره بازی …. .ف…ل…ت…ش..ک..ون عوض کنی درست میشه عزیزم

   پاسخ دادن

 172. امیرمحمد قنبریان

  آبان ۱۹, ۱۳۹۸ در ۲:۲۲ ب.ظ

  فایل فشرده و کم حجم پابجی که هم دیتا و هم فایل نصبی توش هست و به صورت زیپ در اومده میخواستم اگه دارید به ایمیلم بفرستید ممنون میشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۹, ۱۳۹۸ در ۲:۵۲ ب.ظ

   سلام امیر محمد عزیز …
   امیر محمد جون توی سایت دانلود بازی پابجی با آخرین آپدیت هاش بصورت دیتا فشرده و زیپ شده قرار میگیره عزیزم از لینک زیر میتونی دانلود کنی (امیر محمد پابجی خیلی حجمش زیاد نمیشه ایمیل کرد)
   دانلود بازی PUBG MOBILE – پابجی موبایل ۰٫۱۵٫۰ (اندروید و آیفون)

   پاسخ دادن

   • حبیب

    آذر ۲۵, ۱۳۹۸ در ۴:۳۶ ب.ظ

    سلام وقتتون بخیر
    تو بازی بعضی از بازی کنان پشت سنگر فقط سلاح خودرا بیرون میاورند طرفند این کار چطوریه؟

    پاسخ دادن

 173. smw

  شهریور ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۹ ب.ظ

  مرصی خیلی خوب بود

  پاسخ دادن

 174. امیر

  شهریور ۱۶, ۱۳۹۸ در ۲:۰۷ ق.ظ

  سلام من قبلا فورتنایت بازی میکردم و تازه اومدم پابجی بازیم خوبه توش همون اولین مچ دومین نفر شدم حواسم نبود به صورت مهمان وارد شدم میشه بگید چطور از حالت مهمان خارج شم و با اکانت ثبت کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۵۶ ق.ظ

   سلام امیر عزیز .. هر دوتا بازی فورتنایت و پابجی جز بهترینان ولی پابجی یه چیز دیگست . خیلی عالیه امیر دست اول دوم شدی .. وقتی داخل لابی هستی از قسمت پایین سمت راست Setting (علامت چرخ دنده ) انتخاب کن بعد که وارد تنظیمات شدی از قسمت پایین سمت چپ Log Out بزن تا از حالت مهمان خارج شی و دوباره به صفحه اول بری . حالا از قسمت More گزینه Play Games انتخاب کن تا با اکانت خودت همیشه براحتی بازی کنی .

   پاسخ دادن

  • ارمين

   آبان ۵, ۱۳۹۹ در ۸:۵۳ ب.ظ

   خسته نباشي دلاور😂😂😂😂واقعا جايه پيشرفت داري 😅😅😅يعني تو باتا نفر دوم شدي…بنازم چشم مستت را.

   پاسخ دادن

  • behrad

   آذر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۴:۵۲ ب.ظ

   بازی شما خوبه؟!؟!؟!؟!؟
   میای روم؟ behrad2609 هستم

   پاسخ دادن

 175. م

  شهریور ۴, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۲ ب.ظ

  سلام
  من تازه این بازی رو‌ نصب کردم میشه بگید چجوری میتونم از یک لول به لول بعدی بروم؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۴, ۱۳۹۸ در ۸:۱۱ ب.ظ

   سلام م عزیز …
   چه خوب پابجی یکی از بهترین بازیهاست . کافیه فقط شروع به بازی کنی با هر بار بازی کردن – برنده شدن – کشتن بیشتر افراد لولت سریعتر بالا میره

   پاسخ دادن

 176. جواد

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۸ در ۵:۱۱ ب.ظ

  سلام من لول ۱۷ بودم اما الان از اول اومده راهی داره که بازی رو برگردونم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱:۵۸ ب.ظ

   سلام جواد عزیز …
   برای اینکه بتونی لول بازیتو حفظ کنی حتما باید هنگام شروع بازی با اکانت گوگل پلی یا گیم سنتر اپل یا فیسبوک بازیرو لوگین کنی اگه بازی رو در حالت Guest یا مهمان بازی کنی لول بازیت تو دفعه های بعدی از بین میره ..
   اگر هم با یکی از این اکانتی که گفتم لوگین کردی و بازی رو پاک کردی کافیه موقع اجرا بازی حتما همون سروری که قبلا بازی میکردی انتخاب کنی بعد خود بازی خودبخود اکانت لوگینتو نشون میده و دوباره میتونی با همون لولت بازی کنی

   پاسخ دادن

   • صالح

    اردیبهشت ۷, ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۲ ب.ظ

    سلام دوست عزیز ریدی کن یعنی چی؟؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اردیبهشت ۷, ۱۳۹۹ در ۱:۰۴ ب.ظ

     سلام صالح جون وقتی چند نفره با هم میخواهید بازی کنید همه بازیکنها آیکون سمت راست Ready باید بزنن تا وارد بازی بشید

     پاسخ دادن

    • ابوالفضل

     اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۹ در ۲:۳۶ ق.ظ

     یعنی اون علامت زرد بالای نقشه رو بزن

     پاسخ دادن

   • امیر

    مهر ۲۳, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۳ ق.ظ

    سلام من یه اکانت اشششتباهی درست کردم چجوری می تونم حذف کنم

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     مهر ۲۳, ۱۳۹۹ در ۲:۴۵ ب.ظ

     سلام امیر جان میتونی چیمیل جدید درست کنی و وقتی داخل لابی هستی از قسمت پایین سمت راست Setting (علامت چرخ دنده ) انتخاب کن بعد که وارد تنظیمات شدی از قسمت پایین سمت چپ Log Out بزن تا از اکانتت خارج شی و دوباره به صفحه اول بری . حالا از قسمت More گزینه Play Games انتخاب کن تا با اکانت جدیدت بازی کنی

     پاسخ دادن

   • Alireza

    آبان ۱۳, ۱۳۹۹ در ۹:۰۶ ق.ظ

    چطوری با هم رَنک خودم یا هم لول خودم بیافتم
    همش با رنکای بالای ۸۰ میرم تو مپ من رنکم ۱۱هست

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آبان ۱۴, ۱۳۹۹ در ۶:۰۴ ق.ظ

     سلام علیرضا جان خود بازی تعیین میکنه . خوبه اتفاقا باعث میشه دقت تمرکزت بالاتر بره

     پاسخ دادن

  • سورج

   اسفند ۹, ۱۳۹۸ در ۴:۱۳ ب.ظ

   سلام بله قبلا با کدوم جیمیل وارد بازی شدی باید‌دوباره با همون جیمیل وارد بازی بشی

   پاسخ دادن

  • Ali

   آذر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۶:۴۱ ق.ظ

   جیمیل بزار رو اکانتت تا اگ پرید دوباره بتونی بازیابیش کنی🤓
   دوستان اسم من اینه درخواست بدید بهمARTEL29

   پاسخ دادن

  • حامد

   دی ۲۱, ۱۳۹۹ در ۱:۰۱ ب.ظ

   به نظر من برای بزگردوندنش تلاش نکن من ۷ ماهه بازی میکنم لول ۴۵ هستم لول ۱۷ خیلی بالا نیست توی ۱ روز من میتونم به لول ۱۷ برسم به نظرم ارزششو نداره الکی تلاش نکن

   پاسخ دادن

 177. شایان

  تیر ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۴۹ ب.ظ

  دستتون درد نکنه ولی همش میمیرم ارزو به دل موندم یه بار خودم‌تنهایی اول بشم 😊

  پاسخ دادن

  • علی

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۱۸ ب.ظ

   بیا باهم بازی کنیم
   ali_102119

   پاسخ دادن

  • پوریا

   تیر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۱ ب.ظ

   من دور اولی که رفتم اول شدم بازی اسونیه چون پلیراش خنگ و نوب هستن البته گاهی مواقع به پلیر های قوی هم بر میخورید

   پاسخ دادن

   • hzzjajzj

    شهریور ۲۸, ۱۳۹۹ در ۸:۰۰ ق.ظ

    هنوز به من‌ نخوردی که …. بفهمی خودتم نوبی😂😂

    پاسخ دادن

    • HoSseiN

     دی ۲۹, ۱۳۹۹ در ۹:۳۹ ق.ظ

     سلام بازی پابجی کلا أخرش باید چکار کنی که برنده بشی؟ زمان شروع روی نقشه چهار نفر اصلی هست که با اعداد یک تا چهار روی نقشه مشخص میشه ، یعنی این چهارتا با هم هستن ؟ میتونن همو بکشن؟ من که هرچی میخواستم بزنم تیر بهش نمی‌خورد اما یکی از اونا منو زد این چجوریه؟ میشه توضیح بدید أیدی اینستاگرام و میزاریم دایرکت واسم بفرست ممنون میشم @badboy0160

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      دی ۳۰, ۱۳۹۹ در ۷:۴۵ ق.ظ

      سلام حسین جان توی بازی پابجی برنده کسی هستش که توی جزیره زنده بمونه بغیرش کسی دیگه ای زنده نباشه . وقتی شروع بازی میکنی و ۴ نفر هستشد اونا هم تیمیات هستن که نباید بهشون شلیک کنی باید با همدیگه حریفا نابود کنید اول بازی بشید

     • محمد جواد

      شهریور ۶, ۱۴۰۰ در ۵:۱۴ ق.ظ

      آخرای بازی که افراد کمی میمونن بهتره پناه بگیری تا دشمن پیدا کنی تا دشمن رو دیدی بهش شلیک کنی و حواست هم به اطراف باشه ممکنه هم تیمی داشته باشه و بیان سراغت هیچوقت هم جونت خالی نباشه بهتره وقتی هم منطقه سفید خیلی کوچیک میشه بهتره رو زمین جا های که بوته زیاده بخوابی و حواست رو هم به همه جا جمع کنی

   • رضا

    مهر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۸:۱۲ ب.ظ

    دادا اونایی که تو بینشون اول شدی بات بودن عزیزم…خودشون میخواستن تو اول شی.خخخخ

    پاسخ دادن

 178. شایان

  خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۵:۳۴ ب.ظ

  ممنون اموزش پابجی کاملی بود من تازه وارد بودم الان کلی نکته یاد گرفتم

  پاسخ دادن

  • حسین

   اردیبهشت ۳, ۱۳۹۹ در ۵:۳۱ ق.ظ

   سلام چطور میشه کیبرد و موس روی پابجی روی موبایل فعال کرد

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *