بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازیهای اکشن در سبک بتل رویال برای آندروید و آیفون است . که توانسته عنوان بهترین بازی در سال ۲۰۱۸ را نصیب خود کند.از این رو قصد داریم به آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) بپردازیم تا کمکی برای بهتر بازی کردن دوستداران این بازی بشود. در ابتدا پس از دانلود بازی PUBG MOBILE – پابجی موبایل (اندروید و آیفون) و اجرای بازی وارد صفحه اصلی خود لابی میشوید .

آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

در این قسمت ضمن دیدن کاراکتر اصلی خود میتوانید از سمت راست از قسمت Shop برای خود لباس و یا اسلحه های متفاوت را بگیرید و از قسمت Event مامویت ها و امتیازات و جوایز خود را دریافت کنید. در سمت چپ با استفاده از آیکون Friends و invite میتوانید دوستان جدید پیدا کنید و یا آنها را وارد کلن یا گروه خود کرده  با یکدیگر شروع به بازی کنید . اما در قسمت بالا سمت چپ و در زیر ایکون Start گزینه های مود بازی قرار دارند . که میتوانید با استفاده از این قسمت مود مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس شروع به بازی کنید.

مودهای موجود در بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

 آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

Classic Mode (مود کلاسیک)

مود کلاسیک Classic Mode در واقع مود اصلی و قدیمی بازی است که در آن ۱۰۰ بازیکنان میتوانند در یک نقشه کامل و بزرگ به مبارزه بپردازند.که معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول میکشد.

Arcade Mode (مود آرکید)

مود آرکید Arcade Mode خود نیز شامل انواع مختلفی از حالت های بازیست از جمله :

Quick Match : در واقع حالت اصلی مود Arcade Mode است که در آن بازیکنان در یک نقشه کوچک با یکدیگر مبارزه میکنند و حدود ۸ دقیقه طول میکشد.

Sniper Training : مود Sniper Training همانطور که از نامش پیداست مخصوص بازیکنانی است که علاقه به اسلحه های اسنایپر دوربین دار و شکار از راه دور را دارند  حدود ۱۵ دقیقه طول میکشد.

Mini Zone : همانند مود کلاسیک است با این تفاوت که فقط در روزهای شنبه – یکشنبه – سه شنبه – پنجشنبه برای بازی باز است ، معمولا بخش کوچکتری از نقشه بزرگ را بازی میکنید.

شروع بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

در ادامه بعد ار انتخاب حالت مود میتوانید از قسمت بالا همان صفحه حالت باری First-Person Perpetive(FPP)  اول شخص  و یا Third- Peron Perpective سوم شخص را انتخاب کنید.

سپس کافیست با زدن دکمه Start وارد بازی شوید.

پس از ورود به بازی حدود ۵۰ ثانیه باید صبر کنید تا هواپیمای نفر بر شما را به جزیره دوست داشتنی پابجی ببرد.پس از به پرواز درآمدن هواپیما میتوانید زمان و مکان خروج از هواپیما را با زدن کمه Jump پریدن تعیین کنید.توجه داشته باشید بهتربن مکان برای فرود ساختمان هابی بزرگ و قرمز رنگ است .  زیرا شما در اول بازی هیچ مهمات – اسلحه – لباس – کلاه و .. ندارید.

پیدا کردن اسلحه و مهمات در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

پس قدم اول و مهم آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) سایت دنیا اپ پبدا کردن سریع مهمات و اسلحه است تا بتوانید از بازیکنان دیگر جلوتر بیفتید. پس سریع ابتدا  بدنبال اسلحه باشید توجه داشته باشید که اسلحه مناسب و زمان استفاده از آنها نیز مهم است .

شناخت و انتخاب صحیح اسلحه یکی از موارد مهم بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) است.

بعنوان مثال شاتگان یا پیستول برای فاصله نزدیک مناسب هستند مخصوصا در زمانی که در ساختمان ها هستید . میتوانید هنگامی که شاتگان در ساختمان در دست دارید پشت در ورودی مخفی بشوید.

آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

زمانی که بازیکنی برای پیدا کردن مهمات وارد ساختمان بشوید با شاتگان ازش پذیرایی کنید.و یا اسلحه Sniper اسنایپر که معمولا در بازی کم پیدا میشود برای شلیک از راه دور به سمت بازیکنان دیگر زمانی که در برجک یا مکانی مخفی شده اید موثر است .

اسلحه Groza بهترین اسلحه در بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) است.

در حالت عادی نیز سلاح های AK47 و M16 بهترین اسلحه ها برای فاصله های نزدیک و تا حدودی دور موثر هسستند .

پس از پیدا کردن اسلحه ها مسئله مهم دیگر در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)  جلیقه یا کلاه سپس بسته های سلامت است . بسته های سلامت نیز از ایتم های مهم بازی هستند . برای ریکاوری و بازگرداندن سلامت مورد استفاده قرار میگیرند. که شامل :

بسته های سلامت در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

 Bandage : در هر بار استفاده فقط ۱۰ درصد از جانتان را ریکاوری میکند.

First Aids Kit : در هر بار استفاده فقط ۷۵ درصد از جانتان را رکاوری میکند.

Painkillers : در هر بار استفاده ۱۰۰ درصد از جانتان را ریکاوری میکند.

حال پس از پیدا کرن ایتم های مورد نیاز الان وقت مبارزه و رقابت است.

 

حرکت صحیح در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

توجه داشته باشید که حرکت یکی از مهمترین کلیدهای بازی است.در واقع در بازی نمیتواند در هیچ جایی جای امن پیدا کنید و دائما باید در حال حرکت باشید. زیرا ممکن است هر لحظه بوسیله بازیکنان دیگر با اسلحه های دوربین دار مثل Sniper اسنایپر مورد حمله قرار گیرید.همچنین زمانی که از طرف بازیکنان دیگر مورد حمله قرار گرفتید.

به هبچ عنوان در بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) ثابت نایستید

بهتر است تا زمان پیدا کردن محل و مکان تیراندازی در پشت درختان – درها – ساختمان ها کاورگیری کنید. یا اگر در محل باز بودید حتما بر روی زمین با زدن دکه درازکشیدن که در سمت است قرار دارد دراز بکشید.و با انتخاب اسلحه مناسب بازیکن حمله کننده را مورد هدف قرار بدهید.

 آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

اگر مورد حمله بوسیله چندین نفر قرار گرفتید بهتر است حرکت کنید و خود را به اولین وسیله نقلیه برسانید و به سرعت از محل دور بشوید.

در بازی وسایل نقلیه زیادی مانند ماشین – موتور – قایق و .. برای جابجایی وجود دارند

زمانی که حریف را از بین بردید. جعبه مهمات آن بر روی زمین میفتد سریع به سراغ جعبه مهمات رفته ، از قسمت بالا سمت راست آیتم جعبه مهمات را فشار بدهید تا مهمات جدید و بهتر جایگزین مهمات شما بشود. اما مسئله مهم دیگر در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) زمان رسیدن موج دیوار آبی است.

موج دیوار آبی آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

موج دیوار آبی که به دیوار مرگ نیز معروف است ، هیچ وقت نباید در داخل موج آبی گیربیفتید. زیرا بتدریج از جان شما کم میشود . خارج شدن از آن بسیار سخت است سعی کنید هر از گاهی به نقشه که در سمت راست و بالا قرار دارد نگاهی بیندازید. همیشه در ناحیه امن و دایره سفید قرار بگیرید.وجود موج آبی به دلیل اینست که بازیکنان از مخفی شدن در مکان های بازی برای مدت طولانی تا زمانی که فقط چند بازیکن زنده مانده باشد سپس شروع به بازی کنند خودداری شود.

ویژگی مهم آیتم جعبه ارسالی تجهیزات از هواپیما – PUBG Airdrop Supply Box

یکی دیگر از نکات مهم و کارآمد بازی پابجی که شانس اول شدن در بازی بیشتر میکند استفاده از جعبه ارسالی تجهیزات از هواپیما است . اگر در هنگام بازی توجه کنید در زمانی خاص یک هواپیما از بالای سر شما رد میشود و جعبه قرم رنگ تجهیزات را به بیرون پرتاب میکند که در هنگام فرود آمدن با دودی قرمز برر روی نقشه نشان داده میشود . اگر سریع به سوی جعبه حرکت کنید و اولین نفری باشید که جعبه را باز میکند میبینید که داخل جعبه بهترین سلاح های بازی مانند Groza – بهترین لباس ها – کلاهها – جلیقه  و از همه مهمتر بهترین لباس استتار بازی که شامل شاخ و برگ است  براحتی شما را از دید دیگران مخصوصا در جنگل  مخفی میکند را میتوانید بدست بیاورید . در واقع نفر اولی که در بازی به جعبه برسد شانس اول شدن خود و هم تیمشان را تا نود درصد بالا میبرد.

آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل)

در نهایت برای پیشرفت در آموزش بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) نیاز دارید تا سریع باشید – شناخت کافی از تجهیزات و آیتم ها را داشته باشید . به هیچ وجه از باخت های پی در پی ناامید نشوید.

بلکه با زیاد بازی کردن سپس با  دیدن آموزش ویدیویی حرفه ای صحیح بازی کردن PUBG MOBILE پابجی موبایل  تجربه خود را بیشتر کنید و تبدیل به یک پلیر قدرتمند بشوید.

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

109 دیدگاه ها

 1. شایان

  خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ۵:۳۴ ب.ظ

  ممنون اموزش پابجی کاملی بود من تازه وارد بودم الان کلی نکته یاد گرفتم

  پاسخ دادن

 2. شایان

  تیر ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۴۹ ب.ظ

  دستتون درد نکنه ولی همش میمیرم ارزو به دل موندم یه بار خودم‌تنهایی اول بشم 😊

  پاسخ دادن

  • علی

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۱۸ ب.ظ

   بیا باهم بازی کنیم
   ali_102119

   پاسخ دادن

 3. جواد

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۸ در ۵:۱۱ ب.ظ

  سلام من لول ۱۷ بودم اما الان از اول اومده راهی داره که بازی رو برگردونم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱:۵۸ ب.ظ

   سلام جواد عزیز …
   برای اینکه بتونی لول بازیتو حفظ کنی حتما باید هنگام شروع بازی با اکانت گوگل پلی یا گیم سنتر اپل یا فیسبوک بازیرو لوگین کنی اگه بازی رو در حالت Guest یا مهمان بازی کنی لول بازیت تو دفعه های بعدی از بین میره ..
   اگر هم با یکی از این اکانتی که گفتم لوگین کردی و بازی رو پاک کردی کافیه موقع اجرا بازی حتما همون سروری که قبلا بازی میکردی انتخاب کنی بعد خود بازی خودبخود اکانت لوگینتو نشون میده و دوباره میتونی با همون لولت بازی کنی

   پاسخ دادن

  • سورج

   اسفند ۹, ۱۳۹۸ در ۴:۱۳ ب.ظ

   سلام بله قبلا با کدوم جیمیل وارد بازی شدی باید‌دوباره با همون جیمیل وارد بازی بشی

   پاسخ دادن

 4. م

  شهریور ۴, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۲ ب.ظ

  سلام
  من تازه این بازی رو‌ نصب کردم میشه بگید چجوری میتونم از یک لول به لول بعدی بروم؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۴, ۱۳۹۸ در ۸:۱۱ ب.ظ

   سلام م عزیز …
   چه خوب پابجی یکی از بهترین بازیهاست . کافیه فقط شروع به بازی کنی با هر بار بازی کردن – برنده شدن – کشتن بیشتر افراد لولت سریعتر بالا میره

   پاسخ دادن

 5. امیر

  شهریور ۱۶, ۱۳۹۸ در ۲:۰۷ ق.ظ

  سلام من قبلا فورتنایت بازی میکردم و تازه اومدم پابجی بازیم خوبه توش همون اولین مچ دومین نفر شدم حواسم نبود به صورت مهمان وارد شدم میشه بگید چطور از حالت مهمان خارج شم و با اکانت ثبت کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۵۶ ق.ظ

   سلام امیر عزیز .. هر دوتا بازی فورتنایت و پابجی جز بهترینان ولی پابجی یه چیز دیگست . خیلی عالیه امیر دست اول دوم شدی .. وقتی داخل لابی هستی از قسمت پایین سمت راست Setting (علامت چرخ دنده ) انتخاب کن بعد که وارد تنظیمات شدی از قسمت پایین سمت چپ Log Out بزن تا از حالت مهمان خارج شی و دوباره به صفحه اول بری . حالا از قسمت More گزینه Play Games انتخاب کن تا با اکانت خودت همیشه براحتی بازی کنی .

   پاسخ دادن

 6. smw

  شهریور ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۹ ب.ظ

  مرصی خیلی خوب بود

  پاسخ دادن

 7. امیرمحمد قنبریان

  آبان ۱۹, ۱۳۹۸ در ۲:۲۲ ب.ظ

  فایل فشرده و کم حجم پابجی که هم دیتا و هم فایل نصبی توش هست و به صورت زیپ در اومده میخواستم اگه دارید به ایمیلم بفرستید ممنون میشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۹, ۱۳۹۸ در ۲:۵۲ ب.ظ

   سلام امیر محمد عزیز …
   امیر محمد جون توی سایت دانلود بازی پابجی با آخرین آپدیت هاش بصورت دیتا فشرده و زیپ شده قرار میگیره عزیزم از لینک زیر میتونی دانلود کنی (امیر محمد پابجی خیلی حجمش زیاد نمیشه ایمیل کرد)
   دانلود بازی PUBG MOBILE – پابجی موبایل ۰٫۱۵٫۰ (اندروید و آیفون)

   پاسخ دادن

   • حبیب

    آذر ۲۵, ۱۳۹۸ در ۴:۳۶ ب.ظ

    سلام وقتتون بخیر
    تو بازی بعضی از بازی کنان پشت سنگر فقط سلاح خودرا بیرون میاورند طرفند این کار چطوریه؟

    پاسخ دادن

 8. محمد

  آبان ۲۱, ۱۳۹۸ در ۲:۲۲ ق.ظ

  من فکر میکنم تو بازی ریپورت شدم.نمیتونم با تیم بازی کنم.فقط تنهایی میشه بازی کرد.چیکار کنم.وقتی استارت میزنم نمیره تو بازی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۱, ۱۳۹۸ در ۷:۳۶ ق.ظ

   سلام نه محمد جون ریپورت نداره بازی …. .ف…ل…ت…ش..ک..ون عوض کنی درست میشه عزیزم

   پاسخ دادن

 9. مهرداد

  آبان ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ق.ظ

  سلام وقت بخیر منو هم گروهی هام ریپورت کردن الان مریت یا همون شایستگی م پایین تر از حدنصاب هست چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۲, ۱۳۹۸ در ۴:۲۷ ب.ظ

   سلام مهرداد جونم برای اینکه Meri مریت بالا بره دوباره بتونی با دوستات یا گروهی بازی کنی باید :
   ۱- وقتی بازی میکنی به هیچ عنوان هم تیمیاتو نکشی
   ۲- حدود ۱۰ بازی بصورت تکنفره SOLO بازی کن و جز ۱۰ نفر اول باش

   پاسخ دادن

 10. مجتبی

  آذر ۴, ۱۳۹۸ در ۹:۱۰ ق.ظ

  سلام من میخام وارد بازی بشم اما نمیاده باید چیکا کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۴, ۱۳۹۸ در ۹:۲۱ ق.ظ

   سلام مجتی جون برای اجرای بازی باید ف..یل…ت..ر.ش..ک.ن وصل باشه تا بازی اجرا بشه

   پاسخ دادن

 11. مسعود تاش

  آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۲:۵۷ ق.ظ

  سلام وقت بخیر ادمین دوست داشتنی
  فقط خواستم بابت سایت خوبت و راهنماییت به بچه ها در رابطه با بازی تشکر کنم عزیزم
  چه خوب که کسانی مثل شما هستند و برای راهنمایی به دیگران وقت میزارن
  خدا قوت و دمت گرم رفیق
  سرت سلامت ❤️
  راستی آیدی من masoudtash / و شماره کاربری ۵۶۵۶۰۳۴۰۶۳ هست که سرچ بزنید راحت پیدام میکنید و اینکه لول بازیم بالا و قوی هست اگر کسی تمایل داشت درخواست دوستی بده که اگر تعدادمون کمی رفت بالا یه کلن توپ و قوی میزنیم که هممون ایرانی باشیم و بتونیم تو این بازی یه رقابت عالی داشته باشیم با بقیه .
  منتظرتونم عشقــا 😘

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۹:۱۳ ق.ظ

   سلام مسعود جونم ممنون ازت دوست خوبم ❤️

   پاسخ دادن

 12. Fairytale

  آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۷:۲۴ ق.ظ

  سلام مرسی بابت توضیحات کاملتون چجوری میتونم تو بازی یه چیزی رو مارک کنم هنوز یاد نگرفتم 😭😭😭

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۹:۰۷ ب.ظ

   سلام Fairytale عزیزم.. برای مارک کردن موقعیتت کافیه توی بازی نقشه که در سمت راست قرار داره انتخاب کنی و وقتی نقشه بزرگ شد از قسمت پایین گزینه Mark My Location انتخاب کنی

   پاسخ دادن

 13. Amirreza

  آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۹:۳۵ ق.ظ

  اگه هنگام نصب با برنامSAIنصب کنین بدون فی ل ترشکن میاره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۴ ق.ظ

   سلام امیر رضا عزیزم فرقی نمیکنه بازم ف..ی..لت..ش..ک.ن میخوادش

   پاسخ دادن

 14. امین

  آذر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۴:۱۰ ب.ظ

  سلام خسته نباشید.
  من این چند وقت که بازی میکردم به یار هام حمله میکردم با ار پی جی و نارنجک و… میزدمشون ولی الان که میرم داخل مود کلاسیک میارم و استارت میزنم یه متن بالا میاد که نوشته:
  Unable to join multiplayer matches because you have less than 60 merit please maintain good condact to raise your merit
  باید چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۸:۴۸ ب.ظ

   سلام امین جونم بخاطر اینکه توی بازی هم بازیهاتو کشتی میزان شایستگی Merit پایین اومده و نمیتونی با دوستات دیگه بازی کنی مگه اینکه دوباره میزان شایستگی یا Merit بالا ببری برای اینکارم کافیه :
   ۱ – وقتی بازی میکنی به هیچ عنوان هم تیمیاتو نکشی
   ۲- حدود ۱۰ بازی بصورت تکنفره SOLO بازی کن و جز ۱۰ نفر اول باش

   پاسخ دادن

 15. shasha

  آذر ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ق.ظ

  سلام‌ من نصب کردم‌رو‌ایفون ۶‌اس اما‌گزینه استارت رو‌نمیاره چکار‌کنم برای شروع بازی!؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱:۴۲ ب.ظ

   سلام ساشا عزیزم .. اول ف..ل..ت..ش..کن عوض کن و دوم اینکه وقتی با آیفون ۶ ایکس بازی میکنی بهتره شارژت بالا باشه و شارژت به برق وصل باشه

   پاسخ دادن

 16. راشد افغان

  دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۴:۱۵ ب.ظ

  سلام ادمین عزیز
  من تازه پابجی رو شروع کردم اصلا بلدنیستم یه چیزی به اسم دیوارمرگ مشهوره همیشه توی اون کشته میشم چیجوری این مشکلو حلش کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۹ ب.ظ

   سلام راشد عزیز .. درست میگی اوایلش سخته ولی بعد دیگه عادت میکنی.. راشد جان برای شروع همیشه حواست به نقشه که در سمت راست قرار داره باشه هر از گاهی انتخابش کن و ببین کجا هستی و فط سعی کن داخل دایره سفید رنگ روی نقشه باشی

   پاسخ دادن

 17. Amin1990

  دی ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۷ ب.ظ

  سلام چجوری باید اسلنه بخرم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ب.ظ

   سلام امین جونم .. نمیشه به اون صورت که اسلحه بخری و توی بازی ازش استفاده کنی اگه هم اسلحه ای بگیری فقط صفحه لابی بهت نشون میده بیشتر جنبه زیبایی داره

   پاسخ دادن

 18. علی

  دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۷:۳۱ ب.ظ

  سلام ادمین عزیز من وقتیکه داخل بازی میرم دکمه start رو میزنم نمیاد نوشته میشه به انگلیسی network error please make sure your connection is stable 28981510 تازه داخل بازی نمیره که هیچ قبل از اون باز هم تو انگیسی نوشته میشه که باید Resource pak رو دانلود کنم و رفتم تو گوگل که طریقه نصب شو یاد بگیرم که گرفتم ولی وقتیکه تو بازی میرم جز دکمه start دیگه هیچ دکمه یی رو نمی تونم ازشون استفاده کنم باید چیکار کنم ؟ تازه موقع نصب کردن نوشته بود که به فیلتر شکن نیاز نیست العان شما میگید که لازمه چجوریه یه راهنمایی کنید ممنون میشم کمی دقیق برام توضیح بدین که گیج نزنم العان چیکار باید کنم ؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۸:۳۵ ب.ظ

   سلام علی جونم .. این پیغام بخاطر اینکه اینترنتت ضعیف هستش سعی کن علی جونم اینترنت پر سرعت داشته باشی . و برای اجرا باید حتما از ف..ی…ل….ت..کن استفاده کنی

   پاسخ دادن

 19. پدرام

  دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۹:۴۷ ب.ظ

  سلام
  مرسی بابت مطالب
  من ی مشکلی دارم وقتی با یکی از دوستام باهم میریم موقع سوار شدن به هواپیما که اینوایت یا فالوو میاره نمیتونم اینوایتش کنم .و موقع فالو کردنش وقتی اون جامپ میزنه من پشت سرش اتوماتیک نمیرم باید انفالو کنم بعد جامپ بزنم.این جریان فقط برا یکی از دوستام اینجوری میشه برا بقیه درسته.میشه راهنمایی کنین تا حلش کنم از لیست دوستام یبارم حذفش کردم دوباره ادد کردیم همو بازم نمیشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۵:۰۹ ق.ظ

   سلام پدرام جونم .. دوستتون به اصطلاح توی لیستتون اسپم شده اول بره یه گروه دیگه و با اونا بازی کنه بعد خارج بشه و دوباره شما دعوتش کنید درست میشه .. در ضمن باید سعی کنه توی بازی میزان شایستگی Merit بیاره بالا اونم با تکنفره بازی کردن و جز ۱۰ نفر اول باشه دیگه این مشکل براش پیش نمیاد

   پاسخ دادن

 20. deadpool

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۸:۳۰ ق.ظ

  سلام تازه اینو بازی نصب کردم میخوام با ایرانی هم تیمی بشم ولی نمیدونم چطوری یا کلن خوب ایرانی پیدا نمیکنم میشه یه کمکی کنی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۳:۴۸ ب.ظ

   سلام عزیزم .. خیلی بازی خوبی انتخاب کردی پابجی واقعا بینظیره .. اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

 21. موسی الرضا

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۴:۲۵ ب.ظ

  سلام و عرض ادب از مطالبتون خوشم اومد و حتما استفاده میکنم ازشون ولی ی مشکلی توی بازی دارم وقتی تو بازی میخوام با بقییه صحبت کنم میکروفون مشکل داره و نمیتونم با کسی صحبت کنم و وقتی روی میکروفونم میزنم اینو مینویسه
  to protect our younger users, we are unable to offer you the chat functions we apologize for any inconvenience caused please use “Quick chat” instead

  میشه بگید چکار باید بکنم

  پاسخ دادن

 22. رضا موسی

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۴:۲۵ ب.ظ

  سلام و عرض ادب از مطالبتون خوشم اومد و حتما استفاده میکنم ازشون ولی ی مشکلی توی بازی دارم وقتی تو بازی میخوام با بقییه صحبت کنم میکروفون مشکل داره و نمیتونم با کسی صحبت کنم و وقتی روی میکروفونم میزنم اینو مینویسه
  to protect our younger users, we are unable to offer you the chat functions we apologize for any inconvenience caused please use “Quick chat” instead

  میشه بگید چکار باید بکنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۴۶ ب.ظ

   سلام عزیزم … پابجی جدیدا سخت گیریهای بیشتری درباره سن افراد قرار داده و چت برای بازیکنای زیر ۱۶ سال ممنوع کرده . این پیغام هم بخاطر همین هستش .. باید بازی پاک کنی و بازیزو دوباره نصب و با یا اکانت گوگل که سنتو بالای ۱۶ سال معرفی کرده باشی وصل بشی یا میتونی فقط بعنوان مهممان Guest بازی کنی و اکانتی نداشته باشی

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۴۶ ب.ظ

   سلام عزیزم … پابجی جدیدا سخت گیریهای بیشتری درباره سن افراد قرار داده و چت برای بازیکنای زیر ۱۶ سال ممنوع کرده . این پیغام هم بخاطر همین هستش .. باید بازی پاک کنی و بازیزو دوباره نصب و با اکانت گوگل که سنتو بالای ۱۶ سال معرفی کرده باشی وصل بشی یا میتونی فقط بعنوان مهممان Guest بازی کنی و اکانتی نداشته باشی …

   پاسخ دادن

 23. ملیکا

  بهمن ۱, ۱۳۹۸ در ۹:۴۶ ق.ظ

  سلام روزتون بخیر من تو بازی دوربین تصویر کامل شده و ادمکم مشخص نیست چطور میتونم ادم و ببینم و حرکت کنم فلت شده تصویرم و دید کامل ندارم؟میشه راهنماییم کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۹ ق.ظ

   سلام ملیکا عزیز .. راستش خوب متوجه نشدم ولی فکر کنم منظورت حالات دوربین اول شخص و سوم شخص باشه .. کافیه ملیکا جان وقتی توی لابی هستی از قسمت سمت راست زیر دکمه Strat قسمتی که زمین بازی انتخاب میکنی از قسمت پاینش گزینه TPP انتخاب کنی

   پاسخ دادن

 24. حسن

  بهمن ۲, ۱۳۹۸ در ۹:۰۰ ق.ظ

  اقا من درخواست یکی رو قبول کردم که یارم بشه العان دهن ما سرویس شده نه می تونم تنهایی برم بتل نه زمین انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید چجوری جدا بشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۲ ق.ظ

   سلام حسن جونم کافیه وقتی توی لابی هستی سمت راست اسمت یه علامت در هستش که یک فلش خروج هم روشه اونو بزن خارج بشو

   پاسخ دادن

 25. erfan

  بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب.ظ

  سلام من میخواستم ببینم چطوری میشه با دوستام فرند بشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ در ۵:۱۵ ب.ظ

   سلام عرفان جونم کافیه اول ایدیشونو یا اسمشونو توی بازی ازشون بپرسی بعد که وارد بازی و لابی شدی در سمت چپت یه علامت فلش رو به جلو هستش اونو بزن بعد از قسمت بالا رویی آیکون آدمک که روش علامت مثبت + هستش انتخاب کن بعد از قسمت باز شده ایدیشونو توی قسمت Advanced SEARCH وارد کن بزاحتی پیداشون کن

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ در ۵:۱۶ ب.ظ

   سلام عرفان جونم کافیه اول ایدیشونو یا اسمشونو توی بازی ازشون بپرسی بعد که وارد بازی و لابی شدی در سمت چپت یه علامت فلش رو به جلو هستش اونو بزن بعد از قسمت بالا رویی آیکون آدمک که روش علامت مثبت + هستش انتخاب کن بعد از قسمت باز شده ایدیشونو توی قسمت Advanced SEARCH وارد کن بزاحتی پیداشون کن..

   پاسخ دادن

 26. احسان

  بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ق.ظ

  چجوری لولم رو بالا ببرم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۳ ب.ظ

   سلام احسان جونم با بازی زیاد و بصورت تکنفره SOLO بازی کردن و جز ۱۰ نفر اول شدن خیلی سریع لول میگیری

   پاسخ دادن

 27. امیر

  بهمن ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۳ ق.ظ

  فقط همین…؟ میگفتن میشه یه مکانی پیدا کنی تیم تشکیل بدی. این ک فقط باید از هواپیما بپری…

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۵, ۱۳۹۸ در ۴:۱۴ ب.ظ

   سلام امیر جونم نه انقدرم ساده نیست 😂 خیلی هیجان داره . چرا میتونی دوستاتو توی بازی پیدا کنی به لیست دوستات اضافشون کنی بعد چهار تایی بازی کنید . حین بازی هم با هم صحبت کنید. نقشه بکشید .با هم سوار ماشین بشید . بجنگید . بهم کمک کنید و … حتما با دوستاتم تجربه کن عاشقش میشی

   پاسخ دادن

 28. محمد رضا

  اسفند ۴, ۱۳۹۸ در ۱:۳۲ ب.ظ

  خیلی ممنون ولی ای کاش دیوار آبی نمیومد راستی یه چیز دیگه اسلحه GROZA بهتر از صد تیره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۴, ۱۳۹۸ در ۱:۳۸ ب.ظ

   خواهش میکنم محمد رضا جونم .. بنظر من GROZA بهتره من خودم برای بدست آوردنش هر کاری میکنم

   پاسخ دادن

 29. Amir

  اسفند ۸, ۱۳۹۸ در ۴:۵۱ ق.ظ

  من تازه بازیو شروع کردم ولی بازیم خوبه تو هر دست (که البته بنا به دلایل مختلف نمیتونم تا اخرش بازی کنم نهایتا پنج تا هفت دقیقه طول میکشه)من حدود شیش یا هفت نفرو میکشم.اما اصلا نمیدونم به حدوم سمت باید حرکت کنم!!
  بازی جای مشخصی داره یا فقط باید تعداد افرادی که میکشیم بیشتر باشه تا برنده بشیم؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۸, ۱۳۹۸ در ۸:۳۸ ق.ظ

   امیر جونم هدف بازی اینه که تا اخر بازی فقط یک نفر زنده بمونه و برنده بشه و مسلما کسی که بیشترین افرادم بکشه امتیاز بالایی میگیره .. داخل بازی سمت راست نقشه بازی به شکل دایره وجود داره که موقعیت نشون میده و داخل نقشه اگه توجه کنی نور ابی رنگی قرار داره که اگه بهت برسه رفته رفته میمیری و باید از داخل اون نور ابی یا دیوار مرگ خارج بشی اگه داخل نقشه نگاه کنی غیر ار نور ابی کادر دایره ای شکل سفید رنگی هم روی نقشه نشون داده میشه که ناحیه امن هستش و همیشه باید داخل اون دایره باشی

   پاسخ دادن

 30. Soraj

  اسفند ۹, ۱۳۹۸ در ۴:۲۴ ب.ظ

  بازی خوبی هست من لول ۳۰آرپی ۲۹ بچه ها بیاید تا با هم بازی کنیم اسمم‌ soorah hamh

  پاسخ دادن

 31. علی

  اسفند ۱۴, ۱۳۹۸ در ۲:۳۱ ب.ظ

  آیدی اکانتم: aliowxe
  بیاین بازی

  پاسخ دادن

 32. meysam mc

  اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱:۱۹ ق.ظ

  سلام از ابتدای سیزن یازده RP من قفل شده و ابتدای بازی موقعی که چند نفری که RP اونا از بقیه بیشتره رو میزنه مال من رو نشون نمیده با این که بارها شده که RP نفر اول که میاره بالا کمتر از RPمن بود ولی مال منو نشون نمیده باید چیکار کنم که درست بشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ در ۷:۲۳ ق.ظ

   سلام میثم عزیزم .. وقتی توی لابی هستی از سمت چپ و قسمت پایین چرخ دنده Setting بزن و در قسمت تنظیمات از قسمت Basic ببین گزینه Allow others to see your result فعال باشه و بقیه گزینه ها رو به پایین همه Enable باشن بهتره

   پاسخ دادن

   • meysam mc

    اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ در ۴:۵۰ ب.ظ

    ممنون از لطفتون و سریع جواب دادنتون خیلی ممنون

    پاسخ دادن

 33. میثم

  اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۵ ق.ظ

  سلام یه مشکل دارم تو بازی اونم وقتی زخمی میشم و زمین میخورم ار جای خودم نمیتونم بلند شم فقط به اطراف میرم و با این که من جعبه کمک اولیه رو دارم نمیتونم ازش استفاده کنم و طولی نمیکشه میان بالای سرم تیر خلاص میزنن خخخ چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۱ ق.ظ

   سلام میثم جونم بهتره توی بازی اول بری سراغ اسلحه و بعد لباس – کلاه تا وقتی بهت تیر خورد زود از بین نری … اره وقتی بهت شلیک میکنن خونتبه ناحیه قرمز برسه رفته رفته میمیری مگه اینکه یکی از یارای تیمت بهت کمک کنه

   پاسخ دادن

 34. Reza

  اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۸ ق.ظ

  سلام اقا این جریان سوپرایز تو بازی چطوریاس یعنی اسلحه زو یه جایی پیدا کردم میخوام ب دوستان بگم بیان اونجا میشه بگید چطوریاش

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ در ۲:۱۱ ب.ظ

   سلام رضا جونم کافیه هر جا هستی و موردی پیدا کردی روی صفحه اصلی بازی از سمت راست روی آیکون چت که به شکل سه نقطه هستش کلیک کنی و گزنه مورد نظرتو مثل I got suprise سوپرایز – کمک و .. انتخاب کنی تا بقیه دوستات متوجه بشن

   پاسخ دادن

 35. Aydaw

  اسفند ۲۴, ۱۳۹۸ در ۹:۵۳ ب.ظ

  مرسی واقعا خیلی آموزنده…بقیه سایت ها به این خوبی توضیح نداده بودند..‌لطفا به آموزشاتون ادامه بدید تا کمک بیشتری به ما بشه…با تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۵, ۱۳۹۸ در ۶:۰۱ ق.ظ

   سلام Aydaw عزیزم .. حتما هر نکته و تکنیک جدیدی که باعث بشه بازیمون بهتر بشه قرار میدیم .ممنون از پیشنهادت

   پاسخ دادن

 36. Captain_Jones

  اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ در ۹:۴۷ ق.ظ

  سلام ممنون به دلیل اموزش های موثرتان فقط چندتا سوال دارم
  بازی کامل اپدیت کردم حالا میخوام بازی کنم تو صفحه نخست مینویسه درحال دانلود ریسورس بعد هرچی منتظر ماندم هیچی نشد قبلا بدون فیلترشکن با پینگ ۸۰ بازی میکردم اینترنتم هم سرعتش خوب نیست ولی افتضاح هم نیست.
  این rp چیه و چجوری زیادش کنیم
  ممنون میشم جواب بدین.
  پیشاپیش ممنون.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۵ ب.ظ

   سلام Captain_Jones عزیزم خواهش میکنم ..بازی از سایت خودمون دنیا اپ دانلود کردی برای اینکه آخرین اپدیت قرار دادیم ؟ با ف..ل..ت..ر..ش.کن بازی کاملا آپدیت کن . ..
   RP همون Royale Points که کسب امتیاز بازی هستش که میتونی با تکمیل ماموریت ها – چالش ها -شرکت در ۱۰ مسابقه با دوستات – نفرات اول تا ۱۰ شدن در بازی و .. میتونی امتیاز RP ببری بالا و باهاش آیتم های جایزه – پاداش – پوسته لباس و اسلحه و … بدست بیاری

   پاسخ دادن

 37. حسین

  فروردین ۳, ۱۳۹۹ در ۷:۵۹ ب.ظ

  سلام خسته نباشی من تازه این بازی رو نصب کردم هدف این بازی چیه؟ دنبال چیز خواصی باید بگردم یا فقط باید آدم بکشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۴, ۱۳۹۹ در ۹:۲۷ ق.ظ

   سلام حسبن جونم هدف اصلی بازی اینکه ۱۰۰ بازیکن وارد یک جزیره میشن با توجه به قوانین بازی با هم جنگ میکنن تا فقط ۱ نفر زنده بمونه و برنده بازی بشه

   پاسخ دادن

 38. رستم

  فروردین ۶, ۱۳۹۹ در ۲:۴۸ ب.ظ

  سلام من تازه پابجی نصب کردم با فیسبوک وارد شوم و از رو گوشیم پابجی حذف بشه دوباره با فیسبوک قبلی واردش شوم میتونم دوباره همون بازی قبلیم داشته باشم..و با دوستان فیسبوک میتانی بجنگی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۶, ۱۳۹۹ در ۴:۱۱ ب.ظ

   سلام بله رستم جونم براحتی میشه کافیه دوباره به اکانت فیسبوکت وصل بشی .. با دوستاتم میخواهی بازی کنی کافیه از داخل بازی ادشون کنی عزیزم

   پاسخ دادن

 39. ashrs

  فروردین ۶, ۱۳۹۹ در ۴:۳۳ ب.ظ

  سلام چطوري وقتي هم تيمي مون نيمه جونه و كمك نياز داره
  چجور بايد كمكش كنيم؟
  چطور از بسته First Aids Kit براش استفاده كنيم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۷, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۴ ق.ظ

   سلام ashrs عزیزم سریع خودتونو بهش برسونید و آیکون + که بالای سرش ایجاد میشه برنید تا ریکاوری بشه . البته چک کنید توی تیر رس دشمن نباشه وگرنه خودتون هم تیر میخورید

   پاسخ دادن

 40. Kaha

  فروردین ۷, ۱۳۹۹ در ۱:۱۴ ق.ظ

  ممنون از راهنمایی و اموزشتون ،واسه من ک خیلی خوب بود من تازه امروز نصب کردم وقتی با راهنمایی های اینجا بازی کردم اول شدم.عالی بود😘😘😘

  پاسخ دادن

 41. Mehdi+

  فروردین ۸, ۱۳۹۹ در ۴:۰۵ ب.ظ

  سلام ممنون از اطلاعات جامع و اخلاخ خوبتون 🧡
  میشه راهنمایی کنین چطور میتونیم به کارکترمون اسم دلخواهمونو بدیم؟
  و در صورت امکان پیج خوب اینستاگرام یا کانالی پابیجی هست تا اطلاعات و آموزشهای خوبی داشته باشه را معرفی بکنید؟

  پاسخ دادن

 42. امیرحسین

  فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۳:۳۰ ب.ظ

  سلام ببخشید چطوری یار ایرانی داشته باشیم ماله من فقط عربی هستن

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ب.ظ

   سلام امیر حسین جونم اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

 43. Goli

  فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۳۳ ب.ظ

  سلام خوب هستین.من از اولی ک بازی رو شروع کردم آیدی رو بازی گزاشته ینی آیدی ک میخاستم وارد نکردم.الان چجوری میشه عوض کنم و اسم خودم بزارم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۱ ب.ظ

   سلام گلی عزیز .. برای تغییر ایدی و اسمت بایذ از کارت Rename Card داشته باشی که در جوایز بازی بهت میده که به شکل کارت سبز رنگی هست روشم نوشته ID وقتی بدستش میاری میتونی برای تغییر اسمت ازش استفاده کنی ..

   پاسخ دادن

 44. Goli yaghooti

  فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۴۳ ب.ظ

  سلام خوب هستین.من از اولی ک بازی رو شروع کردم آیدی رو خود بازی نوشته ینی آیدی خودمو وارد نکردم.الان چجوری می‌تونم همون آیدی رو عوض کنم و آیدی و اسم خودم وارد کنم؟

  پاسخ دادن

 45. Goli yaghooti

  فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۴۵ ب.ظ

  سلام خوب هستین.من از اولی ک بازی رو شروع کردم آیدی رو خود بازی نوشته ینی آیدی خودمو وارد نکردم.الان چجوری می‌تونم همون آیدی رو عوض کنم و آیدی و اسم خودم وارد کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۱ ب.ظ

   سلام گلی عزیز .. برای تغییر ایدی و اسمت بایذ از کارت Rename Card داشته باشی که در جوایز بازی بهت میده که به شکل کارت سبز رنگی هست روشم نوشته ID وقتی بدستش میاری میتونی برای تغییر اسمت ازش استفاده کنی

   پاسخ دادن

 46. جعفر

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۴:۵۱ ق.ظ

  سلام.
  بعضی از افراد پشت درخت یا ساختمان یا…. میتونن فقط سرشون رو کج کنن با دوربین ببینن و بزنن. این چطوری فعال میشه.با تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۲۴ ب.ظ

   سلام جعفر جونم کافیه وقتی داخل بازی هستی از قسمت بالاو سمت راست علامت چرخ دنده تنظیمات Setting بزنی و از سمت راست قسمت Basic گزینه Peek&Fire روشن کنی Enable قرار بدی

   پاسخ دادن

 47. آرمین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۶:۵۱ ق.ظ

  سلام من بازی رو دان کردم بعد از اینکه مراحل نصب رو رفتم بازی اخطار نت رو میده بازی هم لایت هست با حجم دیتای تقریبا ۴۸۰

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۰۵ ب.ظ

   سلام آرمین جونم برای بار اول وقتی وارد بازی میشی از ف..ل..ت..ش..ک..ن استفاده کن عزیزم ..

   پاسخ دادن

 48. آرمین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۶:۵۵ ق.ظ

  سلام من فایل نصبی لایت رو نصب کردم و دیتای تقریبا ۵۰۰رو دان کردم ولی اول بازی اخطار نت رو میده چجوریه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۰۵ ب.ظ

   سلام آرمین جونم برای بار اول وقتی وارد بازی میشی از ف..ل..ت..ش..ک..ن استفاده کن عزیزم

   پاسخ دادن

 49. امیرحسین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۰ ب.ظ

  سلام ببخشید من از وقتی که بازی میکنم با عرب ها هستم چجوری یار هایم ایرانی باشه ممنون میشم بگید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۰۱ ب.ظ

   سلام عزیزم اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

 50. Captain_Jones

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۵:۲۲ ب.ظ

  سلام ممنون که دفعه قبل زود جوابمو دادید
  سوالی برام پیش امده:هر سیزن چقدر طول میکشد؟ و سیزن ۱۲ کی تمام میشه؟ میخوام ببینم وقت دارم به رنک دایموند برسم و اسکین گروزا رو بگیرم یا نه!!!
  بعدشم من نمیخوام AKM دوربینی دریافت کند ولی راه میرم زیرم دوربینه اینم ورمیداره میبنده به اسلحه روشی هست فقط برای این تفنگ این عمل انجام نشه؟
  پیشاپیش ممنون😎😎😎🙏🙏❤

  پاسخ دادن

 51. i love you

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۵:۳۴ ب.ظ

  سلام ممنون که دفعه قبل زود جوابمو دادید
  سوالی برام پیش امده:هر سیزن چقدر طول میکشد؟ و سیزن ۱۲ کی تمام میشه؟ میخوام ببینم وقت دارم به رنک دایموند برسم و اسکین گروزا رو بگیرم یا نه!!!
  بعدشم من نمیخوام AKM دوربینی دریافت کند ولی راه میرم زیرم دوربینه اینم ورمیداره میبنده به اسلحه روشی هست فقط برای این تفنگ این عمل انجام نشه؟
  پیشاپیش ممنون😎😎😎🙏🙏❤

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۶:۴۲ ب.ظ

   سلام پوریا جونم خواهش میکنم عزیزم ..
   تا پایان فصل ۱۲ تقریبا یکماهی فرصت هست حتما به رنک دایموند میرسی ..
   اره درست میگی خودش برمیداره اگه نمیخواهی اتوماتیک باشه کافیه در بازی از سمت راست علامت چرخ دنده تنظیمات بزنی و از قسمت سمت راست گزینه PICK UP انتخاب کنی گزینه AUTO PICKUP غیرفعال یا Disable کنی

   پاسخ دادن

 52. امیرحسین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۲۴ ب.ظ

  سلام یه بار گفتم ممنون که جواب دادین اما منظورم اینکه وقتی استارت میزنم هر ۳ یارم ایرانی باشه مرسی که جواب گو هستین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۳۱ ب.ظ

   سلام امیر حسین عزیزم فرقی نمیکنه اگه میخواهی با بازیکنای ایرانی بازی کنی کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم همیشه بازی کنید

   پاسخ دادن

 53. امیرحسین

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۵۱ ب.ظ

  میشه یه vpn قوی معرفی کنین ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۳۰ ب.ظ

   سلام امیر حسین وی..پی..ان ماهیانه یا سالیانه از اینترنت بخری بهترن

   پاسخ دادن

 54. شهاب

  فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۳ ب.ظ

  سلام..ما یه ده نفری هستیم که این بازی رو نصب کردیم..میخواستم ببینم امکان بازی بیشتر از گروه های ۴ نفره هست؟
  این کلن درست کردن به چه دردی میخوره؟
  واینکه ایا میشه اگر مثلا ۱۲ نفربودیم در یک مپ و در ۳ گروه ۴ نفره همزمان باهم رقابت کتیم؟
  در کل پیشنهادتون واسه ما ۱۰ ال ۱۲ نفر که علاقه داریم باهم بازی کنیم چیه؟

  پاسخ دادن

 55. امیرحسین

  فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۶ ق.ظ

  خب به غیر از پولی دیگه نمیشناسین

  پاسخ دادن

 56. Armin•_•kiler

  فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۴ ق.ظ

  بیایید بازی arminbaloch020فقط رباط نیاد بلدی بودی درخواست

  پاسخ دادن

 57. امیرحسین

  فروردین ۱۲, ۱۳۹۹ در ۷:۳۷ ق.ظ

  آقا من هیچی بلد نیستم میشه بگید من چجوری یار ایرانی داشته باشم رفتم همون جایی که گفتین من ایرانی کم میبینم بعد از این که ایرانی دیدم باید چیکار کنم من می خوام استارت رو که زدم هر ۳ یارم ایرانی باشه خسته شدم از بس عربی دیدم 😔😔😑😑

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   فروردین ۱۲, ۱۳۹۹ در ۲:۴۲ ب.ظ

   سلام امیر حسین میتونی برای شروع دوستات و کسایی که بازی میکنن به لیست دوستات در بازی اضافه کنی یا وارد اتحاد های ایرانی بشی یا کافیه وقتی توی لابی هستی از قسمت پایین سمت چپ قسمت چت انتخاب کنی وقتی باز شد از سمت چپ گزینه Local Chat انتخاب کن در خوات دوست یا بازیکنی ایرانی کن اونجا میتونی بازیکنای دیگه پیدا کنی با هم دوست بشید همدیگرو اد کنید با هم همیشه بازی

   پاسخ دادن

 58. نازنین

  فروردین ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۱ ق.ظ

  سلام
  ببخشید یه قسمت هست موقع بازی کردن جملاتی مثل help و اینارو داره. میخام بهش جملات جدید اضافه کنم‌بلد نیستممم
  لطفا اگه بلدید بگید

  پاسخ دادن

 59. آرش

  فروردین ۱۵, ۱۳۹۹ در ۹:۲۵ ق.ظ

  سلام ببخشید من میخوام شلوار بخرم باBP قیمتش۷۸۰۰۰ BPاست من۸۵۰۰۰BPدارم ولی نمیشه لباس بخرم چرا
  و یه چیز دیگه من میخوام واسه ی شخصیتی که ساختم ریش بزارم نوشته باید رویال پس سیزن هفت باشی من رویال پس سیزن یازده هستم ولی باز هم قفله و نمی تونم ریش بزارم لطفا راهنمایی کنید
  ممنون از همگی

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *