شرکت سوپرسل یکی از شرکت های بزرگ و محبوب بازیساز موبایل است که بازیهای مطرح آن مانند  Boom BeachClash of ClansBrawl StarsHay DayClash Royale همیشه جز بهترین بازیهای ماه یا سال بوده اند .  اینبار پس از مدت ها انتظار و خبرهای گوناگون   بازی جدید خود با نام Rush Wars – راش وارز  را  در سبک استراتژی به طور کامل  معرفی نمود  و نسخه بتا بتا آن برای تست در کشورهای کانادا – استرالیا – نیوزلند برای موبایل های اندروید و ایفون در دسترس قرار داده است  . از اینرو  امروز به بررسی بازی Rush Wars – راش وارز (سوپرسل) میپردازیم .

بررسی بازی Rush Wars – راش وارز (سوپرسل)

گیم پلی بازی Rush Wars – راش وارز

در نگاه اول  بازی راش وارز در واقع  ترکیبی از سه بازی بزرگ شرکت سوپرسل Boom Beach – Clash of Clans – Brawl Stars است که از هر کدام از آنها ویژگی ها و ساختاری را  برداشته اند . در بازی Rush Wars در ابتدا یک پایگاه در اختیار شما قرار میگیرد که باید در این پایگاه شروع به ساخت نیروهای نظامی خود کنید . این ساختمان ها شامل :

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _building

ساختمان های بازی Rush Wars – راش وارز

Chopper : هلکوپتر که  برای حمل نیروها – اسپل ها و قهرمان ها برای  جابجایی و حمله به دیگر بازیکنان مورد استفاده میگیرد که با هر بار آپدیت گنجایش نفربر آن بیشتر میشود و میتوانید نیروهای بیشتری برای حمله مورد استفاده قرار دهید .

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _Chopper

ساختمان HQ : که قلب پایگاه شماست و با هر بار ارتقاء آن برای  نیروهای جدید –  کارت جدید – نیروهای دفاعی جدید آزاد میشوند .

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _HQ

ساختمان Lab : ساختمان Lab یا آزمایشگاه محل قرار گیری کارت های نیروهاست هر یک از کارت ها شامل نیروهایی است که هر کدام درای قدرت ها و ویژگی های جنگی متفاوت هستند. اما خود ساختمان Lab  نیز دارای بخش های زیر است :

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _LAB

Troops :  مکان قرار گیری کارت های نیروهاست که حدود ۴۳ کارت تا به الان برای بازی در نظر گرفته شده است . که با هر بار پیروزی و ارتقاء ساختمان HQ  کارت های جدیدتر آزاد میشوند . همچنین میتوان کارت های قبلی را نیز ارتقاء داد .

نیروهای جنگی شامل : Bazooka – Blaze – Boxer – Gorilla – Helipod – Henchmen – Hotshot – Jetpacks – Kungfu – Laser – Pitcher – Plumber Van – Rocket Truck – Shields – Sneaky Ninja – Tank – Troopers

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _Troops

AirDrops : مکان قرارگیری اسپل های مورد استفاده در هنگام جنگ است مانند بمب باران – بوست نیروها بطوری که سرعت حمله و سرعت حرکت نیروها بیشتر میشود – سلامت دوباره نیروها  و …

نیروهای هوایی شامل : Arcade – Boost – Fridge – Heal – Invisibility – Paratroopers – Satellite

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _AirDrops

Commanders : مکان قرار گیری قهرمان های بازی هستند که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند و میتوان از آنها نیز در جنگ استفاده کرد .

قهرمان های بازی شامل : B.I.G. – Bearman – Coach – Lady Grenade – Mother

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _Commanders

Defenses : مکان قرار گیری کارت های نیروهای دفاعی بازی برای دفاع از پایگاه خود است به همراه ارتقاء آنها

نیروهای دفاعی شامل : Bomb – Box Ninja – Cannon – Cluster Cake – Dummy – Freeze Mine – Gatling – Mines – Mortar – Plasmagun – Plumber Hole – Rocket Trap – Tesla  Wall

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _Defenses

حمله در بازی Rush Wars – راش وارز

پس از ساخت نیروها و ارتقاء آنها در آزمایشگاه میرسیم به بخش اصلی و هدف بازی Rush Wars یعنی حمله ، پس بیدرنگ سراغ Chopper هلکوپتر میرویم و پس از انتخاب نوع نیروهای حمله کننده با توجه به استراتژی خود  – نوع اپسل جنگی – انتخاب قهرمان  بر روی دکمه Attack در سمت راست و پایین صفحه کلیک میکنیم تا به پایگاه های دشمن حمله کنیم . با ما باشید در ادمه بررسی بازی Rush Wars – راش وارز (سوپرسل) سایت دنیا اپ برای حمله :

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _strategy

پس از جستجو در  پایگاه های دشمن  که از لحاظ دفاعی راحت تر باشد و بتوان بسادگی سه پایگاه اصلی معدن طلا Gold Mine  که علامت ستاره طلایی دارند را نابود کرد و برنده بازی شد ، بدین منظور پس از پیدا کردن پایگاه مورد نظرتان برای حمله باید  نیروهای خود را در داخل کادر سفید رنگ سمت چپ با استراتژی خاص خود به همراه فرمانده بچینید و در انتها دکمه Start برای شروع جنگ بزنید . در حین جنگ نیز از اسپل هایی که همراه خود آوردید استفاده کنید تا سه معدن طلای دشمن را از بین ببرید تا پول –  Xp-  جعبه های کارت های بازی را بدست بیاورید .

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _Attack

دفاع  در بازی Rush Wars – راش وارز

همانطور که حمله هدف اصلی بازیست در مقابل دفاع  و نوع چیدمان دفاع در بازی Rush Wars – راش وارز یکی دیگر از جنبه های مهم بازیست . پس  با ماشید در ادامه بررسی بازی  Rush Wars – راش وارز (سوپرسل)  سایت دنیا اپ . چیدمان نوع دفاع   نه تنها از پایگاه و طلاهای خود دفاع میکنید بلکه با گرفتن امتیاز دفاعی و مغلوب کردن حمله کننده ها جوایز و جعبه های ویژه بدست بیاورید.

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _Gold Mine

بدین منظور در پایگاه اصلی آیکون Gold Mine را انتخاب میکنیم تا وارد پایگاه خود بشویم . گیم پلی دفاع در بازی راش وارز در جهت محافظت از سه پایگاه اصلی معدن طلا Gold Mine است . که میتوانید در ابتدا محل معدن های طلا را مشخص سپس با قرار دادن انواع نیروهای دفاعی خود که شامل – سربازها – توپخانه – تسلا – کنون – قهرمان و … در محل معدن های طلا تا حمله کننده ها نتوانند براحتی معدن های طلای شما را نابود کنند و شکست بخورند .

بررسی بازی Rush Wars - راش وارز (سوپرسل) _Defender

در انتهای بررسی بازی Rush Wars – راش وارز (سوپرسل)  باید گفت که بازی راش وارز یکی دیگر از شاهکارهای شرکت سوپرسل در سبک استراتژیک است که تا چند ماه دیگر نسخه اصلی و جهانی آن برای تمامی کشورها در دسترس قرار خواهد گرفت .

۱
۲
۳
۴
۵

میانگین امتیازات ۵ از ۵

برسی بازی Rush Wars
گیم پلی 9.8
گرافیک 9.9
کنترل 9.7
صدا 9.9
داستان 9.8
خلاصه
7.9
عالی

10 دیدگاه ها

 1. محمد

  خرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۴:۴۶ ب.ظ

  سلام،من بازی رو پیدا نمیکنم ک نصب کنم ی جا هم دیدم نوشته بود ک کلا پروژه بازی با شکست رو برو شده این درسته؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۸ ب.ظ

   سلام بله محمد جان بازی هنوز عرضه جهانی نشده به محض عرضه در سایت قرار میدیم

   پاسخ دادن

 2. محمد

  خرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۴:۴۵ ب.ظ

  سلام،من بازی رو پیدا نمیکنم ک نصب کنم ی جا هم دیدم نوشته بود ک کلا پروژه بازی با شکست رو برو شده این درسته؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۸ ب.ظ

   سلام بله محمد جان بازی هنوز عرضه جهانی نشده به محض عرضه در سایت قرار میدیم …

   پاسخ دادن

 3. Av

  بهمن ۳, ۱۳۹۹ در ۳:۴۱ ب.ظ

  سلام میشه لینک بازی رو بزارین
  یا نمیشه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۴, ۱۳۹۹ در ۷:۰۰ ق.ظ

   سلام عزیزم بازی راش وارز هنوز بطور رسمی ارائه نشده

   پاسخ دادن

 4. کمال

  شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ در ۷:۲۳ ب.ظ

  تشکر . اموزنده بود 🤩🤗❤

  پاسخ دادن

 5. Kambiz

  شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ در ۴:۳۰ ب.ظ

  ممنون از سایت خوبتون .. خیلی منتظر این بازی هستم امیدوارم بزودی زود جهانی عرضه بشه از سایت دانلود کنم ❤❤❤❤

  پاسخ دادن

  • Reza

   مهر ۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۷ ق.ظ

   الانم میشه نصبش کرد

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    مهر ۸, ۱۳۹۸ در ۲:۳۰ ب.ظ

    سلام رضا عزیز ..
    بله رضا جون میشه نصب کرد و با فیل…ر.شکن که بر روی کشور کانادا یا استرالیا قرار گرفته باشه بازی کرد .. ولی هنوز بازی بصورت جهانی عرضه نشده

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *