خانه آموزش اندروید و آیفون آموزش بازی Westland Survival – وستلند

آموزش بازی Westland Survival – وستلند

3 دقیقه خوانده شده
1,473
58
33,271
آموزش بازی Westland Survival - وستلند

بازی Westland Survival یکی از بازیهای جدید و مطرح  در سبک بقا و ماجراجویی است . که گیم پلی شبیه به بازی معروف Last Day on Earth: Survival دارد . در بازی وستلند به دوران قدیم و وسترن میرویم و باید در دنیای غرب وحشی  برای زنده ماندن بجنگید . و در محل زندگی خود شروع به ساختن سرپناه کنید وبا همانند دوران قدیم با برای تهیه غذا به  شکار و کشاورزی روی بیاورید . از آنجا که شما مطیع قانون و هفت تیر کش ماهری هستید . و برای گذراندن زندگی باید سوار بر اسب خود شده و در سرزمین ها و شهر ها به جنگ با  انواع راهزن ها – دزدان بانک – قاتل ها بروید و با دستگیری انان و تحویل آنها به کلانتر شهر سکه – پاداش دریافت کنید .امروز قصد داریم در قسمت آموزش های سایت دنیا اپ به آموزش بازی Westland Survival – وستلند بپردازیم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - cover

آموزش بازی Westland Survival – وستلند

پس از نصب بازی Westland Survival و اجرای آن همانند دیگر بازیهای سبک بقا و ماجراجویی برای زنده ماندن و پیشرفت در بازی باید با نحوه صحیح بازی کردن آشنا بشویم . در ایتدای شروع بازی وارد پایگاه و محل زندگی خود میشویم . که یک محیط مستطیلی شکل و بزرگ است . در قدم اول با دکمه های بازی که بر روی صفحه نمایش موبایل خودمان هست آشنا میشویم و به برسی آنها میپردازیم .

آموزش کار با دکمه های بازی Westland Survival

 

دکمه ضربه زدن Punch

با استفاده از دکمه ضربه زدن Punch  که به شکل مشت است و در سمت راست قرار دارد میتوانید برای ضربه زدن – حمله به دیگران – قطع درختان – خورد کردن سنگ ها مورد استفاده قرار بدهید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - punch

دکمه برداشتن Pick Up

با استفاده از دکمه ضربه زدن Pick Up  که به شکل برداشتن است و در سمت راست قرار دارد میتوانید از آن برای برداشتن – دست دادن – همکاری  مورد استفاده قرار بدهید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - pickup

دکمه کوله پشتی Back Pack

دکمه کوله پشتی Back Pack یکی از دکمه های مهم و پرکاربرد در بازی است . که از آن میتوان برای نگهداری آیتم ها و وسایلی که در بازی پیدا میشود مورد استفاده قرار داد . در واقع هر ایتمی که در در بازی پیدا میکنیم و برمیداریم در درون کوله پشتی قرار میگیرد و از طریق ان میتوان به آیتم ها  دسترسی پیدا کرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - backpack

اما با زدن دکمه کوله پشتی به صفحه مشخصات Inventory کاراکتر دسترسی پیدا میکنیم همانطور که در تصویر میبینید در سمت چپ که اقلام کوله پشتی قرار دارد و آیتم های دریافتی بازی را نشان میدهد اما در سمت راست شاهد :

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - Inventory

 

قسمت ۱ :  اولین قسمت در سمت بالا شامل نام بازیکن است که در سمت راست آن وضعیت سلامتی بازیکنان بصورت عددی نشان میدهد که در حالت پیش فرض ۲۰۰ است بعدها با افزایش سطح لول مقدار سلامتی افزایش پیدا میکند . در سمت چپ نیز مقدار سطح لول بازیکنان را نشان میدهد .

یکی از نکات مهم بازی بررسی وضعیت گرسنگی و تشنگی است

قسمت ۲ : دومین قسمت مربوط به وضعیت غذا و آب بازیکنان است و بصورت عددی نشان داده میشود . بطوری که عدد ۱۰۰ بیانگر این است که بازیکن در حالت کامل است و نیازی به غذا یا آب ندارد . این عدد در حین بازی شروع به کم شدن میکند تا آنجا که به بازیکنان پیغام گرسنگی و تشنگی را بصورت آیکونی بالای سر آن نشان میدهد . بازیکنان در حین دیدن این وضعیت باید سری به دنبال غذا مانند گوشت که با کشتن حیوانات و پختن آن بوسیله BOONFIRE که برای سرخ کردن گوشت – ماهی – کمپوت میوه مورد استفاده قرار میگیرد و یا با خوردن میوه ها  آب مورد نیازمان را تامین کنیم یا بوسیله مشک آب و پر کردن آن از WELL چاه آب تشنگیمان را برطرف کنیم . و به این نکته مهم باید توجه داشته باشیم که  مقدار هر کدام به صفر رسید بازیکن بلافاصله میمیرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - hungry

قسمت ۳ : قسمت سوم مربوط به تجهیزات دریافتی برای بازیکنان است مانند اسلحه – لباس – کلاه- پیراهن – شلوار – کفش – نوع کوله پشتی و قدرت های ویژه که هر کدام را میتوان پیدا کرد و یا ساخت . بطوری که بازیکنان با پیدا کردن هر یک و تجهیز کاراکتر با آن باعث میشود قدرت کاراکتر بیشتر بشود بعنوان مثال با تجهیز کاراکتر به شلوار مدل Sturdy Pants که مشخصات دفاعی آن مشخص است مقدار ۳۰ درصد به وضعیت دفاعی کاراکتر اضافه میکند و یا چاقو مدل Copper Knife  مقدار ۴۰ درصد به قدرت حمله و ۱۲۵ درصد به سرعت حمله اضافه میکند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - item

قسمت ۴ : قسمت چهارم مربوط به مقدار ویژگی های قدرت کاراکتر مانند : Dammage قدرت ضربه زدن – Att Speed سرعت ضربه زدن – Deffence دفاعی – Spirit روح (هر چقدر بالا باشد میتوانید با حیوانات وحشی دوست بشوید و از آنها در مبارزات استفاده کنید) . است . در واقع با هر بار بازی کردن – فعالیت مانند قطع کردن درختان – شکستن سنگ ها – مبارزه باعث میشود سطح لول شما بالاتر برود . با هر بار افزایش سطح لول میتوانید فقط یکی از ویژگی های کاراکتر  را افزایش بدهید . البته با تجهیز کاراکتر به لباس – کفش – شلوار – کلاه – سلاح با توجه به آیتم مورد نظر و خصوصیات آن مقدار ویژگی های قدرت کاراکتر نیز بیشتر میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - level up

دکمه ساخت آیتم ها Blueprints

دکمه ساخت آیتم ها Blueprintd که به شکل آیکون آهنگری است . با استفاده از آن میتوان آیتم های اولیه مورد نیاز مانند انواع تبر – کلنگ و انواع سلاح مانند سلاح چوبی – نیزه – انوا بانداژ – انواع غذاهای مختلف برای خوردن – انواع نوشیدنی ها برای نوشیدن – انواع لباس – کفش – کلاه – انواع تفنگ ها – انواع پمادهای درمانی و … را توجه به سطح لول بازیکنان که هر چقدر بیشتر باشد آیتم های بیشتری باز میشود را ساخت .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - blueprinted

نحوه ساخت آیتم های بازی

برای ساخت هر آیتم هم کافیست متریال مورد نیاز برای ساخت هر کدام را درست  و یا در نواحی مختلف پیدا کرد . بعنوان مثال برای ساخت تبر Axe کافیست ۳ عدد چوب و ۳ عدد سنگ داشته باشیم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - material

در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ شروع میکنیم به تکمیل متریال ساخت تبر Axe که نیاز به چوب و سنگ داشتیم ،  چوب را براحتی میتوانی با قطع کردن درختان بدست بیاوریم که البته نیاز به خود تبر Axe داریم همچنین سنگ را براحتی میتوانیم با خرد کردن سنگ ها بوسیله کلنگ Pic پیدا کنیم . در قدم اول بازی ما هیچ کدام از این ابزار ها را نداریم و باید بترتیب بسازیم پس شروع به پیدا کردن چوب و سنگ به تعداد سه عدد از هر کدام از  روی زمین میکنیم.پس از پیدا کردن آنها دوباره دکمه ساخت آیتم ها Blueprintd که به شکل آیکون آهنگری را میزنیم و پس از انتخاب تبر Axe بر روی دکمه CRAFT کلیک میکنیم تا تبر ساخته بشود و در کوله پشتی قرار گیرد .

دکمه خرید و inbox

دکمه خرید و inbox که به شکل آیکون سکه های پول است . با استفاده از آن میتوان خرید های درون بازی مانند خرید لباس – تجهیزات – غذا – گندم – دانش و … را انجام داد  . که هر یک جداگانه در سمت چپ پنجره قرار دارند . همچنین در سمت چپ و اولین آیتم نشان دهنده تعداد سکه هایی است که در بازی جمع میکنید . و آخرین آیتم بنام inbox است که جوایزی را که در طول بازی بعنوان پاداش دریافت میکنید بطور خودکار در inbox شما ذخیره میشود و هر زمان نیاز داشتید میتواندید آیتم مورد نظر خود را بردارید و آن استفاده کنید.

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - inbox

دکمه لیست اهداف QUEST JOURNAL

دکمه لیست اهداف QUEST JOURNAL که به شکل علامت تعجب است . با استفاده از آن میتوان به لیست اهداف در نظر گرفته شده در بازی که بیشتر برای یادگیری بهتر بازی و دریافت جایزه بعنوان تکمیل اهداف دسترسی پیدا کرد . بطوری که  هر  لیست شامل ماموریت های متفاوتی است مانند جستجو کردن – پیدا کردن آیتم خاصی یا رسیدن به سطج لول مورد نظر و … که با تکمیل هر یک جوایزی را بعنوان پاداش دریافت میکنید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - quest journal

بعنوان مثال در اول بازی وقتی به سراغ James میرویم و با او صحبت میکنیم لیستی از اهداف را به ما نشان میدهد : ۱- پیدا کردن چاقوی مسی  ۲- پیدا کردن شلوار ضخیم – ۳- پیدا کردن مشک آب – ۴ – گزارش تکمیل کردن که با انتخاب گزینه Accept ما قبول میکنیم که آن ماموریت ها را انجام بدهیم که برای پیدا کردن هر یک کافیست به سراغ خانه خود برویم و تمام آیتم ها را از درون صندوق برداریم و دوباره پیش James برگردیم و با زدن دکمه Complate جوایز خود را بگیریم . و به همین صورت میتوانیم با تکمیل کردن اهداف نه تنها جوایز ویژه بگیریم بلکه سریعتر سطح خود را بالا ببریم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - tutorial

دکمه ساخت و ساز  BUILDING

دکمه ساخت و ساز  BUILDING که به شکل خانه است و در سمت راست قرار دارد . با استفاده از آن میتوان به ساخت و ساز انواع وسایل مورد نیاز برای خانه – انبار – دکوراسیون – پروژه های بزرگ بازی پرداخت . دکمه ساخت و ساز از چهار قسمت ویژه و مهم تشکیل شده است که هر کدام وسایل مورد نیاز را میسازد :

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - building

 

۱- BULDING :  با استفا ده از تب BUILDING میتوان انواع وسایل مورد نیاز برای ساخت خانه یا پناهگاه از جمله کف – دیوار – پنجره – در – که هر کدام با چوب ساخته میشوند را ساخت همچنین میتوان انواع ادوت دفاعی مانند نیزه – تله – سنگر و … را آماده کرد .

۲- WORKSHOPS : با استفاده از تب WORKSHOPS میتوان انواع کارگاه های مورد نیاز برای ساخت متریال های مورد نیاز ابزار ها – وسایل – لباس ها – کشاورزی و … جنگی – آزمایشگاه – غذا – آهنگری – چوب بری و … را با استفاده از آن براحتی ساخت .

۳- STORAGE : با استفاده از تب STORAGE میتوان انواع انبارهای مورد نیاز برای نگهداری  وسایل مختلف ساخت مانند انباری غذا (البته انبار غذا در ابتداب بازی درون خانه قرار دارد کافیست به خانه برویم و با زدن علامت  چرخ دنده آنرا تعمیر کنیم ) برای نگهداری انواع غذا – نوشیدنی – دانه های گیاهان – میوه ها و .. مورد استفاده قرار میگیرد و یا انبار چوب – فلزات – لبای ها – اسلحه ها – سنگ و … را ساخت .

۴ – PROJECTS : با استفاده از تب PROJECTS میتوان انواع پروژه های مهم و بزرگ بازی مانند ساخت اصطبل اسب ( برای جابجایی سریعتر در مکان ها ) – واگن – کبوتر قاصد – تابلو اعلانات گزارش های شکار و دستگیری جنایتکاران – را میتوان ساخت که البته ساخت و تکمیل هر کدام از پروژه ها زمان بر است .

۵- FURNITURE : با استفاده از تب FURNITURE میتوان انواع وسایل زینتی و زیبا مانند انواع صندلی – میز ناهار خوری – گلدان و … را برای هر چه زیباتر شدن خانه یا پناهگاه خود بسازید.

دکمه لیست کارگاه ها WORKBENCH LIST

دکمه لیست کارگاه ها WORKBENCH LIST که در سمت راست صفحه اصلی قرار دارد . با استفاده از آن میتوان به تمامی کارگاه های موجود در بازی بصورت مستقیم دسترسی پیدا کرد و  هر یک ازایتم های مورد نیاز را در کارگاه مربوطه ساخت .  همچنین میتوان مدت زمان ساخت – ارتقاء کارگاه  برای بازکردن آیتم های بیشتر – متریال های مورد نیاز و … دسترسی داشت .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - workbench list

اما در بالای صفحه نیز آیتم های ویژه ای را میبینیم که شامل:

۱- در سمت چپ صفحه نام بازیکن به همراه سطح آن که در زیر نام قرار دارد نمایش میدهد . و در کنار آن دایره بزرگی وجود دارد که در داخل آن شکل قلب و یک عدد است که بیانگر میزان جان بازیکنان است که در هنگام مبارزه و ضربه خوردن – کم شدن مقدار غذا و آب مقدار آن کم میشود و اگر به صفر برسد بازیکن میمیرد .

هر چقدر سطح شما بالاتر برود مقدار جان نیز افزایش پیدا میکند

۲ شامل آیکون OUTLAES ANGER این آیکون که با هر بار کشتن دیگر بازیکنان – افراد خلاف کار پر میشود تا آنجا که کاملا به رنگ قرمز در میاید و راهزن ها و خلافکاران برای انتقام گیری از شما به سمت پایگاهتان طی ساعت خاصی حمله میکنند و با خراب کردن دیوارها وارد پناهگاه شده و وسایلتان را غارت میکنند . که بهتر است در زمان رسیدن آن ها شما نیز در پایگاه باشید و با سلاح به جنگ آنها بروید و نابودشان کنید .

وقتی خلافکاران به پایگاه شما آمدند میتوانید با نابودی آنها نقشه پایگاهشان را بدست بیاورید و اینبار شما به آنها حمله کنید

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - outlaes anger

در کنار آن نیز آیکون چرخ دنده قرار دارد که برای تنظیمات بیشتر بازی مورد استفاده قرار میگیرد .

۳- در سمت راست نقشه بازی قرار دارد که مسیر و آیتم های موجود در مسیر را نشان میدهد .

آشنایی با محیط نقشه بازی Westland Survival

خوب تا الان درآموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ با نحوه بازی – آیکون ها – علائم – وسایل – ابزار آلات – ساخت پناهگاه و بقا آشنا شدیم . الان موقع آن است که پا در بیرون پناهگاه بگذاریم و وارد دنیای وحشی  بیرحم غرب بشویم و شروع به ماجراجویی – جستجو – پیدا کردن غنائم – وسایل – ایزارها – متریال ها – ماموریت ها – و .. کنیم . در هنگام بیرون رفنم از پناهگاه با نقشه کلی بازی روبرو میشویم که ضمن نشان دادن محیط اطراف و پناهگاه خودتان که در وسط نقشه  با نام  Home قرار دارد که با زدن دکمه ENTER بر روی آن میتوانیم دوباره وارد پناهگاه بشویم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - map

اما به غیر از پناهگاه خودمان بر روی نقشه مکان هایی دیگری  مانند جنگل PINE FOREST – صخره STONE PLATEAU – چراگاه بوفالو BUFALLO PASTURE – پناهگاه های دیگر BASE – معدن ABANDONED MINE – دره صخره ای CANYON TRIALS – غار ارواح SPIRIT CAVE – قبیله سرخپوست ها INDIAN TRIBE – اردوگاه خلافکاران OUTLAWS CAMP – صخره های سنگی ROCK PLATEAU – مسیر رودخانه RIVER CROSSING – شهر TOWN – خانه تجارت TRADER HOUSE  قرار دارند .

در نقشه نیز در بعضی مواقع Event هایی مانند واژگونی قطار بر اثر حمله سرخپوست ها با مدت زمان معین ظاهر میشوند که دارای صندوق – جوایز بسیاری هستند

هر یک از این مکان ها جذابیت و ماجراجویی مخصوص به خود را دارد که با وارد شدن به هر کدام با انواع مکان ها – دشمنان – ایتم ها – متریال ها – اجساد – و … روبرو میشوید . اما اگر توجه کنید بر بالای هر کدام از مکان ها لوگویی به سه رنگ متفاوت سبز – نارنجی – قرمز قرار دارد که این لوگوها نشان دهنده درجه سختی مکان مورد نظر است . که در هنگام کلیک و وارد شدن به مکان مورد نظر برای ماجراجویی مشخصات کلی آن نشان داده میشود .هر چقدر مکان مورد نظر سخت تر باشد آیتم های بهتری میتوان در داخل آن پیدا کرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - location

بعنوان مثال جنگل PINE FOREST که به رنگ آیکون سبز رنگ است نشان دهنده اینست که مکان مورد نظر دارای درجه سختی آسان است و با کلیک بر روی آن خصوصیات مکان – نوع جایزه LOOT – نوع سنگ STONE – نوع درخت WOOD – نوع گیاه FIBER – نوع فلز METAL  بدست میاورید – که هر چقدر هم تعداد اشکال هر بخش بیشتر باشد نشان دهنده این است که از آن نوع بیشترین مقدار را دارد .  با وارد شدن به مکان مورد نظر با قطع درختان – برداشتن گیاه از روی زمین – پیدا کردن آیتم ها از صندوق ها – اجساد – کیف – شکار حیوانات برای غذا و پوست و … میتوانید متریال و آیتم های مورد نظر خود را برای ساخت وسایل مورد نظرتان پیدا کنید.

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - pine forest

اما به غیر از مشخصات مکان مورد نظر در پایین هر یک سه گزینه با نام های WALK قدم زدن – RUN دویدن  – RIDE اسب سواری  قرار دارند . که میتوانید با انتخاب هر یک به سمت مکان مورد نظر حرکت کنید .  البته هر یک مدت زمان مخصوص به خود از بیشترین زمان  WALK تا کمترین زمان RIDE را دارد که در زیر هر یک بصورت زمان نشان داده میشود  .  گزینه RUN دویدن در صورتی که هنوز اسب ندارید بهترین گزینه است که باید به این نکته توجه کنید که مقدار دویدن از شما انرژی حرکتی کم میکند بطوری که در ابتدا انرژی حرکتی شما که در سمت راست صفحه بصورت آیکون برق است قرار دراد که بسته به میزان مسافت از مقدار آن کم میشود . و دوباره بعد از مدت ۵ دقیقه یک واحد به آن اضافه میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - time

همانطور که گفته شد RIDE اسب سواری بهترین گزینه برای طی کردن مسافت است که نه تنها در کاهش زمان موثر است بلکه مسافت های دور را باید حتما با اسب طی کرد و هیچ کدام از گزینه های WALK قدم زدن یا RUN دویدن به کار نمی آیند و باید برای رفتن به مکان های دور تا زمان ساخت اصطبل و تکمیل کردن آن صبر کنید . در واقع باید از اول بازی به فکر ساخت و تکمیل کردن اصطبل اسب باشید . در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ به برسی ساخت اصطبل میپردازیم .

پروژه ساخت اصطبل اسب

همانطو که گفته شد ساخت اصطبل اسب یکی از مهمترین قسمت های بازیست که از همان ابتدا باید به فکر تکمیل کردن آن باشید . به همین منظور در اوایل بازی کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  اصطبل اسب را انتخاب کنید و پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت آن آنرا بسازید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - stables

پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت اصطبل که به ۵ عدد چوب ازنوع  PINE LOG و ۳ عدد چوب از نوع PINE BOARD و ۵ عدد سنگ – ۳ عدد طناب است میتواندید با انتخاب و کلیک بر روی STABLES آنرا بسازید و در مکان مورد نظرتان براحتی قرار بدهید . اما این تمام کار نیست و قسمت مهم و اصلی آن یعنی آماده کردن اسب مانده است . پس از  کلیک بر روی اصطبل آن میبینید که یکسیری پیش نیازهای دیگر مانند رکاب – زین – نعل – کوله پشتی پارچه ای – میخ – چوب – فلز برای تکمیل کردن پروژه اسب نباز دارد که به جز زین اسب SADDLE – رکاب STIRRUPS – افسار اسب BRIDLE – نعل HORSESHOW را که باید حتما در مکان ای مختلف بازی پیدا کنید و قابل ساخته شدن نیستند مابقی پیش نیازها را میتواتنید خودتان براحتی در کارگاه های مربوطه بسازید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - stables items

پس از تکمیل کردن پیش نیازهای تکمیل اصطبل و آماده کردن اسب که البته برای پیدا کردن زین اسب SADDLE – رکاب STIRRUPS – افسار اسب BRIDLE – نعل HORSESHOW باید صبور باشید ممکن  است روزها – ماه ها طول بکشد تا آنها را در مکان های مختلف و نواحی قرمز رنگ و پر خطر پیدا کنید . پس از اینکه ساخت اصطبل تمام میشود یک اسب زیبا در جلوی آن در دسترس شما خواهد بود .

با استفاده از اسب میتوانید به نواحی دور و غیر قابل دسترس سفر کنید

از این به بعد در هنگام جابجایی بغیر از راه رفتن – دویدن – گزینه اسب Ride نیز براش شما فعال میشود .  که نه تنها میتوانید سریعتر به مکان های مورد نظرتان بروید و حتی به نواحی دور سفر کنید بلکه اسب شما  چهار فضای خالی در زین خود  دارد که میتوانید آیتم هایی را که در حین بازی پیدا میکنید در داخل آن نیز بگذارید . البته باید توجه داشته باشید که انرژی اسب نیز بعد از جابجایی تمام میشود و دیگر نمیتوانید در جابجایی ها از اسب خود استفاده کنید . بدین منظور باید به اسب خود غذا بدهید تا انرژی آن که حدود ۴۰۰ است دوباره پر بشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - horse energy

غذا دادن به اسب و پر شدن انرژی

همانطور که گفته شد برای پر شدن انرزی دوباره اسب جهت جابجایی نیاز است تا به اسب خود غذا FEED بدهیم تا دوباره انرژی آن برگردد . بدین منظور کافیست پس از پیدا کردن دانه های گندم OAT SEEDS در مکا های مختلف و کاشت آن در زمین کشاورزی خود GARDEN BED پس از رشد آن و تبدیل شده به گندم OATS را درون کوله پشتی قرار میدهیم . با کلیک بر روی اسب و باز شدن آن گندم OAT را درون کادر خالی در کنار مقدار انرژی اسب قرار دارد قرار میدهیم و با زدن دکمه FEED به اسب خود غذا میدهیم تا انرژی اسب دوباره پر بشود .  هر یک عدد از گندم ۲۵ واحد به انرژی اضافه میکند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - feed

حالا اسب آماده است با کلیک بر روی RIDER  میتوانیم به مکان های بازی دوباره سفر کنیم . البته گندم OAT یا هر وسیله – آیتمی که در بازی سخت پیدا میشود میتوانید به شهر TOWN بروید و آنها را از معمله گران بخرید .

TOWN شهر

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - town

یکی از مکان های جالب و صد البته مهم بازی TOWN یا همان شهر است که در نزدیکی پایگاه خودتان قرار دارد . TOWN شهر محلی است که تمام بازیکنان موجود در بازی در آن همانند سفر به شهر واقعی به سمت آن راهی میشوند . و در شهر با خیال راحت و آسوده  بدور از تمام حیوانات – راهزن ها – خلافکاران در آن قدم میزنند .  با یکدیگر صحبت میکنند . در هنگام گرسنگی به سالن غذا خوری رفته غذا تهیه میکنند یا با انواع معامله گران که فقط به فکر پول (نقره) هستند دادوستد کرده  وسایل و آیتم هایی را که در بازی سخت پیدا میشود  یا بعضا هنوز به بازی اضافه نشده اند را خریداری میکنند ، از همه مهمتر حتی برای تکمیل ماموریت های خود و تحویل دزدان – خلافکاران به کلانتر شهر SHERIF و … راهی شهر میشوند در واقع  شهری بزرگ با ساختمان ها و افراد  متفاوت که در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند  به بررسی آنان میپردازیم .

ساختمان SALOON

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - saloon

ساختمان SALOON یکی از ساختمان های جالب بازی است . که در هنگام گشت و گذار در TOWN شهر میتوانید یکسری هم به آن بزنید . در ساختمان SALOON  میتوانید غذاهای مورد نیاز خود را با نقره که معمولا بین ۱ تا ۲۵ نقره هستند بخرید و خود را سیر کنید و دیگر نیازی نیست خودتان به فکر درست کردن غذا باشید . حتی میتوانید برای رفع خستگی نوشیدنی بخرید  تشنگی خود را برطرف کنید .

ساختمان GUNSMITH

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - gunsmith

ساختمان GUNSMITH همانطور که از نامش پیداست فروشگاه خرید اسلحه است . که میتوانید برای خرید اسلحه مورد نیاز خود به آن مراجعه کنید . البته باید توجه داشته باشید که فروشنده آن بشتر اهل معامله کردن است .  در عوض اسلحه از شما اجناس  میخواهد بعنوان مثال برای شروع از شما ۱۰ عدد ماهی پخته شده برای معاوضه با اسلحه قبول میکند .

معامله گران TRADER

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - trader

معامله گران TRADER از جمله افراد مهم و کارآمد در بازی هستند . که معمولا در اطراف TOWN شهر در گوشه  کنار آن ایستاده اند . و بر روی نقشه به شکل آیکون نقره نشان داده میشوند . با صحبت کردن با هر یک از معامله گران TRADER میتوانید اجناس و آیتم های با ارزشی را که هنوز قادر به درست کردن آن نیستید ، یا به دلیل نداشتن اسب و سفر به راه های دور قادر به پیدا کردن آیتم مورد نظر خود نیستید  یا حتی آیتم هایی که هنوز در بازی قرار نگرفته اند را بوسیله معامله گران TRADER براحتی میتوانید  با نقره بخرید .

ساختمان SHERIFF

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - Sheriff

ساختمان SHERIFF یا همان کلانتر یکی از مهمترین ساختمان های بازی است که در پیشرفت بازیتان بسیار کمک میکند . ساختمان SHERIFF که اگر به آن سر بزنید میبینید که کلانتر شهر درون آن نشسته است و مراقب زندان ها و خلافاران است . شما میتوانید با دستگیری خلافکاران در نواحی مختلف بازی و تحویل دادن آن به کلانتر نه تنها جایزه مربوط به پیدا کردن آن خلافکار را بگیرید ، بلکه با توجه به سختی و معروف بودن خلاف کار به ازای آن نقره دریافت کنید  با نقره بدست آمده برای خود اجناس – آیتم های ویژه یا حتی مهارت بخرید . اما چگونه میتوان این ماموریت ها را دریافت کرد و محل خلافکاران و راهزن ها را بدست آورد ؟ در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند  سایت دنیا اپ به برسی تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL  که محل پوستر مربوط به خلافکاران به همراه میزان پاداش آنهاست میپردازیم .

تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL

تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL یکی از مهمترین و سرگرم کننده ترین بخش بازی است . که بوسیله آن میتوانیم ماموریت های بازی را که اول پیدا کردن دزدان -خلافکاراران در نواحی مختلف و دوم مبارزه دستگیری آنها و سوم تحویل به SHERIFF کلانتر  و دریافت پاداش مریوطه به همراه نقره بعنوان جایزه دستگیریست . اما برای درست کردن تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL کافیست به کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  آیتم BULLETIN BOARD را پس از تکمیل کردن پیش نیازهای آن براحتی میتوانید در مکان دلخواهتان قرار دهید سپس میبینید که تابلو اعلانات به همراه پوسترهای زرد رنگ بر روی آن نمایش داده میشود . که در واقع پوسترهای دستگیری خلافکاران به همراه پاداش آنهاست .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - quest journal

قدم اول برای انجام و تکمیل ماموریت ها انتخاب تابلو اعلانات BULLEIN BOARD و قبول کردن یکی از ماموریت ها با زدن دکمه ACCEPT است . البته باید به این نکته  توجه کنید ماموریت هایی که دارای پاداش بیشتر و نقره بالاتری هستند قاعدتا نسبت به ماموریت های کم پاداش تر سخت تر هستند و معمولا در مکان ها نارنجی بازی قرار دارند . پس از قبول کردن ماموریت کافیست به بیرون از پایگاه خودتان رفته و بر روی نقشه دنبال آیکون پوستر سفید رنگ در نواحی مختلف باشید که در واقع محل پیدا کردن تیکه نقشه های  مکان مخفی شدن خلاف کار مورد نظر است بعد از پیدا کردن ایکون به محل مورد نظر بروید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - mission

پس از وارد شدن به محل مورد نظر باید شروع به پیدا کردن و جستجو در اجساد مرده  بر روی زمین هستند باشید . تا بتوانید سه تیکه نقشه مورد نظرتان را پیدا کنید . تمامی محل مورد نظر خود را بگردید اگر دیدی تمامی محل را گشتید و دیگر جسدی باقی نمانده از محل مورد نظر خارج شوید و به یک محل دیگه بروید و دوباره به محل مربوطه برگردیید تا محل رفرش بشود و دوباره بگردید .

ممکن است در بعضی مواقع تیکه های نقشه در دست خلافکاران باشد آنها را نیز نابود کنید

پس از پیدا کردن هز سه تیکه کافیست در کوله پشتی خود یکی از تیکه ها را انتخاب و دکمه JOIN را بزنید تا نقشه ها به هم چسبیده  یک نقشه کامل شود حالا نقشه کامل انتخاب و دکمه READ بزنید تا محل مخفی شدن خلافکار مورد نظر بر روی نقشه که در هنگام وارد شدن به نقشه بصورت آیکون سفید رنگ که در اطراف آن کرکس ها در حال پرواز هستند نشان داده میشود .  باید سریع به آنجا رفت زیرا محل مورد نظر معمولا تا ۳۰ دقیقه باز میباشد اگر دیرتر برسید محل مورد نظر از روی نقشه برداشته میشود و ماموریت با شکست مواجه میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - join

پس از وارد شدن به محل مورد نظر باید شروع به پیدا کردن رئیس خلافکار مورد نظرتان باشید . خیلی مراقب باشید اکثرا رئیس خلافکاران دارای چندین بادیگارد هستند که اکثرا مسلح میباشد . در نتیجه سعی کنید اسلحه خوب و  آیتم های سلامتی مانند بانداژ همراه خود  داشته باشید . پس از پیدا کردن رئیس خلافکاران که در بعضی مواقع درون کلبه میباشند باید او را نابود کنید . پس از نابود کردن آن یک آیکون آبی رنگ با نام PRIORITY UNO بر روی صفحه ظاهر میشود و به معنی تکمیل شدن مامویت و نابودی خلاف کار مورد نظر است .

قدرت و سلاح رئیس خلافکاران با توجه به میزان پاداش دارای درجه سختی هستند

حالا فقط یک قدم مانده پاداش بدین منظور باید سریع به TOWN شهر بروید و به ساختمان  SHERIFF رفته و با صحبت کردن با کلانتر و زدن آیکون دست پاداش خود را به همراه نقره دریافت کنید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - sheriff

آشنایی با محیط های اطراف بازی Westland Survival

RIVER CROSSING

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - river crossing

مسیر رودخانه RIVER CROSSING که در پایین نقشه قرار دارد . برای دسترسی به نواحی آن سمت رودخانه مورد استفاده قرار میگیرد . اما با مراجعه به مسیر رودخانه RIVER CROSSING میبینید که پل خراب شده است و نمیتوانید از روی پل رد بشوید . باید برای تعمیر پل یکسری آیتم هایی را جمع آوری کنید . تمامی آیتم ها به جز ایتم Jar در بازی قابل ساخت هستند که میتوانید بسازید و یا براحتی پیدا کنید . اما آیتم  jar را نمیتوانید بسازید و به سختی نیز پیدا میشوند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - jar

اما آیتم jar را میتوانید از راهای زیر بدست بیاورید :

۱- میتوانید از معمله گران Trader براحتی بخرید و یا با سایر اجناس معاوضه کنید

۲- با تکمیل کردن ماموریت ها بعنوان جایزه دریافت کنید . البته اگر سکه نقره زیاد داشتید میتوانید با پرداخت ۱۰۰۰ نقره جایزه ماموریت ها را بدون تکمیل کردن آنها بدست بیاورید .

BLOCKED SNOWY PASSAGE

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - snowy passage

مسیر برفی بلوکه شده که در بالای صفحه قرار دارد برای دسترسی به نواحی برفی و سرخپوست ها از این مسیر باید رد شد . که با رفتن به مسیر BLOCKED SNOWY PASSAGE میبینیم که مسیر بوسیله سنگ های زیادی مسدود شده است که باید برای رد شدن از آن تمام سنگ ها را بوسیله ابزار کلنگ PICK که بهتر است از جنس نقره ای یا برنز باشند خرد کرد . پس از باز شدن مسیر وارد ناحیه برفی میشویم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - freez

یکی از نکات مهم در نواحی برفی SNOWY اینست که در هنگام ورود به دلیل سرما شروع به یخ زدن میکنید و در نهایت میمیرید . باید توجه کنید که قبل از رورد به ناحیه برفی حتما لباس های خزدار از نوع کلاه خزدار fur HAT – ژاکت خز دار Fur Jacket – کفش خزدار Fur Pants – پوتین خزدار Fur Boots درست کنید  بپوشید بعد وارد ناحیه برفی بشوید . در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند به سراغ یکی از مکان های مرموز و پیچیدا بازی میرویم :

SPIRIT CAVE

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - sprit cave

غار ارواح SPIRIT CAVE که درقسمت شمالی نقشه در کنار صخره های Canyon قرار دارد . یکی از مکان های سخت و اسرار آمیز بازی است که از همان ابتدا برای تمامی بازیکنان باز است . غار ارواح که توسط روح ها و طلسم هاس سرخپوستان احاطه شده است . مملو از موجودات و ارواح عرفانی است . در واقع زمانی که آماده شدید و شجاعت این را داشتید که وارد غار بشوید باید در ابتدا با تجهیزات – بانداژ – اسلحه های قوی به همراه خود داشته باشید تا بتوانید از پس ارواح و موجودات غار بربیایید . غار ارواح SPIRIT CAVE بزرگ و مسیرهای زیادی دارد که در هنگام جستجو در آن با مجسمه های محافظین ALTAR OF GUARDIANS برخورد میکنید . ۴ مجسمه  بدون سر که با ید آنها را تکمیل کنید . بطوری که با پیدا کردن هر یک  مسیر و دری جدید در غار باز میشود  باید در مسیر جدید با کشتن رئیس آن مسیر مجسمه بعدی را پیدا کنید . تا آنجا که هر ۴ سر مجسمه محافظین تکمیل شود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - altar of guardians

سخت ترین هیولاهای بازی از جمله Dsonokva, Dze-dze-bon-da, Wendigo, Achery. در غار وجود دارند

بعد از پیدا کردن سرهای مجسمه باید چهار قطعات مهر های باستانی را پیدا کنید بطوری که با پیدا کردن هر یک و قرار دادن آن در محراب تمامی مسیرها و درها دوباره در دسترس خواهند بود البته با درجه سختی بالاتر و روبرو شدن با سخت ترین هیولاهای بازی  که در نهایت میتوانید   جاودانه و قدرتمندترین فرد در بازی بشوید .همچینین در مکان غار ارواح میتوانید آیتم های کمیاب از جمله سنگ معدن کرومیت chromite ore – چوب افرا maple – چوب بلوط oak – اسلحه و لباس های قئی سرخپوستان و .. را نیز میتوانید پیدا کنید .

INDIAN TRIBE

indian tribe -www.donyaapp.com

قبیله سرخپوستان INDIAN TRIBE یکی دیگر از محل های جالب بازی است . که در بالای نقشه و در مناطق برفی وجود دارد . برای رفتن به قبیله سرخپوست ها باید حتما مسیر BLOCKED SNOWY PASSAGE  را باز کرده باشیم و حتما لباس های خزدار کلاه خزدار fur HAT – ژاکت خز دار Fur Jacket – کفش خزدار Fur Pants – پوتین خزدار Fur Boots راپوشیده باشیم ، تا از سرما یخ نزنیم . بعد از رسیدن به قبیله سرخپوست ها و گذشتن از دروازه شهر  اهالی شهر را میبینیم که هر کدام مشغول کارهای روزمره هستند .

indian_tribe_life_www.donyaapp.com

پس از گشتن در محل زندگی آنها صندوقچه های را میتوانیم پیدا کنیم  که با باز کردن آنها انگشترهای شگفتی مانند Ring Of The Apprentice – Ring Of The Disciple – Ring Of The Enchanter و .. را میتوانم بدست بیاوریم . که هر کدام از این انگشترها دارای قدرت شگفتی ویژه ای هستند. مانند افزایش قدرت حمله – افزایش دفاعی – افزایش Spirit و … که هر چقدر سطح انگشتر مورد نظر بالاتر باشد قدرت شگفتی انگشتر بیشتر میشود .

انگشترهای شگفتی را میتوان در سرزمین CANYON YRIALS نیز بدست آورد

برای افزایش سطح انگشترها کافیست  با جمع کردن تمامی آنها  به سراغ رئیس های قبیله مانند AYASHA NODIN – CITLALI ELAN رفته و با قرار دادن سه جفت انگشتر یکسان و زدن دکمه Craft انگشترهای شگفتی خود را قویتر کنیم .

indian_tribe_ring_www.donyaapp.com

برای استفاده از انگشترهای شگفتی کافیست پس از بدست آوردن آنها با زدن دکمه کوله پشتی به قسمت Inventory رفته و انگشتر مورد نظر را در محل آیتم های کاراکتر در قسمت پایین که به شکل انگشتر هست قرار بدهیم.

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Projects

نحوه دوستی با حیوانات در بازی Westland Survival

نحوه دوستی با حیوانات در بازی Westland Survival

یکی از ویژگی های خوب بازی وستلند که میتوانم از آن در حمله – دفاع – فرار از آنها کمک بگیریم . و بعنوان یک دوست با وفا همیشه کنارمان باشد دوستی یا رام کردن حیوانات در مناطق مختلف بازی است . بطوری که با دوستی با انواع حیوانات میتوانیم از ویژگی های حمله – دفاعی آنها در برابر دشمنان از خود دفاع کنیم . اما برای دوست شدن با حیوانات که بیش از ۱۳ نوع حیوان وحشی مختلف در انواع مناطق بازی داریم کافیست پس از آنکه با امتیازاتی که در هر سطح بدست میاوریم میزان Spirit یا روحیه را بالا ببریم . تا بتوانیم با حیوانات دیگر که هر کدام میزان روحیه مخصوص به خود را دارند دوست بشویم .

پس از کسب Spirit بالاتر برای دوست شدن یا رام کردن حیوانات وحشی کافیست به مناطق مختلف برویم و با پیداکردن حیوان مورد نظر آرام به او نزدیک شده و بر روی آیکون Spirit که به شکل لوگوی سره حیوان در سمت راست صفحه نمایش بازی است کلیک کنید . اگر میزان روحیه یا همان Spirit شما بالاتر از میزان روحیه حیوان مورد نظر باشد . حیوان به رنگ سبز بر روی نقشه نشان داده میشود و نشان دهنده این است که حیوان مورد نظر با شما دوست شده است.

تا زمانی که در ناحیه مربوطه هستید مانند یک یار باوفا با شما همراه میشود و در صورتی که به سمت شما حمله کنند سریع پیش قدم میشود و به جنگ یا دشمن مربوطه میرود . و این زمان خوبی برای شماست تا با کمک حیوان دشمن را نابود کنید . در قسمت پایین میتوانید میزان روحیه یا Spirit هر حیوان وحشی را در بازی ببینید و باتوجه به علاقه مندی به حیوان مورد نظرتان میزان روحیه یا Spirit خود را بالا ببرید .

میزان SPIRIT

پروژه ساخت واگن (WAGON)

پروژه ساخت واگن (WAGON)

یکی دیگر از پروژه های مهم برای ساخت در بازی که جدید آیتم های آن برای تکمیل شدن در  بازی قرار داده شده است پروژه ساخت واگن یا همان گاری است . برای ساخت واگن کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  واگن  را انتخاب کنید و پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت آن آنرا بسازید .

پس از تکمیل پیش نیاز ها واگن یا گاری را میتوانید در محل مربوطه خود بسازید . پس از قرارگیری واگن در محل خود میبینید که هنوز کامل نیست و  برای تکمیل شدن احتیاج به یکسری آیتم ها و پیش نیاز های دیگر برای کامل شدن به آنها نیاز دارد مانند :  میخ استیل Steel Nails – فلز Metal – محور واگن Wagon Axle – رول پارچه فابریک Fabric Roll –  چرم ضخیم Thick Leather – بلوک گرانیت Granite Block – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – فانوس – افسار Reins – ابزار آلات استیل Steel Tools – تخته چوب Ash Board

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Items

که در ادامه میتوانید  بسیاری از آیتم های واگن را خودتان بسازید بجز ۴ آیتم اصلی آن  محور واگن Wagon Axle  – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – افسار Reins  که در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند ازسایت دنیا اپ به بررسی محل این ۴ آیتم اصلی واگن (گاری)  میپردازیم .

محل پیدا کردن آیتم های واگن

همانطور که گفته شد ۴ آیتم اصلی   محور واگن Wagon Axle  – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – افسار Reins هستند. که میتوانید برای بدست آوردن آنها به شهر Town بروید و آنها را  با تاجر TRADER لورن Loren Hammer که در نزدیک ساختمان کلانتری Sheriff نشسته است با آیتم های دیگر معاوضه کنید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Projects

همچنین میتوانید آیتم های دیگر برای تکمیل واگن یا آیتم های اصلی آن را نیز در رویداد مردگان که هر سه روز بر روی نقشه ظاهر میشود ( کرکس ها بالای آسمان پرواز میکنند ) با نام Shootout Spot بدست بیاورید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)- Shootout Spot

همچنین میتوانید با تماشای ویدیو کامل  استریم سایت دنیا اپ استریم از لینک زیر براحتی تمامی آیتم های واگن را پیدا کنید .

Westland Survival – محل پیدا کردن آیتم های مورد نیاز واگن (دنیا اپ استریم)

پس از تکمیل تمامی آیتم های واگن یک واگن مجهز و زیبا در پایگاهتان  خواهید  داشت و میتوانید با انتخاب  آن به نقاط مختلف  سفر کنید . البته باید توجه داشته باشید که برای جابجایی واگن (گاری)  باید اسب شما غذای کافی برای جابجایی آن داشته باشد .

کارایی و مزایای واگن

پس از تکمیل واگن و در دسترس بودن آن به بررسی کارایی و مزایای واگن میپردازیم :

۱- انباری بزرگ

یکی از مزایای واگن این است که با تکمیل کردن آن میتوانید یک انباری بزرگ در دسترس داشته باشید و آیتم ها و سایر وسایل خود را درون آن قرار بدهید . البته باید توجه داشته باشید برای استفاده از کل فضای واگن آن را نیز باید همانند سایر کارگاه ها ارتقا بدهید تا با هر ارتقاء فضای آن افزایش پیدا کند .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Update

۲- جابجایی صندوق ها

یکی دیگر از کارایی ها و مزایای بزرگ واگن جابجایی صندوق های بازی است . در واقع میتوانید صندوق هایی را که در محل های مختلف بازی پیدا میکنید برداشته و در داخل واگن یا گاری خود قرار بدهید . سپس واگن خود را به شهر برده و صندوق را برداشته  به ساختمان قفل و کلید LOCKS & KEYS برده تا آنرا برایتان باز کند  که البته حدود ۲۴ ساعت زمان میبرد . یا میتوانید  با پرداخت ۱۰۰ نقره همان موقع انرا  باز کنید و محتویات داخل آنرا بردارید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-locks&keys

1,473 دیدگاه ها

 1. مهتی

  آبان ۱۰, ۱۳۹۸ در ۵:۳۰ ق.ظ

  ممنون از اینگه اموزش بازی وستلند گذاشتید هیچ سایتی همچین آموزشی نداشت خیلی خوب یاد گرفتم 🙏🙏❤❤

  پاسخ دادن

  • Aryan

   دی ۱۵, ۱۳۹۸ در ۵:۴۴ ب.ظ

   چگونه باید محور دلیجان رو پیدا کنم

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    دی ۱۶, ۱۳۹۸ در ۸:۱۰ ق.ظ

    سلام آریان عزیزم .. دلیجان فعلا نمیشه تکمیلش کرد برای اینکه ما الان با اسب به همه مناطق بازی دسترسی داریم .. هنوز برای دلیجان محل خاصی در نظر نگرفتن . اما توی جدید ترین خبر های بازی که البته نمیتونم فعلا خودم تاییدش کنم گفتن که معدن بالای نقشه برای دلیجان در نظر گرفتن و روش دارن کار میکنن . وقتی تکمیل شد آیتم های بیشتری برای دلیجان توی بازی قرار میدن

    پاسخ دادن

    • ارین

     دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۹:۳۷ ب.ظ

     سلام من بازیمو ذخیره کرده بودم ولی چند روز پیش کل پوشه های داخل گوشیم پاک شدن حالا بازی از اول اومده اکانت تلگرامم همونه بازیمم فقط بروز کردم چجوری بازیمو برگردونم
     arynsarany056@gmail.com این ایمیلمه بیزحمت اگه کسی میتونه کمکم کنه

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      دی ۲۸, ۱۳۹۸ در ۶:۴۰ ق.ظ

      سلام آرین عزیزم .. فکر کنم بازیرو از بازار گرفتی .. متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره بازی به بوت تلگرام وصل میشه که امن نیستش و نمیشه برگردوند .. بهتره نسخه اصلی بازی از سایت خودمون دنیا اپ بگیری دانلود کنی و به اکانت گوگل پلی با خیال راحت وصل بشی سالها بازی کنی

    • محمد جواد

     بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۱۹ ب.ظ

     سلام،یه سوال داشتم آیا وقتی راهزنان به دهکدمون حمله میکنن؟ جنگیدن باهاشون سخته؟البته بگم که من تفنگ های قوی و معجون برای بالا بردن خون زیاد دارم،با این حال کدوم راه رو پیشنهاد میکنی؟بجنگم یا سیصد تا سکه بدم بهشون بیخیال بشن؟حدودا چند نفر حمله میکنن؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      بهمن ۶, ۱۳۹۸ در ۶:۱۲ ق.ظ

      سلام محمد جواد .. نه عزیزم اصلا هم سخت نیستن براحتی با اسلحه میمیرن حدود ۴ نفر هستن .. اصلا بخاطرشون سکه خرج نکن از بین ببرشون و از روی جسد یکیشون نقشه مخفیگاهشونو بردار بخون و به محلشون برو اونجا وسایل خوبی دارن که میتونی برداری

     • ابراهیم

      آبان ۲۸, ۱۳۹۹ در ۲:۱۲ ب.ظ

      جداقل۶یا۷نفر

    • Hossein.c.r.7

     بهمن ۲۶, ۱۳۹۸ در ۴:۳۶ ب.ظ

     سلام برای ساختن کف چوبی باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      بهمن ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۳۹ ب.ظ

      سلام حسین جونم کافیه وقتی توی بازی هستی از سمت رلست دکمه ساخت و ساز که به شکل خونست بزنی از قسمت Biulding کف جوبی بسازی

    • Hossein.c.r.7

     بهمن ۲۶, ۱۳۹۸ در ۴:۳۸ ب.ظ

     سلام
     من بازی رو از بازار دانلود کردم با توجه به اینکه متوجه شدم نسخه بازار امن نیست و واسه بازیم خیلی تلاش کردم نمیخوام دهکدم حذف بشه و از صفر شروع کنم لطفا بگید چکار کنم؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      بهمن ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۳۵ ب.ظ

      سلام حسین جونم .. متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره بازی به بوت تلگرام وصل میشه و اونجا ذخیره میکنه . این ریسکش خیلی بالا هستش و باید مراقب باشی بازیت به هیچ عنوات پاک نشه چون دیگه نمیتوتی اکانتت برگردونی و بازی وستلند هم بازیه که ممکنه سالها طول بکشه خود من ۲ سال دارم بازی میکنم .. بخاطر همین بنظرم نسخه اصلی از سایت خودمون دنیا اپ بگیر نصب کن و به اکانت گوگل پلی وصل شو با خیال راحت سالها بازی کن .

    • امید

     اسفند ۲, ۱۳۹۸ در ۹:۱۴ ق.ظ

     سلام میخواستم کجا ازتون سوال کنم.چجوری میتونم فهرست دارایی ها رو جادار کرد.یعنی اینکه کیسه بزرگتر بشه فضا کمه.

     پاسخ دادن

    • محمد

     اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ در ۷:۱۴ ق.ظ

     آقا من لول ۴۰ بودم از بازار ریخته بدوم رفتم بروزرسانی کردم از اول شد حالا اگه از فروشگاه بریزم مثل بازاره؟؟؟؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      اسفند ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۶ ب.ظ

      سلام محمد جونم نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره به بوت تلگرام وصل میشه که امن نیست .. بهتره از سایت خودمون دنیا اپ نسخه اصلی دانلود کنی با خیال راحت به گوگل پلی برای دخیره وصل بشی

    • علی

     اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۲:۵۸ ب.ظ

     سلام خسته نباشید کفه چوبی چطوری باید درست کنم؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۳:۱۳ ب.ظ

      سلام علی عزیزم کافیه وقتی توی بازی هستی از سمت راست دکمه ساخت و ساز که به شکل خونست بزنی از قسمت Biulding کف جوبی بسازی و برای ارتقاشم روی کف چوبی که ساختی کلیک کن با زدن علامت فلش سبز رنگ ارتقاش بده بعد که ارتقاء دادی کارگاهتو روش قرار بده

    • همش بوات هیچی

     فروردین ۳, ۱۳۹۹ در ۸:۲۰ ب.ظ

     سلام من چنتا بازیکن میبینم که زن دارن چه جوری باید زن داشت باشی

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      فروردین ۴, ۱۳۹۹ در ۹:۲۵ ق.ظ

      سلام عزیزم نه اضلا همچین چیزی دربازی وجود نداره میتونی فقط اول بازی انتخاب کنی با مرد بازی کنی یا با خانم

     • Hossini

      اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۶ ق.ظ

      میتونی بری شهر آرایش گاه وخودت رو خانم درست کنی کاری نداره

    • Sareh

     فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ در ۹:۴۶ ق.ظ

     سلام سولفور چجوری باید تهیه کنم ؟ برای ساخت اسلحه

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۰ ق.ظ

      سلام Sareh عزیزم سولفور نمیشه ساختش باید بدستش بیاری مثلا با تکمیل ماموریت ها بعنوان پاداش یا اینکه توی مکان های مختلف پیدا کنی .. بعضی از آیتم ها به این صورت هستن

    • محمد

     اردیبهشت ۱, ۱۳۹۹ در ۶:۱۴ ب.ظ

     سلام من قبلا اینو داشتم دوباره نصب کردم ولی اکانت قبلیم نمیاد چطوری پس بگیرمس

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      اردیبهشت ۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۸ ق.ظ

      سلام محمد جونم کدوم نسخه بازی میکردی مود یا نسخه اصلی بازی میکردی ؟

     • donyaapp

      اردیبهشت ۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۹ ق.ظ

      سلام محمد جونم کدوم نسخه بازی میکردی مود یا نسخه اصلی بازی میکردی ؟ ..

    • Westland

     اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۴ ق.ظ

     سلام میشه راهنمایی کنید چجوری میشه کوله چرمی رو جایگزین کوله پارچه ای کرد؟کوله پارچه ای اصلا از جاش تکون نمیخوره و اصلا نمیشه با هیچی جایگزینش کرد.

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹ در ۶:۰۰ ق.ظ

      سلام عزیزم اول همه ایتم هاتو بزار صندوق و داخل کوله پشتیت خالی باشه بعد عوضشون کن

    • احسان نجفی

     اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹ در ۳:۲۷ ق.ظ

     سلام .من گیر کردم ی جا . سوالمو چجوری و از کی بپرسم؟؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹ در ۵:۵۸ ق.ظ

      سلام احسان عزیزم . هر سوال داری بپرس . کجای بازی برات سوال پیش اومده

    • امیر

     اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۷ ق.ظ

     چطوری میشه اسلحه تعمیر کرد ؟
     بسته ی تعمیرات هم هیچ کاری نمی کنه چرا ؟؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱:۰۳ ب.ظ

      سلام امیر جونم برای تعمیر اسلحه باید کارگاه تعمیرات Repair Banch ساخته باشی یعد کافیه برای هر اسلحه کیت های تعمیرشو از کارگاه workbench که معمولا باید ۳ تا داشته باشی بسازی داخل کوله پشتیت قرار بدی بعدش دیگه تمام کافیه فقط اسلحتو داخل کاراگاه تعمیرات قرار بدی ..

    • کوشا مهراسبی

     خرداد ۲۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۷ ق.ظ

     سلام خسته نباشید من تمام دلیجانم تکمیل شده به جز محور سطح ۸۴ هستم و روحیه ۹۳ هم دارم و تمام مراحل رو تمام کردم حدود ۳۰ تا دینامیت هم ذخیره کردم فردا میتونم یه نقشه بخرم برم ایکون بردارم اما هنوز با وجود داشتن شمشیر افسر این موجودی که شب تو جنگل میاد رو نمیتونم بکشم با دو تا جگوار سیاه و ست کامل لباس کلانتر و شمشیر افسر هنوز نتونستم اون رو بکشم میشه بگید چطور میمیره ممنون

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      خرداد ۲۲, ۱۳۹۹ در ۷:۵۰ ب.ظ

      سلام کوشا عزیزم سطحت که عالی هستش . تجهیزاتت هم که خوبه .. نمیشه کشتش فقط باید از دستش فرار کنی

    • سالار

     خرداد ۲۷, ۱۳۹۹ در ۵:۵۲ ب.ظ

     سلام‌… من تو جنگل بلوط صندوق پیدا کردم ولی کشته شدم دوباره برگشتم هرچقد گشتم پیدا نکردم‌.. کجاس پس؟؟؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      خرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۷:۱۵ ق.ظ

      سلام سالار جونم اگه بمیری محل صندوق هم از بین میره باید جاهای دیگه دنبالش باشی

    • Mehdi

     خرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۸:۲۶ ق.ظ

     سلام قربان من کوله پشتی چرمی رو ساختم ولی نمیدونم چرا با کوله پشتی فعلیم عوض نمیشه؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      خرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۶:۰۹ ب.ظ

      سلام مهدی جونم باید اول کل وسایل داخل کوله پشتیتو خالی کنی بعدش عوض کن

    • علی

     تیر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۶ ق.ظ

     من یه سوال دارم سامسون توی بازی‌ کجاس بازی میگه توی شهر من کل شهرو زیر و رو کردم لطفاً جوابشو بگو

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      تیر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ق.ظ

      سلام علی جونم حتما فرد سامسون بالای شهر Town هستش کنار درشکه خرابه همونی که قیر میفروشه

    • پارسا

     مرداد ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۴ ق.ظ

     من دیروز رفتم تو بازی و دیدم یه نفر از بازیکنا توی شهر هی برام دست تکون میده و داره باهاش حرف میزنه ولی من نمیدونستم چطوری باهاش چت کنم من لول ۶۷ هستم

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      مرداد ۱۷, ۱۳۹۹ در ۸:۱۷ ق.ظ

      سلام پارسا عزیز هنوز قابلیت مولتی پلیر به بازی اضافه نشده نمیتونیم با هم ضحبت یا چت کنیم

    • آیدا بختیاری

     مرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در ۲:۴۹ ب.ظ

     سلام وقت بخیر
     جناب من توی تلگرام بازی رو ذخیره کردم و الان بازی برگشت به مرحله شروع
     چجوری بازگردانی کنم اکانتم رو

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      مرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در ۹:۲۷ ب.ظ

      آیدا جان متاسفانه نسخه بازار نصب کردی و نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره به بوت تلگرام وصل میشه در صورتی که باید نسخه اصلی به اکانت گوگلت وصل بشه . کاریش نمیشه کرد

    • Johanwik

     مرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۳ ب.ظ

     باسلام من الان لول۶۳هستم جاده شمال روبازکردم چندین ماموریت اونجاداشتم ولی شگفتی جدیدکه بایدایجادکنم دقیقاچی هست تاحالانفهمیدم؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      شهریور ۱, ۱۳۹۹ در ۲:۳۸ ب.ظ

      سلام عزیزم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی .

    • ارش

     مهر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۸:۰۹ ق.ظ

     سلام بازی من همش هنگ میکنه و پیام کلوز اپ میده مدل گوشیمم قدیمی نیست

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      مهر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۲:۰۱ ب.ظ

      سلام ارش جان هرگونه هنگی یا خارج شدن از بازی بخاطر عدم سخت افزاری گوشی با بازی هستش اول بیزحمت مدل گوشیت نوع اندروید – مقدار رم موبایلتو بهم بگو

     • ارش

      آبان ۱۲, ۱۳۹۹ در ۷:۰۳ ق.ظ

      گوشیمa7 مدل ۲۰۱۸ هستش اندروید ۸ مموری ۴ گیگ حافظه داخلیشم ۱۲۸ گیگ هستش حالت گرافیکشو هم پایین ترین گذاشتم بازم هنگ میکنه

     • donyaapp

      آبان ۱۲, ۱۳۹۹ در ۸:۱۴ ب.ظ

      سلام ارش حان مدل گوشیت خوبه برای اجرای راحت بازی یکبار هم با نت خطط و یکبار هم با ف..ی..ل..ا.ت..ز..ش..ک.ن امتحان کن

    • Zohre

     آذر ۸, ۱۳۹۹ در ۵:۳۰ ب.ظ

     سلام ببخشید. من لول ۵۰ چن بار رفتم شهر دیدم دو نفر واسه هم دست تکون میدن و دارن با هم حرف میزنن!حتی یکیشونم همش منو صدا میکرد و آیدی اینستاشم برام نوشت!من هرکاری کردم نتونستم جوابشو بدم.چجوریه میشه بگین لطفا

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      آذر ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۵ ق.ظ

      نمیتونیم فعلا با هم صخبت کنیم توی شهر مگر از قسمت چت که بصورت جهانی هستش

    • رضا

     آذر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۴ ب.ظ

     با سلام من یک مشکلی پیدا کردم تو آپدیت جدید مربوط به کریسمس یک ماموریت میده میگه یک درخت کریسمس پیدا کن و تزینش کن من درخت رو پیدا کردم ولی نمیدونم چطور تزینش کنم لطفا کمکم کنین با تشکر ممنون

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      آذر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۳۷ ق.ظ

      سلام رضا جان وقتی قرارش دادی انتخابش کنی ایتم هایی که برای تزیین میخواد بهت نشون میده میتونی داخلش قرار بدی

    • علی

     دی ۱۴, ۱۳۹۹ در ۷:۳۱ ب.ظ

     با چه تجهیزاتی میتونیم موج هشت تست های بیابانی بریم

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      دی ۱۵, ۱۳۹۹ در ۷:۱۸ ق.ظ

      سلام علی جون اسلحه خوب همراهت باشه مثل رمینگتون – کیت سلامتی زیاد – حتما از گرگ یا خرس کنار در ورودی هم استفاده کن

    • مبین

     بهمن ۴, ۱۳۹۹ در ۷:۲۷ ق.ظ

     سلام ممنون بابت راهنمایی هات .من لول ۴۰ هستم بنظزت بعد هر لول باید رو کودوم تمرکز کنم ؟؟
     روحیه یا صدمه یا دفاع یا سرعت حمله؟؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      بهمن ۵, ۱۳۹۹ در ۸:۱۰ ق.ظ

      سلام مبین جان تا میتونی صدمه و بعد سرعت حنله ببر بالا هر ۳ تا صدمه ۱ عدد سرعت حمله

   • amirreza

    اسفند ۲۴, ۱۳۹۸ در ۷:۴۷ ق.ظ

    سلام سردسته گنگ رو باید کجا پیدا کنم بکشم؟؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اسفند ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۲ ق.ظ

     سلام امیر رضا جونم اگه منظورت ماموریت ها باشه اول باید با قبول ماموریت و رفتن به محل هایی که ماموریت برات تعیین کرده روی اجساد بگردی و یا راهزن ها را نابود کنی و ازشون تیکه های نقشه برداری وقتی ۳ تا نقشه پیدا کردی میتونی از داخل کوله پشتی یکپارچشون کنی و نقشه بدست آموده رو بخونی تا رئیس گنگ محلش مشخص بشه بری سراغش

     پاسخ دادن

     • amirreza

      اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ب.ظ

      یه ماموریت دیگست توی کلانتری شهر میگه باید سردسته گنگ رو در اقامتگاه شمالی بکشم ولی نمیدونم اقامتگاه شمالی کجاست اصلا نگفته که باید نقشه جمع کنم

     • donyaapp

      اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ در ۸:۳۰ ب.ظ

      سلام امیر رضا اقامتگاه شمالی همون اردوگاه دزدها توی مناطق برفی بالای نقشه هستش که باید با اسب بری و حتما لباس خزدار – پشمی بپوشی . باید تملم دزدها و بعد رءیسشونو بکشی اسلحه – کیت سلامتی همرات ببیر

     • amirreza

      اسفند ۲۹, ۱۳۹۸ در ۲:۴۵ ب.ظ

      گندم از کجاذپیدا کنم نه بازرگانا میفروشن نه میتونم از صندوق ها پیدا کنم چون گرونم هست نمیتونم از خود بازی باسکه بخرم راه دیگه ای نیست واسه پیدا کردن گندم؟؟

     • donyaapp

      اسفند ۲۹, ۱۳۹۸ در ۴:۵۱ ب.ظ

      سلام امیر رضا جونم همه اینایی که گفتی میشه گندم بدست اورد .. میتونی با تکمیل ماموریت ها بعنوان پاداش هم گندم بگیری

     • amirreza

      فروردین ۱, ۱۳۹۹ در ۹:۴۱ ق.ظ

      سلام بازم من واسه پیدا کردن ماهی چند راه هست ؟؟

     • donyaapp

      فروردین ۱, ۱۳۹۹ در ۲:۳۳ ب.ظ

      سلام امیررضا جونم خیلیم عالی .. ماهی اصلا جای مشخصی نداره مناطق پر خطر یا رویداد قطار

     • Sara

      اردیبهشت ۶, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۸ ق.ظ

      سلام خسته نباشید، من به توقفگاه شمالی حمله کردم همه رو هم کشتم لازم رئیس قبیله رو پیدا نکردم ماموریت سرجاشه باز، چیکار باید بکنم؟

     • donyaapp

      اردیبهشت ۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۶ ق.ظ

      لام سارا جان حتما هستش .. دوباره وارد بشو نابودش کن ..

   • حامد

    فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۵:۳۱ ق.ظ

    سلام دلیجان دوتا میله میخواد چطوری باید پیدا کنم ؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۲:۴۱ ب.ظ

     سلام حامد جون .. دلیجان فعلا نمیشه تکمیلش کرد برای اینکه ما الان با اسب به همه مناطق بازی دسترسی داریم .. هنوز برای دلیجان محل خاصی در نظر نگرفتن . اما توی جدید ترین خبر های بازی که البته نمیتونم فعلا خودم تاییدش کنم گفتن که معدن بالای نقشه برای دلیجان در نظر گرفتن و روش دارن کار میکنن . وقتی تکمیل شد آیتم های بیشتری برای دلیجان توی بازی قرار میدن

     پاسخ دادن

  • Nima

   بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۵:۵۴ ب.ظ

   سلام چجوری میشه فانوس رو در اتاق گذاشت چون تو خود توضیحاتش هم نوشته برای روشنایی یک اتاق به کار میره و اصلا ً میشه چیزی رو روی زمین گذاشت یا نه ؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۴ ب.ظ

    سلام‌ نیما جونم .. فانوس نه برای روشن کردن چیزی نیستش … میتونی ازش برای تکمیل کردن قسمتی از واگن استفاده کنی همچنین میتونی با ایتم های دیگه معاوضشون کنی بوسیله تاجرها

    پاسخ دادن

  • حامد

   فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۵:۲۹ ق.ظ

   سلام دلیجان دوتا میله میخواد از کجا میشه گیر اورد ؟

   پاسخ دادن

  • مصطفی

   فروردین ۲۰, ۱۳۹۹ در ۵:۴۲ ب.ظ

   آیا فقط با لباس های خز دار میشه رفت قبیله سرخ پوست ها ؟با لباس های دیگه نمیشه؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    فروردین ۲۱, ۱۳۹۹ در ۵:۱۱ ب.ظ

    سلام مصطفی جونم .. اگه لباس معمولی تنت باشه دائم سردت میشه پیغام میده ولی اگه نداری لباس خزدار لباس معمولی بپوش . بطری های و..ی..س..ک..ی بازی هستش جمع کن و وقتی سردت شد استفاده کن

    پاسخ دادن

  • وحيد

   اردیبهشت ۳, ۱۳۹۹ در ۹:۳۶ ق.ظ

   من چوب صنوبر از كجا پيدا كنم

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    اردیبهشت ۳, ۱۳۹۹ در ۹:۵۹ ق.ظ

    سلام وحید جونم چوب صنوبر یا LARCH PLNK هنوز به بازی اضافه نشده باید منتظر آپدیت بعدی باشیم

    پاسخ دادن

  • آیدین

   تیر ۸, ۱۳۹۹ در ۸:۵۴ ق.ظ

   سلام ببخشید تو بازی تو اولین قسمت داستانی وقتی میگه در ژورنال ماموریت ها
   یک تب روزانه ایجاد کنید نمی تونم اونجا رو بزنم گیر کردم

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    تیر ۸, ۱۳۹۹ در ۹:۴۵ ق.ظ

    سلام آیدین جون منظورش این هست که یک ماموریت دستگیری فاتل از تابلو اعلان در پایگاهت انتخاب کن تکمیلش که بعد به کلانتر توی شهر خبر بده

    پاسخ دادن

    • reza76i

     بهمن ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۰۲ ق.ظ

     سلام خسته نباشی موج ۸ تست بیابانی چ جوری تمامش کنم لطفا راهنمایی کنید

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      بهمن ۱۶, ۱۳۹۹ در ۷:۰۶ ق.ظ

      سلام رضا جان سطح لولت چند هستش ؟

  • حسیم

   دی ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۰ ب.ظ

   داداش چجوری باید تو این چالش کریسمس شرکت کنم؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    دی ۱۳, ۱۳۹۹ در ۶:۲۳ ق.ظ

    سلام عزیزم کافیه برای شروع به مکان جدید Chrismas spot که در بالای نقشه اومده بری و با افراد اونجا صحبت کنی ماموریت های کریسمس انجام بدی

    پاسخ دادن

  • parsazangene

   بهمن ۲۲, ۱۳۹۹ در ۶:۴۷ ب.ظ

   سلام من همه مرحله های بازی رو انجام دادم ولی بخشی که توی کافه شهر هست توی مراحل فرنگیس کمی گیج شدم

   پاسخ دادن

 2. محمد حسین شفیعی

  آبان ۱۰, ۱۳۹۸ در ۶:۲۹ ق.ظ

 3. محمد

  آبان ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱:۰۱ ب.ظ

  سلام
  لونه کدوخورا کجاست چطور پیداش کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۱, ۱۳۹۸ در ۶:۲۴ ب.ظ

   سلام محمد جون .. نمیدونم چرا با اینکه آپدیت مربوط به هالووین بازی داده کدوها و نقشه ها رو توی محل های بازی پخش نکرده !! محمد جون فقط میتونیم کدوها و نقشه محل که باید ۵۰ تا ازشون پیدا کنیم بصورت Event از جنگل تاریک که نزدیک خونه ظاهر میشه پیدا کنیم

   پاسخ دادن

   • محمد مهدی

    دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۵:۳۵ ب.ظ

    سلام میشه راهنمایی کنید لول ۲۷هستم جیمیل میخوام صبت کنم مثل کلش گوگل یعنی میشه بگید چطور میشه من که نمیدونم

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۶:۳۷ ب.ظ

     سلام محمد مهدی عزیزم … اگه نسخه اصلی نصب کرده باشی وقتی بازی اجرا کنی خودبخود به گوگل پلی بازی وصل میشه .
     یا میتونی وقتی داخل بازی هستی از سمت راست علامت چرخ دنده setting انتخاب کنی و از قسمت پایین روی ایکون دسته بازی کلیک کنی به اکانت گوگل وصل میشی

     پاسخ دادن

     • محمد مهدی

      دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۸:۱۳ ب.ظ

      نمیدونم نسخه اصلی هست زیاد یرم باز نمیشه تازه ۶روزه فک کنم نصبش کردم تا میارم میگه اگه میخوایی فعال شه تلگرم رو نصب کن

     • donyaapp

      دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۶:۵۸ ق.ظ

      محمد محدی جونم فکر کنم از بازار گرفتی نسخه بازار دستکاری شده و برای وصل شدن به اکانت تلگرام وصل میشه که امن نیست بهتره نسخه اصلی از سایت خودمون بگیری به اکانت گوگل وصل بشی

   • محمد مهدی

    دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۸:۳۷ ب.ظ

    ببخشید من بازیمو الان پاک کردم لول ۲۸بود الان از سایت شما میگیرم به انگیلیسی یه چیزی نوشته بعد میره روی مایکت لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ دادن

    • محمد مهدی

     دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۸:۴۶ ب.ظ

     ببخشید من بازیمو الان پاک کردم لول ۲۸بود الان از سایت شما میگیرم به انگیلیسی یه چیزی نوشته بعد میره روی مایکت لطفا راهنمایی کنید ناظر جواب بده لطفا میری رو ماکت از سایت خپدتپنم دان کردم

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۶:۱۱ ق.ظ

      سلام محمد مهدی عزیزم . بخاطر این هستش که گوگل پلی Play Google نسخه قدیمی روی گوشیت برای اجراب بازیها نصبه و درخواست بروز رسانی میکنه .. وقتی به پیغام رسیدی Play google رسیدی انصراف بزن وارد بازی بشو

     • محمد مهدی

      دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۸:۱۸ ق.ظ

      نمیدونم نسخه اصلی هست زیاد یرم باز نمیشه تازه ۶روزه فک کنم نصبش کردم تا میارم میگه اگه میخوایی فعال شه تلگرم رو نصب کن لطفمیشه بگید پاک کردم الان میزنم یه چیزی میخواد انکیلیسی نمیدونم ویه از همین سایتم دان کردمش

    • donyaapp

     دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۶:۱۲ ق.ظ

     سلام محمد مهدی عزیزم . بخاطر این هستش که گوگل پلی Play Google نسخه قدیمی روی گوشیت برای اجراب بازیها نصبه و درخواست بروز رسانی میکنه .. وقتی به پیغام رسیدی Play google رسیدی انصراف بزن وارد بازی بشو …

     پاسخ دادن

     • محمد مهدی

      دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۸:۳۰ ق.ظ

      مرسی عزیزم داداش الان بازی رو از فروشگاه گرفتم زدم دیدم این کلش شد جیمیلم رو روش ثبت کردم مشکل که نداره چون اورد زدم

     • محمد مهدی

      دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۸:۴۳ ق.ظ

      میشه جواب بده از فروشگاه گرفتم بعدش داخل اتصال نگاه کردم شکل دسته پلستیشن گوگل پلی بود که بنظرم وصل ش از سات شما نکرفتم اما

     • donyaapp

      دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۳ ب.ظ

      محمد مهدی عزیزم بله اگه وصل باشه درسته به اکانت گوگل وصلی میتونی با خیال راحت بازی کنی نگران نباش عزیزم

 4. Nima

  آبان ۱۱, ۱۳۹۸ در ۶:۳۸ ب.ظ

  سلام
  چطوری باید وسایل هامو بفروشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۱, ۱۳۹۸ در ۷:۲۰ ب.ظ

   سلام نیما عزیز …نیما جون وسایل ها و آیتم های که پیداشون میکنی نمیتونی بفروشیشون ولی میتونی بری سراغ معامله گران TRADER اونا وسایلی که داری با وسایل یا آیتم های دیگه باهات معامله میکنن

   پاسخ دادن

   • Nima

    آبان ۱۲, ۱۳۹۸ در ۸:۳۶ ق.ظ

    داداش لباس چطوری میتونم بگیرم

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آبان ۱۲, ۱۳۹۸ در ۸:۵۵ ق.ظ

     سلام نیما جونم لباس میتونی توی محل های متفاوت پیدا کنی یا اینکه وقتی توی پایگاهت هستی از طریق دکمه لیست کارگاه ها WORKBENCH LIST که در سمت راست صفحه قرار داره به شکل میز کارگاه هستش اول کارگاه Armor Workshop بسازی بعدش دیگه راحت میتونی لباس – شلوار – کلاه – کفش بسازی توی اوایل بازی هم همون لباس ساده که تیکه های لباس Piece Of Cloth نیاز داره راحت میتونی داخل کارگاهش بسازی

     پاسخ دادن

   • امیر

    اسفند ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۴ ق.ظ

    سلام چجوری باید اون مهر داخل غار ارواح کامل کنم من یک تیکش بیشتر پیدا نکردم هرچی گشتم بازم نبود لطفا راهنمایی کنید ممنوت

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اسفند ۲۲, ۱۳۹۸ در ۶:۱۱ ب.ظ

     سلام امیر جونم اون تیکه ای که پیدا کردی نگه دار بزار بیا بیرون بزار زمان غار تموم بشه و بسته بشه بعد دوباره وارد غار بشو و تیکه بعدی پیدا کن

     پاسخ دادن

 5. Nima

  آبان ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۰ ق.ظ

  ممنون داداش

  یه چیزی چطوری میتونم دوزد کدو رو پیدا کنم
  ی قسمت از نقشه رو دارم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۱ ق.ظ

   سلام نیما جونم .. راستش نمیدونم چرا با اینکه آپدیت مربوط به هالووین بازی داده کدوها و نقشه ها رو توی محل های بازی پخش نکرده !! محمد جون فقط میتونیم کدوها و نقشه محل که باید ۵۰ تا ازشون پیدا کنیم بصورت Event از جنگل تاریک که نزدیک خونه کنار Dark Farm ظاهر میشه پیدا کنیم

   پاسخ دادن

 6. محمد

  آبان ۱۵, ۱۳۹۸ در ۲:۱۲ ق.ظ

  سلام
  خسته نباشی یه سوال ای زین وسایلای استبل و اسب رو از کجا پیدا کنم لول ۵۶ هستم گشتم نیست

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۵, ۱۳۹۸ در ۶:۵۶ ق.ظ

   سلام محمد جونم ..ممنون .. زین یا وسایل اسب و اصطبل خیلی سخت پیدا میشن جای بخصوصی ندارن ..محمد ولی توی نواحی قرمز پر خطر یا Event قطار بهتر پیدا میشن

   پاسخ دادن

   • Nafas

    دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۸:۴۲ ب.ظ

    سلام خوبید من چجوری میتونم روی ساختمانم سقف بزارم قبلا یک دفعه انجامش دادم اما الان نمیدونم چجوری بود

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۶ ب.ظ

     سلام نفس عزیز ممنون ازت .. نفس جان سقف نمیشه گذاشتش فقط کف – دیوار – پنجره – درب

     پاسخ دادن

     • امیر

      اسفند ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۲۰ ق.ظ

      سلام جیگر جان سقف هم میشه گذاشت وقتی روی نقشه انبار هستی اون بالا سمت چپ ایکونش هست

  • Alierzaat

   بهمن ۳, ۱۳۹۸ در ۴:۱۸ ب.ظ

   داداش از محل تیراندازی گیر میاد هر بار که میاد یه اسب مرده رو یکی از وسایل رو داره

   پاسخ دادن

 7. محمد

  آبان ۱۵, ۱۳۹۸ در ۷:۴۲ ق.ظ

  سلام چطوری میتونم حیوانات رو رام کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۵, ۱۳۹۸ در ۷:۵۰ ق.ظ

   محمد جون برای اینکه حیوانات رام کنی باید قابلیت SPIRIT (وقتی کوله پشتی میزنی و وارد میشی پایین شکل کاراکتر) که با هر سطح لول میتونی یه واحد بهش اضافه کنی بیشتر کنی .. هر چقدرم قابلیت SPIRIT بالاتز باشه حیوونای قویتری میتونی توی بازی رام کنی مثلا تا لول ۵ SPIRIT میتونی وقتی توی محیط ها خوک دیدی آروم کنارش بری و آیکون که به شکل سر حیوون هست بزنی تا همراهیت کنه

   پاسخ دادن

   • حسین

    دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۹:۱۱ ق.ظ

    ایکون کجاست؟spirit چیه میشه فارسیشو بنویسی؟

    پاسخ دادن

    • حسین

     دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۹:۱۲ ق.ظ

     راستی من لول ۱۴ هست چجوری و کدوم حیوانات را رام کنم؟

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۵ ق.ظ

      حسین جون میتونی گرگ Wolf رام کنی کافیه نزدیکش بشی و از سمت راست پایین آیکون که به شکل سر حیوون بزنی

    • donyaapp

     دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ق.ظ

     حسین جونم وقتی آیکون کوله پشتی میزنی وارد کوله پشتی تنظیمات میشی پایین سمت راست Spirit روحیه قرار داره

     پاسخ دادن

   • سهیل

    اسفند ۲۶, ۱۳۹۸ در ۲:۳۰ ب.ظ

    سلام
    یک شگفتی جادویی ایجاد کنید یعنی چی

    پاسخ دادن

   • پوریا

    تیر ۵, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۹ ب.ظ

    سلام برای فول مپ کردن بازی چیکار کنم گاریرو هم واز کردم

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۸:۳۶ ق.ظ

     سلام پوریا چه خوب گاری هم تکمیل گردی .. نقشه فول مپ نمیشه سازنده ها با هر اپدیت منطقه جدیدی به بازی اضافه میکنن باید صبر کنیم تا اپدیت های بعدی

     پاسخ دادن

 8. مهدی

  آبان ۱۶, ۱۳۹۸ در ۵:۳۰ ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من میخواستم ساختمان تسلیحات و ساخت زره را بزنم ولی بازی قبول نمیکنه و مدام میگه کف چوبی نیاز هست
  مبخواستم بدونم کف چوبی چی هست و چه فرقی با کف معمولی داره و چطور میتونم کف چوبی درست کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۶, ۱۳۹۸ در ۸:۲۰ ق.ظ

   سلام مهدی عزیزم .ممنون … مهدی جون اره باید وقتی کف چوبی میسازی . از سمت راست آیکون BUILDING که به شکل خونست بزن بعد کخ وارد محیط ساخت و ساز شدی روی کف چوبی که ساختی کلیک کن با زدن علامت فلش سبز رنگ ارتقاش بده برای ۴ تا خونه بیاد اینکارو انجام بدی بعد دیگه میتونی کارگاه داخلش بسازی

   پاسخ دادن

   • Ahmad

    بهمن ۲۷, ۱۳۹۸ در ۷:۴۸ ب.ظ

    Salam . Chera nemitonM kharide satoon barnameeii anjam bedam ?!!!!

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     بهمن ۲۷, ۱۳۹۸ در ۸:۰۴ ب.ظ

     سلام‌ احمد جونم خوب متوجه نشدم … ولی توی بازی نمیشه خرید کرد بخاطر اینکه سرورهای ایران تحریم هستن مگه اینکه نسخه اصلی با گیفت کارت خرید کنیم .. نسخه مود هم که اصلا نیازی نیست همه چی مهیا هستش

     پاسخ دادن

 9. امیر حسین‌

  آبان ۱۷, ۱۳۹۸ در ۶:۱۱ ب.ظ

  دستتون درد نکنه .. یدونه هستید 😘❤🙏

  پاسخ دادن

 10. سعید

  آبان ۱۷, ۱۳۹۸ در ۸:۳۳ ب.ظ

  سلام به ادمین عزیز ممنون از راهنمایی ها تون. دوتا سوال داشتم تو غار مخفی چنتا در مخفی هست اونا رو چطور میشه باز کرد و کجا میره؟!؟ دوم اینکه گاری رو چطور میشه تکمیل کرد؟! خودت محور دلیجان و چرخ پیدا کردی؟!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۸, ۱۳۹۸ در ۷:۱۵ ق.ظ

   سلام سعید جون غار مخفی چهار راه متفاوت داره که هر کدومو راهشو بری تا آخرش بعد از کشتن موجوداتش یه سر مجسمه میگیری که باید اول غار چهار مجسمه ای که سر ندارن تکمیل کنی هر بارم یک درش باز میشه . گاری رو هم میشه تکمیل کرد من خودم راستش ۲ تا چرخ کم دارم ولی مابقیشو تونستم توی رویداد قطار همونی که بهش حمله شده پیدا کردم . محورشم توی DRIED FOREST پیدا کردم ولی بازم نمیشه گفت جای بخصوصیه

   پاسخ دادن

   • علی

    دی ۲۴, ۱۳۹۸ در ۵:۴۱ ب.ظ

    اصلا بازی زبان فارسی داره

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۲۴, ۱۳۹۸ در ۶:۴۲ ب.ظ

     سلام علی جونم .. بله داره میونی هنگام بای ار قسمت سمت راست علامت چرخ دنده Setting انتخاب کن و ار قسمت ربان Language فارسی انتخاب کن

     پاسخ دادن

  • Nima

   آبان ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۵ ق.ظ

   سلام چطوری باید دیوار ها و کف هارو ارتقا بدم؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    آبان ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱:۳۷ ب.ظ

    سلام نیما جون برای ارتقا کافیه وارد محیط ساخت و ساز BUILIDING که به شکل خونست و در سمت راست قرار داره بشو روی کف چوبی که ساختی کلیک کن با زدن علامت فلش سبز رنگ ارتقاشون بده بعنوان مثال برای ارتقا هر یکی از کف چوبی هم:
    ۱ – ۴ عدد بلوک سنگی Stone Block لازمه که میتونی توی کارگاه Stone Cutter وقتی سنگ معمولی داشتی بسازی
    ۲ – ۴ تا هم چوب تخته ای Pine Board لازمه اگه نداری توی کارگاه Carpenter Table وقتی چوب معمولی داشته باشی میتونی بسازی
    ۳- ۱ عدد هم میخ مسی لازمه که اونم اگه نداری توی کارگاه Workbench اگه صفحه مسی Copper Plate داشته باشی میتونی بسازیش
    اگه هر سه رو داشتی میتونی یه کف چوبی ارتقا بدی باید

    پاسخ دادن

 11. سعید

  آبان ۱۹, ۱۳۹۸ در ۸:۲۴ ق.ظ

  غار ارواح رو چند ده بار رفتم. منظورم درهای مخفی ک مثلا تو غار اول از سمت چپ هستش نمیدونم تا حالا بر خوردی به اونا. ک مث بقیه پشتش خالی نیستش دیواره. البته احتمالا میخواد منحرف کنه از مسیر.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۹, ۱۳۹۸ در ۹:۳۸ ق.ظ

   سعید جون راستش خوب متوجه نشدم کجا رو میگی … ولی احتمالا مسیر انحرافی باشه ولی بازم اگه تونستی یه اسکرین شات بگیر برام بفرست به ایمیل سایت id.donyaapp@gmail.com ببینم

   پاسخ دادن

   • رضا

    اسفند ۱۶, ۱۳۹۸ در ۸:۱۸ ب.ظ

    یه سری در هست تو تونل های غار های ارواح که ورودیش قرمزه و به قول دوستمون پشت در خاش معلوم نیست…
    اونا منظورشونه

    پاسخ دادن

 12. Nima

  آبان ۱۹, ۱۳۹۸ در ۸:۱۵ ب.ظ

  داداش برای من اون خواموشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۹, ۱۳۹۸ در ۸:۴۰ ب.ظ

   نیما جونم وقتی از قسمت BUILIDING روی کف کلیک میکنی اگه آیکون فلش به رنگ قرمز بود یعنی اینکه یکی از پیش نیازای ارتقا کف کم داره مثل میخ یا بلوک سنگی یا چوبش و نمیشه ولی اگه فلش به رنگ سبز بود براحتی با زدنش میتونی ارتقا بدیش

   پاسخ دادن

   • Nima

    آبان ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۳ ق.ظ

    اون باید خودش باید بیاد

    پاسخ دادن

 13. Nima

  آبان ۲۰, ۱۳۹۸ در ۹:۵۶ ق.ظ

 14. محمدرضا

  آبان ۲۲, ۱۳۹۸ در ۷:۳۶ ق.ظ

  سلام عزیزم. خسته نباشی
  مرسی واسه سایت خوبت و پاسخگویی همیشگیت
  دادا من لول ۸۸ هستم همه چیز بازی رو هم تکمیل کردم ولی محور دلیجان رو پیدا نکردم. شما مطمئنی تونستی محور رو پیدا کنی؟ بعدش با گاری چه کاری میشه انجام داد؟
  ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۷ ق.ظ

   سلام محمد رضا عزیزم .. بله پیدا کردم .. ولی محمد رضا جونم جون وسایل تکمیلی واگن هیچ جای مشخصی ندارن . احتمالا در آپدیت های بعدی وسایل تکمیلی واگن بیشتر در بازی قرار میدن اونم بشرط این هستش که در آپدیتهای بعدی مکان های جدید مرتبط با واگن در بازی قرار داده بشه الان با آخرین ورژن حاضر که ۰٫۱۳٫۱ هستش با اسب همه جا میتونیم بریم . باید تا آپدیت بعدی و مکان جدید در بازی که لازمه این باشه با واگن سفر کنیم صبر کنیم . الان اگه هم کامل کنیم کارایی نداره و سازندگان بازی اینو میدونن …

   پاسخ دادن

   • مینا

    بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۹:۲۷ ب.ظ

    سلام یه ماموریت هست که زده جاده به سمت سرخپوستان رو باز کنید که بازش کردم و زده یه شگفتی ایجاد کنید اون ینی چی راهنمایی میکنین

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۵ ب.ظ

     سلام مینا عزیز
     قسمت اول ماموریت اینه که به سزرمین شمالی و برفی Blocked Snowy Passage بری و راهشو باز کنی فقط حتما لباسای خزدار بپوش میری اونجا وگرنه یخ میزنی
     قسمت دوم باید همونجا به سرزمین سرخپوست ها INDIAN TRIBE که در سمت راست قرار داره بری بعد که رفتی باید داخل محوطه بگردی اونجا صندوقچه هایی هستش که داخلشون انگشترهای شگفتی قرار داره اونارو جمع کن بعد همون جا پیش یکی از رئیس های قبیله مثل AYSHA NODIN برو و باهاش صحبت کن در پنجره باز شده میبینی که جای سه تا انگشتر هستش هر سه انگشتری که پیدا کردی قرار بده و گزینه CRAFT بزن تا انگشتر شگفتی قویتری بهت بده که میتونی ازش استفاده کنی و قدرت های مخصوص بگیری . قسمت سوم هم که باید برگردی پیش همون شخصی که بهت ماموریت داده باهاش صحبت کنی و جایزتو بگیری

     پاسخ دادن

   • siavash shirali

    فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۵۵ ب.ظ

    سلام داداش گلم لول ۶۸ هستم و اینکه مشکل قیر دارم الان ۸عدد قیر به دست آوردم ۲تا دیگه لازم دارم تویه شهر هم دیگه پیدا نمیشه میشه لطفا راهنمایی کنید چطور پیدا کنم ؟
    یه دوتا ماموریت بود یکیش انجام دادم تحمیل بُت ها غار اون یکی دره رو باز کردم و نمیدونم باید کجا برم و شگفتی ایجاد بکنم
    و اگه میشه جوابمو به ایمیلم بفرستید چون ممکنه شما جواب بدید و من تویه انبوه این سوالات گمش بکنم
    ممنون از سایت فوق العاده تون

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ در ۲:۴۳ ب.ظ

     سلام سیاوش جونم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی .
     راحن ترین کار هم اینه که ماموریت با نقره بخری جایزه قیرتو دریافت کنی

     پاسخ دادن

     • مسعود

      مهر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۷:۳۳ ب.ظ

      سلام ممنون بابت راهنماییات من لول ۵۶ هستم و سه تا انگشتر ۴ درست کردم رفتم سرزمین شمالی ترکیب کردم شد انگشتر ۵ ولی ماموریت اوکی نشد قبلا انگشتر ۶ ترکیب کرده بودم و گردنبند ۳ ترکیب کرده بودم که گردنبند ۴ گرفتم همه نه سطح قیر هم تموم کردم تنها چاره باقی مانده جمع کردن ۱۰۰۰ تا نقره هستش برای رد کرد ماموریت

     • donyaapp

      مهر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱:۱۵ ب.ظ

      سلام مسعود جان کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی .
      به نظر منم با ۱۰۰۰ بگیری راحت تر هستی

     • Sareh

      آبان ۹, ۱۳۹۹ در ۷:۱۰ ب.ظ

      انگشترای ۴ زدم ۵ شد ، ۵ زدم ۶ شد اصلا این ماموریت نمیشه انگار .. پول خریدشم زیاده

     • donyaapp

      آبان ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۱۴ ق.ظ

      سلام عزیزم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی . درست میگی زیاده ولی سعی کن چند تا ماموریت انجام بدی سکه جمع کنی بخریش راحت نره

   • مهدی

    تیر ۴, ۱۳۹۹ در ۹:۳۲ ق.ظ

    سلام من غار ارواح رو کامل کردم یعنی هر چهارتا مجسمه و سکه رو گذاشتم و الآن بهم میگه که برم پیش ساموسون توی شهر ولی نمیتونم پیدا کنم سامسون رو؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     تیر ۴, ۱۳۹۹ در ۹:۳۸ ق.ظ

     سلام مهدی جون سامسون بالای شهر Town هستش کنار درشکه خرابه وایمیسته

     پاسخ دادن

 15. Pendar

  آبان ۲۳, ۱۳۹۸ در ۵:۲۱ ب.ظ

  سلام
  Wagon چه فایده ای داره؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۳, ۱۳۹۸ در ۶:۰۵ ب.ظ

   سلام Pendar عزیزم . واگن راستش الان که به کار نمیاد برای اینکه با اسب هر مکانی بخواهیم میتونیم بریم احتمالا در آپدیت های بعدی بازی مکان هایی قرار میدن که شاید خیلی دور باشند و فقط با واگن بشه رفتش و اینکه احتمالا نسبت به اسب فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل داره ..

   پاسخ دادن

 16. رضا

  آذر ۷, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۱ ق.ظ

  یه سوال چجوری بازی رو سیو کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۸, ۱۳۹۸ در ۹:۳۵ ب.ظ

   سلام رضا عزیزم … اگه منظورت نسخه اصلی هستش نیاز به ذخیره کردن نیست وقتی از بازی بیرون بری خودش سیو میکنه …

   پاسخ دادن

 17. رضا

  آذر ۷, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۲ ق.ظ

  یه سوال چجوری بازی رو سیو کنم خیلی ممنون میشم زود بگین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۸, ۱۳۹۸ در ۹:۳۴ ب.ظ

   سلام رضا عزیزم ..رضا جون اگه منظورت نسخه اصلی هستش نیاز به ذخیره کردن نیست وقتی از بازی بیرون بری خودش سیو میکنه …

   پاسخ دادن

 18. مدتضی

  آذر ۱۰, ۱۳۹۸ در ۵:۰۳ ق.ظ

  سلام . تو بازی تو بخش ماموریت ها ک توشهر هستش تو یکیش جایزش یدونه قیز و ۹۰۰۰ تا تجربه هستش ولی نوشته یک شگفتی جادویی ایجاد کنید +۵ .
  این ینی چی منظو باید چیکار کنیم ؟ بعدشم نوشته پیس سامسون برین تو شهر . شخصی بنام سامسون من تو شهر نتونستم پیدا کنم.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۰, ۱۳۹۸ در ۸:۳۶ ق.ظ

   سلام مرتضی جون چه جایزه های خوبی گذاشته … سامسون همون شخصی هست که بهت ماموریت میده وقتی ماموریت ها رو کامل کردی کافیه پیشش برگردی و جایزتو دریافت کنی .. بعد مرتضی میتونی متن انگلیسی ماموریت برام بفرستی اخه ترجمه ها فرق میکنه اونوقت بهتر میتونم راهنمایی کنم

   پاسخ دادن

   • مرتضی

    آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۸:۳۹ ب.ظ

    اره متن کامل انگلیسیش اینه ؛
    “The townsfolk are telling me stories about a northen tribe of jewelry lndians. No one in the town saw them. Prove to me the existence oftge tribe and their jewelry skills, and I will give you an extra bucket of tar.
    .Clear path to North lndian tribe▪
    .Create encganted amulet +5▪
    .Return to Samson in Town▪

    اولی رو انجام دادم . الان لنگ دومیم ک نمیدونم چیکار کنم .

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۹:۲۳ ب.ظ

     ممنون مرتضی جون بله متوجه شدم خوب قسمت اول ماموریت اینه که به سزرمین شمالی و برفی Blocked Snowy Passage بری و راهشو باز کنی فقط حتما لباسای خزدار بپوش میری اونجا وگرنه یخ میزنی
     قسمت دوم باید همونجا به سرزمین سرخپوست ها INDIAN TRIBE که در سمت راست قرار داره بری بعد که رفتی باید داخل محوطه بگردی اونجا صندوقچه هایی هستش که داخلشون انگشترهای شگفتی قرار داره اونارو جمع کن بعد همون جا پیش یکی از رئیس های قبیله مثل AYSHA NODIN برو و باهاش صحبت کن در پنجره باز شده میبینی که جای سه تا انگشتر هستش هر سه انگشتری که پیدا کردی قرار بده و گزینه CRAFT بزن تا انگشتر شگفتی قویتری بهت بده که میتونی ازش استفاده کنی و قدرت های مخصوص بگیری . قسمت سوم هم که باید برگردی پیش همون شخصی که بهت ماموریت داده باهاش صحبت کنی و جایزتو بگیری.

     پاسخ دادن

     • سیدرحیم

      آذر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۸:۰۵ ق.ظ

      سلام، من اینکارو کردم اما نشد، در مورد انگشتر ها باید+۵ بشه، یعنی شما باید ۳ انگشتر+۴ داشته باشی که بذاری و یه انگشتر +۵ بهت بده، و انگشتر های +۴ روهم باید از تست های بیابانی بدست بیاری. البته اینا حدسه، چون من ۳ انگشتر +۲تو جایگاه ها قرار دارم و یه انگشتر+۳ گرفتم و اتفاقی نیفتاد، یعنی ماموریت انجام نشد. ممنوو

     • donyaapp

      آذر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۹ ق.ظ

      درست میگی سید رحیم جون .. ولی بنظرم این ماموریت با نقره بگیریش راحت تره

     • محمد مهدی

      دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۸:۰۴ ب.ظ

      میشه پاسخ بدین من میخوام برای بازی جیمیل دریت کنم اما نمیدونم چطور راهنمایی کنید مثل کلش میخوام جمیل داشته باشم از کافه بازار دانلودش کردم

  • مانی افشاری

   آذر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۶:۴۷ ق.ظ

   سلام ببخشید تو راهنما زده تو قسمت دوم کلنگ بساز ججوری هست؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    آذر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۷:۰۴ ق.ظ

    سلام مانی عزیز .. مانی جون برای ساخت کلنگ Pick کافیه ۳ عدد سنگ و ۳ عدد چوب داشته باشی بعد دکمه ساخت آیتم ها Blueprintd که به شکل آیکون آهنگری هستش انتخاب کن بعدش کلنگ بساز

    پاسخ دادن

  • فرشاد

   فروردین ۲۳, ۱۳۹۹ در ۳:۴۳ ق.ظ

   سلام تو تست های بیابانی حلقه جایزه میگیری باید ۳ تا حلقه +۴ بگیری ببری قبیله سرخپوستها برات تبدیل کنه به حلقه +۵ بعد برو غیر بگیر

   پاسخ دادن

 19. Ali

  آذر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۴:۴۲ ق.ظ

  سلام ممنون از اموزش تون.
  سوالم اینه چوب صنوبر رو از کجا باید پیدا کنم؟ همه اپدیت هام لنگ اونه . ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۶:۱۲ ق.ظ

   سلام علی عزیزم .. علی جون هنوز چوب صنوبر Larch Plank به بازی اضافه نشده باید منتظر آپدیت بعدی باشیم

   پاسخ دادن

   • محمد حسین

    بهمن ۱, ۱۳۹۹ در ۹:۴۲ ب.ظ

    سلام برادر. در بازی دینامیتو از کجا گیر بیاریم . اصلا دینامیت تو کدوم گارگاه ساخته میشه که ارتقا بدم بسازم.

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     بهمن ۳, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۳ ب.ظ

     سلام محمد حسین توی کارگاه ازمایشگاه LABORATORY میتونی بسازیش

     پاسخ دادن

 20. مرتضی

  آذر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۶ ق.ظ

  من همه اونارو انجام دادم ‌. حلقه یا انگشتر قوی هم ساختم ولی اون قسمت دومی حل نشده انگار . منم نمیتونم سمسون رو پیدا کنم ‌ اون شخصی ک جایزه میده برا این کار اسمش سامسون نیس . الانم لنگ ی قیرم که پل رو تموم کنم . اون شگفتی جادویی ک میگه نمیدونم چیه دقیقا ک اعصابمو ریخته ب هم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱:۲۴ ب.ظ

   مرتض جون همین روشه غیر از این نیستش ..البته با ۱۰۰۰ نقره هم میتونی ماموریت تکمیل کنی جایزتو بگیری روی اینم کار کن اگه نقره داری بگیر و اگه نداری چند تا ماموریت انجام بده نقره جمع کن

   پاسخ دادن

   • علیرضا

    اسفند ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۳ ب.ظ

    سلام من آیتم های تابلو اعلانات رو دارم ولی ساخته نمیشه چکار باید بکنم؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اسفند ۱۹, ۱۳۹۸ در ۵:۴۹ ق.ظ

     سلام علیرضا جونم خوب متوجه نشدم چی نمیتونی بسازی

     پاسخ دادن

   • Sareh

    آبان ۹, ۱۳۹۹ در ۷:۵۴ ب.ظ

    اصلا با هر انگشتری انجام دادم هم نشد باید اون ماموریت رو خرید فقط خیلی کم پول میده برای هر ماموریت

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آبان ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۱۳ ق.ظ

     سلام عزیزم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی .

     پاسخ دادن

 21. افشار

  آذر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱:۱۹ ب.ظ

  سلام. پسرم این بازی رو تا مرحله ۵۶ رفته بوده ولی یک روز خیلی ناراحت اومد و گفت به مرحله اول بازگشته است.آیا راهی برگشت اکانت وجود دارد؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۳:۰۶ ب.ظ

   سلام اقا افشار عزیز … فقط نمیدونم کدوم نسخه از بازی رو بازی میکردن نسخه اصلی هستش با نسخه مود ؟
   اگه نسخه اصلی باشه با وارد کردن اطلاعات گوگل پلی مثل وارد کردن ایمیل ثبت نام در گوگل پلی دوباره بازی از همون اکانت قبلی میاد ..
   اگه نسخه مود باشه معمولا نسخه های مود کد ایدی دارند که در هنگام آپدیت باید همون کد آیدی قبلی رو دانلود کنن تا بازی اکانتش خراب نشه

   پاسخ دادن

 22. مهدی

  آذر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۲ ب.ظ

  سلام وقت بخیر. بازی من بخاطر یک اشتباه پاک شده و قبلا ازم خواسته بود که برای بازیابی مراحل بازیم تو bot تلگرام join بشم که انجام داده بودم. حالا دوباره بازی و نصب کردم چجوری میتونم از طریق تلگرام بازیمو برگردونم به لولی که بودم

  پاسخ دادن

 23. مهدی

  آذر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۳ ب.ظ

  سلام وقت بخیر. بازی من بخاطر یک اشتباه پاک شده و قبلا ازم خواسته بود که برای بازیابی مراحل بازیم تو bot تلگرام join بشم که انجام داده بودم. حالا دوباره بازی و نصب کردم چجوری میتونم از طریق تلگرام بازیمو برگردونم به لولی که بودم. ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۴, ۱۳۹۸ در ۶:۲۴ ق.ظ

   سلام مهدی جونم .. بعید میدونم بشه دیگه از این طریق که میگی برگردوند اکانت قبلی ..

   پاسخ دادن

 24. سید رحیم

  آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۸:۵۰ ق.ظ

  سلام وقت بخیر.
  ممنون بابت اطلاعات مفید.
  ۱_در مورد سنگ مرمر و سنگ آهن سوال داشتم که کجا میشه پیداشون کرد؟ چه شکلین تو نقشه؟
  ۲_اسلحه کلت و ورمینگتون رو میشه ساخت؟
  ۳_ماهی گیری میشه کرد؟
  ۴_غذای اسب رو حتما باید خرید یا تو صندوق ها پیدا کرد؟
  ۵_و سوال اصلی اینکه ما اتصال و ذخیره بازیمون به ربات تلگرامیه،و گوگل پلی نیست، البته خودم گوگل پلی دارم و اکانت دارم. اما از همون اول بازی که دان کردم از بازار وصل به تلگرام شد.
  ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۳:۲۴ ب.ظ

   سید رحیم عزیزم .. خواهش میکنم
   ۱- سنگ مرمر Marble Block هنوز به بازی اضافه نشده ولی سنگ آهن Irone Ore میتونی توی مناطق برفی بالای صفحه مکان Mountain Plateau و Snowy Oak Grove بدست بیاری
   ۲- اسلحه رمینگتون Remington نمیشه ساخت ولی بجاش میتونی کلت Colt که از اونم بهتره تو سطح ۴ اسلحه سازی Gun Workbench بسازی
   ۳- ماهی گیری هنوز به بازی اضافه نشده ولی قراره آپدیت های بعدی اضافه کنن
   ۴ – غذای اسب که گندم هستش میتونی هم خود گندم یا دونشو جهت کاشت توی مناطق مختلف پیدا کنی و هم میتونی توی قسمت خرید آیتم های درون برنامه از قسمت Transport با نقره گندم بخری
   ۵- اتصال به ربات تلگرام امن نیستش ممکنه به مرور اکانت از دست بدی حتما از قسمت تنظیمات بازی به گوکل پلی وصل شو

   پاسخ دادن

   • سید رحیم

    آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۴:۲۳ ب.ظ

    ممنون، خیلی لطف کردین، اگه امکانش هست براتون یه گروه بزنین برا تبادل نظر

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۶:۵۵ ق.ظ

     ممنون سید رحیم جون از پیشنهادت حتما

     پاسخ دادن

     • آوا

      دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۸:۲۵ ب.ظ

      سلام میشه راهنماییم کنید که چطور به لول ۶۷برگردم بازی رو حذف و نصب کردم تلگرامتون پشتیبانی نمیکنه لطفاً راهنماییم کنید

     • donyaapp

      بهمن ۱, ۱۳۹۸ در ۶:۰۴ ق.ظ

      سلام آوا عزیزم .. فکر کنم نسخه موجود در بازار نصب کردی متاسفانه نسخه در بازار دستکاری شده وو برای اتصال به اکانت تلگرام وصل میشه و امن نیستش دیگه نمیشه برگردوند …بهتره نسخه اصلی که به اکانت گوگل برای ذخیره بازی وصل میشه از سایت خودمون دنیا اپ دانلود کنی با خیال راحت بازی کنی

   • سید رحیم

    آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۴:۲۷ ب.ظ

    تو قسمت تنظیمات بازی اتصال بهگوگلی پلی نداره، از همون اول هدایت کردن مارو بسمت تلگرام

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۶:۵۹ ق.ظ

     سید رحیم جون باید باشه وقتی وارد بازی میشی سمت راست علامت چرخ دنده Setting بزن از اونجا وصل شو .. اگه بازم نتونستی بنظرم بهتره بازی پاک کنی و نسخه قرار داده شده توی سایت نصب و بازی کنی خیلی بهتره

     پاسخ دادن

     • سید رحیم

      آذر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۸:۵۲ ق.ظ

      متاسفانه چون بازار دانلود کردم از همون اولش فارسی بود زبان بازی، و تو تنظیمات هم رفتم و اتصال به گوگل پلی نداره، فقط تلگرام.
      اما جدیدا بعد از آگدیت جدید یه ارور گوشه صحفه هنگام بازی میده کی مشکل بک آپ دارین.

     • donyaapp

      آذر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۵ ق.ظ

      سید جون بنظرم بازی پاک کن و از سایت دانلود کن و با خیال راحت به گوگل پلی وصل بشو … ممکنه به همین روال بازی کنی چند ماه بعد اکانتت بپره و همه زحمتات و وقتت هدر بره .

 25. سید رحیم

  آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۵ ق.ظ

  سلام،
  ببخشید درمورد خانه های پلیرها که در نقشه وجود داره اطلاعاتی دارین؟ مربوط به بقیه بازیکناس یا کامپیوتر؟ واردشون بشیم با تبر اشکالی نداره؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۲:۰۴ ب.ظ

   سلام سید رحیم عزیز …رحیم جان خونه های دیگه مربوط به خود بازی هستش هنوز به بازی بازیکنای دیگه اضافه نشدن .. اره حتما میری اونجا با خودت تبر و دینامیت ببر باید دیوارها خراب کنی وارد بشی و جعبه ها – آیتم ها همرو باید اول با تبر خورد کنی تا بتونی وسایلشو برداری

   پاسخ دادن

   • سید رحیم

    آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۴:۲۶ ب.ظ

    ببخشید یعنی چی هنوز به بازی بازیکنای دیگه اضافه نشده؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۶:۵۷ ق.ظ

     بازی هنوز نسخه بتا قرار داره بخش هایی از بازی هنوز بصورت آفلاین و بازیکنای دیگه که توی بازی میبینی و باهاشون بطور اتفاقی روبرو میشم و میجنگی باهاشون اونا مربوط به خود بازی هستن البته بغیر از شهر

     پاسخ دادن

 26. مهدی معماری

  آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۲ ب.ظ

  سلام….. از کجا جو دوسر برای اسب پیدا کنم…… زبون بسته غذا نداره… هرچی میگردم جو براش پیدا نمیکنم….. ممنون میشم ی راهنماییم بکنید……

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۰۰ ق.ظ

   سلام مهدی عزیزم .. بیچاره گشنه نگه داشتی … مهدی جون غذای اسب باید پیدا کنی یا خودشو یا دونشو که بکاری یا اینکه توی قسمت خرید آیتم های درون برنامه از قسمت Transport با نقره بخری

   پاسخ دادن

  • علی

   بهمن ۲۷, ۱۳۹۸ در ۸:۲۸ ق.ظ

   توی تست های بیابانی بدست بیار

   پاسخ دادن

  • مهران

   اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۳:۲۸ ق.ظ

   داخل صندوقچه های پاداش غار ارواح ، حمله به قطار و همچنین پاداش برای دستگیری مجرمان جو دو سر پیدا میشه

   پاسخ دادن

 27. مهدی معماری

  آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۹ ب.ظ

  سلام دوست عزیز چطوری ب گوگل پلی وصل شم.. گزینه ای نداره ب این عنوان… فقط عکس تلگرام داره اون گوشه تو تنظیماتش…. ی راهنمایی کن قربون دستت

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۰۵ ق.ظ

   مهدی جون حتما به گوگی پلی وصل بشید . وصل شدن به تلگرام ریسکش بالاست ممکنه چند وقت بازی کنی و بعد اکانت از دست بدی . وقتی وارد بازی میشی سمت راست بالای صفحه علامت چرخ دنده تنظیمات بزن Setting و روی شکل دسته بازی که مربوط به گوگل پلی هستش کلیک کن و وصل بشو

   پاسخ دادن

 28. مهدی معماری

  آذر ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۶ ب.ظ

  سلام لطفا رانماییم کنیم چطوری بازی و سیو کنم ک در صدرت پاک شدن باز اکانتم از همین جایی ک هستم بالا بیاد ممنونم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۰۷ ق.ظ

   مهدی جون خود بازی بصورت خودکار وقتی از بازی بیرون میایی ذخیره میشه .. اگه با اکانت گوگل پلی وصل بشی حتی بازی پاک کنی و چند وقت دیگه بازی کنی دوباره از همون قسمت میتونی بازی کنی

   پاسخ دادن

   • Sara

    آذر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۵:۳۴ ق.ظ

    سلام دوست عزیز من از بازی خیلی خوشم اومده
    چند سوال داشتم
    یکی که این بازی نسخه فارسی شو یا خارجی نصب کنیم بند از بازار نصب کردم
    دوم اینکه سایت بهم بدید که ازاین بازی صفر تا صد انجام بده به صورت فیلم اینطوری خیلی راحت انجام میدم مرسی

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۷:۰۵ ق.ظ

     سلام سارا عزیز … درست میگی وستلند خیلی بازی قشنگی هستش … نسخه ها فرقی با هم ندارن ولی نسخه فارسی که بازار قرار داده برای ذخیره کردن بازی از بات تلگرام استفاده میکنه که امن نیستش و ممکنه بعد از چند ماه بازی اکانت از دست بدی بهتره نسخه انگلیسی و اصلی که از همین سایت خودمون هم میتونی نصب کنی دانلود کن و به گوگل پلی وصل بشو و با خیال راحت بازی کن ..
     راهنمای ویدیویی قدم به قدم نمیشه برای بازی گذاشت اخه مراحل پیوسته یا قانون خاصی برای پیشروی نداره نحوه بازی همش دست خودته

     پاسخ دادن

     • علی

      اسفند ۱۳, ۱۳۹۸ در ۵:۲۳ ق.ظ

      سلام خسته نباشی این فانوس ها چطوری میشه ازشون استفاده کرد؟

     • donyaapp

      اسفند ۱۳, ۱۳۹۸ در ۸:۲۵ ق.ظ

      سلام علی جونم فعلا میتونی ازشون یکی برای تکمیل کردن واگن و دوم اینکه میتونی با تاجرها با اجناس دیگه معاملشون کنی

 29. Sara.mmmm

  آذر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۸ ب.ظ

  سلام ببخشید شما کانال تلگرام دارید؟

  پاسخ دادن

 30. مهدی معماری

  آذر ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۲ ب.ظ

  سلام خیلی ازت ممنونم ک اینقد با صبر و حوصله جواب میدی…… میشه ی شماره واتساپ یا تلگرام بدی ک بتونم چنتا سوال تصویری ازت بپرسم… الان من بازیو از دیوار گرفتم… این نسخه ی دیتا دار چیه ی… اگه بازیمو پاک کنم و نسخه ی دیتا دار بریزم باز از اینجایی ک هستم میاد بالا عایا؟؟؟؟ بعد دوست عزیزم عکس دسته ی بازی نیست برای من ی عکس تلگرامه ک روشم قرمز رنگه و زده قط اتصال.. من اینقد معتاد بازی شدم از استرس اینکه پاک شه دارم سکته میکنم….. ی اکانت تلگرام یا واتساپ بگو بیزحمت…. بعد تو حین بازی ک هستم عکس ی فلاپی قرمز با ی علامت خطر قرمز رنگ همش بالای صفحه سمت راست بازیم میاد اون چیه ی؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • سیدرحیم

   آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۶:۲۳ ق.ظ

   برا منم همینه،
   هیچی نمیشه بازی کن، مواظب باش پاک نشه بازی فقط،
   نمیشه فایل سیوشو پیدا کرد و کپی مرد و نگه داشت؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۶:۴۹ ق.ظ

    سید رحیم جونم بهتره بازی اصلی از سایت خودمون نصب کنی و به گوگل پلی وصل بشی عزیزم احتمال از دست دادن اکانت هست . یکی از دوستامونم بعد از ۲ ماه بازی متاسفانه اکانت از دست داد . بازی وستلند باید سال ها بازی کنی

    پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۶:۴۳ ق.ظ

   سلام مهدی جونم عزیزمی … مهدی جون بازی که از بازار یا جای دیگه دانلود میکنی برای ذخیره شدن به بوت تلگرام وصل میشن و دستکاری شدن در صورتی که بازی باید حتما به گوگل پلی وصل بشه تا مادام العمر هم بازی ذخیرش بمونه حتی بعد از اینکه چند سال بعد خواستی بازی رو از آخرین سیوت بازی کنی . اون علامت قرمز رنگ فلاپی هم بخاطر همین هست که ذخیره بازی امن نیستش و ممکنه بعد از چند وقت اکانت از دست بدی و مجبور شی از اول بازی کنی . بنظرم بهتره بازی رو پاک کنی و از سایت خودمون دانلود بازی Westland Survival که نسخه اصلی هست دانلود کنی و به گوگل پلی وصل بشی با خیال راحت بازی کنی .
   آیدی : donyaapp
   آدرس : https://t.me/donyaapp

   پاسخ دادن

 31. Sara

  آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۵:۲۰ ق.ظ

  سلام دوست عزیز متاسفانه بخاطر ایت که نتونستم بازی جلو ببرم حذفش کردم و دنبال یکی هستم کمکم کنه اگه شما کانال تلگرامی دارید میشه بدید

  پاسخ دادن

  • سید رحیم

   آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۶:۲۶ ق.ظ

   سرچ کنsarzaminvahshibagha1 تو تلگرام. همه بیاین اونجا

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۶:۴۵ ق.ظ

   سلام سارا عزیزم بله حتما تا اونجایی که بتونم کنارتون هستم کمک میکنم از همین بخش آموزش بازی سوالی برات پیش اومد بهم بگو. کانال تلگرام هم آماده شد
   آیدی : donyaapp
   آدرس : https://t.me/donyaapp

   پاسخ دادن

   • Sara

    آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۷:۵۹ ب.ظ

    سلام ممنونم که جواب میدید و من منتظره کانال تون هستم‌. یه پیشنهادی دارم اینکه در کنار چنل تلگرام میشه یه گپ زد که بهتر باهم دیگه در ارتباط باشیم و هم دیگه رو راهنمایی کنیم و سوالی ویا جوابی بود بهم دیگه کمک کنیم به نظرم اینطوری خیلی بهتر این بازی جلو برود

    پاسخ دادن

 32. سید رحیم

  آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۶:۲۵ ق.ظ

  ببخشید دوباره، سلام، یه چنتا کدو دارم که نوشته شاید کاترین خوشش بیاد ازشون، چیکار شون کنم؟ کاترین کیه و کجاست اصلا؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۹, ۱۳۹۸ در ۶:۴۷ ق.ظ

   سلام سید رحیم جونم .. کدوها مربوط به فصل هالووین بودن و وقتی جمع میکردی و به کاترین میدادی بهت پاداش میداد . الان دیگه به کار نمیاد ولی نگهشون دار ایشالا سال بعد هالووین ازشون استفاده کن

   پاسخ دادن

   • Sara

    آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۷:۰۴ ق.ظ

    سلام دوست عزیز من بازی رو نصب کردم میخوام به گوگل پلی وصل شم که هیج وقت پاک نشده ولی گوگل پلی نیست فیسبوک هست چیکار کنم ؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۷:۵۷ ق.ظ

     سلام سارا جان احتمالا نسخه دستکاری شده دانلود کردی مثل نسخه های بازار باید پاک کنی و دوباره از سایت خودمون نصب کنی عزیزم ..
     دانلود بازی Westland Survival

     پاسخ دادن

   • Sara

    آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۷:۲۵ ق.ظ

    راستی من از گوگل پلی نصب کردم و میخوام خرید کنم همشون صفر هست چرا؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ق.ظ

     سارا جان فقط نسخه های مود بازی قیمت ها رو صفر نشون میدن .. احتمالا نسخه مود نصب کردی . در حالت اصلی تمامی جعبه ها قیمت دارن و باید با گیفت کارت خریداری بشن

     پاسخ دادن

 33. مهدی معماری

  آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۵:۵۲ ق.ظ

  خیلی ازت ممنونم…. الان پاک کنم از سایت شما بگیرم از سیو الانم میاد؟؟؟؟؟ اخه خیلی پیشرفت کردم………

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۷:۵۵ ق.ظ

   نه مهدی جونم متاسفانه باید از اوی بازی کنی

   پاسخ دادن

   • مهدی معماری

    آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱:۱۶ ب.ظ

    ای وای…………….. اسطبلم تکمیله…. همه چیم تکمیله… ۳٫۴ تا زیر و افسار و نعل و کلی سلاح همه چیم لول ۲٫۳ خیلی زور داره 😔

    پاسخ دادن

    • سید رحیم

     آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱:۴۸ ب.ظ

     مهدی الان بچه ها ازگوگل پلی دان کردن میگن باید به فیسبوک وصل شی…. نمیدونم شاید ازین سایت دانلود کنی اتصال به گوگل پلی بیاد…

     پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۲:۵۸ ب.ظ

     حق داری مهدی جون خیلی وقت باید بزاری تا اصطیل تکمیل بشه و کلیم برای بازی زحمت میکشی میدونم .. دیگه مهدی جون ریسکه اینم مد نظر داشته باش ممکنه یکدفعه اکانتت از دست بدی . بازم هر جور صلاح دونستی عزیزم منم تا اونجایی که بتونم کمکت میکنم

     پاسخ دادن

     • مهدی معماری

      آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۳:۵۸ ب.ظ

      جلو ضررو هرجا بگیری منفعته…. الان از اول بری بهتر تا بالاتر بری بپره……. بازم ازت خیلی خیلی خیلی ممنونم…….
      حالا با تجربه بیشتر از اول شروع میکنم قطعا راحتتر میتونم پیش برم…..
      خیلی ممنونم…. موفق باشی

  • Sara

   آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۷:۲۰ ب.ظ

   سلام ببخشید مزاحم شدم شما از کج دانلود میکنید؟ من مود نمیخوام چجوری میداد کنم؟

   پاسخ دادن

 34. مهدی معماری

  آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۴:۰۶ ب.ظ

  سلطان این نسخه ی مود شده رو بگیرم یا اون ک فایل دیتا هم داره؟؟؟؟؟ کدومو بگیرم؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۵:۵۴ ب.ظ

   مهدی جون هر کدومو دوست داری فرقی نمیکنه ولی خوب نسخه مود هک شدس راحت تره ولی بعدا که نسخه آنلاین و آلفا بازی بیاد دیگه به کار نمیاد بنظرم نسخه اصلی بگیر با خیال راحت بازی کن

   پاسخ دادن

   • Sara

    آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۸:۱۴ ب.ظ

    سلام ادمین تورو خدا ببخشید میدونم کلافه شدید از دستم ولی میخوام دانلود کنم ولی مود میاد منم از گوگل پلی نصب کردم

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۹:۱۹ ب.ظ

     سلام سارا جون .. نه اصلا چرا کلافه بشم . منم مثل دوست خودت بدون کلیم خوشحال میشم .. از سایت خودمون دانلود کن راحته .. دانلود بازی Westland Survival ببین عزیزم وقتی صفحه دانلود بازی میری قسمت بالاش زده دانلود فایل اصلی بازی Westland Survival که اگه توجه کنی دو تا فایل برای دانلود داره بنام لینک دانلود فایل اصلی و لینک دانلود فایل دیتا که باید هر دو دانلود کنی بعدش همون قسمت راهنمای نصب یازیهای دیتا دار توضیح دادم طبق اون براحتی نصب کن .

     پاسخ دادن

 35. پوریا

  آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۵:۱۴ ب.ظ

  سلام از مقاله مفید مختصر دو سوال داشتم :
  کجا ها احتمال پیدا کردن محور دلیجان رو دارم آون هایی که تا حالا پیدا کردن؟؟
  ماهی از کجا باید پیدا کنم؟؟
  ممنون از سایت خوبتون ❤❤

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۰, ۱۳۹۸ در ۵:۵۶ ب.ظ

   سلام پوریا جونم .. من خودم یکی از محورهارو توی mapple foarst پایین رودخونه پیدا کردم ولی نمیشه تکمیل کرد هنوز محل های قابل استفاده از دلیجان به بازی اضافه نشدن … ماهی هم شانسیه ولی قراره اپدیت بعدی ماهیگیری به بازی اضافه بشه

   پاسخ دادن

 36. علی

  آذر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۲:۵۴ ب.ظ

  سلام آقا خیلی ممنون که اینقدر سر صبر جواب میدید
  منم اصطبلم آمادس تمام کارگاهمم ساختم و حتی لول دادم اتفاقا الآنم راهزنا دارن بهم حمله میکنن الآن باید چیکار کنم چه پیشنهادی دارین؟
  بیان تو خونم منو حتما میکشن؟و همه چی رو میبرن؟احتمال داره بتونم بکشمشون؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۰ ب.ظ

   سلام علی جونم .. نگران نباش ۳ نفر هستن معمولا انقدر قوی نیستن با اسلحه بزنشون .. وقتی هر سه رو زدی ازشون نقشه مخفیگاهشونو بگیر بعد بخونش تا محل مخفیگاهشون توی نقشه مشخص بشه بعد برو مخفیگاهشونو غارت کن

   پاسخ دادن

   • امیر

    آذر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۳:۳۵ ق.ظ

    سلام خسته نباشید به همه میگم برای من یه سوالی پیش امده که چرا فانوس هایی که در غارت هایی که میکنم پیدا میشن نمیتونم وصل کنم به خونم ولیروش نگه میدارم میگه کمک میکنه روشنایی خونه زیاد شه

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۱ ق.ظ

     سلام امیر جونم ..نمیشه اخه نفت ندارن 😂😂 …
     امیر جونم فانوس ها رو جمع کن بعدا میتونی با آیتم های دیگه معاملشون کنی

     پاسخ دادن

 37. Ali

  آذر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۸:۱۵ ب.ظ

  سلام ادمین من اصطبل اسب و ساختم ولی خب برای اینکه کامل بشه ی مقدار وسایل میخواد من پیدا کردم ولی اصلا گزینه نهای کردن باز نمیشه همینطور کبوتر خانه ایراد از بازیه یا من یجای کارو اشتباه رفتم؟ممنون میشم توضیح بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۷ ب.ظ

   سلام علی جونم .. نه وقی تمام آیتم های مورد نیاز پیدا کردی باید حتما نهایی بشن هیچ قاعده ای هم نداره پیشنهاد میکنم بازی از سایت خودمون بگیری عزیزم … علی جون نسخه اصلی بازی میکنی یا مود ؟

   پاسخ دادن

  • محمد امین

   دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۴:۰۷ ب.ظ

   سلام من محمد امین هستم از کرمان ۱۱ساله
   خواستم بگم خیلی بازیتونو دوست دارم اما یک مشکل هست که من بازی پاک کردم مشکل اینه که هر جا میخوام باید۲۵سکه یا ودیو ببینم اصلا هم از این خوشم نمیاد یعنی چی

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۷:۲۲ ب.ظ

    سلام محمد امین عزیزم ممنون پیغام گذاشتی .. محمد امین جونم نیازی نیست همیشه سکه پرداخت کنی . اگه منظورت برای رفت و آمد و انرژی هستش میتونی وقتی انرژیت تموم شد صبر کنی تا انرژیت پر بشه و بعد دوباره ادامه بدی .. درسته با دیدن ویدیو تبلیغاتی میشه سکه هم بدست بیاری که البته واجب نیستش میتونی با بازی کردن و تکمیل ماموریت های بازی خیلی بیشتر سکه بدست بیازی .

    پاسخ دادن

  • علیرضا

   اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۳:۳۵ ق.ظ

   سلام من آیتم های تابلو اعلانات رو دارم ولی ساخته نمیشه چکار باید بکنم؟

   پاسخ دادن

 38. رحمت

  آذر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۵:۲۰ ب.ظ

  قربانی در غار ارواح چیه و از کجا باید گیر آورد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۶:۰۸ ب.ظ

   سلام رحمت عزیزم .. راستش خوب متوجه نشدم میتونی رحمت جون متن انگلیسیشو برام بفرستی

   پاسخ دادن

 39. محمد

  آذر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۴۴ ق.ظ

  با سلام.
  تشکر از اینکه به سولات جواب میدید.
  چند تا سوال داشتم اگر پاسخ بدید ممنون میشم.
  ۱. در حال ساخت خونه با دیوار سنگی هستم و دارم تلاش میکنم دور تا دور خونه دیوار سنگی بکشم. ایا این نیاز هست و امکان داره کسی از خانه دزدی کنه ؟
  ۲. اولویت ساخت یا تکمیل با چی هست؟ پل ؟ اصطبل؟ خانه؟ بالا بردن لول کارگاه ها ؟
  ۳. یه نشان قرمز رنگ که علامت فلاپی هست و یک علامت اِرور همیشه نمایش داده میشه. مهمه و اینکه ایا با توجه به نمایش این علامت، بازی من ذخیره میشه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۸:۴۲ ق.ظ

   سلام محمد عزیزم .. خواهش میکنم
   ۱ – اره محمد جونم خوبه که دیوارها رو ارتقاء میدی البته الان نیازی نیست ولی قراره آپدیت های بعدی بازی بازیکنان دیگر هم شروع به غارت کنن طی زمان خاصی پس بهتره برای اون موقع اماده باشیم .
   ۲ – اولویت با تکمیل کردن اصطبل اسب هستش بعد پل رودخونه بعد لول کارگاه
   ۳- نشون قرمز برای اینکه به گوگل پلی وصل نیستی و احتمال از دست دادن اکانت داری بخاطر اینکه بازی از سایت هایی مثل بازار گرفتی و دستکاری شدن و به بوت تلگرام جهت ذخیره وصل هستن و امن نیست ممکنه بعد ها از دست بدی ذخیرتو بهتره بازی پاک کنی نسخه اصلی از سایت خودمون بگیری و با خیال راحت به گوگل پلی وصل بشی عزیزم

   پاسخ دادن

 40. علیرضا

  آذر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۰ ب.ظ

  سلام وقت بخیر . نیمکت تعمیر چیه و کاربردش چیه . هر چی و امتحان کردم نشده . و بعدش لباس گرم از کجا بیارم که سردش نشه اونطوری ممنون میشم راهنمایی کنین🙏

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۵:۵۳ ق.ظ

   سلام علیرضا عزیزم . نیمکت تعمیر Repair Bench کارگاهی که میتونی آیتم هایی مثل سلاح – لباس و .. که در اثر استفاده کم کم تموم میشن قبل از اینکه از دستشون بدی دوباره بوسیله کیت های تعمیر که باید داخل کارگاه Workshop بسازیشون دوباره تعمیر و قابل استفاده کنی …
   علیرضا جونم لباس های گرم همون لباس های خزدار Fur هستن که میتونی داخل کارگاه لباس سازی Armor Workshop بسازیشون که البته باید سطح کارگاهشو بالاتر ببری تا قابل دستیابی باشن

   پاسخ دادن

 41. مملی

  آذر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۷ ق.ظ

  سلام چطوری میتونم مشکلمو بگم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱:۰۷ ب.ظ

   سلام مملی عزیزم .. جانم همین قسمت میتونی پیغامتو بزاری

   پاسخ دادن

 42. سیدرحیم

  آذر ۲۷, ۱۳۹۸ در ۲:۵۳ ب.ظ

  سلام، بچه ها بیاین این گروه بحث و تبادل
  sarzaminvahshibagha1

  پاسخ دادن

 43. حسین

  آذر ۲۸, ۱۳۹۸ در ۸:۴۷ ب.ظ

  سلام،دوست عزیز یه سوال داشتم در مورد قسمت غار ارواح همه سرهای مجسمه ها رو پیدا کردم و چسبوندم ولی تکه لوح هارو پیدا نمیکنم فقط یه تیکه پیدا کردم هر چهارتا غار رو هم چند بار گشتم نبود فقط که یه در قفل پیدا کردم که باز نمیشه و فقط میگه قفل است.لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۸, ۱۳۹۸ در ۹:۰۵ ب.ظ

   سلام حسین جونم هر بار که وارد غار میشی معمولا یه تیکشو میتونی پیدا کنی معمولا بعد از چند بار رفتن پیدا میشه… خیلی سخته … تیکه ای که پیدا کردی نگه دار بزار زمان با بودن غار تموم بشه دوباره باید بری داخلش

   پاسخ دادن

   • حسین

    آذر ۲۸, ۱۳۹۸ در ۹:۱۵ ب.ظ

    ممنونم بزرگوار

    پاسخ دادن

 44. Asadi

  آذر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۸:۲۴ ق.ظ

  سلام من چطوری میتونم مواد دینامیت روتهیه کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۹:۳۳ ق.ظ

   سلام اسدی عزیزم . مواد دینامیت یکی پودر تفنگ که میتونی توی Laboratory بسازیش و یا پیدا کنی و اون یکی گیلیسیرین که نمیشه ساختش باید حتما پیداش کنی که معمولا توی ماموریت ها Quest Journal یا مناطق پر خطر براحتی بدست میاد

   پاسخ دادن

 45. آرین

  آذر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۹:۱۷ ق.ظ

  سلام ببخشیدچرا وقتی یکی از حیوانات رو توی تست های بیابانی رام میکنیم
  بیرون از اونجا باهامون نمیاد و وقتی برمیگردیم اونجا نیست
  چکار کنم که باهام همراه شه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۵ ق.ظ

   سلام آرین جونم .. حیوونا فقط توی همون مکان باهاتن و الان فقط بعنوان یه نیروی کمکی توی بازی ازشون استفاده میشه

   پاسخ دادن

 46. حسین

  آذر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۷:۰۹ ب.ظ

  سلام دوستان،تخم پنبه رو توی کدوم قسمت میتونم پیدا کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۵:۳۱ ق.ظ

   سلام حسین عزیزم … براحتی توی نواحی قرمز رنگ پر خطر پیدا میشن

   پاسخ دادن

 47. محمد

  آذر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۵:۴۲ ق.ظ

  سلام و ارادت.
  ممنون میشم جواب سوال ها بدید.
  ۱. برای ارتقاء کارگاه ها و ساخت وسایل جدید نیاز به پنج مورد (چوب صنوبر ، سنگ تیله ای ، شاهدانه ، پوست ضخیم و فلز نیکل) دارم که متاسفانه توی بازی پیدا نکردم ! برای پیدا کردنشون باید منتظر اپدیت جدید باشم ؟
  ۲. بازی به صورت مود شده ادامه دادم. اگر اپدیت جدید بیاد و من اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
  ۳. خبر دارید که اپدیت جدید چه تاریخی میاد ؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۷:۰۰ ق.ظ

   سلام محمد جونم
   بله بعضی از این آیتم ها هنوز به بازی اضافه نشدن و باید منتظر آپدیت بعدی باشیم ..
   در مورد مود شده هم که اگه از سایت خودمون دانلود کرده باشی نه عزیزم مشکلی پیش نمیاد .
   آپدیت جدید هم طی ۲ روز آینده میاد (اضافه شدن لباس – اسلحه جدید و اضافه شدن blueprints کارت های مخصوص برای ساخت آیتم ها)

   پاسخ دادن

 48. Amin

  دی ۱, ۱۳۹۸ در ۴:۳۳ ق.ظ

  سلام مرحله غارو تمام كردم ولي اخرش ٤ عدد مهره ميخواد يكشو دارم بقيشو از كجا بايد پيدا كنم ممنون ميشم بگيد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۱ ب.ظ

   سلام امین جونم معمولا باید چند بار غار بری تا تمام مهره ها رو پیدا کنی اگه نیستش دیگه بیا بیرون بزار مدت زمان باز بودن غار تموم بشه روز بعد دوباره برو و بگرد

   پاسخ دادن

 49. محمد

  دی ۲, ۱۳۹۸ در ۴:۱۸ ق.ظ

  سلام اپدیت جدید نیومد ؟ چطور میتونم دانلود کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲, ۱۳۹۸ در ۵:۵۱ ق.ظ

   سلام محمد جونم .. نه هنوز آپدیت جدید بازی نیومده تا پنجشنبه حتما میادش .. برای دانلود هم کافیه روی نوشته
   لینک دانلود بازی Westland Survival – بقا در غرب وحشی + نسخه مود (اندروید) کلیک کنی تا لینک های دانلود دسترسی داشته باشی عزیزم

   پاسخ دادن

 50. تنها بی مصرف

  دی ۲, ۱۳۹۸ در ۵:۲۴ ق.ظ

  مشه جواب بدید لطفا

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲, ۱۳۹۸ در ۵:۵۳ ق.ظ

   سلام عزیزم .. حتما به سوالات جوا میدم . جانم در خدمتم

   پاسخ دادن

 51. amir

  دی ۲, ۱۳۹۸ در ۷:۰۶ ق.ظ

  سلام ببخشید بی احترامی شد من شرمندتونم داداش کوچیکترم گرفت یه چیزای علکی نوشت
  میخواستم بپرسم این پنجشنبه اپدیت جدید میاد
  و یه خواهشی داشتم که لطفا انرژی برای گشت گذار بیشتر کنید لذت بیشتری داره با تشکر از مدیران بازی و ادمین ها

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲, ۱۳۹۸ در ۷:۲۰ ق.ظ

   سلام امیر جونم . اختیار داری از طرف من برادر کوچیکترتم ببوس .. بله عزیزم احتمالا بازی وستلند تا پنجشنبه آپدیت جدیدش میادش و سریع در سایت قرار میدیم

   پاسخ دادن

 52. Amir

  دی ۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۷ ق.ظ

  سلام دنیا جون ممنون از راهنماییت👌

  پاسخ دادن

 53. Sadra

  دی ۲, ۱۳۹۸ در ۱:۴۶ ب.ظ

  سلام ممنون از سایت خوبتون میخواستم بپرسم چطور محفظه کوله پشتی رو زیاد کنم تا جاش بیستر بشه و وسایل بیشتری توش جا بگیره
  نوشته به بعضی وسایل مثل نخ نیاز دارم یا پارچه اینارو از کجا پیدا کنم؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲, ۱۳۹۸ در ۳:۴۵ ب.ظ

   سلام صدرا عزیزم .. برای افزایش کوله پشتی کافیه طناب و تیکه های پارچه داشته باشی اگه بازیرو تازه شروع کردی میتونی با کشتن زامبی ها از روی جسدشون برداری …
   اگه هم خواستی خودت بسازی باید اول Leather Dryer بسازی بعد طناب Rope بساز و برای تیکه های لباس هم باید کارگاه Loom بسازی تا بتونی تیکه لباس Piece of Cloth خودت بسازی

   پاسخ دادن

 54. amir

  دی ۲, ۱۳۹۸ در ۲:۵۱ ب.ظ

  خیلی ممنون که جواب دادید

  پاسخ دادن

 55. Sadra

  دی ۲, ۱۳۹۸ در ۷:۰۸ ب.ظ

  سلام ببخشید میخواستم بپرسم چطور جای کیفم رو بیشتر کنم من ۳ ردیف رو باز کردم ولی برای ردیف های دیگه کیف بزرگتر میخواد اون کیف بزرگه رو از کجا پیدا کنم.
  همینطور چطور میتونم با سرخ پوست ها متحد بشم و کی میت نم یه ادم واقعی پیدا کنم که یعنی مثل من یه بازیکنه؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳, ۱۳۹۸ در ۵:۰۱ ق.ظ

   سلام صدرا جونم …. برای داشتن کوله پشنی بهتر با جای بیشتر باید کارگاه Workshop بسازی و برای ساخت بزرگترین کوله پشتی اونو به سطح ۴ برسونی

   پاسخ دادن

 56. Nashenas

  دی ۳, ۱۳۹۸ در ۵:۰۵ ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  برای ساختن گارگاه زره و تسلیحات نوشته کف چوبی میخواد من خودم کف ساختم نشد روی کف خونه هم امتحان کردم نشد باید اونارو کجا بسازم چون هر جایی میزارمش نمیشه
  لطفا کمک کنید

  پاسخ دادن

 57. Nashenas

  دی ۳, ۱۳۹۸ در ۵:۰۶ ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  برای ساختن گارگاه زره و تسلیحات نوشته کف چوبی میخواد من خودم کف ساختم نشد روی کف خونه هم امتحان کردم نشد باید اونارو کجا بسازم چون هر جایی میزارمش نمیشه
  لطفا کمک کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۱۵ ق.ظ

   سلام عزیزم وقتی کف چوبی ساختی با انتخاب قسمت ساخت و ساز و انتخاب کف چوبی آپدیتشون کن

   پاسخ دادن

 58. Aynil Zamani

  دی ۳, ۱۳۹۸ در ۸:۳۰ ق.ظ

  سلام من یدونه دینامیت دارم چطور میتونم از دینامیت استفاده کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۵ ق.ظ

   سلام Aynil Zamani عزیزم … دینامیت برای از بین بردن دیوارهای سنگی مورد استفاده قرار میگیره روی نقشه به پایگا های دیگه که به شکل خونه های قرمز رنگ هستن برو البته با خودت تبر هم ببر دیوارهای معمولی خراب کن و به دیوارهای سنگی که رسیدی با تبر خراب نمیشن از دینامیت استفاده کن

   پاسخ دادن

   • amir

    دی ۵, ۱۳۹۸ در ۶:۲۰ ق.ظ

    خیلی خیلی سپاس گذارم ازتون ممنون که جواب میدید
    ببخشید واقعا با این سوال هام خستتون کردم ولی
    میخواستم بگم اگه راه داره اپدیت جدید مود لطفا یه جور کنید تقسیم بیشتر نشه چون اینطوری تو ۲یا۳رز بازی به اخرش میرسه من الان از دیروز تا الان شدم۵۶ و لذتی که خودت بری دنبال وسیله این لذت نداره :-[
    و من الان پشیمونم که چرا این راه تقسیمو یاد گرفتم و خواستم بگم این رکاب اسب باید از کجا پیدا کنم اخه کل اصطبل کامله ولی رکاب پیدا نمیکنم
    خیلی تشکر میکنم از بازی خوبتون و ادمینها مدریر های بازی و من تا جایی که بتونم به همه بازی معرفی میکنم:-)

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۵, ۱۳۹۸ در ۷:۲۴ ق.ظ

     سلام امیر عزیزم .. نه دوست خوبم چرا خسته بشم کلیم خوشحال میشم . امیر جونم تقسیم شدن یکی از قابلیت های بارز این مود خیلی طرفدار داره .. کلا نسخه مود بازی رو راحت تر میکنه و مطمءن باش به خیلی ایتم های دیگه نیاز پیدا میکنی و باید دنبالشون بگری مثل همین وسایل تکمیلی اسب یا واگن و.. بعد اینکه رکاب اسب جای مشخصی نداره ولی بیشتر نواحی قرمز رنگ پر خطر یا محل واژگونی قطار بهتر پیدا میشه

     پاسخ دادن

 59. Aynil Zamani

  دی ۳, ۱۳۹۸ در ۸:۴۴ ق.ظ

  یه سوال دیگه اینکه من بازی رو از گوگل پلی نصب کردم از همون اول هم زبان بازی فارسی بود ولی قسمت انتخاب زبان هم داره و تو گوگل پلی هم ذخیره میشه ولی قسمت فروشگاه قیمت تمام وسایل صفر هست و نمیتونم چیزی بخرم یعنی بازی من هم نسخه مود هست؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۸ ق.ظ

   Aynil Zamani عزیزم احتمالا نسخه مود نصب کردی از سایت خودمون نسخه اصلی که مورد تایید هستش دانلود کن

   پاسخ دادن

 60. علی

  دی ۳, ۱۳۹۸ در ۹:۲۵ ق.ظ

  سلام ببخشید من از کجا چوب صنوبر _شاهدانه پیدا کنم ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۵ ق.ظ

   سلام علی جون چوب صنوبر Larch هنوز به بازی اضافه نشدن باید تا آپدیت بعدی صبر کنیم

   پاسخ دادن

 61. محمد

  دی ۳, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۴ ق.ظ

  امیدوارم توی اپدیت جدید چند مورد اضافه بشه
  ۱.صنوبر
  ۲.نیکل
  ۳.چرم قوی
  ۴.شاهدانه
  ۵.سنگ تیله ای
  ۶.مکان های جدید
  ۷.مراحل جدید و جذاب
  ۸.نبرد های جذاب تر
  ۹.پروژه های جدید و جذاب
  ۱۰.توانایی ساخت وسایل تزیینی گسترده تر از چهارتا گلدون و میز و صندلی
  ۱۱.توانایی ارتقا مزرعه
  ۱۲.حیوانات جدید و قوی تر
  ۱۳.به مانند last day بتونیم حیوانی خانگی داشته باشیم.
  ۱۴.نیاز به خواب.
  ۱۵.باونتی های جذاب تر.
  و خیلی چیز های دیگه.

  پاسخ دادن

 62. محمد

  دی ۳, ۱۳۹۸ در ۷:۰۹ ب.ظ

  سلام.
  اپدیت جدید امده. ۰.۱۴
  میشه لطفا لینک دانلودش بذارید .

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳, ۱۳۹۸ در ۷:۳۱ ب.ظ

   سلام محمد جونم بله آپدیت ۰٫۱۴ اومدش در حال آماده سازی هستم عزیزم

   پاسخ دادن

 63. محمد

  دی ۴, ۱۳۹۸ در ۷:۰۳ ق.ظ

  با سلام
  من نسخه مود۲ از این سایت دانلود کردم حالا برای نصب اپدیت ورژن ۰.۱۴ باید فایل نصبی اصلی دانلود و نصب کنم یا فایل دیتای ورژن ۰.۱۴ نصب کنم یا منتظر فایل مود۲ اپدیت ۰.۱۴ باشم ؟ لطفا دقیق بفرمایید کدوم فایل باید نصب یا دنلود کنم .
  با تشکر.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۰ ق.ظ

   سلام محمد عزیزم .. نه وقتی مود بازی میکنی دیگه نباید فایل اصلی نصب کنی یا برعکشو وگرنه سیو بازیتو از دست میدی … اره محمد جونم وقتی مود ۲ رو نصب میکنی باید برای ادامه بازی همون مود دانلود کنی .. الانم دارم مودهای بازیرو آماده میکنم هر وقت قرار دادم همونو دانلود کن

   پاسخ دادن

 64. amir

  دی ۴, ۱۳۹۸ در ۶:۲۶ ب.ظ

  سلام به همکار های زحمت کش خسته نباشید میگم چند سوال داشتم
  اول اینکه ایا این شاهدانه چوب صنوبر اینها در اپدیت بعد میادو
  چرا نمیتونم با تسبی که بازی مود خودش داده برم مسیر برفی باز کنم
  و یکی دیگه این هست که چرا تو نسخه مود میزنم تقسیم بیشتر میشه لطفا برسی کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۴, ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ب.ظ

   سلام امیر جونم .. ممنون ازت دوست خوبم ..
   امبر عزیزم احتمالا توی آپدیت بعدی که بعد از تموم شدن رویداد کریسمس هست به بازی اضافه میشن . درست میگی توی نسخه مود ۲ اسب داری ولی باید براش غذا گندم پیدا کنی بعد وقتی انتخابش میکنی از قسمت Feed بهش غذا بدی ..
   بله وقتی تقسیم یا Split میکنی بخاطر قابلیت مود بیشتر میشه و میتونی سریعتر رشد کنی و دنبال تعداد بیشتر نباشی اگه هم لازم نداشتی با زدن Delete پاکش کن

   پاسخ دادن

 65. کاظی

  دی ۵, ۱۳۹۸ در ۱:۰۸ ق.ظ

  سلام.خسته نباشین.ببخشید آپدیت جدید بازی ی ماموریت کشتن داره گرینچ سبز رنگ،چطوری کشته میشه ،این که فقط فرار میکنه ؟ راه حل شو میگین ،ممنون،حداقل ی توضیحی میذاشتین ممنون،

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۵, ۱۳۹۸ در ۶:۱۱ ق.ظ

   سلام کاظم عزیزم .. کاظم جون برای کشتن گرینچ ها باید از چاقو یا تبر استفاده کنی بزاری نزدیک بشن بهشون حمله کنی اگه با تفنگ شلیک کنی میترسن فرار میکنن نمیشه اینجوری کشتشون .. بعد از اینکه ۵۰ تا نقشه پیدا کردی میتونی محل مخفیگاهشونو پیدا کنی و بعد میتونی بکشیش کلی جایزه میگیری همچنین ستاره مخصوص درخت کریسمس بعدشم درخت کامل کنی

   پاسخ دادن

 66. amir

  دی ۵, ۱۳۹۸ در ۷:۳۲ ق.ظ

  سلام به دوستان گلم خسته نباشید میگم برای من یه مشکلی پیش امده اگه راه داه یه راهنمایی کنید
  مشکلم این که قبل از اینکه اپدیت بیاد من نسخه مودبازی داشتم امروز فهمیدم نسخه جدید امده رفتم تو بازار زدم بروز رسانی بروز رسانی شد ولی نسخه جدیدنصب نمیشد الان من فقط نسخه قدمی دارم ممنون میشم بگید مشکل چیه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۰۶ ق.ظ

   سلام امیر عزیزم … وقتی نسخه مود نصب میکنی دیگه نباید نسخه اصلی بازیرو نصب کنی در این صورت سیو بازیت از بین میره …
   بهتره از سایت خودمون نسخه اصلی یا مود هر کردومو میخواهی بگیری دانلود کنی و آپدیت های بعدیم از سایت نصب کنی عزیزم

   پاسخ دادن

 67. Amir

  دی ۵, ۱۳۹۸ در ۸:۴۶ ق.ظ

  سلام معذرت میخوام که دیگه خیلی دارم ازتون سوال میپرسم اخه به بازیتون خیلی وابسته هستم لطفا جواب بدید خیلی دوست دا رم نصب کنم لطفا
  میشه بگید اگه من( مود ۲)که تو سایت فارسیرویدگرفتم الان نصب کنم اپدیت جدید بازی نصب میشه یا باید دیتا نصب کنم لطفا جواب بدین سولات رو لطفا

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۵, ۱۳۹۸ در ۸:۵۲ ق.ظ

   سلام امیر جونم .. نه عزیزم خوشحالم میشم .. امیر جون من نمیدونم سایتی که گفتی به چه صورت بازیها رو قرار میدن .. توی سایت خودمون کافیه برای مود هر وقت آپدیت جدید میاد براحتی دانلود کنی و بازیرو براحتی ادامه بدی . من سعی میکنم بیشتر مودهای بازیرو بدون دیتا قرار بدم تا راحت تر باشید

   پاسخ دادن

 68. Sadra

  دی ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۰۸ ق.ظ

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون
  میخواستم بپرسم از کجا باخبر بشم رویداد تیر اندازی اومده و کلا چی هستش اخ من تازه شروع کردم
  ۱٫کلا رویداد تیر اندازی چی هست؟۲٫ و کجا برگزار میشه؟۳٫ و باید توش چیکار کرد؟

  پاسخ دادن

 69. amir

  دی ۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ق.ظ

  خیلی ممنونم که رسیدگی کردین الان تو سایت خودمون یعنی سایت شما همین مود بدون دیتا گذاشتید. و
  منظورتون از سایت ما بگیر از این سایت هستشwestlndsurvival

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۶ ق.ظ

   بله امیر جونم منظورم سایت خودمون دنیا اپ هستش 😁
   .. اره امیر جونم مود بدون دیتا هستش براحتی میتوتی دانلود کنی

   پاسخ دادن

 70. امیر

  دی ۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ق.ظ

  خیلی خیلی معذرت میخوام من یکم انگلیسی حالیم نمیشه ۱۴سالمه میشه لطف نسخه اپدیت جدید مود بدون دیتا تو پیامتون بزاری تا من بگیرم خیلی معذرت میخوام ممنون 🙂 هنوز منتظرم از ساعت۱۱ولی نمیتونم مود بدون دیتاشو بگیرم البته نسخه جدید
  خیلی خیلی ممنونم لطفا برسی کنید

  پاسخ دادن

 71. amir

  دی ۵, ۱۳۹۸ در ۹:۳۹ ب.ظ

  سلام خیلی ممنونم من تونستوتم بازی رو نصب کنم فقط یه مشکل تو مود. وجود داره که اونم عینه که من وقتی یه پارچه تو انبار دارم تقسیم میکنم و ۲۰یا۳۰تا میشه بعد یه وسایل دیگه رو تقسیم میکنم بعد یه دفعه و مرتب کردنو میزنم یعنی همون سه خط بقل صفحه سمت راست وقتی میری تو انبار و. یه دفعه پاک میشه نه تنها این فلز سنگ و …. لطفا برسی شه تا الان منابع زیادی سر این از درست دادم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۶, ۱۳۹۸ در ۸:۰۹ ق.ظ

   سلام امیر جونم .. این حالت ممکنه فقط یکبار اتفاق بیفته اونم برای سنگ دفعه بعد تقسیم کنی قرار بدی میبینی دیگه ازبین نمیرن و اینکه بهتره هر چقدر خواستی تقسیم کنی و هر کدومو داخل انبای مخصوص خودشون قرار بدی

   پاسخ دادن

   • amir

    دی ۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۶ ق.ظ

    🙂 من تا حالا نشده سنگ کم شه ولی انبار فلز انبارپارچه وانبار چوب. الان دیگه مرتب کردن نمیزنم :-[میترسم همه پاک شه نمیدونم از وقتی پیام شمارو خوندم بازی تو اپدیت امتحان نکردم.
    یعنی اگه یه بار سنگ پاک شه دیگه انبار فلز یا پارچه و یا….
    دیگه پاک نمیشن.

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۸, ۱۳۹۸ در ۱:۵۸ ب.ظ

     نه امیر جونم مشکلی پیش نمیادش پاک نمیشن خواستی مرتب کن

     پاسخ دادن

 72. سیدرحیم

  دی ۶, ۱۳۹۸ در ۵:۳۰ ب.ظ

  سلام. ممنون از سایت خوبتون
  در مورد ماموریت های کریسمس سوال داشتم. دوتا ماموریت که اصلا نمیدونم باید چیکار کرد.یکیش که بازگردانی روح کریسمسو انجام دادم
  ۱_بانتی کریسمس: یک قرار رو تکمیل کن و پیش جینا برگرد
  ۲_آزمون های کریسمس

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۶, ۱۳۹۸ در ۷:۲۲ ب.ظ

   سلام سید رحیم عزیزم .. سید جون اگه برات امکان داشت برام متن انگلیسیشو بفرست تا بهتر متوجه بشم منظور از یک قرار تکمیل کن اینه که به پایگاهت بری و یکی از ماموریت های دستگیری دزدها رو انتخاب کنی و بعد از کشتنشون به کلانتر گزارش بدی بعدش برگردی از بانتی جایزتو بگیری

   پاسخ دادن

 73. آیدا

  دی ۷, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۱ ق.ظ

  سلام ببخشید تو بخش سوم گفته باید آتیش درست کنی ولی هر جا میخوام درست کنم قرمزه و نمیشه تمام وسایل مورد نیازشم دارم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۷, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۲ ب.ظ

   سلام آیدا عزیز .. اگه میشه آیدا جان برام متن انگلیسیشو بفرست بهتر بتونم راهنماییت کنم بازی با هر بار آپدیت ماموریت هاش فرق میکنه مثل قبل نیستش … شاید منظورش Bonfire باشه که نوی زمین خالی هم میشه ساختش و با انتخابش میتونی ذغال Charcoal – کمپوت میوه – گوشت – ماهی درست کنی

   پاسخ دادن

 74. a mir

  دی ۸, ۱۳۹۸ در ۸:۱۲ ق.ظ

  سلام به همه زحمت کشای بازی ادمین مدریر ها و همه همکار های خوب ما واقعا بهشون خسته نباشید میگم واقعا از بازی لذت میبرم فقط یه مشکل دارم اونم عینه برای گشت گذار یه کاری کنید که کمتر انرژی بره اخه نمیشه یکسره بازی کنی و خواستم بپرسم نسخه جدید باز ی که ۱۴٫۱امده مودش کی میاد و ممنون از صبور بودن درجواب های ما خیلی تشکر میکنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۸, ۱۳۹۸ در ۹:۰۹ ق.ظ

   سلام امیر جونم .. ممنون ازت . ما هم به داشتن دوستی خوبی مثل خودت بخودمون میبالیم .. باشه امیر جون روی کاهش مصرف انرژی هم سعی میکنم مود مناسبی قرار بدم … مود جدید ۰٫۱۴٫۱ دارم روش کار میکنم سعی میکنم تا امشب قرارش بدم

   پاسخ دادن

 75. سید رحیم

  دی ۸, ۱۳۹۸ در ۹:۲۳ ق.ظ

  سلام. مود در واقع چیه؟ چه تغییری رو بازی میده؟
  ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۸, ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب.ظ

   سید جونم مود در واقع نسخه هک شده بازیهاست که معمولا بازیهایی که افلاین هستن یا بخش های آفلاین دارن هک میشن و مواردی به بازی اضافه میشن تا بازی آسونتر بشه مثل بازی وستلند که هنوز بخش هایی از بازی آفلاین هستش و در اصطلاح در نسخه آزمایشی یا بتا قرار داره . زمانی که نسخه اصلی و آنلاین بازی بیادش دیگه نسخه مود از کار میفتن یا بسختی مود میشن

   پاسخ دادن

   • سید رحیم

    دی ۸, ۱۳۹۸ در ۴:۲۳ ب.ظ

    زمانیکه نسخه اصلی و انلاین بیاد، اونایی که نسخه مود شده دارند و با اون پیشرفت کردن چی میشه؟

    پاسخ دادن

    • amir

     دی ۸, ۱۳۹۸ در ۵:۱۷ ب.ظ

     داداش گلم اگه زمانی که نسخه مود داشته باشی اگه از همین سایت اپدیدت جدید نسخه مود بازیرو بگیری از ادامه میاد

     پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۸, ۱۳۹۸ در ۶:۰۱ ب.ظ

     سید جون اگه نسخه اصلی بیاد ناخوداگاه نسخه مود از کارمیفته بخاطر اینکه بازی آنلاین میشه .. ولی شاید تا ۲ سال دیگه هم نسخه اصلی و آنلاین نیادش .. معلوم نیستش

     پاسخ دادن

     • سید رحیم

      دی ۸, ۱۳۹۸ در ۹:۵۳ ب.ظ

      پس بهتره که از الان اصلیشو بازی کنیم که اگه انلاین شد، سطحمون بالا باشه.
      اینطور که شما میگید بچه های که الان مود بازی میکنن در صورت انلاین شدن بازی، اگه بخوان با بقیه انلاین بازی کنن باید از اول شرو کنن با نسخه اصلی؟
      ممنون

     • donyaapp

      دی ۹, ۱۳۹۸ در ۶:۰۵ ق.ظ

      بله سید رحیم جون ممکنه حتی ممکنه کسایی هم که نسخه اصلی بازی میکردن هنگام اومدن نسخه آنلاین و آلفام اونا هم از اول بازی کنن .. ولی در کل اینا همه احتمال منم با نسخه اصلی موافقم

   • سید رحیم

    دی ۸, ۱۳۹۸ در ۵:۱۲ ب.ظ

    ببخشید یک سوال دیگه. من الان نسخه مود نصبکنم میشه؟ سیو بازیم خراب نمیشه؟ نصب کنم بنظرتون؟

    پاسخ دادن

    • amir

     دی ۸, ۱۳۹۸ در ۵:۱۹ ب.ظ

     ببخشید دخالت میکنم دوستان عزیز دارن بازیرو میسازن وقت نمیکنن جواب بدن
     اگه بازی اصلیت سیو باشه فکر نکنم اگه نسخه مود نصب کنی بازی قبلیت پاک شه ولی اگه نسخه اصلی بازیت سیو نباشه پاک میشه

     پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۸, ۱۳۹۸ در ۶:۰۵ ب.ظ

     سید جون هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط اینکه شماره مود مورد نظرتو انتخاب کن و همیشه آپدیت ها رو همون شماره مودی که انتخاب کردی بگیر از سایت خودمون دنیا اپ و بازی به هیچ وجه پاک نکن دیگه خیالت راحن باشه ..

     پاسخ دادن

 76. Amir

  دی ۸, ۱۳۹۸ در ۳:۱۷ ب.ظ

  سلام دوستان عزیزم لطفا یه ساعت مشخص بگید که نسخه مود کی میاد
  دیگه نمیتونم صبر کنم!!!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۸, ۱۳۹۸ در ۵:۵۷ ب.ظ

   سلان امیر جونم .. مود شماره ۲ قرار گرفتش .. تاخیر برای اینکه روی مودها باید تمرکز کزد تا سیو بچه ها خراب نشه عزیزم

   پاسخ دادن

 77. Amir

  دی ۸, ۱۳۹۸ در ۴:۰۴ ب.ظ

  :'(ای بابا از ظهر منتظرم لطفا هرچه زودتر درست کنید جون به لب شدم
  اخه دیگه بازی نکنم افسرده میشم :-[لطفا زود درست کنید
  ممنونم از لطفتون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۸, ۱۳۹۸ در ۵:۵۹ ب.ظ

   سلان امیر جونم .. مود شماره ۲ قرار گرفتش .. تاخیر برای اینکه روی مودها باید تمرکز کزد تا نه تنها سیو خودت یا سیو بچه ها خراب نشه عزیزم …

   پاسخ دادن

 78. amir

  دی ۸, ۱۳۹۸ در ۵:۱۴ ب.ظ

  سلام دوستان عزیز میدونم دیگه ازم خسته شدین
  میدونم تحت فشارید دارید هرچقدر سعیتونو میکنید تا زودتر بزارید توسایت
  خب یه کاری کنید وقتی اپدیت در حال انجامه بزارید بازی باز شه بی زحمت اگه راه داره ممنون از شکیبایتون در جواب های ما

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۸, ۱۳۹۸ در ۶:۰۶ ب.ظ

   سلان امیر جونم .. مود شماره ۲ قرار گرفتش .. تاخیر برای اینکه روی مودها باید تمرکز کزد تا خودت و سیو بچه ها خراب نشه عزیزم اخه نسخه های مود کد آیدی دارن

   پاسخ دادن

 79. amir

  دی ۸, ۱۳۹۸ در ۶:۱۷ ب.ظ

  واقعا ممنونم واقعا خیلی خوشحالم که با این بازی اشنا شدم تشکر بی نهایت رو براتون دارم خیلی ممنونم از همه دوستان زحمت کش عزیز
  فقط چند تا سوال دارم
  یکی عینه که نسخه اصلی مگه این نیست
  و مگه نسخه اصلی بیاد مود دیگه نداره
  و مگه ما الان انلاین بازی نمیکیم!!!!!!!!!!!؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۸, ۱۳۹۸ در ۶:۲۵ ب.ظ

   امیر جونم بازی آنلاین هستش ولی بخش هایی از بازی هنوز آفلاین هستن مثل بخش مبارزه با افراد دیگه که در بازی میبینی حمله میکنن اونا همه بازیکنان فیک هستن در نسخه اصلی که احتمالا بعد از ۱ سال دیگه بیادش تمام بازیکن ها همدیگرو میبینن – با هم مبارزه میکنن – تشکیل اتحاد میدن و … الان بازی در حالت بتا قرار داره

   پاسخ دادن

   • Nazi

    دی ۸, ۱۳۹۹ در ۷:۰۹ ب.ظ

    سلام این نوریس اسب دار کجاست هرکی میدونه کمک کنه لطفاً

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۹, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۰ ق.ظ

     سلام نوریس توی شهر پاین ساختمان کلانتری واسیاده

     پاسخ دادن

 80. amir

  دی ۸, ۱۳۹۸ در ۶:۲۴ ب.ظ

  من عذر خواهی میکنم بهترین بازیه واقعا خیلی دوسش دارم از وقتی باهاش اشنا هم خیلی زندگی بهم کیف میده چون بچه مدرسی هستم روز شب وقت دارم یکسره بازی میکنم خیلی دوستون دارم ممنون از زحمت هایی که برای ما می کشید

  پاسخ دادن

 81. Amir

  دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۷ ق.ظ

  سامسون کدوم طرف شهر قرار دارد.نمیتونم ماموریت رو بهش خبر بدم لطفا کمک کنید

  پاسخ دادن

 82. Amir

  دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۸ ق.ظ

  سامسون کدوم طرف شهر قرار دارد.نمیتونم ماموریت رو بهش خبر بدم لطفا کمک کنید ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۱ ق.ظ

   سلام امیر جون سامسون بالای شهر Town هستش نزدیک درخت کریسمس کنار درشکه خرابه .

   پاسخ دادن

 83. امیرحسین

  دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۰ ب.ظ

  سلام ببخشید تکه های نقشه مخفیگاه گرینچ رو چطوری پیدا کنم ممنونم اگه پاسخ بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱:۴۵ ب.ظ

   سلام امیر حسین جون باید توی نواحی مختلف مخصوصا نواحی با درجه سختی زرد رنگ غول های قرمز رنگ که لباس مثل دلقک ها رو هم پوشیدن Grinchs Minion باید بکشی وقتی کشتی نقشه رو ازشون بردار باید ۵۰ تا تیکشو جمع کنی بعدم میتونی محل مخفیگاهشونو پیدا کنی . تصویرشم از لینک پایین ببین عزیزم
   تصویر Grinch Minion

   پاسخ دادن

 84. امیرحسین

  دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۴ ب.ظ

  سلام ببخشیدچطوری باید نقشه گرینچ رو پیدا کنیم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱:۵۱ ب.ظ

   سلام امیر حسین جون باید توی نواحی مختلف مخصوصا نواحی با درجه سختی زرد رنگ غول های قرمز رنگ که لباس مثل دلقک ها رو هم پوشیدن Grinchs Minion باید بکشی وقتی کشتی نقشه رو ازشون بردار باید ۵۰ تا تیکشو جمع کنی بعدم میتونی محل مخفیگاهشونو پیدا کنی . تصویرشم از لینک پایین ببین عزیزم برات قرار دادم
   تصویر Grinch Minion

   پاسخ دادن

 85. Roshanak morevalli

  دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۵ ب.ظ

  سلام خوبین؟ میگم که من گوشیم آیفون هست و اینکه بازیم بالا نمیاد ، هر موقع وارد بازی میشم ، برام میزنه که نسخه جدید رو دانلود کن اما وقتی وارو اپ استور میشم هر ماری میکنم دکمه دانلود بسته هست و اصلا آپدیت نمیشه ممکنه ربط به گوشیم داشته باشه؟ یا اگه نه به چی ربط داره؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۹, ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب.ظ

   سلام روشنک جان . ممنون ازت خوبم .. بیزحمت مدل گوشی – مقدار هاردش – ورژن ios بهم بگو
   روشنک عزیز یکبارم با با ف..ل…ت..ش..ک..ن امتحان کن ببین

   پاسخ دادن

 86. امیرحسین

  دی ۹, ۱۳۹۸ در ۵:۰۵ ب.ظ

  سلام ببخشید غیراز مناطق زرد رنگ دیگه تو کدوم مناطق کوتوله گرینچ هست ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۹, ۱۳۹۸ در ۷:۱۷ ب.ظ

   امیر حسین جونم فقط نواحی زرد زنگ میتونی پیداشدن کنی سعی کن روزی چند بار بری تا نقشه ها کامل پیدا کنی

   پاسخ دادن

 87. سید رحیم

  دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۷:۴۵ ق.ظ

  سلام وقت بخیر، خداقوت
  در مورد لوله های طرح که جدیدا اضافه شده میخواستم بدونم اینا دائمی هستند و یا فقط تو همین مدت کریسمس وجود خواهند داشت؟و این تجهیزاتی که با طرح ها ارتقا پیدا میکنن و یا وسیله جدید تولید میشه، میمونن یا از بین میرن بعدا؟
  دوم اینکه نسخه بازی قبل کریسمس رو یکی از بچه ها میخواست. دارین لینک دانلودشو؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۸:۵۰ ق.ظ

   سلام سید رحیم جون blueprint که برای تحقیق وسایل و ابزراالات هستن دائمی هستن دیگه برداشته نمیشن . بله دارم ولی نسخه قبل از کریسمس دیگه به هیچ عنوان اجرا نمیشه

   پاسخ دادن

 88. امیرحسین

  دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۸:۴۶ ق.ظ

  سلام ببخشیددره کجاست هرچقدر میگردم پیداش نمی کنم لطفا بگین کجاست

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۸:۵۳ ق.ظ

   سلام امیر حسین جون دره فکر کنم منظورت canyon trials باشه بالای نقشه هستش همون جایی که کرکس ها بالای آتیش پرواز میکنن

   پاسخ دادن

 89. amir

  دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۶:۳۱ ب.ظ

  سلام ببخشید من یه سوال دارم عینه که من لول۶۵هنوز نه زین نه رکاب پیدا کردم ده بارم جن ارا جنگ بلوط گشقتم چیزی پیدا نکردم تیراندازی یا خراب شدن قطار هم نیومده
  و چوب صنو بر شاهندانه سنگ تیله ای و چنتا چیز دیگه تو بازی نیست لطفا در اپدیت های بعد. اضافه کنید این گاری هم دیلجان پیدا نکردم شاید تو بازی نزاشتید من الان معتلم باید چیکار کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۲ ب.ظ

   سلام امیر عزیزم .. رکاب و زین اسب جای بخصوصی ندارن ولی نواحی قرمز رنگ یا قطار بیشترین شانس داری تا پیداشون کنی …. گاری نمیشه فعلا کامل کرد هیچ محلی نیستش که فعلا با اسب نتونیم بریم

   پاسخ دادن

  • امیرحسین

   دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۹:۵۸ ق.ظ

   سلام ببخشیدمن چطوری میتونم رو گوگل بازی رو سیو کنم

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱:۳۹ ب.ظ

    سلام امیر حسین جونم کافیه وقتی وارد بازی میشی از سمت راست گزینه Setting تنظیمت بزن بعد از قسمت پایین روی آیکون دسته بازی Connect انتخاب کن تا به گوگل پلی وصل بشی .. البته بازی خودش قبل از شروع بازی به اکانت گوگل وصل میشه

    پاسخ دادن

 90. Reza605

  دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۳ ق.ظ

  سلام وقتتون بخير،من نسخه فارسی رو از بازار دانلود کردم، همشم میترسم وقتی بازی پاک شد زحماتم ب باد بره
  اگه نسخه اصلی رو نصب کنم اطلاعاتت نسخه فارسی از دست میره!؟ به سختی ب لول ۵۰ رسیدم
  لطفا راهنمایی کنید
  تلگرامی هم ک سبو بازی رو نگه می‌داشتم دیلت اکانت کردم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱:۴۱ ب.ظ

   سلام رضا جونم نسخه ای که در بازار هستش دستکاری شدن و برای ذخیره به بوت تلگرام وصل میشن که امن نیست اگه توجه کنی علامت قزمز رنگ عدم سیو هم هز از گاهی در بازی نمایش داده میشه بهتره بازی پاک کنی و نسخه اصلی از سایت خودمون دنیا اپ بگبری و با خیال راحت به اکانت گوگل پلی وصل بشی

   پاسخ دادن

   • Reza605

    دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۳:۴۸ ب.ظ

    نصب کردم، مراحل بازی قبلی پاک شد مجبور شدم از اول شروع کنم

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۴:۳۶ ب.ظ

     رضا جون اگه نسخه اصلی نصب کرده باشی از سایت قائدتا وقتی به گوگل پلی وصل باشی نباید چیزی پاک بشه .. حالگیری شد عیب نداره زود پیشرفت میکنی

     پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱:۵۹ ب.ظ

   سلام رضا جونم .نسخه بازار یمقداری دستکاری شده و برای ذخیره بازی به بوت تلگرام وصل میشه که امن نیست و ممکنه اکانت بعد از چند وقت از دست بدی .. بهتره از سایت خودمون دنیا اپ نسخه اصلی دانلود کنی و با خیال راحت به گوگل پلی جهت ذخیره بازی وصل بشی عزیزم

   پاسخ دادن

 91. Sina

  دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۳ ق.ظ

  سلام وقتتون بخير، ببخشید اگه روی نسخه فارسی نسخه اصلی نصب کنم، اطلاعات بازیم پاک میشه!؟
  نسخه های پلی استور و بازار بدون دیتا هستند

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱:۴۳ ب.ظ

   سلام سینا عزیزم .. زبان فاسی توی همه نسخه ها هستش فرقی نمیکنه میتونی از طزیق گزینه Setting زبان روی فارسی قرار بدی .. هیپ مشکلی مشکلی پیش نمیاد میتونی نسخه اصلی از سایت ودمون دنیا اپ بگیری عزیزم

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب.ظ

   سلام سینا جان .. نسخه فارسی توی همه نسخه ها هستش میتونی از قسمت تنظیمات زبان تعییین کنی اظلاعات بازی پاک نمیشه البته میتونی با خیال راحت نسخه اصلی از سایت خودمون دنیا اپ نصب کنی

   پاسخ دادن

 92. سعید

  دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۳:۱۲ ب.ظ

  سلام خسته نباشید،ببخشیدیه سوال داشتم برای تکمیل کردن دلیجان فقط محورکم دارم میخواستم بپرسم کسی میدونه ازکجامیشه پیداکرد؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۴:۳۴ ب.ظ

   سلام سعید جون جای بخصوصی نداره نواحی پر خطر قرمز رنگ بهتر وسایل دلیجان پیدا میشن ولی فعلا دلیجان نمیشه کاملش کرد برای اینکه جایی نیست با اسب نتونیم بریم احتمالا آپدیت های بعدی سرزمین های بیشتری به بازی اضافه میکنن که فقط بشه با دلیجان رفتش اونوقت وسایلش بیشتر میشه

   پاسخ دادن

 93. عباس

  دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۵:۲۸ ب.ظ

  با عرض سلام خسته نباشید میگم به همکا های گلم من مشکلیدر بازی سرزمین وحشی دارم که واقعا خستم کرده مشکلم عینه که من وقتی معموریتی انتخاب میکنم اولین حرفش میگه یافتن مختصات و من میرم جنگل کاج مختصاتو پیدا میکنم و کامل میکنم میگه تو فرد تحت تعقیب پیدا کردی میام رو نشه میبینم ۱۰تا جا نشون میده منم باید برم ۱۰تا جارو بگردم تا هدف مورد نظر پیدا کنم و بخاطر این رضایت از بازی کامل نیست و باید بگم این مشکل در نسخه مود اینطوری هست ولی در نسخه اصلی این مشکلو نداره
  و این مشکل نه تنها من ندار م دوستای نزدیکمم دارن و نارحتن اگه برسی شه خیلی لطف میکنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۲, ۱۳۹۸ در ۸:۰۶ ق.ظ

   سلام عباس عزیزم .. ممنون ازت دوست خوبم . توی نسخه مود Event یا روزانه ها خیلی زیاد هستش و هر کدوم پر از ایتم – وسایل – تجهیزات و .. هستش که باعث میشه سریعتر توی بازی پیشرفت کنید . و دیگه حتی نیاز به تکمیل کردن ماموریت ها نداشته باشید . ولی بازم حتما به این نکته هم رسیدگی میکنیم

   پاسخ دادن

 94. ممد

  دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۶:۴۴ ب.ظ

  سلام اپدیت بعدی کی میاد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۱, ۱۳۹۸ در ۸:۳۵ ب.ظ

   سلام ممد جون احتمالا ۷ روز دیگه یک آپدیت جدید برای برداشتن کریسمس داشته باشیم

   پاسخ دادن

 95. Amirali

  دی ۱۲, ۱۳۹۸ در ۳:۰۲ ب.ظ

  سلام مرسی از آموزشت آقا نقشه بازی کلا همینه الان برای ارتقا از کجا منابع گیر بیارم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۲, ۱۳۹۸ در ۵:۰۴ ب.ظ

   سلام امیر علی جونم … بله از پایگاهت به سمت بیرون برو با نقشه کلی بازی روبرو میشی اگه ببینی مناطق جنگلی – صخره – پایگا های دیگه هستن . برای شروع به سمت جنگل ها با لوگو سبز رنگ برو بگرد .درخت ها رو قطع کن – سنگ جمع کن – جعبه پبدا کن – حیوانات وحشی بکش از همشون منابع بدست بیار

   پاسخ دادن

 96. امیرحسین

  دی ۱۲, ۱۳۹۸ در ۶:۱۶ ب.ظ

  سلام از روی بازار نصب کردم ایلان از سایتون بازی رو بگیرم اکانتم پاک میشه به ربات تلگرام وصله

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۲, ۱۳۹۸ در ۸:۲۷ ب.ظ

   سلام امیر حسین عزیزم .. نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره بازی به بوت تلگرام وصل میشه که امن نیست .. بله احتمالا اکانت از دست بدی ولی بازم بهتره نسخه اصلی از سایت خودمون دنیا اپ بگیری و به اکانت گوگل پلی وصل بشی با خیال راحت چند سال بازی کنی

   پاسخ دادن

 97. Yas

  دی ۱۲, ۱۳۹۸ در ۷:۰۵ ب.ظ

  سلام
  میخواستم بدونم داخل بازی (جینا) اسم چی یا کی هستس؟؟ راستش یک ماموریتی رو قبول کردم که در محله آخر خواسته شده به جینا بری اما نمیدونم چیکار کنم … ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۲, ۱۳۹۸ در ۸:۲۹ ب.ظ

   سلام یاس عزیزم فکر کنم ماموریت های کریسمس میگی بعد از انجام ماموریت کریسمس باید برگردی پیش همونی که بهت ماموریت داده باهاش صحبت کن و جایزتو بگیر

   پاسخ دادن

 98. امیرحسین

  دی ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۳ ق.ظ

  سلام ببخشید کجا میتونم اتش درست کنم هرچقدر اومدم درست کنم نمیشه ویخ میزنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۶ ق.ظ

   سلام عزیزم .. امیر حسین برای درست کردن آتش باشد محل هاشو پیدا کنی که چند تا سنگ هستن مثل Bomfire باید داخلش چوب قرار بدی .. ولی خیلی بهتره لباس های خز دار Fur تهیه کنی بپوشی خیلی راحت تره ..

   پاسخ دادن

 99. امیر

  دی ۱۴, ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ب.ظ

  سلام راهزنان چه موقع حمله میکنن وقتی که من داخل بازی هستم وبا اونها میتونم مبارزه کنمیا وقتی که بازی نمیکنم و هر چی خواستن میبرن؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۴, ۱۳۹۸ در ۲:۴۹ ب.ظ

   سلام امیر جون راهزن ها طی زمانی خاص که روی نقشه مشخص هستش به پایگاه حمله میکنن اگه همون ساعتی که حمله میکنن باشی پایگاهت میتونی بکشیشون و نزاری زیاد به پایگاهت آسیب بزنن بعد از اینکه کشتیشون هم میتونی ازشون نقشه پایگاهشونو پیدا کنی بری سراغ پایگاهشون کلی وسایل پیدا کنی .. اگه هم بعد از چندین ساعت از حمله هم بری پایگاهت میبینی هستن و دارن خراب کاری میکنن و بعضی از ایتم هاتو برمیدارن نه همشونو

   پاسخ دادن

 100. احمد

  دی ۱۴, ۱۳۹۸ در ۴:۲۳ ب.ظ

  سلام عرضه خسته نباشید چطوری من دانه جو از کجا پیدا کنم و هر دفعه که به من حمله. میکنم راهزنان قویتر میشن یا نه ۷؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۵, ۱۳۹۸ در ۶:۰۶ ق.ظ

   سلام احمو جونم . جو جای بخصوصی نداره میتونی توی نواحی مختلف یا با تکمیل ماموریت ها بدستش بیاری .. نه راهزن ها قویتر نمیشن فقط هر راهزن خصوصیات مخصوص بخودشو داره

   پاسخ دادن

 101. علی

  دی ۱۴, ۱۳۹۸ در ۷:۵۶ ب.ظ

  سلام ممنون از ساخت بازی خوبتون من خواستم بگم
  من یه مشکل دارم در این بازی اینه که وقتی میخوام جایی برم خیلی انرژی میخاد و این خسته کنندست
  لطف اگه میشه در اپدیت بعد درست کنید ممنون

  پاسخ دادن

 102. ابیرام

  دی ۱۴, ۱۳۹۸ در ۸:۰۲ ب.ظ

  سلام خسته نباشید میگم واقعا بازی خوبی ساختید من مشکلی در گشت گذارم دارم اگه میشه بر طرف کنید من هر وقت میخوام به جا های دور برم کلی انرژی میگره و دیر پر میشه
  اگه راه داره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۵, ۱۳۹۸ در ۶:۰۲ ق.ظ

   سلام عزیزم .. ممنون .. درست میگی ولی با پیشرفت در بازه میتونی اسب هم برای جابجابی استفاده کنی همچنین برای گرفتن انرژی اضافی فقط ۲۵ نقره احتیاج داری که میتونی با تکمیل ماوریت ها نقره بیشتری بگیری و استفاده کنی. موفق باشی

   پاسخ دادن

 103. ابیرام

  دی ۱۶, ۱۳۹۸ در ۹:۰۳ ق.ظ

  خب اگه بخوای هر بار۲۵تا بدی تموم میشه دیگه چقدر سکه مگه هست بعدشم اسب انقدر وسایل داره که لولت باید بالا باشه تا باز کنی
  فقط من نه چند نفر دیگه نا راضین از این لطف در اپدیتی که میخواید کریس مس بر دار یه فکری به این انرژی هم کنید

  پاسخ دادن

 104. farshid

  دی ۱۶, ۱۳۹۸ در ۹:۱۳ ق.ظ

  با سلام
  ممنونم از این همه اطلاع بابت بازی و مرسی از بوجود اوردن سایتی به این خوبی
  من چوب صنوبر نمیدونم چطور باید بدست بیارم در بازی نه درختش هست نه چوبش برای خرید
  و
  میخواستم بدونم با اسب فقط بین ایالات میشه گشت بزنی یا داخل ایالات هم میشه سوار بشی اخه از اسب پیاده میشه اول کار..
  ممون و مچکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۶, ۱۳۹۸ در ۹:۴۸ ق.ظ

   سلام فرشید جونم .. هنوز چوب صنوبر به بازی اضافه نشده احتمالا آپدیت بعدی در بازی قرار داده میشه .. نه فرشید جون با اسب فقط میتونیم به مکان های دیگه بریم نمیشه فعلا داخل خود ایالت ها ازش استفاده کرد

   پاسخ دادن

   • farshid

    دی ۱۶, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۶ ق.ظ

    اووووووف مرسی بابت جواب دهی درجه یکتون
    ببخشید اگه فایل داخل دیتا رو ذخیره کنیم میشه به عنوان یه بکاپ ازش استفاده کرد یا خیر

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۱۶, ۱۳۹۸ در ۴:۴۲ ب.ظ

     خواهش میکنم عزیزم . فرشید جونم اگه بعنوان این باشه که بتونی وقتی بازی پاک شد دوباره نصب کنی اره میشه ولی اگه منظورت از بکاپ ذخیره سیو بازی هستش نه نمیشه برای ذخیره بازی به گوگل پلی وصل باشی کافیه

     پاسخ دادن

 105. علیرضا رستمی

  دی ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۵۵ ب.ظ

  سلام دوستان از کجا میتونم نعل اسبو پیدا کنم بعد برای اسب فقط اسطبلو باید بسازم چیز دیگه ای نمیخواد ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۵:۵۹ ق.ظ

   سلام علیرضا جون . نعل اسب جای بخصوصی نداره ولی توی مناطق پرخطر یا منطقه قطار واژگون شده بهتر پیدا میشه .. برای اسبم باید اصطبل بسازی یکسری از آیتم هاشو بغیر از نعل اسب باید کامل کنی

   پاسخ دادن

 106. امیر محمد

  دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱:۴۷ ب.ظ

  سلام ببخشید جوی دو سر رو از کجا باید پیدا کنم ؟؟؟؟یا باید بکارم ؟اگر هم بخوام بکارم باز هم دانه ای جوی دو سر می خوام از کجا بیارم ؟ممنون می شم راهنمایی کنید .

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۲:۰۸ ب.ظ

   سلام امیر محمد جونم جوی دوسر جای مشخصی نداره ولی میتونی توی مناطق پر خطر یا با تکمیل کردن ماموریت ها بعنوان پاداش بگیریش .. هم میتونی دونشو پیدا کنی بکاریش و هم اینکه خودشو بدست بیاری

   پاسخ دادن

 107. امیر محمد

  دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب.ظ

  سلام ببخشید جوی دو سر رو از کجا باید پیدا کنم ؟؟؟؟یا باید بکارم ؟اگر هم بخوام بکارم باز هم دانه ای جوی دو سر می خوام از کجا بیارم ؟ممنون می شم راهنمایی کنید .

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۲:۰۸ ب.ظ

   سلام امیر محمد جونم جوی دوسر جای مشخصی نداره ولی میتونی توی مناطق پر خطر یا با تکمیل کردن ماموریت ها بعنوان پاداش بگیریش .. هم میتونی دونشو پیدا کنی بکاریش و هم اینکه خودشو بدست بیاری …

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۲:۱۲ ب.ظ

   سلام امیر محمد جونم جوی دوسر جای مشخصی نداره ولی میتونی توی مناطق پر خطر یا با تکمیل کردن ماموریت ها بعنوان پاداش بگیریش .. هم میتونی دونشو پیدا کنی بکاریش و هم اینکه خودشو بدست بیاری …….

   پاسخ دادن

 108. سید رحیم

  دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۳:۵۲ ب.ظ

  سلام، وقت بخیر
  میخواستم بدونم که از آپدیت جدید اطلاعاتی دارین که چه تغییراتی قراره رخ بده؟
  ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۶:۰۳ ق.ظ

   سم سید رحیم عزیزم .. هنوز اطاعی ندادن درباره تغییرات آپدیت بعدی

   پاسخ دادن

 109. امیرحسین

  دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۵:۰۸ ب.ظ

  سلام میشه بگید اون خرس گنده ها چه قدر روحیه میخوان ایلان روحیه من شصت است اما نمیتونم اهلیش کنم ممنون

  پاسخ دادن

  • سید رحیم

   دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۶:۵۷ ب.ظ

   اونا روحیه۶۰ میخوان

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۶:۴۷ ق.ظ

   سلام امیر حسین جونم برای خرس بزرگ قهوه ای ۶۰ کافیه باید بشه حتما !

   پاسخ دادن

 110. farshid

  دی ۱۷, ۱۳۹۸ در ۵:۱۸ ب.ظ

  داش روحیش باید ۲۰ باشه
  مشکل از بازیته

  پاسخ دادن

 111. امیر عرفان

  دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۸:۲۴ ق.ظ

  سلام
  یه سوال داشتم
  توی جاهای غیر از خونه مثله توی جنگل کاج میشه خونه(دیوار و در و …)ساخت؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۹:۳۸ ق.ظ

   سلام امیر عرفان عزیزم . نه نمیشه ساخت فقط داخل پایگاه خودت میتونی خونه یا دیوار و … بسازیش

   پاسخ دادن

 112. امیر عرفان

  دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ق.ظ

  سلام
  با پلیر های واقعی می توان جنگید؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۶ ق.ظ

   سلام امیر عرفان عزیزم نه فعلا بازی توی نسخه بتا و آزمایشی هستش با پلیرهای واقعی نمیشه جنگید

   پاسخ دادن

 113. محمد امین

  دی ۱۸, ۱۳۹۸ در ۴:۰۶ ب.ظ

  سلام من محمد امین هستم از کرمان ۱۱ساله
  خواستم بگم خیلی بازیتونو دوست دارم اما یک مشکل هست که من بازی پاک کردم مشکل اینه که هر جا میخوام باید۲۵سکه یا ودیو ببینم اصلا هم از این خوشم نمیاد یعنی چی

  پاسخ دادن

  • farshid

   دی ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱:۳۵ ب.ظ

   سلام محمد امین جان
   عزیزم شما لطفا برای دنبال کردن اپ ها و بازیها به درجه سنی بازی دقت لازمو داشته باش که با این مشکلها مواجه نشی😘

   پاسخ دادن

   • نیلوفر

    دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۴۷ ق.ظ

    سلام خسته نباشید میگم به ادمین های جواب گو
    من یه سوال داشتم
    نیمکت تعمیر اگه ارتقا بدی چی میشه ایا بسته تعمیر کمتر میشه یا زمان تعمیر کم میشه لطف برسی کنید ممنون

    پاسخ دادن

 114. امیر عرفان

  دی ۱۹, ۱۳۹۸ در ۷:۵۴ ق.ظ

  سلام میشه بگید چطوری میشه از چراغ نفتی استفاده کرد؟
  و اینکه توی بازی میشه با پلیر های واقعی مبارزه کرد؟چطور؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۹, ۱۳۹۸ در ۸:۳۸ ق.ظ

   سلام امیر عرفان عزیزم .. چراغ نفتی فعلا فقط میتونی توی معامله با تاجرها ازش استفاده کنی و بجاش آیتم های دیگه ای بگیری ..
   فعلا بازی توی نسخه بتا و آزمایشی هستش و نمیشه با پلیرهای واقعی بازی کرد

   پاسخ دادن

 115. امیر عرفان

  دی ۱۹, ۱۳۹۸ در ۸:۴۳ ق.ظ

  ممنون

  پاسخ دادن

 116. امیر عرفان

  دی ۱۹, ۱۳۹۸ در ۹:۰۱ ق.ظ

  می دونین کی نسخه ی جدید میاد؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۹, ۱۳۹۸ در ۹:۱۹ ق.ظ

   امیر عرفان جونم احتمالا هفته بعد آپدیت جدید داشته باشیم

   پاسخ دادن

   • Shayan

    دی ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۲ ق.ظ

    باسلام منو دوستم تو این بازی هستیم امکان این وجود داره تو بازی باهم کانکت شیم؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۵ ق.ظ

     سلام شایان جونم فعلا نمیشه بازی هنوز حالت بتا قرار داره و هنوز قسمت های آنلاین و مولتی پلیرش راه اندازی نشده .. باید تا آپدیت های بعدی صبر کنیم

     پاسخ دادن

 117. amir

  دی ۲۰, ۱۳۹۸ در ۶:۳۷ ق.ظ

  با عرض سلام من یه سوال داشتم
  خواستم بگم این بازی شمار از بازار نسخه اصلی نصب کردم دستکاری هم نشده بود قیمت هاشم همه بود.
  من الان اپدیت بعدی بیاد میتونم از سایت شما بروز رسانی کنم یا نه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۰, ۱۳۹۸ در ۹:۰۶ ق.ظ

   سلام امیر عزیزم .. امیر جونم ببین در قسمت تنظیمات Setting که به شکل چرخ دنده در سمت راست بازی قرار داره در قسمت پایینش شکل دسته بازی هست به اکانت گوگل وصلی اگه وصل بودی بله مشکلی نداره میتونی آپدیت های بعدی از براحتی از سایت خودمون دنیا اپ بگیری .. راستش
   نسخه بازاز برای ذخیره بازی به ربات تلگرام وصل میشه که امن نیست ممکنه اکانتو بعدا از دست بدی . اگه داری بازی تازه شروع میکنی بنظرم بهتره نسخه بازار پاک کنی و از سایت خودمون نسخه اصلی که برای ذخیره به گوگل پلی وصل میشه دانلود کنی با خیالت راحت بازی کنی برای همیشه …

   پاسخ دادن

 118. Hossein

  دی ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۵ ق.ظ

  سلام ببخشید چطور میتونم ماهی گیری کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۳ ب.ظ

   سلام حسین جونم .. قابلیت ماهیگیری هنوز به بازی اضافه نشده .. ولی احتمالا آپدیت بعدی این قابلیت هم اضافه بشه

   پاسخ دادن

 119. محسن

  دی ۲۲, ۱۳۹۸ در ۸:۵۱ ق.ظ

  سلام..محور دلیجان اصلا هیچ جا نیست و من الان لول ۷۱ هستم..یه سری آپدیت ها انجام نمیشه.یعنی وسایلش نیست.مثل چوب درخت صنوبر و خیلی چیزا…هیچ جایی هم پیدا نمیشه..اگه ممکنه راهنمایی کنین.ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۵ ق.ظ

   سلام محسن جونم درست میگی محور دلیجان یا آیتم های دیگر دلیجان در داخل بازی کم هستن و فعلا نمیشه دلیجان تکمیل کرد برای اینکه با اسب میتونیم هر جایی بریم باید منتظر باشیم تا مکان هایی مرتبط با دلیجان ساخته بشه تا بتونیم با دلیجان بریم اونجا وقتی مکان های مورد نظر ساخته شد آیتم هایی دلیجان هم در بازی قرار میدن .. و اینکه چوب درخت صنوبر یا آیتم های دیگه که کارگاه به سطح ۵ میرسونن هنوز به بازی اضافه نشدن باید تا آپدیت بعدی صبر کنیم

   پاسخ دادن

 120. ملینا

  دی ۲۲, ۱۳۹۸ در ۸:۵۴ ق.ظ

  سلام ببخشید تو بازی چجوری باید ماهی تهیه کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق.ظ

   سلام ملینا جان هنوز قابلیت ماهیگیری به بازی اضافه نشده باید منتظر آپدیت های بعدی باشیم . ماهی هم میتونی توی مکان های مختلف بازی پیدا کنی جای بخصوصی نداره

   پاسخ دادن

   • ملینا

    دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۶:۵۱ ب.ظ

    ممنون که راهنماییم کردید💐💐💐

    پاسخ دادن

 121. iman

  دی ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۲ ق.ظ

  سلام ادمین جان.این پشم از کدوم منطقه ها میشه راحتر تهیه کرد.برا ارتقاع به سطح ۳ پشم میخاد ۷ تا از کشتن حیوانا بیشتر پوست سفید ب دست میاد ولی پشم خیلی کمه.همم اگه غار ارواح نصفه بمونه
  برا ادامهش غار ریست میشه و باید از اول دوباره رفت؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱:۱۹ ب.ظ

   سلام ایمان جونم راستش خوب متوجه نشدم منظورت کذوم آیتمه ولی اگه منظورت چرمه قرمز رنگ Fine Hide هستش میتونی توی پایین رودخونه جنگل Oak Grow با کشتن هیولا هاش میتونی بدست بیاری یا بری شهر با تاجرها معاملش کنی ..اره ایمان اگه مهلت غار تموم بشه همه چی ریست میشه باید از اول وارد بشی

   پاسخ دادن

 122. amir

  دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۵:۱۷ ب.ظ

  سلام خیلی ممنون از جواب دهی خوبتون سایت خوبتون
  من چنتا مشکل دارم که بار هاگفتم ولی انگار توجهی نداشتین
  لطف در اپدیت بعد انرژی برای گشت گذار کمتر مصرف کنه
  من الان پولم ۲۰از۳۰۰تا بود و مشکل بعد اینه که معموریت ها خیلی خیلی کمه اگه درست کنید ممنون میشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۷:۰۳ ب.ظ

   سلام امیر جونم …ممنون از پیشنهادهای خوبت حتما … احتمالا انرزی بیشتر میشه در اپدیتهای بعدی

   پاسخ دادن

 123. amir

  دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۵:۴۲ ب.ظ

  الانم که جواب نمیدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۷:۱۳ ب.ظ

   چرا امیر جونم راستش بعضی از کامنت ها بخاطر مسایل امنیتی سایت دیر بدستم میرسه عزیزم

   پاسخ دادن

 124. ملینا

  دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۶:۴۷ ب.ظ

  سلام ببخشید من یک سوال داشتم
  وقتی خلافکارا به خونه حمله میکنن تعدادشون زیاده و قوی هستند یا میتونم شکستشون بدم؟
  لول ۴۶ هستم
  اسلحم برتا

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۷:۰۰ ب.ظ

   سلام ملینا عزیز .. نگران نباش زیاد قوی نیستن با اسلحه براحتی بزنشون .. .بعد هم که زدی ازشون نقشه مخفیگاهشونو بردار برو سراغ مخفیگاهشونو کلی ایتم بردار

   پاسخ دادن

   • ملینا

    دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۵:۵۵ ق.ظ

    ممنون🌺🌺🌺

    پاسخ دادن

 125. ملینا

  دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۷:۱۵ ب.ظ

  ممنون میشم زود جواب بدید البته اگه هنوز بیدار هستید😅💐

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۵, ۱۳۹۸ در ۷:۲۳ ب.ظ

   بله بیدارم ملینا جان 😅
   بله حتما جواب دادم

   پاسخ دادن

 126. نیلو فر

  دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۱۰ ق.ظ

  سلام خسته نباشید میگم به همه خواستم بپرسم اگه دستگاه تمعیر یعنی همونی که صلاح میزاری داخلش و تعمیر میکنه اگه ارتقاش بدیم چی میشه لطفا زود جواب بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۴۸ ق.ظ

   سلام نیلوفر جان .. بله ایتم ها – سلاح و .. دوباره تعمیر میکنه هر چقدرم سطحش بالاتر باشه میتونی مثلا اسلحه های قویتر تعمیر کنی و ازشون دوباره استفاده کنی ..

   پاسخ دادن

 127. نیلوفر

  دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۴۴ ق.ظ

  سلام خسته نباشید میگم به ادمین های جواب گو
  من یه سوال داشتم
  نیمکت تعمیر اگه ارتقا بدی چی میشه ایا بسته تعمیر کمتر میشه یا زمان تعمیر کم میشه لطف برسی کنید ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۷:۴۸ ق.ظ

   سلام نیلوفر جان .. بله ایتم ها – سلاح و .. دوباره تعمیر میکنه هر چقدرم سطحش بالاتر باشه میتونی مثلا اسلحه های قویتر تعمیر کنی و ازشون دوباره استفاده کنی

   پاسخ دادن

 128. نیلو فر

  دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۶ ق.ظ

  سلام خسته نباشید میگم به همه خواستم بپرسم اگه دستگاه تمعیر یعنی همونی که صلاح میزاری داخلش و تعمیر میکنه اگه ارتقاش بدیم چی میشه لطفا زود جواب بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۵:۲۶ ب.ظ

   سلام نیلوفر عزیز .. بله ایتم ها – سلاح و .. دوباره تعمیر میکنه هر چقدرم سطحش بالاتر باشه میتونی مثلا اسلحه های قویتر تعمیر کنی و ازشون دوباره استفاده کنی ..

   پاسخ دادن

 129. نیلوفر

  دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۴ ق.ظ

  ممنون
  یه سوال دیگه هم داشتم که اگه نیمکت تعمیر من سطح یک هست و یه سلاح تقریبا قوی میخوام درست کنم باید دوتا بسته تعمیر بدم تا درست شه سوال من اینه که اگه این نیمکت تعمیر رو ارتقا بدم همون اصلحه رو با یدونه بسته تعمیر درست میکنه
  اگه متوجه نشدید واضه تر بگم
  ممنون از همکاریتون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۵:۲۸ ب.ظ

   نه نیلوفر جان هر چی سطح بره بالاتر آیتم های قویتر یا اسلحه های قویتر میتونی تعمیرشون کنی اگه سطحش پایین باشه اسلحه های ضغیف میتونی تعمیر کنی

   پاسخ دادن

 130. حسین

  دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۱ ب.ظ

  سلام محور دلیجان یعنی چه و کجاست ؟این قطاری که میگی خراب شده کجای نقسه است؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۶, ۱۳۹۸ در ۵:۳۳ ب.ظ

   سلام حسین جونم محور دلیجان یکی از آیتم ها برای تکمیل کردن واگن هستش البته الان زیاد مهم نیست .. منظورم از اون قطاری هستش که بعنوان رویداد توی نقشه ظاهر میشه و واژگون شده هستش

   پاسخ دادن

  • محمد امین

   خرداد ۴, ۱۳۹۹ در ۱:۲۲ ب.ظ

   سلام من واگن را تکمیل کردم و بیست عدد جا داره واسه سفر ها هیچ فرقی با اسب نداره و. تنها تفاوتش اینه که واگن دیگه فرا نمیخواد فقط واسه اینکه کار کنه باید یک چرخ اضافی در داخل صندوق واگن همیشه داشته باشید دوتا سوال دارم من اول ۹۷هستم و دوتا. سوالم اینه می مراحل سخت تر وارد بازی میشه چون من حتی آدم کش رو هم تو دو ضربه با تفنگ می کشم
   و سوال دومم اینه که چجوری میتونم آتیش درست کنم تو مناطق سرد خودم لباس گرم دارم ولی میخوام اینم بدونم که آتیش چجور درست میشه
   و اینکه توضیحاتون عالی بود به نظرم

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    خرداد ۴, ۱۳۹۹ در ۹:۳۶ ب.ظ

    سلام محمد امین حونم لولت عالیه .. لطف داری .. گاری بیشترین کارایش صندوق هایی هست که پیدا میکنی توی مناطق مختلف میتونی بزاری داخل گاری بیاری شهر تا برات بازش کنن .
    برای اتیش روشن کردن هم کافیه مشعل همراهت باشه بعد داخل مناظق برفی جاهایی هستش که چند تا سنگ هست روی هم برای اتیش روشن کرذن میتونی با مشعل روشنش کنی

    پاسخ دادن

 131. ملینا

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۵:۵۹ ق.ظ

  سلام خسته نباشید من یه دیگه هم سوال دارم
  من امروز نمیتونم وارد بازی بشم لودینگش خیلی طول میکشه که من واقعا خسته میشم الان نزدیک ۲۰ دقیقس با این مسئله درگیرم
  گفتم شاید شما بدونید که چرا نمیتونم بازی کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۴۶ ق.ظ

   سلام ملینا عزیز . ممنونم ازت .. اره بعضی مواقع که سرعت نت میاد پایین به این صورت میشه بعدش خودش درست میشه

   پاسخ دادن

   • ملینا

    دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۷:۰۵ ق.ظ

    ممنون و واقعا خسته نباشید😊😊🌸🌸🌸

    پاسخ دادن

 132. ملینا

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۱۴ ق.ظ

  یه سوال دیگه هم داشتم چجوری میتونم غار ارواح رو تکمیل کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۵۱ ق.ظ

   ملینا جان غار ارواح بهتره اول لولت بالا باشه مثلا ۶۰ به بالا بهتره و اینکه بتونی خودت اسلحه های قوی بسازی – زره یا لباسای خوب داشته باشی – کیت های سلامتی زیادی همرات باشه .. بعدش که وارد شدی باید اول سرهای مجسمه پیدا کنی که هر کدوم داخل یکی ار درهای غاره که باید ریس هر بخش بکشی سر مجسمه برداری

   پاسخ دادن

   • ملینا

    دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۷:۰۶ ق.ظ

    ممنون از راهنمایی های خوبتون🏵🏵

    پاسخ دادن

    • ملینا

     دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۷:۰۷ ق.ظ

     اون ابیه مثلا گله😅

     پاسخ دادن

 133. ملینا

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۶:۱۸ ق.ظ

  چرا ایمیلام این طوری میفتن؟😅
  من نوشتم من یه سوال دیگه هم … چرا افتاد من یه دیگه هم سوال…؟😅😅

  پاسخ دادن

 134. ملینا

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۷:۴۴ ق.ظ

  دوباره سلام چندتا سوال دارم ممنون میشم بازم راهنماییم کنید
  _کجا میتونم دونه جو دو سر پیدا کنم؟
  _ برای اینکه اسب انرژی داشته باشه حتما باید بهش ۲۰ تا جو دو سر بدم؟
  _ اصلا محور دلیجان چیه و به چه درد میخوره؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۹:۱۶ ق.ظ

   سلام ملینا عزیز حتما خوشحال میشم
   ۱- جو دو سر جای خاصی نداره توی نواحی مختلف پیدا میشه .. ولی میتونی با تکمیل ماموریت ها بعنوان پاداش بگیریشون یا اینکه بری قسمت خرید و فروش آیتم ها با سکه بخریشون
   ۲- کمترم میشه ولی ۲۰ تا دیگه تکمیل میشه
   ۳-محور دلیجان یکی از آیتم های تکمیل کننده واگن هستش البته فعلا واگن کارایی نداره کامل نمیشه

   پاسخ دادن

   • ملینا

    دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۹ ق.ظ

    ممنون🌷

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۳:۴۸ ب.ظ

     خواهش میکنم ملینا جان کاری نکردم 🤗

     پاسخ دادن

 135. حسین

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۹:۱۶ ق.ظ

  سلام دانه ذرت رو از کجا پیدا کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۳ ق.ظ

   سلام حسین جونم دونه ذرت میتونی با برداشتن گیاهها از نواحی مختلف بازی بدست بیاری

   پاسخ دادن

 136. دانیال

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۷:۲۹ ب.ظ

  من العان به ساخت چوب صنوبر رسیدم ولی جایی نداره باید چیکار کنم محور دلیجان کی پیدا میشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۸, ۱۳۹۸ در ۶:۳۷ ق.ظ

   سلام دانیال جونم چوب صنوبر هنوز به بازی اضافه نشده باید ت آپدیت بعدی صبر کنیم . دلیجان فعلا تکمیل نمیشه و آیتم هاش کم داخل بازی قرار دادن آخه با اسب همه جا فعلا میتونیم بریم باید صبر کنیم تا مناطقی مناسب دلیجان توی بازی قرار بدن

   پاسخ دادن

 137. ارین

  دی ۲۷, ۱۳۹۸ در ۹:۴۲ ب.ظ

  سلام ببخشید من بازیو ذخیره کردم ولی دوسه روز پیش پوشه های داخل گوشیم پاک شد و بازیم از اول برگشت رو لول یک چطور باید بازیمو برگردونم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۸, ۱۳۹۸ در ۶:۴۴ ق.ظ

   سلام آرین عزیزم .. فکر کنم بازیرو از بازار گرفتی .. متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره بازی به بوت تلگرام وصل میشه که امن نیستش و نمیشه برگردوند .. بهتره نسخه اصلی بازی از سایت خودمون دنیا اپ بگیری دانلود کنی و به اکانت گوگل پلی با خیال راحت وصل بشی سالها بازی کنی …

   پاسخ دادن

 138. Shayan

  دی ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ق.ظ

  با سلام من و دوستم این بازی رو دانلود کردیم امکان این وجود داره بتونیم تو بازی با هم بازی کنیم؟

  پاسخ دادن

  • farshid

   دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۳ ب.ظ

   سلام شایان عزیز
   نه دوست من فعلا این بازی در نسخه بتا قرار داره و این امکان که با هم داخل یک مپ باشید فراهم نیست
   تا بروز رسانی جدید باید منتظر باشید

   پاسخ دادن

 139. farshid

  دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۳:۳۹ ب.ظ

  سلام
  مرسی مرسی مرسی بابت سایت عالیتون و نسخه مود ۱ با این کیفیت عالی
  فقط یه کنترل باشه که بدون نخس باشه عالیه
  مشکل ساخت و ساز هست داخلش متاسفانه
  با این حال بازم عالیه ممنون بابت زحماتتون

  پاسخ دادن

 140. farshid

  دی ۲۹, ۱۳۹۸ در ۴:۵۲ ب.ظ

  متاسفانه داخل مناطق برفی نمیشه مود ۱
  و سکه مقدار مشخصی دارد☹️☹️

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۶:۵۵ ق.ظ

   سلام فرشید جونم برای اینکه به مناطق برفی بری باید حتما اسب داشته باشی بدون اسب نمیشه ..
   توی مود ۱ سکه بینهایت هستش و میتونی هر چقدر بخواهی ایتم های که میشه با سکه خرید مثل جو دوسر یا همون گندم بخری تا بینهایت

   پاسخ دادن

   • farshid

    دی ۳۰, ۱۳۹۸ در ۸:۰۹ ب.ظ

    بله میدونم من لول ۱۰۰ هستم ولی برای مناطق برفی متاسفانه چندباری باید بازی رو رفرش کنی
    فقط برای جو دوسر بی نهایت هستش ولی برای خرید غذا از کافه یا خرید وسایل بینهایت نیست
    مشکل ساختن هم باز مشکل اصلی هستش که نمیشه انجام داد
    ولی در کل راضی کنندست و ممنون بابت وقتی که می‌گذارید 🙏

    پاسخ دادن

 141. نیلوفر

  بهمن ۲, ۱۳۹۸ در ۹:۳۰ ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم چطور میتونم پوست پشمی برای furپیدا کنم خیلی ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۴۷ ق.ظ

   سلام نیلوفر عزیز .بهترین جا برای پیدا کردن پوست پشمی مناطق شمالی و برفی هستن مثل SNOWY OAK GROVE که البت باید اسب داشته باشی اگه نداری پوست های معمولی که از حیوانات دیگه بدست میاری جمع کن ببر شهر با پوست پشمی معاملشون کن

   پاسخ دادن

 142. Alierzaat

  بهمن ۳, ۱۳۹۸ در ۴:۱۶ ب.ظ

  سلام ببخشید دوتا سوال
  ۱چجوری میشه ماهی گیری کرد؟
  ۲ یه مشکل واسه من داره که وقتی با قدم میخوام به مکانی برم مثال زده ۱۵ دقیقه را ولی بعد ۱۵ دقیقه که میرم تو بازی زده ۳۰ دقیقه دیگه میرسی اگه حل این مشکلو میدونید بگید.
  رسیدگی کنید.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۳, ۱۳۹۸ در ۷:۴۱ ب.ظ

   سلام علیرضا جونم .. ماهیگیری هنوز به بازی اضافه نشده باید تا آپدیت بعدی صبر کنیم .. اره میدونم چی میگی باگ هستش خودبخود درست میشه عزیزم

   پاسخ دادن

   • Alierzaat

    بهمن ۴, ۱۳۹۸ در ۱:۲۳ ب.ظ

    خیلی ممنون بابت راهنمایی♥️

    پاسخ دادن

 143. رضا

  بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۸:۱۱ ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  یک سوال دارم
  من با کامپیوترم نرم افزار blue stacks رو نصب کردم تا اپ های اندروید رو نصب کنم.
  این بازی رو با google play خودم تو این نرم افزار نصب کردم تو ستینگ هم دیدم ،به گوگل وصل هستم
  ولی تو بازی قیمت ها صفر هستش
  پول و منابع بی نهایت هم ندارم
  آیا این بازی رو نصب کردم اصله و خود به خود آپدیت میشه یا این ورژن کرک یا مده که اشتباهی نصب کردم؟
  پایین صفحه اول لوود شدن نوشته ورژن v.0.14.2(658

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۸:۲۷ ق.ظ

   سلام رضا جونم .. ورژنش درسته ولی نسخه مود نصب کردی فکر کنم اشتباه کردی عزیزم . توی نسخه اصلی باید قیمت ها واقعی باشن

   پاسخ دادن

 144. احمد

  بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۶ ق.ظ

  سلام. وقت بخیر. ببخشید زمان بازی در جریانه؟ یعنی مثلا مسافت ۲۷ دقیقس من اگه از بازی خارج شم بازی ادامه داره ساعتش و خود به خود به مقصد میرسم یا باید داخل بازی باشم‌ که زمان سپری بشه.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۷ ب.ظ

   سلام احمد جونم . نه نیازی نیست داخل بازی باشی خودش زمان طی میکنه ..

   پاسخ دادن

 145. رضا

  بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۱:۱۶ ب.ظ

  سلام مجدد
  نسخه مود نیست .احتمالا قیمت ها به خاطر لوکیشن (ایران) به صورت صفر نمایش داده میشه.

  این نسخه ای که شما گذاشتید رو میشه تو کامپیوتر (blue stack) نصب کرد؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۲:۴۹ ب.ظ

   سلام عزیزم .. چرا مود هستش توی نسخه اصلی همه قیمت دارن و برای همه یکسانه غیر از این مثلا مود ۱ میتونی وسایل بدون نیاز به پیش نیازاش راحت بسازی و ….
   بله مودها رو میشه نصب کرد رضا جون

   پاسخ دادن

   • رضا

    فروردین ۲۹, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۲ ب.ظ

    یعنی بخاطر موود نمیشه خرید کرد؟!؟
    یا چون لوکیش ایران همه ایتما بستس ؟!؟
    اوناییم که بازه تا میای بخری ارور میده میگه مشکلی در خرید به وجود آمده!

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     فروردین ۲۹, ۱۳۹۹ در ۳:۱۵ ب.ظ

     سلام رضا جونم کلا با ایران نمیشه خرید کرد سرورهای ایران برای خرید بخاطر تحریم بسته هستن بخاطر همین مود برای خرید برای ما کار نمیکنه مگه اینکه بریم کشور دیگه به اینترنت اونا وصل بشیم خرید کنیم

     پاسخ دادن

 146. عرفان

  بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۳:۳۳ ب.ظ

  سلام اگر امکان دارد زمان انتشار نسخه ی جدید را اعلام کنید
  ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۶, ۱۳۹۸ در ۶:۰۴ ق.ظ

   سلم عرفان جونم احتمالا اواسط ماه بهمن یه آپدیت جدید داشته باشیم

   پاسخ دادن

   • احسان

    بهمن ۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۸ ق.ظ

    من تازه بازیو ریختم تو ساخت bonfire گیر کردم.ممنون

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     بهمن ۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۸ ق.ظ

     سلام احسان جونم .. Bonfire ساخته شده هستش فقط کافیه تعمیرش کنی

     پاسخ دادن

 147. امیرحسین

  بهمن ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۱ ق.ظ

  سلام داداش.
  من از نسخه مود ۲ استفاده می‌کردم. امروز بازی باز نشد پاکش کردم. چی جوری سیوهای قبلیمو برگردونم؟ خواهشا هرکی میدونه بگه. لول۵۰بودم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۲, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب.ظ

   سلام امیرحسین جونم .. اگه باز نمیشه بعلت سرورهای خود بازی هستش یه مدت بعد درست میشه .. نباید اصلا نسخه های مود پاک کنی . نسخه های مود کد آیدی دارن که بعد از هر آپدیت جدید که برای بازی میادش ما کد آیدی ها رو درستش میکنیم بعد بهم وصل میکنیم و میتونی ادامه بازیتو بعد از آپدیت ها انجام بدی .. متاسفانه نمیتونی اکانت برگردونی امیرحسین ، باید از اول بازی کنی

   پاسخ دادن

 148. Imanpersian

  بهمن ۱۴, ۱۳۹۸ در ۶:۱۶ ق.ظ

  سلام ممنون از بازی فوق العاده و توضیحات شما، تنها مشکل من طریقه استفاده از دینامیت؟ چطوری فعال یا روشنش کنیم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۴, ۱۳۹۸ در ۷:۳۱ ق.ظ

   سلام ایمان جونم . خواهش میکنم دوست خوبم . دینامیت برای از بین بردن دیوارهای بتونی هستش . کافیه توی کوله پشتیت داشته باشی بعد که به دیوار بتونی رسیدی آیکون دینامیت روی صفحه در سمت راست میادش انتخابش کنی خودش قرار میده فقط کافیه ازش کمی دور بشی

   پاسخ دادن

 149. علی

  بهمن ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۳ ق.ظ

  سلام من چطور میتونم از بازی سکه و جعبه های اسطبل رو بخرم
  همش زده قیمت ۰ اما وقتی روی اون کلیک میکنم می‌نویسه خرید انجام نشد!
  مشکلش چیه لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۴, ۱۳۹۸ در ۲:۵۹ ب.ظ

   سلام علی جونم بخاطر اینکه ما از سرورهای ایران بدلیل تحریم های گوگل نمیتونیم خرید یا استفاده کنیم بخاطر همین میزنه خرید انجام نشد

   پاسخ دادن

 150. Alierzaat

  بهمن ۱۵, ۱۳۹۸ در ۶:۱۸ ب.ظ

  سلام چجور میشه از بازار بازی خرید کرد؟
  بعد یه چیز که توی لودینگ میگه ویندیگو یک افسانه قدیمیه و با مشعل میشه فراریش داد من باور نکردم گفتم حتما وجود نداره ولی یه بار بهم حمله کرد از استخون بود کل بدنش از ترس مردم دیگه😅

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۰۹ ق.ظ

   سلام علیرضا جونم .. با گیفت کارت گوگل میتونی خرید کنی عزیزم…
   آره میدونم چی میگی 😅 حالا من یسری گیر داده بودم بکشمش اخر خودم مردم

   پاسخ دادن

 151. farshid

  بهمن ۱۵, ۱۳۹۸ در ۸:۳۵ ب.ظ

  سلام اپدیت برنامه اومده
  ممنون میشم قرار بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۰۷ ق.ظ

   سلام فرشید جونم نسخه اصلی قرار گرفته آپدیتش و داریم روی مودش کار میکنیم عزیزم

   پاسخ دادن

 152. farshid

  بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۸:۱۰ ق.ظ

  سلام و یه خسته نباشید گنده برای زحماتتون و باز هم من😂🖐️
  دوستای خوبم یه سری از حرکات بعضی از کاراکترا در شهر انجام میدند مثل رقص پا یا گفتن سلام و دست تکان دادن و یا غیره
  ولی گزینش داخل بازی من موجود نیست
  ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند طریقه فعال کردنشو بگن🌷🌷

  پاسخ دادن

  • مهرداد

   اسفند ۲۰, ۱۳۹۸ در ۱:۴۵ ب.ظ

   روی کاراکتر خودت چند ثانیه دستت رو نگه داری اونا میاد

   پاسخ دادن

 153. Nima

  بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۴:۱۵ ب.ظ

  سلام ، میشه بگین چجوری میتونم از فانوس استفاده کنم چون تو توضیحاتش نوشته برای روشن کردن اتاق به کار میره و اصلاً میشه آیتمی رو روی زمین گذاشت اگه آره چجوری ؟

  پاسخ دادن

 154. محمد

  بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۷:۳۹ ب.ظ

  سلام ببخشید اون دختری که تو کافه نشسته نقش و کارش چیه و چطوری میشه بدون تعمیر اسلحه اسلحه خرید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۷ ب.ظ

   دختری که توی کافه نشسته هر از گاهی اطلاعات خوبی درباره بازی یا اتفاقایی که درون بازی میخواد اتفاق بیفته کمک راهنمایی میکنه ..
   اسلحه هم میتونی پیدا کنی یا خودت درستشون کنی یا اینکه توی شهر به اسلحه فروشی بری با ماهی معاوضه کنی

   پاسخ دادن

 155. علی اکبر

  بهمن ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق.ظ

  شگفتی جادویی+۵ چیه میشه راهنمایی کنی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۲, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۸ ق.ظ

   سلام علی اکبر جونم فکر کنم منظورت ماموریت بازی باشه
   قسمت اول ماموریت اینه که به سزرمین شمالی و برفی Blocked Snowy Passage بری و راهشو باز کنی فقط حتما لباسای خزدار بپوش میری اونجا وگرنه یخ میزنی
   قسمت دوم باید همونجا به سرزمین سرخپوست ها INDIAN TRIBE که در سمت راست قرار داره بری بعد که رفتی باید داخل محوطه بگردی اونجا صندوقچه هایی هستش که داخلشون انگشترهای شگفتی قرار داره اونارو جمع کن بعد همون جا پیش یکی از رئیس های قبیله مثل AYSHA NODIN برو و باهاش صحبت کن در پنجره باز شده میبینی که جای سه تا انگشتر هستش هر سه انگشتری که پیدا کردی قرار بده و گزینه CRAFT بزن تا انگشتر شگفتی قویتری بهت بده که میتونی ازش استفاده کنی و قدرت های مخصوص بگیری . قسمت سوم هم که باید برگردی پیش همون شخصی که بهت ماموریت داده باهاش صحبت کنی و جایزتو بگیری

   پاسخ دادن

 156. محمد زارعی

  بهمن ۲۴, ۱۳۹۸ در ۷:۴۵ ق.ظ

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خیلی خوبتون

  من به اردوگاه تبهکاران تو همون ناحیه کوهستانی حمله کردم .و همشون رو کشتم .اما متاسفانه بروز رسانی نمیشه ،دو هفته گذشته چندبار هم دوباره رفتم و گشتم و کسی اونجا نمونده ک بکشم اما بازم بروز رسانی نمیشه و همه جنازه هاشون رو زمینه .ولی وقتی ک میرم ی هشدار میده میگه احتمالا کسی هنوز اینجا زنده س .ولی کل منطقه رو میگردم کسی نیست .ضمنا یه غار سنگی هم اونجا هس ک دهانه ش بسته س و نمیشه واردش شد .و با کلنگ و دینامیت هم نمیشه بازش کرد .چکار کنم راهنمایی کنید تشکر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۴, ۱۳۹۸ در ۲:۲۸ ب.ظ

   سلام محمد زارعی عزیزم .. نسخه مود بازی میکنی ؟ در حالت عادی اردوگاه تبهکاران ۳ روز بعد دوباره میتونی استفاده کنی ولی توی نسخه مود کمی دیرتر میشه .. منطورت از معدن Copper Mine هستش ؟ مسدود نیستش . ولی اگه متظورت Blocked Snowy Passage هستش که باید با اسب بری و کلی کلنگ و راه که با سنگ مسدود شده بازش کنی و اینکه باید لباس خزدار بپوشی تا یخ نزنی

   پاسخ دادن

 157. حسن

  بهمن ۲۴, ۱۳۹۸ در ۹:۰۵ ق.ظ

  سلام خسته نباشید دوستان،واسه ساخت کارگاه ها میزنه wooden roof نیاز هست،چجوری این قسمت رو تو ساختمون بسازیم؟؟پیداش نمیکنم،ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۴, ۱۳۹۸ در ۲:۳۲ ب.ظ

   سلام حسن عزیزم .. حسن جونم کافیه دکمه ساخت و ساز که به شکل خونست و در سمت راست قرار داده بزنی و از قسمت bulding کف چوبی بسازی بعد روش کارگاهتو بسازی

   پاسخ دادن

 158. علی

  بهمن ۲۴, ۱۳۹۸ در ۳:۱۹ ب.ظ

  چوب صنوبر تو کجا پیدا میشه ؟ یا یونجه اسب کجا زیاد پیدا میشه؟ یا همون پوستی که باهاش پشم درست میکنی کدوم حیوون داره؟ تومنزل تاجر چیزهای با ارزشی هست؟فولاد تو کجا هست؟مرمر سیاه کجا خیلی زیاد پیدا میشه؟ خودت لول چندی؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۴, ۱۳۹۸ در ۸:۲۳ ب.ظ

   سلام علی حونم
   چوی صنوبر یا Larch Plank هنوز به بازی اضافه نشده باید تا اپدیت بعدی صبر کنیم
   غذای اسب محل بخصوصی نداره .. باید بعنوان پاداش توی ماموریت ها بگیریم یا اینکه توی قسمت خرید بازی از فسمت other با نقره بخریشون
   پوست پشم دار بیشتر توی نواحی برفی هستش مثل Snowy Maple Foarest – گرگ های سفید دارن
   منزل تاجرها اگه منظورت پایین رودخونه هستش نه زیاد چیرای جالبی ندارن
   فولاد Steel توی نواحی پایین رودخونست Mapple Forest
   منم نسخه اصلی بازی میکنم و لولم ۷۵ هستش البته الان وقت نمیکنم زیاد بازی کنم

   پاسخ دادن