خانه بررسی های اندروید و آیفون معرفی شخصیت Barley – بارلی مد سیج (براول استارز)

معرفی شخصیت Barley – بارلی مد سیج (براول استارز)

32 خواندن دوم
0
4
312
معرفی شخصیت Barley - بارلی مد سیج (براول استارز)

بازی Brawl Stars یکی دیگر از بازی های محبوب شرکت بزرگ سوپرسل است که شما را وارد میدان نبرد ارنا میکند میتوانید با دوستان خود پس از انتخاب  ۴۱ براول با شخصیت ها و تکنیک های مبارز منحصر بفرد بصورت سه نفره در محیط های مختلف با گیم پلی های متفاوت بازی کنید . در این سری از بررسی های سایت دنیا اپ از بازی براول استارز به سراع یکی از شخصیت های دوست داشتنی بازی که در اوایل بازی نیز براحتی در دسترس است به معرفی شخصیت Barley – بارلی مد سیج (براول استارز) مپردازیم .

معرفی شخصیت Barley - بارلی مد سیج (براول استارز)

معرفی شخصیت Barley – بارلی مد سیج

Barley – بارلی مد سیج  در واقع یک زندگی ساده را در پیش گرفته است و دوست دارد در ارامش خاطر در بار خود کار کند  از دنیای بیرون بیخبر باشد . اما اگر کسی یا اتفاقی آرامش او را به هم بزند چهره ارامش تبدیل به وحشتناکترین چهره ای میشود که در زندگی خود دیده اید . از درونش بخار بلند میشود شیشه های نوشیدنی خود را که دیگر بمب هستند به اطراف پرتاب میکند همه چیز را نابود میکند .

 

معرفی مهارت های Barley

Barley  – بارلی مد سیج در واقع یک بازیکن نسبتا هجومی است و برای کنترل بخشی از زمین بسیار مفید است .  مخصوصا در هنگامی که بازیکنان دیگر در پشت دیوارها قایم شده اند بارلی میتواند با پرتاب های خود را راه دور آنها را از محلی که مخفی شده اند بیرون کند .همچنین میتواند با انفجارهایی که درست میکند حرکت و مسیر دشمنان را برایشان دشوار تر کند و فرصت خوبی برای هم تیمی های خود ایجاد کند مخصوصا استفاده از قدرت سوپر پاورش که در یک آن چندین بمب به سمت دشمنان پرتاب میکند .

معرفی شخصیت Barley - بارلی مد سیج (براول استارز)

اما بارلی به هیچ عنوان برای انتخاب برای شخصیت دفاعی مناسب نیست کلا دفاع ضعیف و حرکت کند آن یمقداری مخاطره آمیز است . پس بهتر است همیشه از راه دور به دشمنان بمب پرتاب کنید .

Barley's Health is 2400 hitpoints in Brawl Stars.میزان سلامتی ۳۳۶۰
Barley's Attack is named UNDILUTED and deals 680 damage to other brawlers in Brawl Stars.میزان قدرت حمله در ثانیه ۹۵۲
Barley's Super Attack is named LAST CALL and deals 680 damage on hit to other brawlers in Brawl Stars.میزان قدرت سوپر حمله پاور ۹۵۲ (۵)
Barley's Super Length is 1050 ms in Brawl Stars.میران مدت زمان سوپر حمله پاور ۱۰۵۰ ms
Barley's Reload Speed is 2000 milliseconds in Brawl Stars, which indicates how fast Barley attacks with their UNDILUTED.میزان سرعت بارگیری مجدد ۲۰۰۰
Barley's Attack Speed is 500 milliseconds in Brawl Stars, which indicates the speed of Reload Speed or in other words, the Animation Time for attacking.میزان سرعت حمله (ثانیه) ۵۰۰
Barley's Speedمیزان سرعت Normal
Barley's Attack Range is 7.33333 tiles far, which indicates how far their attack named UNDILUTED can reach and hit other brawlers in Brawl Stars.میزان دامنه حمله ۷٫۳۳

معرفی قدرت های حمله Barley

Barley  – بارلی مد سیج همانطو که گفتیم یک بازیکن نسبتا هجومی است که میتواند حمله های قدرتمندی را انجام بدهد بطوری که قدرت حمله او در لول اول ۶۸۰ و در لول  بالاتر تا ۹۸۲ قدرت حمله در ثانیه میرسد . همچنین دامنه آسیب پذیری او معادل ۷٫۳۳ هگز است که دامنه ای بسیار عالی برای آسیب پذیری به دشمنان است . البته با سرعت حمله معادل ۵۰۰ که یمقداری کم است باید دائم در حال حرکت باشید از دشمنان دوری کنید .

سطح میزان سلامتی
میزان اسیب پذیری حمله
میزان آسیب پذیری سوپر حمله
۱ ۲۴۰۰ ۶۸۰ ۳۴۰۰
۲ ۲۵۲۰ ۷۱۴ ۳۵۷۰
۳ ۲۶۴۰ ۷۴۸ ۳۷۴۰
۴ ۲۷۶۰ ۷۸۲ ۳۹۱۰
۵ ۲۸۸۰ ۸۱۶ ۴۰۸۰
۶ ۳۰۰۰ ۸۵۰ ۴۲۵۰
۷ ۳۱۲۰ ۸۸۴ ۴۴۲۰
۸ ۳۲۴۰ ۹۱۸ ۴۵۹۰

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *