خانه آموزش اندروید و آیفون آموزش بازی Westland Survival – وستلند

آموزش بازی Westland Survival – وستلند

3 دقیقه خوانده شده
1,627
68
44,237
آموزش بازی Westland Survival - وستلند

بازی Westland Survival یکی از بازیهای جدید و مطرح  در سبک بقا و ماجراجویی است . که گیم پلی شبیه به بازی معروف Last Day on Earth: Survival دارد . در بازی وستلند به دوران قدیم و وسترن میرویم و باید در دنیای غرب وحشی  برای زنده ماندن بجنگید . و در محل زندگی خود شروع به ساختن سرپناه کنید وبا همانند دوران قدیم با برای تهیه غذا به  شکار و کشاورزی روی بیاورید . از آنجا که شما مطیع قانون و هفت تیر کش ماهری هستید . و برای گذراندن زندگی باید سوار بر اسب خود شده و در سرزمین ها و شهر ها به جنگ با  انواع راهزن ها – دزدان بانک – قاتل ها بروید و با دستگیری انان و تحویل آنها به کلانتر شهر سکه – پاداش دریافت کنید .امروز قصد داریم در قسمت آموزش های سایت دنیا اپ به آموزش بازی Westland Survival – وستلند بپردازیم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - cover

آموزش بازی Westland Survival – وستلند

پس از نصب بازی Westland Survival و اجرای آن همانند دیگر بازیهای سبک بقا و ماجراجویی برای زنده ماندن و پیشرفت در بازی باید با نحوه صحیح بازی کردن آشنا بشویم . در ایتدای شروع بازی وارد پایگاه و محل زندگی خود میشویم . که یک محیط مستطیلی شکل و بزرگ است . در قدم اول با دکمه های بازی که بر روی صفحه نمایش موبایل خودمان هست آشنا میشویم و به برسی آنها میپردازیم .

آموزش کار با دکمه های بازی Westland Survival

 

دکمه ضربه زدن Punch

با استفاده از دکمه ضربه زدن Punch  که به شکل مشت است و در سمت راست قرار دارد میتوانید برای ضربه زدن – حمله به دیگران – قطع درختان – خورد کردن سنگ ها مورد استفاده قرار بدهید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - punch

دکمه برداشتن Pick Up

با استفاده از دکمه ضربه زدن Pick Up  که به شکل برداشتن است و در سمت راست قرار دارد میتوانید از آن برای برداشتن – دست دادن – همکاری  مورد استفاده قرار بدهید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - pickup

دکمه کوله پشتی Back Pack

دکمه کوله پشتی Back Pack یکی از دکمه های مهم و پرکاربرد در بازی است . که از آن میتوان برای نگهداری آیتم ها و وسایلی که در بازی پیدا میشود مورد استفاده قرار داد . در واقع هر ایتمی که در در بازی پیدا میکنیم و برمیداریم در درون کوله پشتی قرار میگیرد و از طریق ان میتوان به آیتم ها  دسترسی پیدا کرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - backpack

اما با زدن دکمه کوله پشتی به صفحه مشخصات Inventory کاراکتر دسترسی پیدا میکنیم همانطور که در تصویر میبینید در سمت چپ که اقلام کوله پشتی قرار دارد و آیتم های دریافتی بازی را نشان میدهد اما در سمت راست شاهد :

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - Inventory

 

قسمت ۱ :  اولین قسمت در سمت بالا شامل نام بازیکن است که در سمت راست آن وضعیت سلامتی بازیکنان بصورت عددی نشان میدهد که در حالت پیش فرض ۲۰۰ است بعدها با افزایش سطح لول مقدار سلامتی افزایش پیدا میکند . در سمت چپ نیز مقدار سطح لول بازیکنان را نشان میدهد .

یکی از نکات مهم بازی بررسی وضعیت گرسنگی و تشنگی است

قسمت ۲ : دومین قسمت مربوط به وضعیت غذا و آب بازیکنان است و بصورت عددی نشان داده میشود . بطوری که عدد ۱۰۰ بیانگر این است که بازیکن در حالت کامل است و نیازی به غذا یا آب ندارد . این عدد در حین بازی شروع به کم شدن میکند تا آنجا که به بازیکنان پیغام گرسنگی و تشنگی را بصورت آیکونی بالای سر آن نشان میدهد . بازیکنان در حین دیدن این وضعیت باید سری به دنبال غذا مانند گوشت که با کشتن حیوانات و پختن آن بوسیله BOONFIRE که برای سرخ کردن گوشت – ماهی – کمپوت میوه مورد استفاده قرار میگیرد و یا با خوردن میوه ها  آب مورد نیازمان را تامین کنیم یا بوسیله مشک آب و پر کردن آن از WELL چاه آب تشنگیمان را برطرف کنیم . و به این نکته مهم باید توجه داشته باشیم که  مقدار هر کدام به صفر رسید بازیکن بلافاصله میمیرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - hungry

قسمت ۳ : قسمت سوم مربوط به تجهیزات دریافتی برای بازیکنان است مانند اسلحه – لباس – کلاه- پیراهن – شلوار – کفش – نوع کوله پشتی و قدرت های ویژه که هر کدام را میتوان پیدا کرد و یا ساخت . بطوری که بازیکنان با پیدا کردن هر یک و تجهیز کاراکتر با آن باعث میشود قدرت کاراکتر بیشتر بشود بعنوان مثال با تجهیز کاراکتر به شلوار مدل Sturdy Pants که مشخصات دفاعی آن مشخص است مقدار ۳۰ درصد به وضعیت دفاعی کاراکتر اضافه میکند و یا چاقو مدل Copper Knife  مقدار ۴۰ درصد به قدرت حمله و ۱۲۵ درصد به سرعت حمله اضافه میکند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - item

قسمت ۴ : قسمت چهارم مربوط به مقدار ویژگی های قدرت کاراکتر مانند : Dammage قدرت ضربه زدن – Att Speed سرعت ضربه زدن – Deffence دفاعی – Spirit روح (هر چقدر بالا باشد میتوانید با حیوانات وحشی دوست بشوید و از آنها در مبارزات استفاده کنید) . است . در واقع با هر بار بازی کردن – فعالیت مانند قطع کردن درختان – شکستن سنگ ها – مبارزه باعث میشود سطح لول شما بالاتر برود . با هر بار افزایش سطح لول میتوانید فقط یکی از ویژگی های کاراکتر  را افزایش بدهید . البته با تجهیز کاراکتر به لباس – کفش – شلوار – کلاه – سلاح با توجه به آیتم مورد نظر و خصوصیات آن مقدار ویژگی های قدرت کاراکتر نیز بیشتر میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - level up

دکمه ساخت آیتم ها Blueprints

دکمه ساخت آیتم ها Blueprintd که به شکل آیکون آهنگری است . با استفاده از آن میتوان آیتم های اولیه مورد نیاز مانند انواع تبر – کلنگ و انواع سلاح مانند سلاح چوبی – نیزه – انوا بانداژ – انواع غذاهای مختلف برای خوردن – انواع نوشیدنی ها برای نوشیدن – انواع لباس – کفش – کلاه – انواع تفنگ ها – انواع پمادهای درمانی و … را توجه به سطح لول بازیکنان که هر چقدر بیشتر باشد آیتم های بیشتری باز میشود را ساخت .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - blueprinted

نحوه ساخت آیتم های بازی

برای ساخت هر آیتم هم کافیست متریال مورد نیاز برای ساخت هر کدام را درست  و یا در نواحی مختلف پیدا کرد . بعنوان مثال برای ساخت تبر Axe کافیست ۳ عدد چوب و ۳ عدد سنگ داشته باشیم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - material

در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ شروع میکنیم به تکمیل متریال ساخت تبر Axe که نیاز به چوب و سنگ داشتیم ،  چوب را براحتی میتوانی با قطع کردن درختان بدست بیاوریم که البته نیاز به خود تبر Axe داریم همچنین سنگ را براحتی میتوانیم با خرد کردن سنگ ها بوسیله کلنگ Pic پیدا کنیم . در قدم اول بازی ما هیچ کدام از این ابزار ها را نداریم و باید بترتیب بسازیم پس شروع به پیدا کردن چوب و سنگ به تعداد سه عدد از هر کدام از  روی زمین میکنیم.پس از پیدا کردن آنها دوباره دکمه ساخت آیتم ها Blueprintd که به شکل آیکون آهنگری را میزنیم و پس از انتخاب تبر Axe بر روی دکمه CRAFT کلیک میکنیم تا تبر ساخته بشود و در کوله پشتی قرار گیرد .

دکمه خرید و inbox

دکمه خرید و inbox که به شکل آیکون سکه های پول است . با استفاده از آن میتوان خرید های درون بازی مانند خرید لباس – تجهیزات – غذا – گندم – دانش و … را انجام داد  . که هر یک جداگانه در سمت چپ پنجره قرار دارند . همچنین در سمت چپ و اولین آیتم نشان دهنده تعداد سکه هایی است که در بازی جمع میکنید . و آخرین آیتم بنام inbox است که جوایزی را که در طول بازی بعنوان پاداش دریافت میکنید بطور خودکار در inbox شما ذخیره میشود و هر زمان نیاز داشتید میتواندید آیتم مورد نظر خود را بردارید و آن استفاده کنید.

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - inbox

دکمه لیست اهداف QUEST JOURNAL

دکمه لیست اهداف QUEST JOURNAL که به شکل علامت تعجب است . با استفاده از آن میتوان به لیست اهداف در نظر گرفته شده در بازی که بیشتر برای یادگیری بهتر بازی و دریافت جایزه بعنوان تکمیل اهداف دسترسی پیدا کرد . بطوری که  هر  لیست شامل ماموریت های متفاوتی است مانند جستجو کردن – پیدا کردن آیتم خاصی یا رسیدن به سطج لول مورد نظر و … که با تکمیل هر یک جوایزی را بعنوان پاداش دریافت میکنید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - quest journal

بعنوان مثال در اول بازی وقتی به سراغ James میرویم و با او صحبت میکنیم لیستی از اهداف را به ما نشان میدهد : ۱- پیدا کردن چاقوی مسی  ۲- پیدا کردن شلوار ضخیم – ۳- پیدا کردن مشک آب – ۴ – گزارش تکمیل کردن که با انتخاب گزینه Accept ما قبول میکنیم که آن ماموریت ها را انجام بدهیم که برای پیدا کردن هر یک کافیست به سراغ خانه خود برویم و تمام آیتم ها را از درون صندوق برداریم و دوباره پیش James برگردیم و با زدن دکمه Complate جوایز خود را بگیریم . و به همین صورت میتوانیم با تکمیل کردن اهداف نه تنها جوایز ویژه بگیریم بلکه سریعتر سطح خود را بالا ببریم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - tutorial

دکمه ساخت و ساز  BUILDING

دکمه ساخت و ساز  BUILDING که به شکل خانه است و در سمت راست قرار دارد . با استفاده از آن میتوان به ساخت و ساز انواع وسایل مورد نیاز برای خانه – انبار – دکوراسیون – پروژه های بزرگ بازی پرداخت . دکمه ساخت و ساز از چهار قسمت ویژه و مهم تشکیل شده است که هر کدام وسایل مورد نیاز را میسازد :

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - building

 

۱- BULDING :  با استفا ده از تب BUILDING میتوان انواع وسایل مورد نیاز برای ساخت خانه یا پناهگاه از جمله کف – دیوار – پنجره – در – که هر کدام با چوب ساخته میشوند را ساخت همچنین میتوان انواع ادوت دفاعی مانند نیزه – تله – سنگر و … را آماده کرد .

۲- WORKSHOPS : با استفاده از تب WORKSHOPS میتوان انواع کارگاه های مورد نیاز برای ساخت متریال های مورد نیاز ابزار ها – وسایل – لباس ها – کشاورزی و … جنگی – آزمایشگاه – غذا – آهنگری – چوب بری و … را با استفاده از آن براحتی ساخت .

۳- STORAGE : با استفاده از تب STORAGE میتوان انواع انبارهای مورد نیاز برای نگهداری  وسایل مختلف ساخت مانند انباری غذا (البته انبار غذا در ابتداب بازی درون خانه قرار دارد کافیست به خانه برویم و با زدن علامت  چرخ دنده آنرا تعمیر کنیم ) برای نگهداری انواع غذا – نوشیدنی – دانه های گیاهان – میوه ها و .. مورد استفاده قرار میگیرد و یا انبار چوب – فلزات – لبای ها – اسلحه ها – سنگ و … را ساخت .

۴ – PROJECTS : با استفاده از تب PROJECTS میتوان انواع پروژه های مهم و بزرگ بازی مانند ساخت اصطبل اسب ( برای جابجایی سریعتر در مکان ها ) – واگن – کبوتر قاصد – تابلو اعلانات گزارش های شکار و دستگیری جنایتکاران – را میتوان ساخت که البته ساخت و تکمیل هر کدام از پروژه ها زمان بر است .

۵- FURNITURE : با استفاده از تب FURNITURE میتوان انواع وسایل زینتی و زیبا مانند انواع صندلی – میز ناهار خوری – گلدان و … را برای هر چه زیباتر شدن خانه یا پناهگاه خود بسازید.

دکمه لیست کارگاه ها WORKBENCH LIST

دکمه لیست کارگاه ها WORKBENCH LIST که در سمت راست صفحه اصلی قرار دارد . با استفاده از آن میتوان به تمامی کارگاه های موجود در بازی بصورت مستقیم دسترسی پیدا کرد و  هر یک ازایتم های مورد نیاز را در کارگاه مربوطه ساخت .  همچنین میتوان مدت زمان ساخت – ارتقاء کارگاه  برای بازکردن آیتم های بیشتر – متریال های مورد نیاز و … دسترسی داشت .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - workbench list

اما در بالای صفحه نیز آیتم های ویژه ای را میبینیم که شامل:

۱- در سمت چپ صفحه نام بازیکن به همراه سطح آن که در زیر نام قرار دارد نمایش میدهد . و در کنار آن دایره بزرگی وجود دارد که در داخل آن شکل قلب و یک عدد است که بیانگر میزان جان بازیکنان است که در هنگام مبارزه و ضربه خوردن – کم شدن مقدار غذا و آب مقدار آن کم میشود و اگر به صفر برسد بازیکن میمیرد .

هر چقدر سطح شما بالاتر برود مقدار جان نیز افزایش پیدا میکند

۲ شامل آیکون OUTLAES ANGER این آیکون که با هر بار کشتن دیگر بازیکنان – افراد خلاف کار پر میشود تا آنجا که کاملا به رنگ قرمز در میاید و راهزن ها و خلافکاران برای انتقام گیری از شما به سمت پایگاهتان طی ساعت خاصی حمله میکنند و با خراب کردن دیوارها وارد پناهگاه شده و وسایلتان را غارت میکنند . که بهتر است در زمان رسیدن آن ها شما نیز در پایگاه باشید و با سلاح به جنگ آنها بروید و نابودشان کنید .

وقتی خلافکاران به پایگاه شما آمدند میتوانید با نابودی آنها نقشه پایگاهشان را بدست بیاورید و اینبار شما به آنها حمله کنید

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - outlaes anger

در کنار آن نیز آیکون چرخ دنده قرار دارد که برای تنظیمات بیشتر بازی مورد استفاده قرار میگیرد .

۳- در سمت راست نقشه بازی قرار دارد که مسیر و آیتم های موجود در مسیر را نشان میدهد .

آشنایی با محیط نقشه بازی Westland Survival

خوب تا الان درآموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ با نحوه بازی – آیکون ها – علائم – وسایل – ابزار آلات – ساخت پناهگاه و بقا آشنا شدیم . الان موقع آن است که پا در بیرون پناهگاه بگذاریم و وارد دنیای وحشی  بیرحم غرب بشویم و شروع به ماجراجویی – جستجو – پیدا کردن غنائم – وسایل – ایزارها – متریال ها – ماموریت ها – و .. کنیم . در هنگام بیرون رفنم از پناهگاه با نقشه کلی بازی روبرو میشویم که ضمن نشان دادن محیط اطراف و پناهگاه خودتان که در وسط نقشه  با نام  Home قرار دارد که با زدن دکمه ENTER بر روی آن میتوانیم دوباره وارد پناهگاه بشویم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - map

اما به غیر از پناهگاه خودمان بر روی نقشه مکان هایی دیگری  مانند جنگل PINE FOREST – صخره STONE PLATEAU – چراگاه بوفالو BUFALLO PASTURE – پناهگاه های دیگر BASE – معدن ABANDONED MINE – دره صخره ای CANYON TRIALS – غار ارواح SPIRIT CAVE – قبیله سرخپوست ها INDIAN TRIBE – اردوگاه خلافکاران OUTLAWS CAMP – صخره های سنگی ROCK PLATEAU – مسیر رودخانه RIVER CROSSING – شهر TOWN – خانه تجارت TRADER HOUSE  قرار دارند .

در نقشه نیز در بعضی مواقع Event هایی مانند واژگونی قطار بر اثر حمله سرخپوست ها با مدت زمان معین ظاهر میشوند که دارای صندوق – جوایز بسیاری هستند

هر یک از این مکان ها جذابیت و ماجراجویی مخصوص به خود را دارد که با وارد شدن به هر کدام با انواع مکان ها – دشمنان – ایتم ها – متریال ها – اجساد – و … روبرو میشوید . اما اگر توجه کنید بر بالای هر کدام از مکان ها لوگویی به سه رنگ متفاوت سبز – نارنجی – قرمز قرار دارد که این لوگوها نشان دهنده درجه سختی مکان مورد نظر است . که در هنگام کلیک و وارد شدن به مکان مورد نظر برای ماجراجویی مشخصات کلی آن نشان داده میشود .هر چقدر مکان مورد نظر سخت تر باشد آیتم های بهتری میتوان در داخل آن پیدا کرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - location

بعنوان مثال جنگل PINE FOREST که به رنگ آیکون سبز رنگ است نشان دهنده اینست که مکان مورد نظر دارای درجه سختی آسان است و با کلیک بر روی آن خصوصیات مکان – نوع جایزه LOOT – نوع سنگ STONE – نوع درخت WOOD – نوع گیاه FIBER – نوع فلز METAL  بدست میاورید – که هر چقدر هم تعداد اشکال هر بخش بیشتر باشد نشان دهنده این است که از آن نوع بیشترین مقدار را دارد .  با وارد شدن به مکان مورد نظر با قطع درختان – برداشتن گیاه از روی زمین – پیدا کردن آیتم ها از صندوق ها – اجساد – کیف – شکار حیوانات برای غذا و پوست و … میتوانید متریال و آیتم های مورد نظر خود را برای ساخت وسایل مورد نظرتان پیدا کنید.

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - pine forest

اما به غیر از مشخصات مکان مورد نظر در پایین هر یک سه گزینه با نام های WALK قدم زدن – RUN دویدن  – RIDE اسب سواری  قرار دارند . که میتوانید با انتخاب هر یک به سمت مکان مورد نظر حرکت کنید .  البته هر یک مدت زمان مخصوص به خود از بیشترین زمان  WALK تا کمترین زمان RIDE را دارد که در زیر هر یک بصورت زمان نشان داده میشود  .  گزینه RUN دویدن در صورتی که هنوز اسب ندارید بهترین گزینه است که باید به این نکته توجه کنید که مقدار دویدن از شما انرژی حرکتی کم میکند بطوری که در ابتدا انرژی حرکتی شما که در سمت راست صفحه بصورت آیکون برق است قرار دراد که بسته به میزان مسافت از مقدار آن کم میشود . و دوباره بعد از مدت ۵ دقیقه یک واحد به آن اضافه میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - time

همانطور که گفته شد RIDE اسب سواری بهترین گزینه برای طی کردن مسافت است که نه تنها در کاهش زمان موثر است بلکه مسافت های دور را باید حتما با اسب طی کرد و هیچ کدام از گزینه های WALK قدم زدن یا RUN دویدن به کار نمی آیند و باید برای رفتن به مکان های دور تا زمان ساخت اصطبل و تکمیل کردن آن صبر کنید . در واقع باید از اول بازی به فکر ساخت و تکمیل کردن اصطبل اسب باشید . در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ به برسی ساخت اصطبل میپردازیم .

پروژه ساخت اصطبل اسب

همانطو که گفته شد ساخت اصطبل اسب یکی از مهمترین قسمت های بازیست که از همان ابتدا باید به فکر تکمیل کردن آن باشید . به همین منظور در اوایل بازی کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  اصطبل اسب را انتخاب کنید و پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت آن آنرا بسازید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - stables

پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت اصطبل که به ۵ عدد چوب ازنوع  PINE LOG و ۳ عدد چوب از نوع PINE BOARD و ۵ عدد سنگ – ۳ عدد طناب است میتواندید با انتخاب و کلیک بر روی STABLES آنرا بسازید و در مکان مورد نظرتان براحتی قرار بدهید . اما این تمام کار نیست و قسمت مهم و اصلی آن یعنی آماده کردن اسب مانده است . پس از  کلیک بر روی اصطبل آن میبینید که یکسیری پیش نیازهای دیگر مانند رکاب – زین – نعل – کوله پشتی پارچه ای – میخ – چوب – فلز برای تکمیل کردن پروژه اسب نباز دارد که به جز زین اسب SADDLE – رکاب STIRRUPS – افسار اسب BRIDLE – نعل HORSESHOW را که باید حتما در مکان ای مختلف بازی پیدا کنید و قابل ساخته شدن نیستند مابقی پیش نیازها را میتواتنید خودتان براحتی در کارگاه های مربوطه بسازید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - stables items

پس از تکمیل کردن پیش نیازهای تکمیل اصطبل و آماده کردن اسب که البته برای پیدا کردن زین اسب SADDLE – رکاب STIRRUPS – افسار اسب BRIDLE – نعل HORSESHOW باید صبور باشید ممکن  است روزها – ماه ها طول بکشد تا آنها را در مکان های مختلف و نواحی قرمز رنگ و پر خطر پیدا کنید . پس از اینکه ساخت اصطبل تمام میشود یک اسب زیبا در جلوی آن در دسترس شما خواهد بود .

با استفاده از اسب میتوانید به نواحی دور و غیر قابل دسترس سفر کنید

از این به بعد در هنگام جابجایی بغیر از راه رفتن – دویدن – گزینه اسب Ride نیز براش شما فعال میشود .  که نه تنها میتوانید سریعتر به مکان های مورد نظرتان بروید و حتی به نواحی دور سفر کنید بلکه اسب شما  چهار فضای خالی در زین خود  دارد که میتوانید آیتم هایی را که در حین بازی پیدا میکنید در داخل آن نیز بگذارید . البته باید توجه داشته باشید که انرژی اسب نیز بعد از جابجایی تمام میشود و دیگر نمیتوانید در جابجایی ها از اسب خود استفاده کنید . بدین منظور باید به اسب خود غذا بدهید تا انرژی آن که حدود ۴۰۰ است دوباره پر بشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - horse energy

غذا دادن به اسب و پر شدن انرژی

همانطور که گفته شد برای پر شدن انرزی دوباره اسب جهت جابجایی نیاز است تا به اسب خود غذا FEED بدهیم تا دوباره انرژی آن برگردد . بدین منظور کافیست پس از پیدا کردن دانه های گندم OAT SEEDS در مکا های مختلف و کاشت آن در زمین کشاورزی خود GARDEN BED پس از رشد آن و تبدیل شده به گندم OATS را درون کوله پشتی قرار میدهیم . با کلیک بر روی اسب و باز شدن آن گندم OAT را درون کادر خالی در کنار مقدار انرژی اسب قرار دارد قرار میدهیم و با زدن دکمه FEED به اسب خود غذا میدهیم تا انرژی اسب دوباره پر بشود .  هر یک عدد از گندم ۲۵ واحد به انرژی اضافه میکند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - feed

حالا اسب آماده است با کلیک بر روی RIDER  میتوانیم به مکان های بازی دوباره سفر کنیم . البته گندم OAT یا هر وسیله – آیتمی که در بازی سخت پیدا میشود میتوانید به شهر TOWN بروید و آنها را از معمله گران بخرید .

TOWN شهر

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - town

یکی از مکان های جالب و صد البته مهم بازی TOWN یا همان شهر است که در نزدیکی پایگاه خودتان قرار دارد . TOWN شهر محلی است که تمام بازیکنان موجود در بازی در آن همانند سفر به شهر واقعی به سمت آن راهی میشوند . و در شهر با خیال راحت و آسوده  بدور از تمام حیوانات – راهزن ها – خلافکاران در آن قدم میزنند .  با یکدیگر صحبت میکنند . در هنگام گرسنگی به سالن غذا خوری رفته غذا تهیه میکنند یا با انواع معامله گران که فقط به فکر پول (نقره) هستند دادوستد کرده  وسایل و آیتم هایی را که در بازی سخت پیدا میشود  یا بعضا هنوز به بازی اضافه نشده اند را خریداری میکنند ، از همه مهمتر حتی برای تکمیل ماموریت های خود و تحویل دزدان – خلافکاران به کلانتر شهر SHERIF و … راهی شهر میشوند در واقع  شهری بزرگ با ساختمان ها و افراد  متفاوت که در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند  به بررسی آنان میپردازیم .

ساختمان SALOON

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - saloon

ساختمان SALOON یکی از ساختمان های جالب بازی است . که در هنگام گشت و گذار در TOWN شهر میتوانید یکسری هم به آن بزنید . در ساختمان SALOON  میتوانید غذاهای مورد نیاز خود را با نقره که معمولا بین ۱ تا ۲۵ نقره هستند بخرید و خود را سیر کنید و دیگر نیازی نیست خودتان به فکر درست کردن غذا باشید . حتی میتوانید برای رفع خستگی نوشیدنی بخرید  تشنگی خود را برطرف کنید .

ساختمان GUNSMITH

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - gunsmith

ساختمان GUNSMITH همانطور که از نامش پیداست فروشگاه خرید اسلحه است . که میتوانید برای خرید اسلحه مورد نیاز خود به آن مراجعه کنید . البته باید توجه داشته باشید که فروشنده آن بشتر اهل معامله کردن است .  در عوض اسلحه از شما اجناس  میخواهد بعنوان مثال برای شروع از شما ۱۰ عدد ماهی پخته شده برای معاوضه با اسلحه قبول میکند .

معامله گران TRADER

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - trader

معامله گران TRADER از جمله افراد مهم و کارآمد در بازی هستند . که معمولا در اطراف TOWN شهر در گوشه  کنار آن ایستاده اند . و بر روی نقشه به شکل آیکون نقره نشان داده میشوند . با صحبت کردن با هر یک از معامله گران TRADER میتوانید اجناس و آیتم های با ارزشی را که هنوز قادر به درست کردن آن نیستید ، یا به دلیل نداشتن اسب و سفر به راه های دور قادر به پیدا کردن آیتم مورد نظر خود نیستید  یا حتی آیتم هایی که هنوز در بازی قرار نگرفته اند را بوسیله معامله گران TRADER براحتی میتوانید  با نقره بخرید .

ساختمان SHERIFF

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - Sheriff

ساختمان SHERIFF یا همان کلانتر یکی از مهمترین ساختمان های بازی است که در پیشرفت بازیتان بسیار کمک میکند . ساختمان SHERIFF که اگر به آن سر بزنید میبینید که کلانتر شهر درون آن نشسته است و مراقب زندان ها و خلافاران است . شما میتوانید با دستگیری خلافکاران در نواحی مختلف بازی و تحویل دادن آن به کلانتر نه تنها جایزه مربوط به پیدا کردن آن خلافکار را بگیرید ، بلکه با توجه به سختی و معروف بودن خلاف کار به ازای آن نقره دریافت کنید  با نقره بدست آمده برای خود اجناس – آیتم های ویژه یا حتی مهارت بخرید . اما چگونه میتوان این ماموریت ها را دریافت کرد و محل خلافکاران و راهزن ها را بدست آورد ؟ در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند  سایت دنیا اپ به برسی تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL  که محل پوستر مربوط به خلافکاران به همراه میزان پاداش آنهاست میپردازیم .

تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL

تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL یکی از مهمترین و سرگرم کننده ترین بخش بازی است . که بوسیله آن میتوانیم ماموریت های بازی را که اول پیدا کردن دزدان -خلافکاراران در نواحی مختلف و دوم مبارزه دستگیری آنها و سوم تحویل به SHERIFF کلانتر  و دریافت پاداش مریوطه به همراه نقره بعنوان جایزه دستگیریست . اما برای درست کردن تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL کافیست به کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  آیتم BULLETIN BOARD را پس از تکمیل کردن پیش نیازهای آن براحتی میتوانید در مکان دلخواهتان قرار دهید سپس میبینید که تابلو اعلانات به همراه پوسترهای زرد رنگ بر روی آن نمایش داده میشود . که در واقع پوسترهای دستگیری خلافکاران به همراه پاداش آنهاست .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - quest journal

قدم اول برای انجام و تکمیل ماموریت ها انتخاب تابلو اعلانات BULLEIN BOARD و قبول کردن یکی از ماموریت ها با زدن دکمه ACCEPT است . البته باید به این نکته  توجه کنید ماموریت هایی که دارای پاداش بیشتر و نقره بالاتری هستند قاعدتا نسبت به ماموریت های کم پاداش تر سخت تر هستند و معمولا در مکان ها نارنجی بازی قرار دارند . پس از قبول کردن ماموریت کافیست به بیرون از پایگاه خودتان رفته و بر روی نقشه دنبال آیکون پوستر سفید رنگ در نواحی مختلف باشید که در واقع محل پیدا کردن تیکه نقشه های  مکان مخفی شدن خلاف کار مورد نظر است بعد از پیدا کردن ایکون به محل مورد نظر بروید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - mission

پس از وارد شدن به محل مورد نظر باید شروع به پیدا کردن و جستجو در اجساد مرده  بر روی زمین هستند باشید . تا بتوانید سه تیکه نقشه مورد نظرتان را پیدا کنید . تمامی محل مورد نظر خود را بگردید اگر دیدی تمامی محل را گشتید و دیگر جسدی باقی نمانده از محل مورد نظر خارج شوید و به یک محل دیگه بروید و دوباره به محل مربوطه برگردیید تا محل رفرش بشود و دوباره بگردید .

ممکن است در بعضی مواقع تیکه های نقشه در دست خلافکاران باشد آنها را نیز نابود کنید

پس از پیدا کردن هز سه تیکه کافیست در کوله پشتی خود یکی از تیکه ها را انتخاب و دکمه JOIN را بزنید تا نقشه ها به هم چسبیده  یک نقشه کامل شود حالا نقشه کامل انتخاب و دکمه READ بزنید تا محل مخفی شدن خلافکار مورد نظر بر روی نقشه که در هنگام وارد شدن به نقشه بصورت آیکون سفید رنگ که در اطراف آن کرکس ها در حال پرواز هستند نشان داده میشود .  باید سریع به آنجا رفت زیرا محل مورد نظر معمولا تا ۳۰ دقیقه باز میباشد اگر دیرتر برسید محل مورد نظر از روی نقشه برداشته میشود و ماموریت با شکست مواجه میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - join

پس از وارد شدن به محل مورد نظر باید شروع به پیدا کردن رئیس خلافکار مورد نظرتان باشید . خیلی مراقب باشید اکثرا رئیس خلافکاران دارای چندین بادیگارد هستند که اکثرا مسلح میباشد . در نتیجه سعی کنید اسلحه خوب و  آیتم های سلامتی مانند بانداژ همراه خود  داشته باشید . پس از پیدا کردن رئیس خلافکاران که در بعضی مواقع درون کلبه میباشند باید او را نابود کنید . پس از نابود کردن آن یک آیکون آبی رنگ با نام PRIORITY UNO بر روی صفحه ظاهر میشود و به معنی تکمیل شدن مامویت و نابودی خلاف کار مورد نظر است .

قدرت و سلاح رئیس خلافکاران با توجه به میزان پاداش دارای درجه سختی هستند

حالا فقط یک قدم مانده پاداش بدین منظور باید سریع به TOWN شهر بروید و به ساختمان  SHERIFF رفته و با صحبت کردن با کلانتر و زدن آیکون دست پاداش خود را به همراه نقره دریافت کنید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - sheriff

آشنایی با محیط های اطراف بازی Westland Survival

RIVER CROSSING

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - river crossing

مسیر رودخانه RIVER CROSSING که در پایین نقشه قرار دارد . برای دسترسی به نواحی آن سمت رودخانه مورد استفاده قرار میگیرد . اما با مراجعه به مسیر رودخانه RIVER CROSSING میبینید که پل خراب شده است و نمیتوانید از روی پل رد بشوید . باید برای تعمیر پل یکسری آیتم هایی را جمع آوری کنید . تمامی آیتم ها به جز ایتم Jar در بازی قابل ساخت هستند که میتوانید بسازید و یا براحتی پیدا کنید . اما آیتم  jar را نمیتوانید بسازید و به سختی نیز پیدا میشوند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - jar

اما آیتم jar را میتوانید از راهای زیر بدست بیاورید :

۱- میتوانید از معمله گران Trader براحتی بخرید و یا با سایر اجناس معاوضه کنید

۲- با تکمیل کردن ماموریت ها بعنوان جایزه دریافت کنید . البته اگر سکه نقره زیاد داشتید میتوانید با پرداخت ۱۰۰۰ نقره جایزه ماموریت ها را بدون تکمیل کردن آنها بدست بیاورید .

BLOCKED SNOWY PASSAGE

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - snowy passage

مسیر برفی بلوکه شده که در بالای صفحه قرار دارد برای دسترسی به نواحی برفی و سرخپوست ها از این مسیر باید رد شد . که با رفتن به مسیر BLOCKED SNOWY PASSAGE میبینیم که مسیر بوسیله سنگ های زیادی مسدود شده است که باید برای رد شدن از آن تمام سنگ ها را بوسیله ابزار کلنگ PICK که بهتر است از جنس نقره ای یا برنز باشند خرد کرد . پس از باز شدن مسیر وارد ناحیه برفی میشویم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - freez

یکی از نکات مهم در نواحی برفی SNOWY اینست که در هنگام ورود به دلیل سرما شروع به یخ زدن میکنید و در نهایت میمیرید . باید توجه کنید که قبل از رورد به ناحیه برفی حتما لباس های خزدار از نوع کلاه خزدار fur HAT – ژاکت خز دار Fur Jacket – کفش خزدار Fur Pants – پوتین خزدار Fur Boots درست کنید  بپوشید بعد وارد ناحیه برفی بشوید . در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند به سراغ یکی از مکان های مرموز و پیچیدا بازی میرویم :

SPIRIT CAVE

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - sprit cave

غار ارواح SPIRIT CAVE که درقسمت شمالی نقشه در کنار صخره های Canyon قرار دارد . یکی از مکان های سخت و اسرار آمیز بازی است که از همان ابتدا برای تمامی بازیکنان باز است . غار ارواح که توسط روح ها و طلسم هاس سرخپوستان احاطه شده است . مملو از موجودات و ارواح عرفانی است . در واقع زمانی که آماده شدید و شجاعت این را داشتید که وارد غار بشوید باید در ابتدا با تجهیزات – بانداژ – اسلحه های قوی به همراه خود داشته باشید تا بتوانید از پس ارواح و موجودات غار بربیایید . غار ارواح SPIRIT CAVE بزرگ و مسیرهای زیادی دارد که در هنگام جستجو در آن با مجسمه های محافظین ALTAR OF GUARDIANS برخورد میکنید . ۴ مجسمه  بدون سر که با ید آنها را تکمیل کنید . بطوری که با پیدا کردن هر یک  مسیر و دری جدید در غار باز میشود  باید در مسیر جدید با کشتن رئیس آن مسیر مجسمه بعدی را پیدا کنید . تا آنجا که هر ۴ سر مجسمه محافظین تکمیل شود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - altar of guardians

سخت ترین هیولاهای بازی از جمله Dsonokva, Dze-dze-bon-da, Wendigo, Achery. در غار وجود دارند

بعد از پیدا کردن سرهای مجسمه باید چهار قطعات مهر های باستانی را پیدا کنید بطوری که با پیدا کردن هر یک و قرار دادن آن در محراب تمامی مسیرها و درها دوباره در دسترس خواهند بود البته با درجه سختی بالاتر و روبرو شدن با سخت ترین هیولاهای بازی  که در نهایت میتوانید   جاودانه و قدرتمندترین فرد در بازی بشوید .همچینین در مکان غار ارواح میتوانید آیتم های کمیاب از جمله سنگ معدن کرومیت chromite ore – چوب افرا maple – چوب بلوط oak – اسلحه و لباس های قئی سرخپوستان و .. را نیز میتوانید پیدا کنید .

INDIAN TRIBE

indian tribe -www.donyaapp.com

قبیله سرخپوستان INDIAN TRIBE یکی دیگر از محل های جالب بازی است . که در بالای نقشه و در مناطق برفی وجود دارد . برای رفتن به قبیله سرخپوست ها باید حتما مسیر BLOCKED SNOWY PASSAGE  را باز کرده باشیم و حتما لباس های خزدار کلاه خزدار fur HAT – ژاکت خز دار Fur Jacket – کفش خزدار Fur Pants – پوتین خزدار Fur Boots راپوشیده باشیم ، تا از سرما یخ نزنیم . بعد از رسیدن به قبیله سرخپوست ها و گذشتن از دروازه شهر  اهالی شهر را میبینیم که هر کدام مشغول کارهای روزمره هستند .

indian_tribe_life_www.donyaapp.com

پس از گشتن در محل زندگی آنها صندوقچه های را میتوانیم پیدا کنیم  که با باز کردن آنها انگشترهای شگفتی مانند Ring Of The Apprentice – Ring Of The Disciple – Ring Of The Enchanter و .. را میتوانم بدست بیاوریم . که هر کدام از این انگشترها دارای قدرت شگفتی ویژه ای هستند. مانند افزایش قدرت حمله – افزایش دفاعی – افزایش Spirit و … که هر چقدر سطح انگشتر مورد نظر بالاتر باشد قدرت شگفتی انگشتر بیشتر میشود .

انگشترهای شگفتی را میتوان در سرزمین CANYON YRIALS نیز بدست آورد

برای افزایش سطح انگشترها کافیست  با جمع کردن تمامی آنها  به سراغ رئیس های قبیله مانند AYASHA NODIN – CITLALI ELAN رفته و با قرار دادن سه جفت انگشتر یکسان و زدن دکمه Craft انگشترهای شگفتی خود را قویتر کنیم .

indian_tribe_ring_www.donyaapp.com

برای استفاده از انگشترهای شگفتی کافیست پس از بدست آوردن آنها با زدن دکمه کوله پشتی به قسمت Inventory رفته و انگشتر مورد نظر را در محل آیتم های کاراکتر در قسمت پایین که به شکل انگشتر هست قرار بدهیم.

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Projects

نحوه دوستی با حیوانات در بازی Westland Survival

نحوه دوستی با حیوانات در بازی Westland Survival

یکی از ویژگی های خوب بازی وستلند که میتوانم از آن در حمله – دفاع – فرار از آنها کمک بگیریم . و بعنوان یک دوست با وفا همیشه کنارمان باشد دوستی یا رام کردن حیوانات در مناطق مختلف بازی است . بطوری که با دوستی با انواع حیوانات میتوانیم از ویژگی های حمله – دفاعی آنها در برابر دشمنان از خود دفاع کنیم . اما برای دوست شدن با حیوانات که بیش از ۱۳ نوع حیوان وحشی مختلف در انواع مناطق بازی داریم کافیست پس از آنکه با امتیازاتی که در هر سطح بدست میاوریم میزان Spirit یا روحیه را بالا ببریم . تا بتوانیم با حیوانات دیگر که هر کدام میزان روحیه مخصوص به خود را دارند دوست بشویم .

پس از کسب Spirit بالاتر برای دوست شدن یا رام کردن حیوانات وحشی کافیست به مناطق مختلف برویم و با پیداکردن حیوان مورد نظر آرام به او نزدیک شده و بر روی آیکون Spirit که به شکل لوگوی سره حیوان در سمت راست صفحه نمایش بازی است کلیک کنید . اگر میزان روحیه یا همان Spirit شما بالاتر از میزان روحیه حیوان مورد نظر باشد . حیوان به رنگ سبز بر روی نقشه نشان داده میشود و نشان دهنده این است که حیوان مورد نظر با شما دوست شده است.

تا زمانی که در ناحیه مربوطه هستید مانند یک یار باوفا با شما همراه میشود و در صورتی که به سمت شما حمله کنند سریع پیش قدم میشود و به جنگ یا دشمن مربوطه میرود . و این زمان خوبی برای شماست تا با کمک حیوان دشمن را نابود کنید . در قسمت پایین میتوانید میزان روحیه یا Spirit هر حیوان وحشی را در بازی ببینید و باتوجه به علاقه مندی به حیوان مورد نظرتان میزان روحیه یا Spirit خود را بالا ببرید .

میزان SPIRIT

پروژه ساخت واگن (WAGON)

پروژه ساخت واگن (WAGON)

یکی دیگر از پروژه های مهم برای ساخت در بازی که جدید آیتم های آن برای تکمیل شدن در  بازی قرار داده شده است پروژه ساخت واگن یا همان گاری است . برای ساخت واگن کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  واگن  را انتخاب کنید و پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت آن آنرا بسازید .

پس از تکمیل پیش نیاز ها واگن یا گاری را میتوانید در محل مربوطه خود بسازید . پس از قرارگیری واگن در محل خود میبینید که هنوز کامل نیست و  برای تکمیل شدن احتیاج به یکسری آیتم ها و پیش نیاز های دیگر برای کامل شدن به آنها نیاز دارد مانند :  میخ استیل Steel Nails – فلز Metal – محور واگن Wagon Axle – رول پارچه فابریک Fabric Roll –  چرم ضخیم Thick Leather – بلوک گرانیت Granite Block – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – فانوس – افسار Reins – ابزار آلات استیل Steel Tools – تخته چوب Ash Board

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Items

که در ادامه میتوانید  بسیاری از آیتم های واگن را خودتان بسازید بجز ۴ آیتم اصلی آن  محور واگن Wagon Axle  – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – افسار Reins  که در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند ازسایت دنیا اپ به بررسی محل این ۴ آیتم اصلی واگن (گاری)  میپردازیم .

محل پیدا کردن آیتم های واگن

همانطور که گفته شد ۴ آیتم اصلی   محور واگن Wagon Axle  – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – افسار Reins هستند. که میتوانید برای بدست آوردن آنها به شهر Town بروید و آنها را  با تاجر TRADER لورن Loren Hammer که در نزدیک ساختمان کلانتری Sheriff نشسته است با آیتم های دیگر معاوضه کنید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Projects

همچنین میتوانید آیتم های دیگر برای تکمیل واگن یا آیتم های اصلی آن را نیز در رویداد مردگان که هر سه روز بر روی نقشه ظاهر میشود ( کرکس ها بالای آسمان پرواز میکنند ) با نام Shootout Spot بدست بیاورید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)- Shootout Spot

همچنین میتوانید با تماشای ویدیو کامل  استریم سایت دنیا اپ استریم از لینک زیر براحتی تمامی آیتم های واگن را پیدا کنید .

Westland Survival – محل پیدا کردن آیتم های مورد نیاز واگن (دنیا اپ استریم)

پس از تکمیل تمامی آیتم های واگن یک واگن مجهز و زیبا در پایگاهتان  خواهید  داشت و میتوانید با انتخاب  آن به نقاط مختلف  سفر کنید . البته باید توجه داشته باشید که برای جابجایی واگن (گاری)  باید اسب شما غذای کافی برای جابجایی آن داشته باشد .

کارایی و مزایای واگن

پس از تکمیل واگن و در دسترس بودن آن به بررسی کارایی و مزایای واگن میپردازیم :

۱- انباری بزرگ

یکی از مزایای واگن این است که با تکمیل کردن آن میتوانید یک انباری بزرگ در دسترس داشته باشید و آیتم ها و سایر وسایل خود را درون آن قرار بدهید . البته باید توجه داشته باشید برای استفاده از کل فضای واگن آن را نیز باید همانند سایر کارگاه ها ارتقا بدهید تا با هر ارتقاء فضای آن افزایش پیدا کند .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Update

۲- جابجایی صندوق ها

یکی دیگر از کارایی ها و مزایای بزرگ واگن جابجایی صندوق های بازی است . در واقع میتوانید صندوق هایی را که در محل های مختلف بازی پیدا میکنید برداشته و در داخل واگن یا گاری خود قرار بدهید . سپس واگن خود را به شهر برده و صندوق را برداشته  به ساختمان قفل و کلید LOCKS & KEYS برده تا آنرا برایتان باز کند  که البته حدود ۲۴ ساعت زمان میبرد . یا میتوانید  با پرداخت ۱۰۰ نقره همان موقع انرا  باز کنید و محتویات داخل آنرا بردارید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-locks&keys

در انتها نیز میتوانید با خرید گیفت کارت های سایت دنیااپ از طریق اینستاگرام سایت اقدام به خرید آیتم های درون بازی کنید سریعتر پیشرفت حرفه ای بشوید .

۱
۲
۳
۴
۵

میانگین امتیازات ۵ از ۵

1,627 دیدگاه ها

 1. علیرضا

  آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۶:۰۳ ق.ظ

  سلام تمام مراحل رو رفتم و اوکی بود ممنونم

  پاسخ دادن

 2. Mahdi

  آبان ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۲ ق.ظ

  سلام من چجوری باید وسایل اسب های مرده رو بردارم، هرکاری میکنم نمیشه و از انگشتر چجوری استفاده کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۵, ۱۴۰۰ در ۲:۳۳ ب.ظ

   سلام مهدی فقط بعضی از اجساد وسیله دارن اگه روش علامت نمیاد یعنی چیزی ندارن . انگشترها هم بهت قدرت میدم وقتی وارد کوله پشتیت میشی میتونی سمت راس قرار بدی

   پاسخ دادن

   • Amirbaraq

    آبان ۲۷, ۱۴۰۰ در ۹:۱۰ ب.ظ

    سلام دوست عزیز،ببخشید این پروسه خرید چجوری کامل میشه؟؟هرچی تلاش میکنم میگه پروسه خرید کامل نشده است،ممنون میشم ی راهنمایی بکنید.!

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آبان ۲۹, ۱۴۰۰ در ۹:۵۷ ق.ظ

     سلام امیر جان از داخل ایران بخاطر تحریم سرور ها نمیتونیم خرید کنیم

     پاسخ دادن

 3. مهدی

  آبان ۱۳, ۱۴۰۰ در ۸:۱۶ ق.ظ

  سلام چندتا سوال دارم.
  ۱.چطوری باید از انگشتر استفاده کنم هر کاری میکنم نمیشه ازش استفاده کرد
  ۲. هیچ راهی نداره که بتونیم داخل بازی با دوستامون بازی کنیم
  ۳. از اسب ها نمیشه چیزی برداشت باید به سطح خاصی برسم یاره وسیله ای بردارم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۵, ۱۴۰۰ در ۲:۳۴ ب.ظ

   سلام مهدی
   ۱- انگشترها بهت قدرت میدن
   ۲- فعلا نمیتونیم با دوستانمون بازی کنیم ولی بازی داره اماده میشه برای انلاین بازی کردن
   ۳- نه سطح خاصی نمیخواد بعضی از جسد ها چیزی ندارن

   پاسخ دادن

 4. Anz

  آبان ۱۱, ۱۴۰۰ در ۷:۰۹ ب.ظ

  سلام لطفاً آپدیت کنید این بخش رو خیلی آیتم هایی اضافه شده مث کارگاه تجزیه که من اطلاعی ندارم در موردش یا اتحادیه هم اضافه شده که من چیزی نمی‌دونم در موردش راهنمایی کنید…..کارگاه تجزیه برای چیه؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۵, ۱۴۰۰ در ۲:۳۶ ب.ظ

   سلام بله داریم اماده میکنیم

   پاسخ دادن

 5. سعید

  مهر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۵:۳۰ ب.ظ

  سلام ادمین جان.میتونی توضیح بدی چجوری میشه طلا استخراج کرد تو پایگاه اتحاد؟؟ ممنون میشم

  پاسخ دادن

 6. محمد رضا

  مهر ۱۳, ۱۴۰۰ در ۸:۴۳ ب.ظ

  سلام میخواستم ببینم چطوری میشه حالت کلانتر یا وی ای پی رو فعال کرد یا حتی چطوری پول بخریم من هرکار میکنم میگه پروسه خرید کامل نشده

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱:۳۸ ب.ظ

   سلام محمد رضا فعلا از ایران بخاطر تحریم سرورها نمیتونیم

   پاسخ دادن

 7. آصف

  مهر ۸, ۱۴۰۰ در ۱:۰۲ ب.ظ

  سلام
  کسی میدونه قسمت جدید که گذاشته تپانچه و داروی ریک را از کجا باید بدست بیاریم تو بازی هیچی نگفته

  پاسخ دادن

  • Arash

   مهر ۸, ۱۴۰۰ در ۸:۳۳ ب.ظ

   سلام
   خودت تو کارگاه تسلیحات میتونی بسازی

   پاسخ دادن

  • پوریا

   مهر ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۲ ق.ظ

   اگه جوابی واسش پیدا کردی بهم بگو منم گیر کردم اساسیی

   پاسخ دادن

  • حسین

   مهر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۶ ب.ظ

   دوستان منم فقط داروی ریک رو میخوام
   هر کدوم رو که میبرم اتفاقی نمی افته
   کسی میدونه رنگش چرنگیه؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    مهر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۰ ق.ظ

    سلام حسین داروی بنفش رنگ هستش توی ازمایشگاهت میتونی بسازی

    پاسخ دادن

    • Peyman

     مهر ۲۶, ۱۴۰۰ در ۷:۴۶ ب.ظ

     نشد ک از هر دارویی ده تا بردم هیچکدوم نشد

     پاسخ دادن

    • Peyman

     مهر ۲۶, ۱۴۰۰ در ۷:۴۸ ب.ظ

     نشد خدایی

     پاسخ دادن

    • جواد

     آبان ۷, ۱۴۰۰ در ۱:۲۱ ب.ظ

     پماد زرد رنگه

     پاسخ دادن

   • Anz

    آبان ۱۱, ۱۴۰۰ در ۷:۰۶ ب.ظ

    اونی که با پارچه ساخته میشه زرد رنگه

    پاسخ دادن

  • Anz

   آبان ۱۱, ۱۴۰۰ در ۷:۰۴ ب.ظ

   باید بسازیشون تو خونت

   پاسخ دادن

 8. امیر

  مهر ۳, ۱۴۰۰ در ۵:۵۸ ب.ظ

  ایا میشه این بازی رو روی کامپیوتر یا لب تاپ نصب کرد؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۴, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۵ ق.ظ

   سلام امیر به صورت مستقیم که نمیتونی نصبش کنی باید اول برنامه شبیه ساز بازی های موبایل مثل bluestack داخل لپ تاپت وصل کنی بعد باهاش بازی اجرا کنی

   پاسخ دادن

 9. حسین

  شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ در ۳:۳۲ ب.ظ

  سلام اقا من در ماموریت گورگانها گیر کردم من همه راهزنا را کشتم اما وقتی میرم دختره رو نجات دهم انگار در خونه بسته ایت چیکار کنم در باز بشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۷, ۱۴۰۰ در ۳:۱۱ ب.ظ

   سلام حسین احتمالا راهزنی مونده که نکشتیش

   پاسخ دادن

  • تان

   مهر ۲, ۱۴۰۰ در ۸:۴۱ ب.ظ

   فقط رییس گروگانگیرا رو بکشی تمام هست و بقیه گروگانگیر ها خودشون میرن

   پاسخ دادن

 10. رضا

  شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ در ۹:۳۵ ق.ظ

  سلام یه ماموریت هست به اسم ایجاد شگفتی جایزش که قیر هست باید شگفتی ایجاد کنم هرچی میرم سمت قبیله سرخپوستا بازم نمیدونم چکار کنم
  فقط یه دونه قیر می‌خوام که معامله نمی‌کنم باید ماموریت انجام بدم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱:۴۲ ب.ظ

   سلام رضا بهتین راحت ترین کار این هستش که این ماموریت با ۱۰۰۰ نقره بخری

   پاسخ دادن

  • علی

   مهر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۵:۰۹ ب.ظ

   سلام
   باید از اون سرخپوستی که حلقه درست می کنه یک حلقه لول ۵ بگیری و بعد ببری شهر پیش قیر فروش. از شگفتی منظورش همون حلقه ست.

   پاسخ دادن

 11. محمد 18

  شهریور ۴, ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۹ ب.ظ

  سلام خسته نباشی
  میخواستم بگم این اتحاد چند روز دیگه در بروزرسانی بعدی به بازی اضافه میشه
  و بعد اینکه کاش میشد توی بروزرسانی بعد جونمون به مرور زمان اضافه شه یا اینکه چرا نمیشه ماهی رو خودموم بگیریم و باید پیداش کنیم؟
  در ضمن قبلا ماموریت ها خیلی مناسب لول و سطح بودن ولی دیگه از وقتی که پل رو ساختم همش ماموریت های سخت و بهمون میده و نمیتونم انجام بدم یا تمام جونی که تویدچند وقت جمع کردم به خاطر ی ماموریت تموم میشه
  یخورده به این کار رسیدگی کنید که ماموریت ها اسون بشه

  و مامورت های خواهر این شخصیت خیلی خوب بود کاش میشد دوباره ماموریت بهمون بدن و یا خواهرش هم جزو بازی بشه

  پاسخ دادن

 12. آصف

  شهریور ۱, ۱۴۰۰ در ۷:۳۲ ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  برای خونه داخل مزرعه میشه سقف زد یا نه جاهایی که میرم برای سرقت پناهگاهاشون سقف داره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱, ۱۴۰۰ در ۷:۵۹ ق.ظ

   سلام سقف هستش ولی برای راحتی خودت بازی نشون نمیده

   پاسخ دادن

   • محمد 18

    شهریور ۹, ۱۴۰۰ در ۵:۱۱ ب.ظ

    سلام میشه سوال منو جواب بدید بالا

    پاسخ دادن

 13. محسن

  مرداد ۳۱, ۱۴۰۰ در ۸:۰۵ ب.ظ

  سلام برای ذخیره بازی باید چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱, ۱۴۰۰ در ۸:۰۱ ق.ظ

   سلام نسخه های مود ذخیره نمیشن فقط کافیه مراقب باشی از گوشیت پاک نشه و هر وقت برای بازی اپدیت جدید اومد و داخل سایت قرار دادیم دانلود روی قبلی نصب کنی

   پاسخ دادن

 14. امیرعلی

  مرداد ۳۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۷ ب.ظ

  سلام من فقط یدونه قیر میخوام ا ونم تو قسمت وظابف گفته باید پایگاه راهزنای شمالی رو از بین ببری بعد یه شگفتی +۵ بسازی من ساختم .قبلا هم پایگاه راهزنارو پاکسازی کردم ولی ریست شده دوباره برگشتن و تو قست وظایف اون قسمت از مرحله رو انجام دادم از قبل خط خورده شگفوی رو ساختم ولی خط نخورد شگفتی چیه چیکار کنم توروخدا جواب بدید.🙏

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۳۱, ۱۴۰۰ در ۱۲:۴۰ ب.ظ

   سلام امیر علی اگه نقره داری ماموریتشو با نقره بخر خیلی راحت تر هستش

   پاسخ دادن

 15. پوریا

  مرداد ۲۶, ۱۴۰۰ در ۳:۲۵ ب.ظ

  سلام
  من روی نقشه یه مکان مثلا به اسم player5321 دارم
  این چیه دقیقا؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۷, ۱۴۰۰ در ۱:۴۱ ب.ظ

   سلام مکان های خالی هستن میتونید داخلش بشید ایتم های خوبی پیدا کنید مربوط به خود بازی هستن

   پاسخ دادن

 16. محمد 18

  مرداد ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۶ ب.ظ

  سلام خسته نباشی
  چند تا سوال داشتم
  میخواستم بدونم تجهیزات باید از کجا پیدا کنیم؟
  دوم لاستیک به چه دردی میخوره؟
  سوم دیگه داستان نداره؟ یعنی تا اخر بازی از داستان یا خواهر خبری نیست و بازی طبق روال عادی جلو میره؟
  پول داخل بازی چه پولی به ما میده من که چیزی پیده نکردم چرا این اسم رو گذاشتید
  ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۳, ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۹ ب.ظ

   سلام محمد ممنون ازت . اگه منظورت از تجهیزات برای ارتقا کارگاه هستش از کمپ راهزن ها میتونی پدا کنی
   لاستیک که نه چرخ هم برای گاری هستش
   چرا با هر اپدیت خط داستانی به بازی اضافه میشه معمولا

   پاسخ دادن

   • محمد 18

    مرداد ۲۶, ۱۴۰۰ در ۱۲:۳۳ ب.ظ

    سلام عزیزم نه اشتباه نگفتم از وقتی بازی به روز رسانی شده توی محل وقوع تاجر ی تاجر دیگه ام اضافه شده که اون لاستیک و کیف اسلحه صنعتی و لوله صنعتی با طلا معاوضه میکنه میخواستم بدونم لاستیک رو اگه معاوضه کنم به چه درد میخوره

    پاسخ دادن

    • Nima

     مرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۸:۰۸ ق.ظ

     سلام محمد. لاستیک برای ساختن آیتم های حماسی (زره) که با خرید طرح حماسی از تاجر جدید به دست میاری لازم است.

     پاسخ دادن

 17. سعید

  مرداد ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۳ ب.ظ

  سلام خواهشا ج بدید . این نیش گرگ ها رو کجا میتونم مبادله کنم ؟ توی توضیحاتش زده تاجرهای توی شهر پول خوبی بابتش میدن . ولی هیچ تاجری رو توی شهر پیدا نمیکنم که نیش سفید گرگ رو بخره ؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۱, ۱۴۰۰ در ۶:۵۷ ق.ظ

   سلام سعید هنوز به بازی اضافه نشده

   پاسخ دادن

  • Nima

   مرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۸:۰۳ ق.ظ

   سلام سعید. میتونی با سفر به مناطق شمالی در قبیله سرخ پوستان با تاجری به اسم آناکواد مبادله کنی.

   پاسخ دادن

  • آصف

   مهر ۸, ۱۴۰۰ در ۱:۰۵ ب.ظ

   یه نفر تو پایگاه سرخپوست ها عوض میکنه با کالا

   پاسخ دادن

 18. Zohre

  مرداد ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۰ ق.ظ

  سلام من درحال حاضر سطح۲۰ هستم
  وماموریتم رفتن به پایگاه سنگی و نجات دختر هست وخییلی سخته مرحلش
  شخصیتی ک غیب میشه رو طی چندروز تونستم بکشم
  و یه حصار هست که داخل اون یه خونه هست دختره اونجاست ولی راهی نیست ک بتونم برم داخل حصار!!
  فقط یه غار هست که داخل اونجا میشه رفت فکرمیکنم ازاونجا میشه رفت داخل حصار اصلا مشخص نیست!
  داخله غار هم کلییی خلافکارهست که اصلااا نمیشه کشتشون
  تایمشم نوشته ریست تا ۳روز،ینی اگه نتونم ریست میشه ازاول🙄😑
  چیکار باید کنم میشه راهنماییم کنید کلافم کرده دیگه
  نمیتونمم اسلحه بسازم البته بااسلحع هم نمیشه چون توغارخیلی تعدادشون زیاده

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۱ ق.ظ

   سلام زهره جان یمقداری لولت پایین هستش و نمیتونی سلاح های قوی بسازی ولی شدنی هستش قویترین سلاح هایی که میتونی باید بسازی وکیت سلامتی زیاد همراهت باشه به همراه لباس خوب

   پاسخ دادن

   • ارتور

    مرداد ۱۷, ۱۴۰۰ در ۳:۰۴ ب.ظ

    سلام منم تومرحله کورا دختر را نجات بده هستم نمی تونم از حصار رد شم چه کار کنم

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     مرداد ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۶ ق.ظ

     سلام با سلاح قوق کیت سلامتی زیاد باید همراهت باشه

     پاسخ دادن

 19. Touid

  مرداد ۱۰, ۱۴۰۰ در ۳:۰۹ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید، لطفا راهنمایی کنید ک چگونه اسم خود را تغییر دهیم خیلی ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۱, ۱۴۰۰ در ۷:۰۷ ق.ظ

   سلام برای تغیر اسم و ظاهر باید بری شهر سالن ارایشگاه

   پاسخ دادن

 20. محسن

  مرداد ۱, ۱۴۰۰ در ۶:۳۰ ب.ظ

  سلام، می‌خوام‌بازی رو ذخیره کنم که نپره، توی تنظیمات از جی‌میل‌ خبری نیست فقط فیس بوک هست که بهش کانکت نمیشه. ممنون که راهنماییم می کنین

  پاسخ دادن

 21. فرهان

  تیر ۲۶, ۱۴۰۰ در ۸:۲۴ ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  من ماموریت های گرفتن قیر رو کامل رفتم
  چن تا قیر هم از داخل شهر معاوضه کردم گرفتم کلا شده ۹تا اما دیگه قیر پیدا نمیشه ن‌ماموریت براش وجود داره ن برای معاوضه وجود داره باید چیکار‌کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۴۹ ق.ظ

   سلام فرهان جان احتمالا جا انداختی بازی دوباره بهت معرفی میکنه

   پاسخ دادن

   • فرهان

    تیر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۲ ق.ظ

    سلام مرسی از اینکه پاسخگو هستید
    چطوری معرفی می‌کنه کل شهر رو گشتم قیر پیدا نمیشه

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     تیر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۱:۰۴ ب.ظ

     سلام خواهش میکنم . الان از ۱۰ تا ماموریت چند تا ماموریت برای قیر انجام دادی ؟ اگه اخریش موندی باید بری شهر پیش سامسون

     پاسخ دادن

   • حسین

    مهر ۱۵, ۱۴۰۰ در ۵:۳۰ ب.ظ

    سلام قادر به ارتقاع نیستم کف پوش بازلت یا کفپوش گرانیت چطور میشه دروست کرد ارتقاع داد

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     مهر ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۴۴ ب.ظ

     سلام حسین باید کارگاهشونو بسازی

     پاسخ دادن

 22. reza

  تیر ۲۵, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۲ ق.ظ

  سلام چگونه اکانت یه گوشی دیگه رو بیارم روی یه گوشی دیگه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۶, ۱۴۰۰ در ۶:۳۵ ق.ظ

   سلام رضا جان گوشیت ایفون هستش یا اندروید ؟

   پاسخ دادن

 23. عرفانی

  تیر ۲۴, ۱۴۰۰ در ۷:۵۵ ب.ظ

  سلام
  یه سوالی داشتم؟
  هر ساختمان یه بخشی بنام تجهیزات داره میخواستم بدونم چی هست و چه کمکی میکنه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۵, ۱۴۰۰ در ۹:۳۶ ق.ظ

   سلام با ساخت نجهیزات و ارتقا میتونی سلاح های قویتر یا ایتم های بهتر بسازی

   پاسخ دادن

   • reza

    تیر ۲۵, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۹ ق.ظ

    سلام برای شگفتی حتما انگشتر هم لول میخواد

    پاسخ دادن

  • Nima

   مرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۸:۱۴ ق.ظ

   سلام عرفانی. اون تجهیزات رو میتونی از پایگاه راهزن ها پیدا کنی و به ساختمان اضافه کنی هر تجهیزات به یک ساختمان و یک کارایی متعلق هست.

   پاسخ دادن

 24. Zaker.sn

  تیر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۱:۵۹ ب.ظ

  سلام من چگونه باید یک شگفتی پنج گانه ایجاد کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۲:۱۶ ب.ظ

   سلام برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی راحت تر هم این هستش که با نقره ماموریت بخری

   پاسخ دادن

   • .

    تیر ۲۴, ۱۴۰۰ در ۲:۰۴ ب.ظ

    ببخشید میشه بازی رو لینک کرد یا ذخیره؟ چجوری🤔

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     تیر ۲۵, ۱۴۰۰ در ۹:۴۱ ق.ظ

     سلام برای نسخه اصلی که خود بازی حودکار به جیمیلت وصل میشه برای نسخه مود هم که کافیه اپدیت ها که برای نسخه مود قرار میدیم کافیه دانلود کنی روی قبلی نصب کنی

     پاسخ دادن

 25. پیمان

  تیر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۲:۱۱ ق.ظ

  سلام خرید درون برنامه از طریق بازار یا داخل ایران وجود نداره؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۶:۴۸ ق.ظ

   سلام پیمان جان چرا میتونی ایتم های درون بازی بخری باید گیفت کارت داشته باشی که میتونی از خود سایت دنیا اپ هم تهیه کنی کافیه در اینستاگرام سایت عضو بشی به دایرکت پیغام بدی تا قیمت روز بهت بگن اگه خواستی بگیری

   پاسخ دادن

  • Zaker.sn

   تیر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۲:۱۷ ب.ظ

   سلام جطوری باید رد مایکو رو با کمان قوسی بگیریم وقتی بهش بزنیم فرار میکنه ماموریت کنسل میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    تیر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۲:۳۲ ب.ظ

    سلام اگه همون اول ماموریت کنسل میشه برای این هستش که سلاح اشتباهی برای شکارش انتخاب کردی باید حتما همون سلاحی باشه که تو ماموریت بهت میگه

    پاسخ دادن

    • Zaker.sn

     تیر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۳:۴۹ ب.ظ

     نه زمانی فرار میکنه وقتی بهش اسیب میزنیم اون متوجه میشه و فرار میکنه فرقی هم نداره با چه اسلحه ایی بزنیمش اون در هر صورت فرار میکنه و ماموریت منقضی میشه

     پاسخ دادن

     • donyaapp

      تیر ۲۵, ۱۴۰۰ در ۹:۴۷ ق.ظ

      سلام نه بخاطر این هستش که سلاح درست انتخاب نمیکنی باید دقیقا همون سلاحی که میگه انتخاب کنی

 26. کوثر

  تیر ۱۷, ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۲ ب.ظ

  سلام من یه قیر مونده که بگیرم برای تکمیل غار ارواحه
  زیر ماموریتم نوشته ۱۰۰۰نقره بده ردش کن اگ بدم قیر بهم داده میشه یا فقط بیخیال ماموریت میشه؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۹ ق.ظ

   سلام کوثر جان بله بهت قیر میده اگه نقره داری حتما بگیر

   پاسخ دادن

  • امیر

   مرداد ۱, ۱۴۰۰ در ۵:۲۵ ق.ظ

   سلام بله قیر میده ……..راستی شما معموریت شگفتی+۵رو چگونه رد کردین

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    مرداد ۱, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۱ ق.ظ

    سلام امیر جان برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی راحت تر هم این هستش که با نقره ماموریت بخری

    پاسخ دادن

 27. امیر حسن

  تیر ۱۵, ۱۴۰۰ در ۵:۲۴ ب.ظ

  سلام دوست عزیز
  من از نسخه مود استفاده کردم و لوله کمیاب ساختم بعد برگشتم به نسخه اصلی و تو قسمت رقابت ها زده ما به حساب کاربری شما مشکوک شده ایم و لیدر برد شما مسدود است برای رفع این کار باید چیکار کنم ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۶, ۱۴۰۰ در ۳:۲۵ ب.ظ

   سلام امیر حسین ۲۴ ساعت صبر کن و داخل بازی نشو بعد با فیلتر شکن وارد بازی بشو

   پاسخ دادن

 28. Merila

  تیر ۱۵, ۱۴۰۰ در ۳:۲۶ ب.ظ

  اقا من فصل دو رو تموم کردم و اونجایی ام که دنبال خواهره هستم بعد دیک به من پاداش میده . ولی بعدش هیچ‌ ماموریتی نی . در ضمن از ویدیوتونم هیچ راه حلی نفهمیدم . لطفا توضیح بدین مرسی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۶, ۱۴۰۰ در ۳:۲۷ ب.ظ

   سلام ماموریت هات تموم شده بنظرم باید وایستی تا خط داستانی جدید اضافه بشه

   پاسخ دادن

 29. ملیسا

  تیر ۸, ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۷ ب.ظ

  سلام چجوری میشه تپانچه چرخ رو بسازم ؟😭هرکاری میکنم نمیتونم؟؟😭

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۹, ۱۴۰۰ در ۹:۳۷ ق.ظ

   سلام ملیسا جان منظورش این هستش که اسلحه پیستول توی کارگاه اسلحه سازی بساز که برای ساختشم میخ و صفحه اهنی به همراه کیت اهنی نیاز داری

   پاسخ دادن

 30. آصفه

  خرداد ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱:۵۲ ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  وقتی راهزنا حمله میکنند میگه کاراکتر را تو علفزار رها کن تایم حمله متوقف میشه منظورش از کاراکتر چیه چجوری میشه حمله را عقب انداخت زمانش را

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۵ ب.ظ

   سلام اصفه جان نمیشه تایم حمله راهزن عقب انداخت بهتره تا وقتی میرسن پایگاه باشی و نابودشون کنی تا خرابکاری غارت نکنن

   پاسخ دادن

   • Tohi

    خرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۹:۱۱ ب.ظ

    سلام در مراحل داستانی بازی یک مرحله هست که باید بری به تست های بیابانی و بعد موج ۳ رو به پایان برسونی ولی من این مرحله رو تکمیل کردم و بعد از این مرحله دیگر مرحله داستانی نیست میشه بگید مشکل کجاست ؟

    پاسخ دادن

 31. سعید

  خرداد ۱۳, ۱۴۰۰ در ۷:۴۹ ق.ظ

  سلام.گندمی که غذای اسب هست رو از کجا میتونم پیدا کنم یا همون دونشو واسه اینکه بکارم؟گیاه خاصی هست؟

  پاسخ دادن

 32. عباس

  خرداد ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۷ ق.ظ

  سلام کسایی که توی قسمت بوفالو ها توی تست های بیابانی گیر کردن باید از اونا فرار کنید خود به خود نابود میشن من توصیه میکنم یه کفش خوب هم بپوشین که سریع تر حرکت کنید

  پاسخ دادن

  • Farzad

   خرداد ۱۲, ۱۴۰۰ در ۳:۲۸ ب.ظ

   ببخشید چرا تو بروز رسانی جدید خط داستانی جدید نیست ؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    خرداد ۱۲, ۱۴۰۰ در ۳:۳۱ ب.ظ

    سلام فرزاد بزودی قرار میگیره

    پاسخ دادن

 33. عباس

  خرداد ۷, ۱۴۰۰ در ۷:۴۵ ب.ظ

  سلام ممنون از اینکه وقت میزارین و جواب میدید.چنتا سوال داشتم . اگه بریم به غار ارواح و دو تا سر بت متفاوت رو بدست بیاریم و بریم خونه و بعد از ریست شدن غار ارواح دوباره بریم و دوتا سر بت دیگه رو بدست بیاریم میشه سر بت هارو روی مجسمه قرار داد یا باید قبل از ریست شدن هر چهار تارو به دست بیاریم دوم اینکه ماهی رو از کجا های نقشه میشه به دست آورد و سوم اینکه اگه کتاب باز آموزی بخرم لولم میشه یک یا همونقدر میمونه . ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۸, ۱۴۰۰ در ۶:۱۴ ق.ظ

   سلام عباس جان ممنون ازت لطف داری . نه نمیشه باید حتما قبل از ریست شدن غار ارواح تکمیلش کنی .
   ماهی جای مشخصی نداره داخل صندوق های بازی هستش هر جایی میتونه باشه .
   کتاب باز اموزش تمام قدرت های حمله – سرعت حمله – دفاع و .. ریست میکنه میتونی از اول تنظیم کنی

   پاسخ دادن

 34. Amirreza

  اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰ در ۲:۳۵ ب.ظ

  چطور میتونیم ماهی بگیریم میشه بگین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۶ ب.ظ

   سلام امیررضا هنوز قابلیت ماهیگیری به بازی اضافه نشده

   پاسخ دادن

 35. آیناز

  اردیبهشت ۹, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۱ ق.ظ

  سلام من یه صندوق پیدا کردم وقتی میخوام برم علفزار و برگردم خونه میگه چون سنگینه از روش علفزار نمیتونم به خونه برگردم و باید از روش انتقال استفاده کنم من الان در جنگل بلوط هستم
  میشه بگید روش انتقال چجوریه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۹, ۱۴۰۰ در ۵:۳۰ ق.ظ

   سلام آیناز جان برای باز کردن صندوق هایی که پیدا میکنی باید واگن یا عمون گاری تکمیل کرده باشی بعد میتنی صنندوق داخلش قرار بدی ببری شهر برات باز کنن

   پاسخ دادن

 36. مهدی

  اردیبهشت ۵, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۹ ق.ظ

  سلام
  من بازی رو تازه نصب کردم
  برای گرفتن اسب و تکمیل استبل میخوام از بازار وسایلشو بخرم چطوری میتونم سریعتر پول جمع کنم؟ کدوم ماموریتا بیشتر پول میدن اونارو برم.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۵, ۱۴۰۰ در ۱:۳۱ ب.ظ

   سلام مهدی جان به بهترین کار تکمیل ماموریت ها هستش معمولا ماموریت های VIP بیشترین پول دارن

   پاسخ دادن

 37. آصفه

  اردیبهشت ۲, ۱۴۰۰ در ۴:۴۸ ق.ظ

  سلام ببخشید برای انگشتر ۵ پلاس تو آزمون های بیابانی باید تا موج چند برم تا بهم بده

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اردیبهشت ۲, ۱۴۰۰ در ۹:۳۸ ق.ظ

   سلام اصفه جان ۱۵ به بالا ولی بهتره افیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی

   پاسخ دادن

 38. مجتبی

  اسفند ۲۳, ۱۳۹۹ در ۴:۰۹ ب.ظ

  سلام من شگفتی +۵ رو ساختم ولی ماموریته کامل نشد قیرم نداد چیکار باید کنم الان؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱:۲۶ ب.ظ

   سلام مجتبی جان احتمالا یک موردی انجام ندادی اگه نقره داری با ۱۰۰۰ تا ماموریت بخر قیرتو دریافت کن

   پاسخ دادن

 39. مجتبی

  اسفند ۲۳, ۱۳۹۹ در ۴:۰۶ ب.ظ

  سلام من ماموریت مربوط به شگفتی +۵ رو کامل کردم ولی قیر بهم نداد هنوز زده ماموریت انجام نشده چطکار باید کنم

  پاسخ دادن

 40. رهام

  اسفند ۲۲, ۱۳۹۹ در ۱:۱۶ ب.ظ

  سلام
  یه سوال داشتم
  یه جایی هست که باید با نوچه بوچری صحبت کنیم
  اسم ماموریت عشق یک طرفه هست
  ولی هرچه قدر توی جنگل خطرناک بلوط گشت میزنم هیچی پیدا نمیکنم فقط یه عالمه دله دزد با یه عالمه گرگ طرف میشم

  پاسخ دادن

 41. منیر

  اسفند ۱۶, ۱۳۹۹ در ۸:۳۹ ب.ظ

  سلام یک سوال دیگ ادمین
  تو یکی از مراحل میگه نامه ای هست و باید نشانی از املی بگیریم یا پیدا کنیم یک همچین چیزی توی فلات سنگی ولی بعدش ن نامه ای هست نه نشانی
  و دیگ بعد اونم بهم ماموریت نمیده جز از روی تابلوی ماموریت چیکارش باید بکنم ؟! یعنی اخرین مرحله بوده !؟

  پاسخ دادن

  • منیر

   اسفند ۱۶, ۱۳۹۹ در ۸:۴۷ ب.ظ

   میگه ک یک نامه هست که میگه قرارهه یک گنگ به زودی گرد هم بیاند سردسته هاشونم هیتند زمان و مکانش و ابنجا نوشته !!! کجا نوشته ؟!؟
   بریم دنبالشون باید یک ردی از مالی بگیریم !!! کجا بریم دنبالشون !؟؟ چطوری یک ردی از مالی بگیریم ؟!؟

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    اسفند ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۷ ب.ظ

    سلام منیر جان ماموریت خط داستانی وقتی انتخاب میکنی مکان مورد نظرش روی نقشه مشخص میشه کجا باید بری

    پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۷ ب.ظ

   سلام بله اگه تابلو اعلانات خالی باشه یعنی ماموریت ها تموم شده

   پاسخ دادن

   • منیر

    اسفند ۱۸, ۱۳۹۹ در ۷:۱۰ ق.ظ

    مرسی دمت گرم ادمین برا وقتی ک میزاری و جواب میدی
    راستش میدونم تابلو وظایف روزانه رو اینارو
    یک سری ماموریت میداد ک دنبال خواهرش بود و بوچری و اینا داشت من اینارو گذروندم تا جایی ک رسید ب فلات سنگی و یک نفرو دیدم و امدن بکشندم امد نجاتم داد و … از اینجور داستانا بعد همون یک نفر گفت باید ردی از مالی بگیریم !!! از کجا باید مالی رو پیدا کنم اخه ؟! همه جارو گشتم مالی در کار نبود !!
    بعدشم پشت سر حرفاش میگه اینجا نامه ایه ک‌میگه سردسنه گنگا کی و کجا هم دیگر میبینند ولی بازم جایی نامه ای نیست !!

    پاسخ دادن

 42. منیر

  اسفند ۱۶, ۱۳۹۹ در ۸:۳۴ ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  شرمنده من نسخه مود ۲ رو دانلود کردم لوله های طرح ها باز نمیشه راهی هست که بتونم بازشون کنم ؟!
  و اینکه محور دلیجان رو از کجا ها میتونم پیدا کنم ؟!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۸ ب.ظ

   سلام منیر جان تمام قسمت های مود ببند لوله ها رو باز کن بعد دوباره مودها رو فعال کن

   پاسخ دادن

   • منیر

    اسفند ۱۸, ۱۳۹۹ در ۷:۰۷ ق.ظ

    سلام امتحان کردم نشد
    منظورتون اینه که وارد بازی که میشم مود هارو خاموش کنم لوله طرح هارو باز کنم (اینجا باید لوله ها باز بشن ؟ ) بعد دوباره مود هارو فعال کنم !؟ (اگه باز نشدند دوباره مد هارو فعال کنم اعمال میشه طرح جدیدا ؟؟ بدون اینکه لوله ها باز بشند یعنی ؟! )
    یا وارد بازی میشم و همینطوری چیزی از مود هارو از ابتدا فعال نکنم لوله طرح ها باز میشند !؟؟
    راستش همه نوعیشو امتحان کردم لوله طرح ها باز نمیشند

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اسفند ۱۸, ۱۳۹۹ در ۷:۴۵ ق.ظ

     سلام اگه نشد از این روش که یکی از دوستای خوبمون اقا وحید قرار دادن استفاده کن :
     وحید

     اسفند ۳, ۱۳۹۹ در ۶:۲۵ ب.ظ – ویرایش

     سلام ادمین جان اول اینکه باید همه نکات مو به مو باید انجام شود و کسانی که مطمئن نیستند انجام ندهند ولی اگر مو به مو انجام شود به راحتی می توانند انجام داده و از بازی لذت ببرند.
     برای باز کردن لوله ها کلیاتش اینه که save بازی و هر چه که درمود ۲ داشتیم را به بازی اصلی منتقل کرده تا لوله ها از حالت قفل باز شوند و از لباس کلانتر گرفته تا اسلحه های سنگر و وینچستر و سطح بازی را به سطح بالاتر برسانیم بعد همین سطح بالا را که save شده را دوباره به مود ۲ منتقل کرده و لباسها و اسلحه ها را دریافت نماییم و بازی را ادامه دهیم.
     حالا توضیحات:
     ۱. اول اینکه وارد بازی مود ۲ شده و تا میتوانید لوله کمیاب بسازید حد اقل ۲۰۰ لوله
     ۲. از بازی خارج وارد حافظه گوشی شده به پوشه آندروید میرویم بعد وارد پوشه دیتا میشویم فایل com.heliogames.westland را کپی کرده و در جای دیگر در حافظه یا کارت حافظه ذخیره کنیم.
     ۳. حالا بازی را باید کامل حذف کنیم.
     ۴.وارد سایت دنیا اپ شده و بازی اصلی و دیتای اصلی را از همین سایت دانلود میکنیم دقت کنید که حتما باید بازی اصلی و دیتای اصلی را دانلود کنید.
     ۵. فایل نصبی را نصب کرده و دیتای بازی را استخراج و در obb ذخیره میکنیم.
     ۶.حالا همان فایل com.heliogames.westland که ذخیره کرده بودید را کپی کرده به پوشه آندروید رفته وارد پوشه دیتا شده و در آنجا ذخیره میکنید.
     ۷. بعد بازی را اجرا میکنیم.
     ۸.حالا هر چه در بازی مود۲ داشتید به بازی اصلی منتقل شده و لوله ها باز می شوند.
     ۹.حالا اگر میخواهید در همین بازی اصلی بازی کنید که هیچ ولی اگر میخواهید دوباره به بازی مود برگردید در ادامه …..
     ۱۰.وارد بازی شوید و همه لوله ها را باز کنید و همه را به سطحی که میخواهید ارتقا دهید.
     ۱۱.حالا هرچه که انجام داده اید ذخیره شده است پس به پوشه آندروید رفته سپس به پوشه دیتا رفته فایل com.heliogames.westland در حافظه یا کارت حافظه ذخیره کنید
     ۱۲.حالا دوباره باید بازی را حذف کنید نگران نباشید چون از بازی خود کپی برداشته اید.
     ۱۳.اگر فایل نصبی و دیتای مود ۲ را دارید که هیچ ولی اگر ندارید و یا حذف کرده اید وارد سایت دنیا اپ شده و ایندفعه باید فایل نصبی و دیتای مود ۲ را دانلود کنید
     ۱۴.بعد از دانلود دوباره فایل نصبی مود۲ را نصب و دیتای بازی را در obb ذخیره کنید
     ۱۵.حالا فایل com.heliogames.westland که ذخیره کرده بودید را به پوشه دیتا منتقل کنید.
     بازی را اجرا کنید و لباسها و اسلحه ها را دریافت نموه و از بازی لذت ببرید.

     پاسخ دادن

 43. امین

  اسفند ۱۴, ۱۳۹۹ در ۷:۰۸ ب.ظ

  سلااام میشه قیر رو با هزار تا سکه خرید؟؟؟ یا پولم میسوزه؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۱۶, ۱۳۹۹ در ۸:۰۲ ق.ظ

   سلام امیر جون بله میتونی با ۱۰۰۰ سکه بخری راحت ترین کار هستش

   پاسخ دادن

 44. el_naz

  اسفند ۱۱, ۱۳۹۹ در ۹:۰۹ ق.ظ

  سلام.
  من توی یکی از آزمونها گیر کردم🥺. جزو یکی از داستانهاس ، من به دره آزمونها رفتم و با دیک هم صحبت کردم ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنم موج هشت به پایان نمیرسه من تا موج ۱۰ هم رفتم حتی دکمه اتمامش رو هم زدم اما اوکی نشد 🤦🏻‍♀️ ینی داخل برگه ماموریاتم اصن ثبت نمیشه و خطش نمیزنه 😐 چرا اینجوریه واقعا خب باید چیکار کنم . بارها بعد از ریست شدنش رفتم سراغش دباره اما باز همون آشو همون کاسه😑 تازه سری های بعد سر موج پنجم نه رمینگتونم جوابگو بود نه گرگی ک همرام بود . روح ها تیکه تیک ام کردن 😐😂

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۵ ب.ظ

   سلام برای رد کردن موج هشتم که راست میگی واقعا سخته مخصوصا روح ها سلاح قوی کیت سلامتی زیاد همراهت باشه بعد کتاب بازاموزی بگیر قابلیت هاتو ریست کن و همه قدرتتو بزار روی قدرت حمله برو به سراغشون

   پاسخ دادن

   • مهدی نیازی

    خرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۳ ب.ظ

    سلام من این بازیو قبلا بازی میکردمو سیوش کرده بودم الان بروزش کردم ولی اکانتم بالا نیومد و از اول اومدو سیو شد الان چیکار باید بکنم؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     خرداد ۳۰, ۱۴۰۰ در ۹:۳۸ ق.ظ

     سلام مهدی جون نسخه اصلی بازی میکردی یا مود ؟

     پاسخ دادن

 45. سهیل

  اسفند ۹, ۱۳۹۹ در ۲:۵۱ ب.ظ

  سلام من نمیتونم اکانتم رو روی جیمیل ذخیره کنم یکی کمک میکنه؟!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   اسفند ۹, ۱۳۹۹ در ۳:۵۵ ب.ظ

   سلام سهیل جان نسخه مود یا اصلی ؟ نسخه اصلی مه خودبخود وصل میشه . نسخه مود هم به جیمیل وصل نمیشه ولی برای اینکه نسخه مود ادامه بازیتو بعد از اپدیت انجام بدی کافیه از سایت نسخه های اپدیت دانلود کنی و روی قبلی نصب کنی

   پاسخ دادن

 46. شایان

  بهمن ۲۸, ۱۳۹۹ در ۸:۴۵ ق.ظ

  سلام
  در یکی از ماموریت ها نوشته برتا بساز
  یعنی چی؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۸, ۱۳۹۹ در ۳:۲۶ ب.ظ

   سلام شایان جون منظورش سلاح برتا هستش باید بسازیش

   پاسخ دادن

 47. مهدی

  بهمن ۲۲, ۱۳۹۹ در ۸:۱۹ ب.ظ

  سلام پایان موج ۸ رو چطوری باید رد کنم؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۳, ۱۳۹۹ در ۶:۱۴ ق.ظ

   سلام مهدی جون کافیه سلاح قوی داشته باشی مثل رمینگتون . کیت سلامتی زیاد . از حیوونای جلوی دروازه هم استفاده کنی

   پاسخ دادن

  • M. RezYT

   خرداد ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۷ ق.ظ

   موج ۸ که ساده است برای موج های بالاتر باید سطحت بالا باشه و چند دست لباس و کیت سلامتی و سلاح های مثل هفت تیر لمات رو داشته باشی

   پاسخ دادن

 48. Benyamen

  بهمن ۲۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۵ ق.ظ

  سلام چه جوری میشه جا کوله پشتی رو بیشتر کرد جا خیلی کم داره و اون ضربدر ها نمیزارن بزاریم داخل آنها کوله پشتی رو چه جوری میشه ارتقا داد یا اون ضربدر ها رو از بین برد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۲۳, ۱۳۹۹ در ۶:۳۲ ق.ظ

   سلام بینامین جونم کوله پشتی بزرگتر کنی جات بیشتر میشه میتونی از کارگاه Tool Bench بسازی

   پاسخ دادن

 49. ابراهیم

  بهمن ۲۱, ۱۳۹۹ در ۷:۱۲ ب.ظ

  دوستان کمک میکنید من تو مرحله تست های بیابانی اون قسمت که تو دره ارواح ۸ موج حمله باید بگذرونم گیر کردم تا موج ۶میرم ولی به گاو که میرسه تا یه ضربه میزنه میمیرم میاد از اول کمک میکنی؟

  پاسخ دادن

 50. محمدعلی

  بهمن ۱۴, ۱۳۹۹ در ۲:۳۰ ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  عذر میخوام من بدجور توی مرحله تست های بیابانی گیر کردم، مرحله ای که روح بوفالو ها میان، اصلا فرصت نمیدن شلیک کنم با اولین برخورد جونم تموم میشه
  هم سلاحام عالیه رمینگتون، سفیر سلح و … و هم اینکه کیت زیاد دارم ولی فرصت استفاده ازشونو ندارم. حتی لباسامم خیلی خوب و بادوام بودن ولی با حمله بوفالوها ازبین رفتن. خیلی روی اعصابمه این دفعه پنجمه اینجا میبازم
  لطفا یه راهنمایی بکنین. سطحمم ۵۶ هستش
  سپاس

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   بهمن ۱۴, ۱۳۹۹ در ۳:۰۶ ب.ظ

   سلام محمد علی عزیز یمقداری سطح لولت پایین هستش خوب مسلما قدرت و سرعت حملت پایین هستش . بنظرم کتاب بازاموزی بگیر تمام قدرت روی حمله قرار بده کیت سلامتی زیاد هم همراه باشه میتونی ردش کنی

   پاسخ دادن

   • ابراهیم

    بهمن ۲۱, ۱۳۹۹ در ۷:۱۷ ب.ظ

    منم همین مشکلو دارم اما با اولین ضربه بوفالو میمیرم با اینکه لولم پایین نیست معجونم زیاد همراه دارم اما تا بوفالو میزنه همه ۷۰۰ جونم میره بازی ریست میشه پول باید بدم.کمک میکنید ؟لولم چند باد باشه به نظرتون ؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     بهمن ۲۳, ۱۳۹۹ در ۶:۳۷ ق.ظ

     سلام ابراهیم جون بهتره سطح لولت ۶۰ به بالا باشه و اینکه کتاب بازیابی بگیر تمام ویژگی هاتو روی قدرت حمله بزار . سلاح قوی داشته باش . کیت سلامتی زیاد باهات باشه

     پاسخ دادن

     • مهدی

      فروردین ۵, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۶ ب.ظ

      سلام منظورتون از کتاب بازیابی چیه و از کجا باید بگیریم؟؟؟

     • donyaapp

      فروردین ۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۰ ق.ظ

      سلام مهدی جون روی ایکون سکه اگه کلیک کنی از قسمت other کتاب هستش با استفاده از اون میتونی قدرت هاتو حمله – دفاع – سرعت حمله و … دوباره از نو قرار بدی

    • علی اصغر

     مرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۵۷ ق.ظ

     روح بوفالو را نیازی نیست اصلا بکشید فرار کنید از دستش خودش بعد ۴یا۵ثانیه میمیره

     پاسخ دادن

 51. سعید

  دی ۲۶, ۱۳۹۹ در ۴:۲۴ ب.ظ

  مکافاته والا ساختش منابع راحت گیر نمیاد

  پاسخ دادن

 52. reza

  دی ۲۴, ۱۳۹۹ در ۸:۳۳ ب.ظ

  سلام خسته نباشید تو پنل داستان صحنه جرم نوشته برتا بساز نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۵, ۱۳۹۹ در ۷:۱۱ ق.ظ

   سلام رضا جون منظورش سلاح برتا هستش از توی کارگاهت بسازش

   پاسخ دادن

   • سعید

    دی ۲۶, ۱۳۹۹ در ۴:۲۴ ب.ظ

    مکافاته والا ساختش منابع راحت گیر نمیاد

    پاسخ دادن

   • مرتضی

    فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ در ۱:۱۰ ب.ظ

    داداش منظورش از کفپوش صنوبر چیه ..الان می خوام اترقا بدم میگه نیازمند به کفپوش اصنوبر

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ در ۱:۲۶ ب.ظ

     سلام مرتضی جان برای اینکه هر کارگاهی ارتقا بدی باید کف چوبی ارتقا بدی

     پاسخ دادن

 53. مجتبی

  دی ۲۴, ۱۳۹۹ در ۷:۵۸ ب.ظ

  سلام از کجا بفهمیم چه موقع گاوصندوق تو ماموریت ها هست که دلیجان رو با خودمون ببریم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۵, ۱۳۹۹ در ۷:۱۲ ق.ظ

   سلام مجتبی جون معلوم نمیشه ولی بیشتر مواقع با دلیجان برو جنگل های پایین رودخونه اکثر موقع ها هستش

   پاسخ دادن

 54. میلاد

  دی ۲۱, ۱۳۹۹ در ۲:۰۲ ب.ظ

  سلام
  من از گوگل پلی بازی رو نصب کردم چند ماه قبل خوب بود اما از یک هفته پیش میرم مثلا توی مرحله مثلا توی معدن آهن منابع رو که جمع میکنم میخام خارج بشم توی بارگزاری میمونه و باید کامل از بازی خارج بشم و باز وارد بازی بشم ولی وقتی واردش میشم باید دوباره منابع رو جمع آوری کنم مشکل از چیه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۲, ۱۳۹۹ در ۲:۵۹ ب.ظ

   سلام میلاد جون اشکال سرورهای بازی هستش خودش درست میشه اگه میتونی با نت خطط ۴G بازی کن بهتره

   پاسخ دادن

 55. فرهان

  دی ۲۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۴ ق.ظ

  سلام من چند وقت هست که دارم این بازی رو میکنم که به مشکلات زیادی بر خوردم
  کجای بازی گفته که باید حلقه ها سطح ۵ باشن
  ۹ تا سطل قیر گیر آوردم حالا از تو بازی یا با اون تاجره تو شهر . یکی رو دیگه نمیتونم پیدا کنم دست اون یارو هست تو شهر که اونم بازی در آورده مسخره
  بعدی اینکه به یکی از دوستان این جواب رو داده بودید( سلام پارسا جان باید اول دوستتو از قسمت Social گزینه Invite Friend به لیست دوستات اضافه کنی بعد با هم بازی کنید ) هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم کجاست ؟
  بعدی اینکه همه وسایل مورد نیاز دلیجان رو تهیه کردم و گذاشتم فقط این REINS یا افسار . خیلی وقته هست دنبالشم پیدا نمیکنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۲, ۱۳۹۹ در ۳:۰۴ ب.ظ

   سلام فرهان جان قیر اخر بهتره نقره جمع کنی بخریش راحت تر هستش . بعد این جواب احتمالا اشتباهی شده که برای پارسا فرستاده بودیم .
   وسایل دلیجان هم یک ویدیو داخل دنیا اپ استریم قرار دادیم اونم ببین :

   محل پیدا کردن آیتم های مورد نیاز واگن

   پاسخ دادن

  • مهدی

   خرداد ۴, ۱۴۰۰ در ۸:۲۶ ق.ظ

   سلام دوست من برای اتمام ماموریت سرخپوستها حتما باید لباس گرم و پشمی تنت باشه و اینکه روستاهایی که تو دره آزمون گرفتی رو ۳ تا یه مدل بهتره لول ۴ باشه رو میدی به شخصی که اونجا هست تا اولش رو ببره به ۵ و سمت راست هم یکی دیگه هست سه تا انگشتر لول ۴ هم بده به اون تا بکنه ۵ مرحله تموم میشه

   پاسخ دادن

 56. رسول

  دی ۲۰, ۱۳۹۹ در ۱:۱۷ ب.ظ

  سلام من یه اکانت لول ۶۰ داشتم ولی بعد چون با هیچ حساب گوگلی وصلش نکرده بودم بعد از حذف و نصب بازی برگشتم به اول ایا راهی نیست که اکانتمو برشگردونم توروخدا کمکی کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۰, ۱۳۹۹ در ۳:۱۴ ب.ظ

   سلام رسول جان چطور بازی میکردی ؟ احتمالا نسخه بازار نصب کرده بودی . متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و کاریش نمیشه کرد

   پاسخ دادن

 57. پارسا

  دی ۲۰, ۱۳۹۹ در ۷:۱۱ ق.ظ

  با سلام خوبی ببخشید من یک سوالی داشتم در مورد این بازی می گفتم من چطوری میتونم در این بازی به دوستم وسایل ارسال کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۰, ۱۳۹۹ در ۳:۲۰ ب.ظ

   سلام پارسا جان باید اول دوستتو از قسمت Social گزینه Invite Friend به لیست دوستات اضافه کنی بعد با هم بازی کنید

   پاسخ دادن

   • محمد جواد

    اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۳ ب.ظ

    سلام میشه به فارسی هم بگید که باید چیکار کنم. خیلی ممنون میشم

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰ در ۲:۰۸ ب.ظ

     سلام بله محمد جواد چه سوالی برات پیش اومده

     پاسخ دادن

     • محمد جواد

      اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۰ در ۵:۴۳ ق.ظ

      همین که گفتید چجوری میتونم به دوستم وسایل ارسال کنم

     • donyaapp

      خرداد ۱, ۱۴۰۰ در ۲:۵۵ ب.ظ

      هنوز به بازی وستلند اضافه نشده

   • محمد جواد

    اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۴ ب.ظ

    سلام ببخشید قسمت Social یا همون اجتماعی کجا هست

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰ در ۲:۱۰ ب.ظ

     سلام محمد جواد بازی وستلند قسمت SOCIAL هنوز نداره اضافه نشده به بازی

     پاسخ دادن

     • محمد جواد

      اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۰ در ۵:۴۷ ق.ظ

      پس چجوری میتونیم به دوستمون وسایل ارسال کنیم

     • donyaapp

      خرداد ۱, ۱۴۰۰ در ۲:۵۵ ب.ظ

      سلام هنوز به بازی اضافه نشده

     • Mahdi

      آبان ۱۳, ۱۴۰۰ در ۵:۰۲ ق.ظ

      سلام داخل بازی میشه با دوستات بازی کنی یا باهم یک گروه درس کنیم

     • donyaapp

      آبان ۱۵, ۱۴۰۰ در ۲:۳۵ ب.ظ

      سلام مهدی بله میشه اتحاد درست کرد یا عضو شد ولی فعلا با دوستانمون نمیتونیم بازی کینم

 58. مجتبی

  دی ۱۹, ۱۳۹۹ در ۵:۵۳ ب.ظ

  سلام چوب صنوبر برا ارتقاع کفپوش کجا باید پیدا میشه؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۲۰, ۱۳۹۹ در ۳:۲۰ ب.ظ

   سلام مجتبی جان توی جنگل های پایین رودخونه زیاد هستش

   پاسخ دادن

 59. مجتبی

  دی ۱۸, ۱۳۹۹ در ۲:۱۶ ب.ظ

  ماموریت نوشته برتا بساز یعنی چی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۸, ۱۳۹۹ در ۲:۵۵ ب.ظ

   سلام مجتبی جان اگه میتونی متن انگلییشو بفرست ببینم . این معنی نمیده

   پاسخ دادن

  • سعید

   دی ۱۹, ۱۳۹۹ در ۶:۰۳ ق.ظ

   سلام منم تو اون مرحلم منظورش اینه تفنگ برتا بساز برا رد کردن اون مرحله که من منابع ساخت اسلحه رو دارم ولی منابع دگ از جمله ارتقا اسلحه خانه و … رو ندارم خودمم موندم.

   پاسخ دادن

 60. علی

  دی ۱۵, ۱۳۹۹ در ۷:۰۹ ب.ظ

  سلام
  چطور میشه رد جونور رو پیدا کرد!؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۱ ق.ظ

   سلام علی جون رد حیواناتی که میخواهی شکار کنی بصورت ردپا روی زمین ظاهر میشن میتونی دنبال کنی البته باید با همون سلاحی که گفته شکارش کنی

   پاسخ دادن

 61. محمدرضا

  دی ۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۵ ق.ظ

  سلام چوب درخت زبانه گنجشگ رو از کجا پیدا کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۹, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۵ ق.ظ

   سلام محمد رضا داخل جنگل های پایین رودخونه براحتی پیدا میشه

   پاسخ دادن

 62. محمدرضا

  دی ۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۱ ق.ظ

  سلام داداش پمنون از سایت خوبتون من چوب درخت زبانه گنجشک میخام چطور پیدا کنم از کجا

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۹, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۵ ق.ظ

   سلام محمد رضا ممنون ازت . داخل جنگل های پایین رودخونه براحتی پیدا میشه

   پاسخ دادن

 63. Nima.re.گیمر

  دی ۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۶ ق.ظ

  سلام خسته نباشید…. ببخشید من به یک دلیجان احتیاج دارم…. یکیش رو دارم از قبل ولی یکی دیگه شو میخوام برای ساخت گاری.. و یک سوال دیگه ام هم این بود که چطور میتونم سطح چیزایی که تاجر ها میارن و افزایش بدم… یعنی چطوری… مثلا جای اینکه تاجر ها برام ابزار آهنی بیارن ابزار های فولادی بیارن برای اینکار… من خیلی لنگ این موضوع هستم.. باتشکر از سایت خوبتون… لطفا هر دو مورد رو برام توضیح کامل بدید ممنون از شما

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۵ ق.ظ

   سلام نیما جان خواهش میکنم . متوجه نشدم کدوم آیتم میگی برای دلیجان ولی وسایل دلیجان بیشتر توی رویداد سرزمین مردگان هستش البته توی شهرم میتونی معاملشون کنی .
   – تاجرها هم نمیتونیم تغییری توی وسایلی که میفروشن ایجاد کنیم خودشون قرار میدن دست ما نیستش

   پاسخ دادن

 64. Aidin

  دی ۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۸ ق.ظ

  سلام درخت‌کریسمس چجوری باید تزئین کرد هیچ راهنمایی نداره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۶, ۱۳۹۹ در ۹:۱۲ ق.ظ

   سلام ایدین جان کافیه بعد از اینکه درخت کریسمس پیدا کردی از قسمت ساخت و ساز همون قسمتی که کارگاه ها هستن انتخاب کنی روی زمین قرار بدی بعد ایتم های مورد نیازشو در محل های مختلف یا با تکمیل ماموریت های کریسمس بدست بیاری داخل درخت قرارش بدی

   پاسخ دادن

 65. نیما..hos

  دی ۳, ۱۳۹۹ در ۹:۱۰ ب.ظ

  سلام خسته نباشید… خوبید؛ ببخشید من به دلیجان نیاز دارم باید چیکار کنم یکیشو هم دارم…. ولی دومیش هر چی میگردم پیدا نمیشه از کجا باید تهیش کنم
  ممنون باتشکر از شما.
  سایتتون خیلی عالیه.

  پاسخ دادن

 66. سعید

  دی ۳, ۱۳۹۹ در ۴:۵۲ ب.ظ

  سلام کفپوش صنوبر از کجا گیر بیارم

  پاسخ دادن

 67. ساره

  دی ۳, ۱۳۹۹ در ۶:۲۰ ق.ظ

  کدوم درخت ؟ هر درختی تبر میزنم نمیشه چرا !

  پاسخ دادن

 68. Farhad

  دی ۳, ۱۳۹۹ در ۱:۲۲ ق.ظ

  سلام .خیلی ممون از اموزش خوبتون
  فقط یه سوال ،ماموریت هایی که میگه رد مثلا میکو رو تو جنگل مرده بگیر
  این رو چگونه میشه ردش کرد ؟؟؟ همینکه ردش رو گرفتیم بلافصه نکشیم یا باید کشتش ؟؟؟ یا زود باید وقتی که رد میاکو رو گرفتی اون رو ول کنی برگردی به شهر و به کلانتر گزارش بدی ؟؟ من نمیدونم چیکار کنم وقتی که ردش رو میزنم ماموریت خط نمیخوره که به کلانتر گزارش بدم هر دفعه درگیر میشم و ماموریت شکست میخوره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳, ۱۳۹۹ در ۸:۲۱ ق.ظ

   سلام فرهاد جان تو این ماموریتهای شکار باید حتما اسلحه ای که برای شکار بهت میگه انتخاب کنی بعد توی جنگی ردپاها دنبال کنی به حیوون مورد نظر که رسیدی شکارش کنی

   پاسخ دادن

 69. مهدی.... گیمر..... کالاف باز

  دی ۲, ۱۳۹۹ در ۸:۲۴ ب.ظ

  سلام…. خوبید… خسته نباشید…. ببخشید منم همچین مشکلی رو دارم یه نفر هم بالا پرسیده بود…. قبلا یه وظیفه بهم داده میگه که جاده رو به سمت سرخپوستان شمال پاکسازی کن منم کردم حالا میگه شگفتی جادویی +۵ ایجاد کن نمیدونم یعنی چی. باید چه کار کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۳, ۱۳۹۹ در ۸:۲۴ ق.ظ

   سلام عزیزم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی راحت تر هم این هستش که با نقره ماموریت بخری

   پاسخ دادن

   • مهدی.... گیمر..... کالاف باز

    دی ۳, ۱۳۹۹ در ۱:۵۴ ب.ظ

    سلام آخه سنگینه….. ۱۰۰۰ نقره نیاز داره ….. یعنی الان من ۳تا حلقه‌ی سطح ۴ با خودم ببرم قبیله سرخپوستان حله

    پاسخ دادن

 70. امیر حسین

  دی ۲, ۱۳۹۹ در ۳:۲۷ ب.ظ

  من یه اسلحه سرخپوستی دارم که ۶۰۰ تا پاور اولیه اش هست با اونم میزنم نمیشه انگار
  دووم نمیارم و زود میمیرم

  پاسخ دادن

  • Sareh

   دی ۲, ۱۳۹۹ در ۹:۴۰ ب.ظ

   دقیقا منم همین مشکل رو دارم تا گرگ و خرس برسن جونم رفته
   گیر کردم اینجا سریع جونم میره

   پاسخ دادن

 71. امیر حسین

  آذر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۱:۴۵ ب.ظ

  سلام و وقت بخیر
  تو آپدیت جدید یه ماموریت هست که میگه باید تست بیابانی رو تا موج هشت برم
  منتها موجا خیلی فرق کرده و سخت شده
  تو موج هشت دو تا بوفالو بهت حمله میکنن که اصلا فرصت شلیک پیدا نمیکنی
  چجوری باید ردش کرد
  من نمیتونم ماموریتا رو با سکه رد کنم از کجا باید این کارو بکنم
  مرسی از راهنماییتون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   دی ۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۲ ب.ظ

   سلام امیر حسین درست میگی فرق کرده چرا راحت با اسلحه از بین میرن از گرگ ها و خرس ها که جلود در وایسادن هم کمک بگیر

   پاسخ دادن

   • Nima

    دی ۲, ۱۳۹۹ در ۸:۱۸ ب.ظ

    سلام خسته نباشید خوبید… ببخشید من قبلا یه وظیفه بهم داده گفته بود جاده رو به سمت سرخپوستان شمال پاکسازی کن و من اینکارو کردم…..حالا بهم میگه که یک شگفتی جادویی ایجاد کن +۵ ممنون میشم اگر که اطلاع بدید…. خیلی ممنون
    من نمیدونم باید چیکار کنم اگر که ایمیل هم بکنید برام دیگه عالی تره….. ولی اگر شرایطش نیست… همینجا توضیح بدید ممنون

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     دی ۳, ۱۳۹۹ در ۸:۲۴ ق.ظ

     سلام عزیزم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی راحت تر هم این هستش که با نقره ماموریت بخری …

     پاسخ دادن

 72. Amirreza

  آذر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۵:۳۶ ب.ظ

  سلام من اسلحه کنجکاوی دو پیدا کردم ولی داره خراب میشه راهی هست تعمیرش کنم ؟؟؟تو کارگاه خودم تعمیر نمیشه به لول کارگاه ربط داره ؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۵:۵۹ ق.ظ

   سلام امیر رضا بله به لول کارگاهت بستگی داره باید ارتقاش بدی

   پاسخ دادن

   • ابوالفضل

    آذر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۸:۵۵ ق.ظ

    سلام چطور میشه سکه خرید

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۲:۱۸ ب.ظ

     سلام ابوالفضل جان نسخه اصلی با مود ؟

     پاسخ دادن

   • Amirreza

    آذر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۳ ق.ظ

    ممنون خسته نباشین

    پاسخ دادن

 73. تلما

  آذر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۳:۰۰ ب.ظ

  سلام.درخت کریسمس رو تو کدوم جنگل میشه پیدا کرد؟ من همه جنگلها رو گشتم نمیدونم چجوریه؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۳۲ ق.ظ

   سلام توی اکثرا جنگل ها هستش بیشترم ت.ی جنگل Dense Forest هستش فقط درختشو باید با تبر ببری

   پاسخ دادن

 74. امیر حسین

  آذر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۹:۵۱ ق.ظ

  درخت کریسمس رو کجا باید قرار بدم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۳۴ ق.ظ

   سلام امیر حسین عزیز توی پایگاهت روی زمین خالی میتونی بزاریش

   پاسخ دادن

   • امیر حسین

    آذر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۸:۳۵ ق.ظ

    چجوری باید بزارم

    پاسخ دادن

 75. رضا

  آذر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۱ ب.ظ

  با سلام من یه مشکلی پیدا کردم لطفا کمکم کنین تو آپدیت جدید مربوط به کریسمس یک ماموریت میده میگه یک درخت کریسمس پیدا کن و تزینش کن من درخت رو پیدا کردم ولی نمیدونم چطور تزینش کنم لطفا اگه کسی بلده کمکم کنه با تشکر

  پاسخ دادن

  • Sareh

   دی ۳, ۱۳۹۹ در ۶:۱۸ ق.ظ

   کدوم درخت ؟ هر درختی تبر میزنم نمیشه چرا !

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    دی ۳, ۱۳۹۹ در ۸:۱۹ ق.ظ

    سلام درخت کاج بزرگ هستش روی نقشه هم مشخصه

    پاسخ دادن

 76. ناشناس

  آذر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۷ ب.ظ

  سلام ایا این بازی امکان چند نفره بازی کردن را دارد؟

  پاسخ دادن

 77. سامان

  آذر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱:۴۴ ب.ظ

  سلام
  من به گلیسرول احتیاج دارم… کجا باید بسازمش؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۹, ۱۳۹۹ در ۵:۵۳ ق.ظ

   گلیسرول نمیشه ساختش باید محل های متفاوت پیدا کنی یا با تکمیل مراحل تابلو اعلانات پایگاهت بدستش بیاری ..

   پاسخ دادن

 78. سجاد

  آذر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۶:۲۸ ب.ظ

  سلام یعنی هیچ جوره امکان نداره خرید درون برنامه ای کنیم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۶:۴۱ ق.ظ

   سلام چرا سجاد جان میشه با گیفت کارت خرید کرد البته داریم فروشگاه سایت اماده میکنیم تا بتونید خرزیدهای درون برنامه ای تمام بازی هارو انجام بدید

   پاسخ دادن

 79. امیر حسین

  آذر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۲ ق.ظ

  سلام خسته نباشید من میخوام برم غار ارواح رو تکمیل کنم چه اسلحه هایی پیشنهاد میدید و باید چیکارکنم تشکر از پاسخ گویی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۱ ق.ظ

   سلام خواهش میکنم . امیر حسین لولت چند هستش ؟ اسلحه فرقی نمیکنه هر چی قویتر مسلما بهتره مثل رمینگتون . کیت سلامتی هم به اندازه کافی همراهت باشه

   پاسخ دادن

 80. مجتبی

  آذر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۱ ب.ظ

  سلام چه طوری ماموریت لیدر برد رو انجام بدیم من که تو تابلوی رقابت‌ها میرم چیزی متوجه نمیشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۴ ق.ظ

   سلام مجتبی جان ماموریت های لیدر برد همون ماموریت های روی تابلو پایگاهیت هستن هر کدومو تموم کنی بهت امتیاز میده

   پاسخ دادن

 81. مجتبی

  آذر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۴:۲۶ ب.ظ

  سلام نوشته تاجر رمزس رو پیدا کن برگرد پیش والتر

  پاسخ دادن

  • امیر حسین

   آذر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۶:۲۹ ب.ظ

   باید منتظر باشی تاجر بیاد بعد بری پیش تاجر رمزش همون جاس

   پاسخ دادن

 82. امیر حسین

  آذر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۱ ب.ظ

  سلام و وقتتون بخیر میشه بگید چجوری غار ارواح رو تکمیل باید کرد منظورم اینه که باید چیکار کنیم دنبال سربت بگردم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۲:۵۲ ب.ظ

   سلام امیر حسین غار ارواح باید اول سرهای مجسمه پیدا کنی که هر کدوم داخل یکی ار درهای غاره که باید ریس هر بخش بکشی سر مجسمه برداری و به لابی غار بیایی روی مجسمه ها قرار بدی

   پاسخ دادن

 83. مجابی

  آذر ۹, ۱۳۹۹ در ۹:۳۱ ب.ظ

  سلام دوست عزیز من تمام ماموریت های فرستاده آقای جیمز رو توی آپدیت جدید بازی انجام دادم فقط این تاجر رمزس رو نمیدونم باید کجا پیداش کنم میشه لطف کنین راهنماییم کنین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۲:۴۵ ب.ظ

   سلام عزیزم متن ماموریت بهم میگی

   پاسخ دادن

 84. سینا

  آذر ۹, ۱۳۹۹ در ۲:۱۰ ب.ظ

  سلام،بوقلمون خام از کجا پیدا کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۹, ۱۳۹۹ در ۳:۴۲ ب.ظ

   سلام سینا جان توی شهر از تاجر سارا که کنار سامسون همون قیر فروش توی وسط شهر کنار درشکه وایساده بگیر اگه نبود دوری بزن شهر با تاجرهای دیگه صحبت کن دوباره برگرد …

   پاسخ دادن

 85. Zohre

  آذر ۸, ۱۳۹۹ در ۵:۳۲ ب.ظ

  سلام چطوری با دیگران توی شهر حرف بزنم؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۴ ق.ظ

   سلام زهره جان وقتی کنارشون وایمیستی ایتم گفتگو حودش میاد با دوباره زدن روی صفحه موبایلت صحبت میکنی

   پاسخ دادن

   • سامان

    آذر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۲:۱۷ ب.ظ

    چرا پیام های من نمیاد روی سایت…
    گلیسرول میخام
    راهنماییم کنین لطفا

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۱۹, ۱۳۹۹ در ۵:۵۳ ق.ظ

     سلام سامان جان برای بار اول یمقداری پیغامت دیر میرسه بدستمون بخاطر مسایل امنیتی .
     گلیسرول نمیشه ساختش باید محل های متفاوت پیدا کنی یا با تکمیل مراحل تابلو اعلانات پایگاهت بدستش بیاری

     پاسخ دادن

     • رضا

      شهریور ۳۱, ۱۴۰۰ در ۹:۱۴ ق.ظ

      سلام خوبین ؟
      من برای گرفتن ماهی باید چکار کنم؟

     • donyaapp

      شهریور ۳۱, ۱۴۰۰ در ۳:۰۸ ب.ظ

      سلام رضا هنوز ماهیگیری به بازی اضافه نشده

 86. Ali

  آذر ۸, ۱۳۹۹ در ۷:۲۴ ق.ظ

  سلام بر دنیا اپ عزیز و مهربونم خیلی سایتتون خوب هست
  من یه سوال داشتم چطوری میتونم سکه بخرم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۸, ۱۳۹۹ در ۹:۴۳ ق.ظ

   سلام علی عزیزم اگه نسخه اصلی بازی میکنی و میخواهی نقره بگیری . داریم قسمت فروشگاه بازی راه اندازی میکنیم که میتونید تمامی خریدهای درون بازیتونو انجام بدید

   پاسخ دادن

 87. علی سام

  آذر ۷, ۱۳۹۹ در ۹:۰۱ ب.ظ

  سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون… چند تا سوال داشتم خدمتون ممنون میشم جواب بدید…
  ۱) من قبل آپدیت تابلو اعلانات رو ساخته بودم و دنبال وسایل بودم تا تکمیلش کنم ولی این وسط آپدیت بازی اومد و در آپدیت تابلو اعلانات برای همه اتوماتیک فعال شد … ولی مرحله ای که sherif گفته بود که تابلو اعلانات بسازم هنوزم موجوده و از بین نمیره چی کار کنم ؟؟؟ انگار یک جورایی هنگ کرده …
  ۲) بعضی مراحل که شروع میشه مثل پیدا کردن روح در بعضی از نقشه ها … وقتی یک بار باختم دیگه هر دفعه که به اون قسمت یا مپ اون منطقه میرم و میخوام خارج بشم میپرسه اگه خارج بشی ماموریتی که شروع کردی بدون نتیجه میمونه ولی در واقع من اصلا اون ماموریت رو قبلاها باختم … چطور میشه این مشکل حا کرد دوباره ؟؟؟
  ۳) بوقلمون روز شکرگزاری را کجا میتونیم بپزیم؟؟ هیجا پیدا نکردم…

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۸, ۱۳۹۹ در ۹:۵۷ ق.ظ

   سلام علی جان خواهش میکنیم .. درسته اتفاقاتی که برات افتاده بخاطر اچدیت های جدید و مخصوصا روز شکرگزاری هستش یه چنو وقت دیگه که روز شکرگزاری تموم بشه این موارد برات حل میشه ..
   بوقلمون هم باید توی شهر اول از تاجر سارا تهیه کنی و ببری پابگاهت و داخل آشپزخونه خودت بپزی

   پاسخ دادن

   • علی سام

    آذر ۸, ۱۳۹۹ در ۷:۵۸ ب.ظ

    ممنون از پاسخ های سریع و به موقع شما دوست عزیز …
    باز سوال داشتم از شما و سایت خوبتون راهنمایی خواهم گرفت … ❤️🌹

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     آذر ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۳ ق.ظ

     خواهش میکنم علی جان کاری نکردم خوشحال میشم❤️❤️❤️

     پاسخ دادن

     • علی سام

      آذر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۹:۱۸ ق.ظ

      با سلام دوباره؛ من یک مشکل بزرگی بازیم پیدا کرده من هر بار که بازی رو پلی میکنم بعد ۲‌دقیقه لگ میزنه بعدش باز بعد ۲ دقیقه اگ میزنه و بعدش سومین لگ رو که میزنه میندازه از بازی بیرون… و باعث میشه هر چی در اون ۵ دقیقه بازی کردم پوچ باشه الان حدود ۲۰ روزی هست که این مشکل رو داشتم آیا میدونید دلیلش چیه؟ در ضمن اوایل این مشکل رو نداشتم… مدل گوشیم آیفون ۷ پلاسه نمیدونم سخت افزاری هست یا چیز دیگه…
      میدونید آپدیت جدید بازی کی میاد و حل میشه مشکلم و چه تغییراتی در نسخه جدید خواهد داشت؟
      آیا مشکلمو چطوری به سازنده بازی میتونم بفرستم و شرایطش چیه؟

     • donyaapp

      آذر ۲۵, ۱۳۹۹ در ۷:۱۵ ق.ظ

      سلام عزیزم هر بیرون رفتنی از بازی بخاطر عدم سخت افزاری گوشی موبایل با بازی هستش . وقتی داخل بازی هیتس از قسمت تنظیمات گرافیک روی کمترین حالت قرار بده .
      برای بازی امروز اپدیت جدید ادمده . ببین اگه بازیم با این کارهایی که گفتم انجام دادی درست میشه یا نه

 88. امیر حسین

  آبان ۳۰, ۱۳۹۹ در ۷:۲۷ ب.ظ

  سلام نسخه بازی من نسخه اخر هست و از گوگل هم دانلود کردم ولی رویداد جدیدی برا من نیومده

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آذر ۱, ۱۳۹۹ در ۸:۰۱ ق.ظ

   سلام قرار میگیره امیر حسین . الانم قراره رویداد روز شکرگذاری اضافه بشه دارن اماده میکنن

   پاسخ دادن

 89. AMIR.HOSSEIN

  آبان ۲۸, ۱۳۹۹ در ۴:۱۶ ق.ظ

  سلام .. من لول ۹۲ هستم و پل رو هم باز کردم… راستی این معجون که هست یا و.ی.س.ک.ی مشکل سردی رو برطرف میکنه؟؟؟؟؟؟ یه بار تو سرما جنگ می کردم لباسم پاره شد وقتی از اون استفاده کردم سردش نشد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۸, ۱۳۹۹ در ۵:۵۱ ق.ظ

   سلام دقیقا امیرحسین اگه لباست از بین رفت اگه و..یس..کی بخوری نمیزاره سردت بشه

   پاسخ دادن

 90. سعید

  آبان ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۳ ق.ظ

  سلام.این هیولایی که گاهی وقتا در بعضی از قسمت های بازی یهو پیداش میشه و بهم حمله میکنه رو میشه کشت؟هرچی بهش تیر میزنم چیزی از خونش کم ‌نمیشه.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۸, ۱۳۹۹ در ۵:۵۲ ق.ظ

   سلام نه سعید جون نمیتونیم از بین ببریمش از دستش فرار کن یا دستت مشعل بگیر تا اون بترسه فرار کنه

   پاسخ دادن

 91. شایان

  آبان ۲۷, ۱۳۹۹ در ۴:۰۹ ب.ظ

  سلام من بازی رو از بازار دانلود کرده بودم و سطح ۷۷بودم اما بعد از بروزرسانی برگش به سطح یک. با اینکه توی تلگرام هم سیو کرده بودم نمیتونم بیارمش. پشتیبانی هم مراحلی رو گفتن و انجام دادم اما نشد. لطفا راهنمایی کنید و بفرمایید اکانتم رو در کدوم قسمت میتونم وارد یا پیدا کنم. ممنونم.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۷, ۱۳۹۹ در ۷:۴۶ ب.ظ

   سلام شایان عزیزم متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره به تلگرام وصل مبشه در صورتی که نسخه اصلی باید به ایمیل و اکانت گوگل پلی خودت وصل باشه تا هر وقت خواستی ادامه بازیتو انجام بدی . نمیشه برشگردوند یا اکانت پیدا کرد شایان جان بهتره از این به بعد نسخه اصلی دانلود کنی و به اکانت گوگل پلی وصل بشی

   پاسخ دادن

 92. صادق

  آبان ۲۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۵ ب.ظ

  سلام
  عزیز من مود بازی میکنم میله محور پیدا نمیشه لول ۸۳ هم هستم،چیکارکنم کجا پیداش کنم؟
  نسخه جدید هم امده لطفا مودش کنید که بشه بسته هاشو خرید و بشه میله محور گاری رو پیدا کرد
  چون اصلا رویداد مردگان نمیده

  پاسخ دادن

 93. ABBAS

  آبان ۲۶, ۱۳۹۹ در ۷:۲۶ ق.ظ

  سلام ممنون از سایت خوبتون. میشه هر بار که به غار ارواح میرم اولین سر بت که برداشتنش راحته رو بردارم تا بشه چهار تا سربت بعد غار ارواح رو تکمیل کنم یا سربت ها با هم فرق دارند؟ اگه فرق دارند میشه یه توضیح کامل برای تکمیل غار ارواح بدید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۶, ۱۳۹۹ در ۴:۵۰ ب.ظ

   سلام عباس عزیزم ممنون ازت . بله با هم فرق دارن هر سر مجسمه داخل یکی از غارهاست . اولی که پیدا کردی قرار بدی دره غار بعدی باز میشه باید بری و سره مجسمه بعدی پیدا کنی قرار بدی تا اخرین در

   پاسخ دادن

 94. Mr. Mahdi

  آبان ۲۵, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۹ ق.ظ

  سلام. غار ارواح رو چجور میشه تکمیل کرد. حداقل لولی که راحت بشه ردش کرد چنده؟ لطفا کمک کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲۵, ۱۳۹۹ در ۱:۲۷ ب.ظ

   سلام مهدی جون بهتره برای غار ارواح سطح لول ۵۰ داشته باشی بعد اسلحه قوی کیت سلامتی زیاد با خودت ببر

   پاسخ دادن

 95. Arman.asgari

  آبان ۱۶, ۱۳۹۹ در ۷:۵۷ ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  ۱ با هر بار کشته شدن از جایگاه های کوله کم میشه
  ۲ اپدیتش کی میاد
  ۳ من بازی رو از فروشگاه پلی دانلود کردم امکان داره بپره لول ۷۰تا
  راهنمایی کنین ممنون میشم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۷, ۱۳۹۹ در ۶:۲۴ ق.ظ

   سلام ارمان عزیزم
   ۱-با هر با کشته شدن ایتم هایی که داری سطح دوامشون تا ۵۰ درصد کم میشه
   ۲ – احتمالا اواخر این ماه اپدیت داشته باشیم
   ۳ – نه نباید بره لول ۷۰ مگه اینکه از قبل اکانت داشته باشی

   پاسخ دادن

 96. parsa

  آبان ۱۴, ۱۳۹۹ در ۲:۰۲ ب.ظ

  درود
  کوراپرل را از کجا پیدا کنم

  پاسخ دادن

 97. محمدرضا دقتی

  آبان ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱:۳۶ ب.ظ

  سلام اقا وسایلو نمیشه فروخت یا چطوری کالا به کالا میشه کرد
  و وقتی مقصد انتخاب میکنی نمیشه مقصدو عوض کرد

  پاسخ دادن

 98. shaghayegh

  آبان ۱۱, ۱۳۹۹ در ۲:۱۳ ب.ظ

  سلام محور دلیجان از کجا پیدا کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۱, ۱۳۹۹ در ۳:۰۶ ب.ظ

   سلام شقایق جان محور دلیجان یا کلا بیشتر وسایل دلیجان توی رویداد سرزمین مردگان که هر ۳ روز ظاهر میشه توی نقشه میشه پیداش کرد

   پاسخ دادن

 99. محمدرضا دقتی

  آبان ۱۱, ۱۳۹۹ در ۴:۳۱ ق.ظ

  سلام نمیشه وسایلارو فروخت یا چجوری معاوظه میشه کرد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱۱, ۱۳۹۹ در ۷:۰۲ ق.ظ

   سلام محمد رضا وسایل که نمیتونی بفروشی ولی بعضی از ایتم هاتو میتونی ببری شهر Town و با تاجرا معامله کنی

   پاسخ دادن

 100. هومن

  آبان ۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۰ ق.ظ

  سلام راهی وجود داره بتونم از بازی خرید درون برنامه ای کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۳ ق.ظ

   سلام هومن جان چرا میتونی باید از طریق کارت باشه و قیمتشونم به دلار هست در حال آماده سازی فروشگاه هستیم که میتونید خرید های درون بازی انجام بدید

   پاسخ دادن

 101. محمد

  مهر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۹:۰۶ ب.ظ

  سلام ببخشید من الان گیر کردم واسه ارتقا میگه کفپوش نیازمنده کفپوش صنوبر …الان نمیتونم بسازمش چیکار کنم درست شه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   آبان ۱, ۱۳۹۹ در ۷:۱۳ ق.ظ

   سلام محمد جان باید کفپوشتو ارتقا بدی برای ارتقاشم یکی از ایتم هاش چوب صنوبر هستش اونم پیدا کن بعد ارتقا بده کفپوش

   پاسخ دادن

 102. آریا

  مهر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۵ ب.ظ

  سلام
  درباره چالش هالووین یک سوال دارم
  وقتی لیلیانا رو کشتم صلیب مقدس رو داد اما خراب شد و از بین رفت،راه دیگه ای برای بدست آوردن صلیب مقدس هست؟

  پاسخ دادن

 103. اشکان

  مهر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۴:۴۸ ب.ظ

  سلام به همه اگه میشه هر کدم از دوستان که اطلاع دارن یه توضیح کامل درباره چالش هالووین برامون بنویسن ممنون🌹

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۸:۱۵ ق.ظ

   سلام اشکان عزیزم هالووین اپدیتش تازه قرار گرفته و یک سرزمین مرتبط باهاشم نزدیک چایگاهت قرار گرفته اونجا یکسزی ماموریت بهت میدن و بعنوان جایزه کدو میتونی جایزه بگیری و هرچقدرم بیشتر پیدا کنی میتونی جوایز بهتری باهاش بگیری .

   پاسخ دادن

 104. علی

  مهر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۷:۵۵ ب.ظ

  سلام ، خسته نباشید من تمام ایتم های گاری رو پیدا کردم فقط یدونه افسار مونده ، آیا اینم مثل میله خمیده گاری میتونم مبادله کنم یا باید پیدا کنم ؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۲۵, ۱۳۹۹ در ۹:۲۵ ق.ظ

   سلام علی جون افسار دلیجان هم میتونی با تکمیل ماموریت های نوریس که در نزدیکی ساختمان کلانتر هستش بدستش بیاری

   پاسخ دادن

 105. Fakhria

  مهر ۲۲, ۱۳۹۹ در ۳:۰۵ ق.ظ

  سلام محترم میشه بگین کفش صنوبر یعنی چی ،وقتی من روی آیتم های لباس یا اسلحه کلیک میکنم بخاطر ارتقا با اینکه مواد های ضرورت تکمیل است باز هم میگن نیازمند کفش صنوبر لطفا لطفا بگین خواهش.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۲۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۶ ق.ظ

   سلام عزیزم چوب صنوبر هستش ASH PLANK توی جنگل های پایین رودخونه براحتی پیدا میشه

   پاسخ دادن

  • Ali

   آذر ۸, ۱۳۹۹ در ۷:۲۸ ق.ظ

   منظورش همون کفپوش صنوبر هست

   پاسخ دادن

 106. محمد

  مهر ۲۱, ۱۳۹۹ در ۵:۱۲ ق.ظ

  چطوری میتونم نسخه مود شده شمارو دانلود کنم و یه سوالم داشتم بعد نصب نسخه مود اگه خواستم گوشیم رو ریست کنم باید از اول شروع کنم یا سیو میشه

  پاسخ دادن

 107. محسن

  مهر ۱۹, ۱۳۹۹ در ۷:۰۵ ب.ظ

  سلام، نوریس اسب دار رو کجا پیدا کنم، می خوام ازش افسار بگیرم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۲۰, ۱۳۹۹ در ۵:۴۹ ق.ظ

   سلام محسن جان نوریس داخل شهر Town درست پایین ساختمون کلانتر Sheriff وایساده به میله ها تکیه داده بهت ماموریت میده …

   پاسخ دادن

 108. تلما

  مهر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۸:۰۲ ب.ظ

  سلام.برای خانه ترول بعد از پل، دینامیت لازمه ؟ یا با تبر دیورارهاش خراب میشه؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۱۹, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۱ ب.ظ

   سلام تلما جان معلوم نمیشه سعی کن هر دوتاش حتما همراهت باشه

   پاسخ دادن

 109. مهناز

  مهر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۶:۲۰ ق.ظ

  سلام روز بخیر
  ببخشید من صبح که بازی میکنم و بازی و می بندم و دوباره سراغش میرم
  هیچ کدوم از کارایی که کردم و سیو نکرده و انگار من بازی نکردم دو بار صلح این اتفاق افتاد دیروز و امروز صبح
  از اپل استور دانلود کردم
  روز خوبی داشته باشید
  ممنونم از پاسخگویی🌹

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱:۰۷ ب.ظ

   سلام مهناز جان خواهش میکنم نباید به این صورت باشه اول چک کن ببین به گیم سنتر وصل هستی یا نه ؟

   پاسخ دادن

 110. منصور

  مهر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۲:۴۹ ب.ظ

  لطفا بازی Aliens Drive Me Crazy نسخه تا محدود قرار بدین و لینک شو بفرستین ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱:۲۰ ب.ظ

   سلام منصور جان ممنون از پیشنهادت .
   به تیم مود درخواستتو گفتم به محض مود شدن سایت قرار میدیم

   پاسخ دادن

   • رضا

    اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۴ ق.ظ

    سلام چطور میشه اسلحه خونه رو تجهیز کرد

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰ در ۲:۱۵ ب.ظ

     سلام رضا جان یکسری ایتم هایی هستش به اسم Gear که میتونی توی اردوگاهای راهزن ها پیدا کنی قرارشون بدی داخل کارگاهت

     پاسخ دادن

 111. لیلی

  مهر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۸:۱۸ ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من وقتی میرم ارتفاعات یا پایگاه راهزنا دارم بازی میکنم یهو متوقف میشه و بازی میپره … مشکلش از چیه ؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۶:۵۸ ق.ظ

   سلام لیل عزیز هر پرشی از بازی بخاطر عدم تطابق سخت افزاری موبایل با بازی هستش البته ممکنه گوشیت ویروسی باشه یا حافظت هم زیادپر شده باشه .

   پاسخ دادن

 112. pegah

  مهر ۹, ۱۳۹۹ در ۸:۱۷ ق.ظ

  سلامه مجدد من مود نسخه جدیدشو آپدیت کردم
  نمیشه کارگاهارو آپدیت کرد هروسیله ایم میخاد دارم میشه رسیدگی کنین

  پاسخ دادن

 113. هومن

  مهر ۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۷ ق.ظ

  سلام تو بازی میشه دوتا گاری داشت
  یا دوتا اسب؟
  چون من اینارو تکمیل کردم
  اما بازم هعی وسایل میده تو روادید مثل زین و نعل و افسار

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۰ ب.ظ

   سلام هومن جان از هرکدوم فقط یکی میتونیم بسازیم
   بله بازم وسایلشونو پیدا میکنی و نگهشون دار شاید بعد ها لازم بشه

   پاسخ دادن

 114. هومن

  مهر ۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۵ ق.ظ

  سلام
  من لول ۹۰ ام
  گاری و اصطبلم تکمیل شده
  اما تو روادید هعی باز بهم نعل و چرخ و زین …. اینارو میده
  اینارو نگر دارم بدرد دیگ ای میخوره

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۰ ب.ظ

   سلام هومن نگهشون داری بهترن احتمالا دوباره لازم بشن

   پاسخ دادن

 115. شروین

  مهر ۶, ۱۳۹۹ در ۷:۰۵ ب.ظ

  بخشید مزاحم میشم میدونید گلیسرول رو کجا پیدا کنم برای دینامیت لازمه البته به جز تاجر

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۷, ۱۳۹۹ در ۲:۲۹ ب.ظ

   سلام شروین جان جای مشخصی نداره میتونی با تکمیل ماموریت ها یا تاجرها بدستش بیاری

   پاسخ دادن

 116. محمد

  مهر ۵, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۹ ب.ظ

  سلام بازی برا شما هم از صبح باز نمیکنه نسخه اصلی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۵, ۱۳۹۹ در ۳:۰۶ ب.ظ

   سلام نه مصطفی جان مشکلی نداره نسخه اصلیش .. با نت خطط وارد بازی شو

   پاسخ دادن

 117. Haniyeh

  مهر ۴, ۱۳۹۹ در ۶:۴۲ ب.ظ

  سلام ردپای ویواک روچطوری میتونم دنبال کنم میگه به جنگل مرده برو دلی هیچیزی نیست؟!!!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مهر ۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۸ ب.ظ

   سلام هانیه جان منظورت شکار هستش . روی زمین ردپاها قرار میگیرن دنبالشون کن بعد حیوون مورد نظر با سلاحی که میگه بهش ضربه بزن

   پاسخ دادن

 118. pegah

  شهریور ۳۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۵ ق.ظ

  سلام سطح طرح بعضی وسیله ها بالاتره مثلا ۱ ۲ ۳ …
  چجوری سطح طرح وسیله ها و لباسارو ببرم بالا؟!

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۳۰, ۱۳۹۹ در ۳:۰۱ ب.ظ

   سلام طرح ها مشخصلت متفاوتی دارن باید هر کدومو پیداشون کنی

   پاسخ دادن

 119. پوریا

  شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ در ۹:۵۱ ق.ظ

  سلام ممنون از شما که اموزش بازی رو به صورت کامل گذاشتین ببخشید یه بخش ماموریت میگه باید گرگ زخمی رو شکار کنیم کجا میشه پیداش کرد؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ در ۲:۴۸ ب.ظ

   سلام پوریا جان ممنون لطف داری … میتونی متن ماموریت به انگلیسی برام بنویسی

   پاسخ دادن

 120. حسین

  شهریور ۲۷, ۱۳۹۹ در ۴:۱۰ ب.ظ

  درود بر شما این قسمت فروشگاهاون اماده نشد گفته بودین هفته بعد الان تقریبا ۱۰ روزی گذشته

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۲۸, ۱۳۹۹ در ۷:۲۳ ق.ظ

   سلام حسین عزیزم اواسط مهر فروشگاه در دسترس قرار میگیره

   پاسخ دادن

 121. pegah

  شهریور ۲۳, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۶ ب.ظ

  سلام من نسخه مود رو دارم پولم میشه زیاد گرفت؟
  نسخه مود رو جیمیل ذخیره میشه؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۲۴, ۱۳۹۹ در ۵:۵۰ ق.ظ

   سلام پگاه جان هیچ کدوم از نسخه های مود به جیمیل وصل نمیشن ولی برای اینکه بتونی وقتی برای بازی اپدیت بیاد از سیوت بازی کنی کافیه هر وقت برای مود اپدیت قرار دادیم دانلود کنی و روی قبلی نصب کنی ..
   مود ها پول بینهایت هستن ولی در ایران کارایی ندارن اخه یرورهای ایران بسته هستن و مود کار نمیکنه

   پاسخ دادن

 122. لیلی

  شهریور ۱۹, ۱۳۹۹ در ۸:۰۸ ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من نمیتونم اکانتمو به جیمیل وصل کنم وقتی تو بازی قسمت تنظیمات روی اتصال میزنم میگه خطا و گوگل پلی رو میاره گوگل پلی هم میگه این مورد تو کشور شما یافت نشد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۲۰, ۱۳۹۹ در ۶:۵۷ ق.ظ

   سلام لیلی عزیز کدوم نسخه بازی میکنی اصلی یا مود ؟

   پاسخ دادن

 123. حسین

  شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ق.ظ

  خیلی ممنونم از پاسختون
  الان هیچ راهی نداره من بخوام سکه بگیرم؟ شما یه حا گغتی برای من ۵ هزارتا شارژ کردن چون براش کار میکنم نمیتونن برای منم شارژ کنن هزینه شو میدم بهشون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۷, ۱۳۹۹ در ۷:۵۴ ق.ظ

   سلام حسین جونم چرا میشه قراره قسمت فروشگاه توی سایت قرار بگیره تا بتونید خرید های درون بازیهاتونو انجام بدید تا هفته بعد افتتاح میشه فروشگاه

   پاسخ دادن

   • شاهين

    شهریور ۲۲, ۱۳۹۹ در ۹:۱۰ ب.ظ

    سلام اقا بدادم برسيد فقط يدونه نعل اسب ميخام نميتونم پيدا كنم همه جارو گشتم پيدا نميشه خواهشا كمك كنيد

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     شهریور ۲۳, ۱۳۹۹ در ۴:۴۷ ق.ظ

     سلام شاهین جون نعل اسب توی رویداد تیر اندازی همونی که کرکس ها بالای سرش پرواز میکنن میتونی پیدا کنی یا میتونی بری شهر Town با لورن Loren که کنار ساختمان کلانتری میشینه معامله کنی

     پاسخ دادن

 124. حسین

  شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ در ۷:۱۵ ب.ظ

  درود بر شما
  وقتتون بخیر مرسی از این انرژی ک میزارین
  میخواستم سکه یا همون نقره بخرم به هیچ وجه دسترسی بهم نمیده میزنم روش برای خرید صفره بعد میگه انجام نشد
  ولی بارها دیدم اشاره کردین ک میتونی بخری !!چطور ؟؟میشه راهنماییم کنید !؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ در ۵:۵۶ ق.ظ

   سلام حسین جونم ممنون ازت .. نقره بینهایت هستش میتونی نقره و غذای گندم بگیری.. پول هم بینهایت صفر هست ولی از سرورهای ایران نمیشه خرید کرد

   پاسخ دادن

   • حسین

    شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۰ ق.ظ

    خیلی ممنونم از پاسختون
    الان هیچ راهی نداره من بخوام سکه بگیرم؟ شما یه حا گغتی برای من ۵ هزارتا شارژ کردن چون براش کار میکنم نمیتونن برای منم شارژ کنن هزینه شو میدم بهشون

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     شهریور ۱۷, ۱۳۹۹ در ۷:۵۴ ق.ظ

     سلام حسین جونم چرا میشه قراره قسمت فروشگاه توی سایت قرار بگیره تا بتونید خرید های درون بازیهاتونو انجام بدید تا هفته بعد افتتاح میشه فروشگاه …

     پاسخ دادن

 125. امیدیاس

  شهریور ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۶ ق.ظ

  سلام
  یک ماموریت برای گرفتن افسار داده
  ولی نگفته که کجا باید برم و‌نوشته که پیدا کردنش سخته
  کسی میدونه باید کجاها بریم تا اون مکان راهزنارو پیدا کنیم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ در ۶:۰۸ ق.ظ

   سلام امید اسم مکانشو حتما بهت میگه

   پاسخ دادن

 126. سهند

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۹ در ۲:۵۳ ب.ظ

  سلام داداش نوریس کجاست پایین کلانتری یکی هست که معموریت غار ارواح داره ولی تو پاداشاش افسار نیست اسمشم جکِ چجوریه اصلا نوریس پیدا نمیکنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ در ۶:۱۹ ق.ظ

   سلام سهند نوریس داخل شهر Town درست پایین ساختمون کلانتر Sheriff وایساده به میله ها تکیه داده بهت ماموریت میده …

   پاسخ دادن

 127. امیر حسین

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۹ در ۹:۱۳ ق.ظ

  سلام چطوری میشه مهر ارواح رو پیدا کرد هر جا گشتم نبود میخوام ماموریت موریس اسب دار رو به اتمام برسونم ولی باید مهر ارواح باشه ندارم چیکار کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۸ ق.ظ

   سلام امیر حسین کافیه ۳ عدد انگشتر و ساعت برداری به CANTON TRIALS بری و اونجا انگشتر ساعت داخل مجسمه قرار بدی و تا سطح ۱۵ بتونی زنده بمونی .. یادت باشه با خودت اسلحه و کیت های سلامتی زیادی ببری هر موج ارواح سخت تر میشن

   پاسخ دادن

 128. امیرحسین یوسفی

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۹ در ۹:۰۸ ق.ظ

  سلام قربان چطوری میشه یه گرگ زخمی یا یه گوزن زخمی شکار کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۸ ق.ظ

   سلام متوجه نشدم همچین حیواناتی نداریم

   پاسخ دادن

 129. سینا

  شهریور ۸, ۱۳۹۹ در ۸:۳۸ ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم که به غیر از ماموریت ها که آخرش یه مقدار پول میده راه دیگه ای برای به دست آوردن پول هست؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   شهریور ۹, ۱۳۹۹ در ۹:۱۵ ق.ظ

   سلام سینا جان بهترین راه همین ماموریت ها هستن یمقداریشم بازی بهت هدیه میده

   پاسخ دادن

 130. آصفه

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۹ در ۳:۳۳ ق.ظ

  سلام چرا بازی با اینترنت وای فای وارد نمیشه و مدام میگه ارتباط با سرور قطع شد؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۰۶ ق.ظ

   سلام آصفه عزیز بعضی از اپراتورها به این صورت میشن بهتره با نت خطط ۴G هم امتحان کنی

   پاسخ دادن

 131. امید

  مرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۲:۵۲ ب.ظ

  منتظرم در مورد این بازی پاسخی بدین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۰۸ ق.ظ

   سلام امید عزیز ممنون از پیشنهاد خوبت حتما قرار میدیم ..

   پاسخ دادن

 132. امید

  مرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۲:۴۹ ب.ظ

  سلام خسته نباشین در مورد بازی world war heroes:ww2 fps

  پاسخ دادن

 133. M

  مرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۸:۴۵ ق.ظ

  میگم بانک توی شهر به چه دردی میخوره ای کاش میشد توی بازی از شهر هم سرقت کرد یا مثلا با راهزنان متحد شد راستی یه چیزی اگه غار ارواح رو به سطح ۵برسونم آیتم های سطح ۵ گیرم میاد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۵ ق.ظ

   سلام عزیزم هنوز بانک تکمیل نشده ولی احتمالا اپدیت های بعدی سرقت یا ماموریت درباره بانک داشته باشیم

   پاسخ دادن

 134. M

  مرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۸:۴۲ ق.ظ

  یه سوال دیگه من لباس تفنگدار رو دارم لباس کلانتر هم طرح هاشو پیدا کردم آیا از این دوتا بهتر توی بازی هست یا دو نوع لباس کلانتر توی بازی هست راستی سلاحی وجود داره که صدمش بالای ۱۰۰۰تا باشه چون توی یه ویدئو دیدم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۳ ق.ظ

   لباس کلانتر بهترین هستش شاید بعدها بهترش بیاد ولی الان عالیه ..
   چرا داریم اسلحه Trench Gun قدرتش ۱۰۷۸ هستش

   پاسخ دادن

 135. M

  مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ در ۴:۲۱ ب.ظ

  یعنی شما s&wاسکافیلد رو نمی دونید دنیا اپ

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۷, ۱۳۹۹ در ۸:۲۸ ق.ظ

   درست میگی s&wا هم عالیه من خودم بشخصه رمینگتون خیلی دوست دارم

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۷, ۱۳۹۹ در ۸:۲۸ ق.ظ

   درست میگی s&wا هم عالیه من خودم بشخصه رمینگتون خیلی دوست دارم ..

   پاسخ دادن

 136. میثم

  مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ در ۳:۱۹ ب.ظ

  سلام خسته نباشید یه سوال من میخوام سکه بخرم توی قسمت خرید میزنه پروسه خرید کامل نشد خودش تعداد سکه رو فقط صفر تا میاره، نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی بکنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ در ۳:۲۴ ب.ظ

   سلام میثم عزیز کدوم نسخه اصلی یا مود ؟ برای نسخه اصلی باید حتما از گیفت کارت استفاده کنی

   پاسخ دادن

   • میثم

    مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ در ۴:۴۸ ب.ظ

    نسخه ۰.۱۷.۲ لطفا منو کامل راهنمایی بکنید کیفت کارت چی هستش و چطور؟

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     مرداد ۲۷, ۱۳۹۹ در ۸:۲۸ ق.ظ

     منظورم اینکه نسخه اصلی یا مود (هک شده ) بازی میکنی .
     گیفت کارت کارت های خرید هستن به قیمت های ۱۰ – ۳۰ – ۵۰ دلاری که میتونی بگیری و باهاشون خرید درون برنامه ای برای بازیها انجام بدی

     پاسخ دادن

 137. M

  مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۱ ق.ظ

  بهترین سلاح بازی کدوم هست

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ در ۳:۲۷ ب.ظ

   سلام پیترسون – اسلحه سفیرصلح بهترین اسلحه های بازی هستند

   پاسخ دادن

 138. مرتضی

  مرداد ۲۳, ۱۳۹۹ در ۷:۳۰ ب.ظ

  عکس و فیلم

  پاسخ دادن

 139. مرتضی

  مرداد ۲۳, ۱۳۹۹ در ۶:۵۳ ب.ظ

  برای عکس

  پاسخ دادن

 140. مرتضی

  مرداد ۲۲, ۱۳۹۹ در ۵:۱۰ ب.ظ

  سلام ببخشید میشه لینک بهترین برنامه برای ادیت رو بدین ممنون میشم
  فقط واقعا ببخشید که زحمت میدم دستتون چون من نمیتونم پیدا کنم واقعا ببخشید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۳, ۱۳۹۹ در ۶:۳۰ ق.ظ

   سلام مرتضی عزیزم حتما خوشحالم میشم فقط بهم بگو برنامه ادیت برای ویدیو – عکس یا موزیک میخواهی ؟

   پاسخ دادن

 141. M

  مرداد ۲۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۹ ق.ظ

  صندوق ها رو کجا ها بیشتر میشه پیدا کرد ؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۸ ق.ظ

   سلام صندوق ها جای مشخصی ندارن ولی بیشتر توی جنگل های های پایین رودخونه هستن

   پاسخ دادن

 142. مهران

  مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ در ۶:۰۲ ب.ظ

  سلام الان یکماه هست دنبال افسار برای گاری میگردم هیچ جا نیست اصلا تمام وسایل گاریم رو اوکی کردم فقط افسار مونده لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۲۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۵ ب.ظ

   سلام مهران جان افسار میتونی از نوریس بگیری . داخل شهر Town درست پایین ساختمون کلانتر Sheriff وایساده به میله ها تکیه داده بهت ماموریت میده …

   پاسخ دادن

 143. مرتضی

  مرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۲:۳۸ ب.ظ

  سلام ببخشید که اینجا ازتون این درخواست رو میکنم با اینکه شما سایت پنیا آپ رو دارید حتما بازی پاپجی رو هم میزارید برای دانلود اگه میشه لینک شو بدین ممنون میشم

  پاسخ دادن

 144. Fa

  مرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۹:۱۲ ق.ظ

  • donyaapp

   مرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۱ ق.ظ

   اگه نسخه اصلی بازی میکردی و از سایت خودمون یا نسخه اصلی نصب کرده باشی کافیه با همون اکانت گوگل پلی قبلی به بازیت ادامه بدی خودش از اخرین سیو برات میاره

   پاسخ دادن

 145. Fa

  مرداد ۱۷, ۱۳۹۹ در ۷:۱۴ ب.ظ

  سلام من بازی رو پاک کردم چه جوری باید از همون جا بیارمش

  پاسخ دادن

  • Nima

   مرداد ۱۷, ۱۳۹۹ در ۸:۵۳ ب.ظ

   اگه روی جی‌میل بازی رو داشته باشی میاره

   پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۸:۱۲ ق.ظ

   سلام عزیزم کدوم نسخه بازی میکردی اصلی یا مود ؟

   پاسخ دادن

 146. ابوالفضل

  مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در ۷:۳۲ ب.ظ

  سلام رویداد مردگان چیه تا الان برام نیامده فکر کنم همون صدای تیراندازی باشه چون میگین تو رویداد مردگان جسد اسب یا گاری شکسته پیدا میشه تو صدای تیراندازی اینا هم پیدا میشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۶:۰۱ ق.ظ

   سلام ابوالفضل جان فکر کنم یکی باشن البته توی همسن قسمت آموزش تصویر محلشو قرار دادیم

   پاسخ دادن

   • ابوالفضل

    مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۷:۲۶ ب.ظ

    درسته همون تصویر صدای تیراندازی اسمش است برای من

    پاسخ دادن

 147. سیاوش

  مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در ۷:۳۰ ب.ظ

  سلام من تازه اسب باز کردم و بار اولمه که بازی میکنم و تا اینجا رسیدم الان تو رویداد مردگان محور دلیجان پیدا کردم اون چیه اگه ارزشی ندارند پاک کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۶:۰۲ ق.ظ

   سلام نه سیاوش زجان هیچ کردوم از ایتم ای مربوط به اسب پاک نکن نگهشون دار بعدش باید دلیجان یا گاری تکمیل کنی لازمت میشن

   پاسخ دادن

   • سیاوش

    مرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۹ ق.ظ

    آها باشه ممنون که گفتی

    پاسخ دادن

 148. نازنین

  مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۸:۱۶ ب.ظ

  سلام آدم های که تو شهر میبینم بالای سرشون اسم است اونا کی استن آدم های دیگه استم که بازی میکنن؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۳, ۱۳۹۹ در ۵:۱۸ ق.ظ

   سلام بله توی شهر پلیرهای دیگه هم میان ولی بعضی هاشون فیکن و بعضی هاشون بازیکن هستن هنوز به بازی قسمت انلاین مولتی پلیر اضافه نشده

   پاسخ دادن

 149. قابیل

  مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۴:۴۵ ب.ظ

  آیا اون آدم های که بالای سرشون توی شهر انگلیسی اسم نوشته یا بعضی موقع که توی جنگل یا فلات سنگی به ما حمله می‌کنه آدم های واقعی استن؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۷:۳۱ ب.ظ

   سلام نه اونا فیکن هنوز بعضی از قسمت مولتی پلیر بازی افلاین هستش

   پاسخ دادن

 150. قابیل

  مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۹ ب.ظ

  من وقتی میرم شعر نمی‌بینم کسی اسب داشته باشه آیا اونا میبینن که من اسب دارم یا صندوق دستمه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۸ ب.ظ

   سلام نه کسی نمیبینه هنوز قسمت مولتی پلیر آنلاین که همدیگرو بتونیم توی بازی همدیگرو ببینیم هنوز به بازی اضافه نشده

   پاسخ دادن

 151. تازه وارد

  مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۴ ب.ظ

  سلام من تازه بازی رو نصب کردم ۲ بار اول که راهزنان حمله میکردند فقط چند تا دیوار یا وسایل دیگه رو نابود میکردم و چیزی بر نمیداشتن و فرار می کردن چرا؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۷ ب.ظ

   سلام لول های پایین فقط خرابکاری میکنن هر چقدر لولت بره بالا راهزن ها هم قویتر میشن و هم شروع به دزدی میکنن

   پاسخ دادن

 152. سعید

  مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۵:۰۵ ب.ظ

  سلام ببخشید اگه میشه بگید وقتی راهزنان حمله کنن قیر منو میدزدن یا نه اگه بردارن دوباره از کجا بیارمش

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۴۳ ب.ظ

   نه سعید جون قیر نمیدردن ولی بازم بهتره قیرتو داخل صندوق وسط پایگاهت قرار بدی

   پاسخ دادن

 153. سهراب

  مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱:۲۶ ب.ظ

  سلام من این چند روز که بازیکن آوردم چون خیلی وقته بازی نکردم زیاد بازی میکنم و سه خیلی سریع حساب راهزنان رو خراب میکنم و زیاد حمله میکنن و من باید حتما تو بازی باشم تا از بین ببرمشون من از نوریس اسب دار یک افسار گرفتم که اسب و کاری رو به هم وصل میکنن اگه راهزنان حمله کنن و افسار رو از من ببرن من دوباره میتونم همون افسار رو به دست بیارم یا نه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۸:۴۶ ب.ظ

   نه سهراب ایتم های مهم مثل افسار برنمیدارن نگران نباش

   پاسخ دادن

 154. سهراب

  مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۶ ق.ظ

  راستی من که قبلاً بازی میکردم وسایل گاری نبود یعنی پیدا نمیشد الان است اگه است کجایه نوریس فقط یک افسار داد و دیگه ماموریت نمی‌ده چرا؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۹ ق.ظ

   سلام سهراب جان درست میگی قبلا نمیشد گاری تکمیل کرد ولی توی اچدیت جدید تمام وسایل گاری قرار گرفته میتونی تکمیلش کنی . نوریس افسار بهت میده بقیه وسایل گاری خودت باید پیدا کنی میتونی که بیشتر توی رویداد مردگان که کرکس ها بالای سرش پرواز میکنن هستش که البته عکسشو توی همین بخش اموزشم قرار گرفته

   پاسخ دادن

 155. شاناز

  مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۹:۱۳ ب.ظ

  سلام من خیلی این بازی رو دوست دارم و تازه شروع به بازی کردنش کردم ولی همه چیز رو خوب بلد نیستم البته اگه کمک کنید ممنون میشم میخواستم بگم که من بعد از اینکه ماموریت چهارم نوریس رو که تمام کردم و افسار بهم داد وقتی روش میزنم می نویسه:
  اگه بازم افسار میخواهی،از کریستوف راش بخواه،او افسار رد و بدل می‌کنه
  کریستوف کیه تا جایی که من بازی میکنم کسی با این نام نمیشناسم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۱ ب.ظ

   سلام بله درست میگی نوریس فقط بهت افسار میده بقیه وسایل گاری باید خودت پیدا کنی . که داخل رویداد مردگان که عکسشم همین قسمت اموزش قرار دادیم هستش بیشتر . یا اینکه با وسایل اسب با تاجرها عوضش کنی ..
   کریستوفر راش هم همون تاجر سیاه پوست هستش که معمولا وقتی وارد شهر میشی سمت چپ وایمیسته

   پاسخ دادن

 156. سهراب

  مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۷:۱۴ ب.ظ

  سلام من قبلاً این بازی رو میکردم تا اینکه یک روز رفتیم به روستا خانوادگی خودم و گوشی رو با خودم بر نداشتم الان ۸ ماهی میشه بازی نکردم بعد از اینکه از روستا اومدم گوشیم رو برداشتم بازی رو که آوردم گفت باید بروز رسانی سه منم نمی‌دونم از کجا بروز رسانی کنم چون مال بازار دستکاری شده و من نسخه اصلی رو دارم که به گوگل پلی وصل میشه اگه میشه لینک دانلود رو برام قرار بدین ممنون میشم و لطفا بگید چطوری بروزرسانی کنم چون نوشته فایل اصلی و فایل دیتا باید هر دو رو نصب کنم تا بروزرسانی شه یا فقط فایل اصلی ممنون سایت خیلی خوبیه تا الان سایتی به خوبی این سایت میدم چون زحمت میکشید و به سوال دیگران جواب میدین

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۸:۱۴ ب.ظ

   سلام سهراب عزیزم . ممنون لطف داری . چقدر ظولانی بازی نکردی اشکال نداره بازی آخرین آپدیتش داخل سایت قرار دادیم که میتونی از طریق لینک زیر دانلودش کنی توی همون صفحه اموزش نصب بازی توضیح داده شده یک فیلمم قرار دادیم اونم نگاه کن شروع به نصب کن اگه بازم برات سوالی پیش اومد بپرس

   دانلود بازی Westland Survival – بقا در غرب وحشی + مود ۰٫۱۷٫۲ (اندروید و آیفون)

   پاسخ دادن

   • سهراب

    مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۸:۵۰ ب.ظ

    اره خیلی دلم براش تنگ شد تا اومدم خونه رفتم سراغ گوشیم البته زیاد بردم سطح ۸۱ استم تو سطح چندی ممنون که اون جواب رو دادی الان یک سوال دیگه هم دارم من تو گوشی دیگه خودم میخواهم نسخه مود رو بریزم که سکه رایگان باشه ولی ظاهراً نسخه مود سکه فقط برای جو و کتاب ما محدود است چرا اینجوری نمیشه برای خرید از تاجر هم رایگان باشه

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۹:۱۶ ب.ظ

     اره واقعا ادم دلش تنگ میشه خیلی سطحتت خوبه منم ۹۰ سطحم ..
     قبلا نسخه مود که قرار داده بودیم سکه هم بینهایت بودش ولی جدیدا بازی وستلند سخت گیری های بیشتری برای نسخه های مود میگیره اگه متوجه بشه اکانت بن میکنه بخاطر همین محدودیت برای سکه ها ایجاد شد فقط میتونی گندم یا کتاب بگیری

     پاسخ دادن

 157. Nima

  مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۱۳ ب.ظ

  ببخشید یک مشکل دیگه هم برام پیش اومد امیدوارم وقتتون رو نگیرم من بعد از اینکه ماموریت ۴ نوریس رو که انجام دادم دیگه ماموریت نمی‌ده و میگه برو پیش یک نفر دیگه ولی اسمش یادم نیست میشه بگید افسار کجا پیدا میشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۶:۴۹ ب.ظ

   سلام نیما جان اختیار داری خوشحال میشم . ای کاش یادت میومد الان داخل بازی هستی از سمت چپ روی آیکون علامت تعجب که در سمت چپ هست کلیک کن و از قسمت STORY متن ماموریت برام بنویس بهت بگم .

   پاسخ دادن

   • Nima

    مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۷:۰۸ ب.ظ

    ممنون که جواب میدین ولی ماموریت نیست بعد از اینکه ماموریت ۴ نوریس تکمیل شد دیگه ماموریت نمی‌ده و میگه برو پیش یکی دیگه اون افسار باهات معامله می‌کنه راستی اگه میشه اسمت رو بگو و ممنون میشم بگی که کجا وسایل گاری پیدا میشه

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۸:۱۰ ب.ظ

     خواهش میکنم سعی میکنم جواب همرو بدم پیغام ها زیاد هستش ممکنه بعضی هارو هم جا بندازم ..
     اگه ماموریت تموم شده حالا باید باقی وسایل گاری خودت پیدا کنی میتونی وسایل از رویداد مردگان همونی که بالای سرش کرکس ها پرواز میکنن که عکسشم توی همین اموزش قرار داده شده بدست بیاری یا بری شهر و از معامله گر که پایین ساخنمون کلانتری هستش بدست بیاری ..
     کلا وسایل گاری با اسب جای بخصوصی ندارن

     پاسخ دادن

 158. Nima

  مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۱ ق.ظ

  سلام ببخشید برای من یک مشکلی به وجود اومد من قبلاً تو گوشی این بازی رو میکردم و به گوگل وصل کرده بودم بعد گوشیم رو فروختم و جدید خریدم و رفتم از گوگل پلی بازی رو نصب کردم زحمتم از بین نرفت ولی نقشه ی بازی تغییر کرده بود و اون طرف پل تپه های بوفالو بود ولی بازی که از سایت شما گرفتم این طرف پل بود و قبلا برای رفتن به جنگل کاج ۱۷ انرژی میخواست الان ۲۰ تا میخواهد چرا نقشه ی بازی مثل نقشه ی آموزشی که گذاشتی نیست چرا؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۵:۵۳ ب.ظ

   سلام نیما جان درست میگی بازی توی اپدیت جدید ۱۷٫۲ که به تازگی اومده یکسری تغییرات قرار داده مثل گرافیک بهتر – محل های بیشتر و تغییر بعضی هاشون – تغییر انرژی و ….

   پاسخ دادن

 159. کمال

  مرداد ۸, ۱۳۹۹ در ۵:۰۰ ب.ظ

  سلام من بعد از اینکه سردسته کنگ رو کشتم و مأموریت ۳ نوریس تکمیل شد یک ماموریت جدید اومد:
  میشه راهنمایی کنید
  .مکان یابی پناهگاه راهزنان (معنیش چیه باید کدوم پناهگاه رو پیدا کنم )
  بقیه شو خودم می‌دونم اگه میشه جواب بده ممنون از سایت خوبتون 😘😘😘

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۵:۳۶ ق.ظ

   سلام ککال جون ممون ازت لطف داری . باید بری به پناهگاه راهزن ها توی ناحیه شمالی برفی

   پاسخ دادن

  • فراز

   مرداد ۱۷, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۲ ق.ظ

   من بازی پاک کردم حالا میخوام نصبش کنم چه جوری باید بازی رو از همون جا بیارم

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    مرداد ۱۸, ۱۳۹۹ در ۸:۳۸ ق.ظ

    سلام فراز جان کدوم نسخه بازی میکردی اصلی یا مود ؟

    پاسخ دادن

  • M

   مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۸ ق.ظ

   نه باید خشم راهزن ها رو به صد برسونی بعد که مزرعه ات حمله شد همشون رو بکش و نقشه پناهگاه شون رو پیدا کن

   پاسخ دادن

 160. انسان

  مرداد ۸, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۵ ب.ظ

  سلام
  یه سری چزا پیدا کردم نمیشه ازشون استفاده کرد جا هم ندارم بزارمشون. میخام بفروشمشون.
  چطور میتونم ایتم هامو بفروشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۸, ۱۳۹۹ در ۲:۰۳ ب.ظ

   سلام هنوز آیتم فروش به بازی اضافه نشده . البته همه ایتم های بازی یکجا بالاخره لازم میشن بهتره انبارهاتو ارتقاء بدی نگهشون داری

   پاسخ دادن

 161. محمد

  مرداد ۷, ۱۳۹۹ در ۸:۲۲ ب.ظ

  سلام آپدیت جدید کی میاد و وقتی که آپدیت جدید اومد اول بازی رو پاک کنم یا نه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۸, ۱۳۹۹ در ۶:۴۴ ق.ظ

   سلام محمد بازی براش تازه اپدیت جدید ۱۷٫۲ اومده احتمالا ۲۰ روز دیگه اپدیت جدید داشته باشیم .
   اگه نسخه مود بازی میکنی نباید پاک کنی وقتی اپدیت جدید قرار دادیم دانلود کن و روی قبلی نصب کن برای نسخه اصلی هم که فرقی نمیکنه

   پاسخ دادن

 162. سهیل کمالی

  مرداد ۷, ۱۳۹۹ در ۶:۲۸ ق.ظ

  ممنون از اموزش خوبتون من تازه با بازی اشنا شدم . بازی هم دانلود کردم الان دارم بازی میکنم عالی هستش

  پاسخ دادن

 163. اهل بازی

  مرداد ۶, ۱۳۹۹ در ۹:۱۹ ب.ظ

  سلام ببخشید چرا از سایت شما که ریختم همش هنگ می‌کنه
  نام پر سرعت است
  گوشیم مدل بالا است
  گوشیم حافظه زیاد داره
  فیلتر شکن روشن نیست
  پس چرا بازم خرابه اگه درست نمیشه لطفا بگید که برم از بازار بریزم بهتر از اینه که همش هنگ کنه لطفا جواب بدین و پیام منو حذف نکنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۷, ۱۳۹۹ در ۶:۳۵ ق.ظ

   سللام عزیزم اصلا هنگ شدن بازی ربطی به بازی نداره فقط مربوط به گوشی میشه این نسخه که قرار دادیم نسخه اصلی هستش همه جا همین نسخه برای دانلود قرار داره هیچ فرقی نمیکنه .. بهتره بنظرم حالا که گوشیت مدل بالا هستش گوشیتو یکبار ریست فکتوری کنی و بعدش بازی رو دوباره نصب بازی کنی

   پاسخ دادن

 164. Keyvan

  مرداد ۱, ۱۳۹۹ در ۸:۰۰ ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من مجبور شدم گوشی رو ریست فکتوری کنم ، بازی رو از گوگل پلی نصب کردم بعدش وقتی خاستم دوباره به تلگرام وصل کنم اصلا آیکون تلگرام تو بازی نبود
  چی کار کنم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   مرداد ۱, ۱۳۹۹ در ۵:۱۷ ب.ظ

   سلام کیوان جان . احنمالا نسخه قبلی از بازار نصب کرده بودی متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره به بوت تلگرام وصل میشه برخلاف نسخه اصلی که باید به اکانت گوگلت وصل بشه الانم اگه بخواهی نسخه اصلی نصب و بازی کنی باید از اول بازی کنی

   پاسخ دادن

   • donyaapp

    مرداد ۵, ۱۳۹۹ در ۷:۳۳ ق.ظ

    اگه میخواهی به اکانت تلگرام دوباره وصل بشی باید دوباره از بازار بازی دانلود کنی و به تلگرام وصل بشی .نمیشه برگردوند اکانت از تلگرام .. نسخه اصلی به اکانت گوگلت وصل میشه

    پاسخ دادن

 165. Pars

  تیر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۵:۱۵ ب.ظ

  سلام من اشتباهی جلو در خونم حصار گذاشتم چجوری برش دارم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در ۶:۱۸ ق.ظ

   سلام عزیزم روی آیکون ساخت و ساز که به شکل خونست در سمت راستت قرار داره کلیک کن بعد حصار انتخاب کن علامت تبر بزن تا خراب بشه یا علامت جابجایی بزن تا بتونی جاشو تغییر بدی

   پاسخ دادن

 166. ابدل

  تیر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۲:۲۱ ب.ظ

  این نسخه اصلی که از اینجا گرفتم چرا همش گیر می‌کنه از بازار که گرفته بودم درست بود الان خاک تو سر بازی میکنم
  گوشیمم حافضه داره مدلش بابایه ولی گیر میکنه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در ۶:۲۱ ق.ظ

   سلام عزیزم گیر بخاطر کم بودن سرعت نت هستش با نت خطط بازی کن . بعد ف..ی..ل…ت..ر./شک..ن موبایلتم وقتی داری بازی میکنی قطع کن

   پاسخ دادن

 167. Nima

  تیر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۷:۰۵ ب.ظ

  بعد از اینکه از جان جایزه گرفتم دیگر به من ماموریت نداد تو داستان بازی راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۴۵ ق.ظ

   سلام نیما عزیز اگه نوی خط داستانی خواهرت هم داخل پایگاه نباشه ماموریت خط داستانی تمومه

   پاسخ دادن

 168. شهریار

  تیر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۵:۴۳ ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من تازه اصطبل رو درست کردم و خوب دارم پیش میرم فقط مشکلم انرژی و خوراک اسب واسه رفت و آمد هستش.بجز مراحل و غار و مخفیگاه راهزنا،روش دیگه ای واسه به دست آوردن جو هستش؟
  ممنون

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۵:۴۸ ب.ظ

   سلام شهریار عزیز جو جای خاصی نداره مکان های مختلف پیدا میشه یا میتونی با نقره از قسمت خرید بگیریشون

   پاسخ دادن

 169. Haniyeh

  تیر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۴ ق.ظ

  جوابموازبین سوالا پیداکردم یه سوال دیگه من یه چوب ماهیگیری دارم امانمیدونم چطوری ماهی بگیرم راهنمایی کنیم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۴ ب.ظ

   سلام هانیه عزیز هنوز قابلیت ماهیگیری به بازی اضافه نشده باید منتظر آپدیت های بعدی باشیم . اونم سلاح هستش پیدا کردیش

   پاسخ دادن

 170. Haniyeh

  تیر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۱ ق.ظ

  سلام من لول ۷۵ هستم برای بدست اوردن افسار خوب جک ماموریت میده افسانه راهزنان هست اسم ماموریتش میگه افسانه روپیدا کن موقعیت رازنارو پیداکن بعد بکششون میشه راهنمایی کنی هیج جانیستن همه جاروگشتم

  پاسخ دادن

 171. منصور

  تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱:۴۳ ب.ظ

  من نسخه اصلی رو دارم مال بازار میگین دستکاری بس از کجا به روزش کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۲:۴۷ ب.ظ

   سلام منصور عزیزم خود بازار بروزرسانی ها را البته با تاخیر قرار میده نگران نباش مشکلی نیست

   پاسخ دادن

   • منصور

    تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۷:۰۰ ب.ظ

    یعنی من الان نسخه اصلی رو از همین جا گرفتم وقتی از بازار بروزش کنم خراب که نمیشه چون میگین مال بازار دستکاری شده

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۷:۳۱ ب.ظ

     سلام منصور جون من فکر کردم نسخه بازار بازی میکنی .‌نه اگه از سایت خودمون نسخه اصلی که گرفتی با خیال راحت بازی کن اپدیت های بازی هم که بیاد سریع قرارش میدیم براحتی میتونی دانلود کنی و روی قبلی با خیال راحت نصب کنی

     پاسخ دادن

     • منصور

      تیر ۲۵, ۱۳۹۹ در ۱:۵۰ ب.ظ

      ممنون

 172. امید رضا

  تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۸ ق.ظ

  سلام چطوری میشه ماهی گیری کنی؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۵ ب.ظ

   سلام امید رضا عزیزم هنوز قابلیت ماهیگیری به بازی اضافه نشده باید تا اپدیت های بعدی صبر کنیم

   پاسخ دادن

 173. امیر

  تیر ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۹ ق.ظ

  سلام . وقتی راهزن ها به کلبه من حمله کردن با کشتنشون یه نقشه گیرم امد رفتم به مکان نقشه نگهبان رو که کشتم ایتم افسار رو داد

  پاسخ دادن

 174. امیرعلی

  تیر ۱۹, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۰ ق.ظ

  سلام میخواستم ببینم اون زنه که امار دهکده هارو میده (کوراپرل)کجا رفته تو سالن نیستش

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۹, ۱۳۹۹ در ۴:۰۷ ب.ظ

   سلام امیر علی جونم درست میگی معمولا چند روزی میره و دوباره برمیگرده خودش

   پاسخ دادن

   • امیرعلی

    تیر ۲۱, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۶ ق.ظ

    درسته سه روز بود که نبود امروز نامه اومد که اومده ولی رفتم دوباره تو سالن نبود

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     تیر ۲۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۰ ق.ظ

     حتما برمیگرده سالن دوباره میتونی با پرداخت نقره پایگاه پیدا کنی

     پاسخ دادن

     • Mahdi.hb

      تیر ۲۲, ۱۳۹۹ در ۴:۱۵ ب.ظ

      سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم که من مرحله اخر مأموریت گرفتن افسار هستم ولی نوشته پناهگاه راهزنان! از کجا میتونم پیدا کنم لطفا بهم بگید.

     • donyaapp

      تیر ۲۳, ۱۳۹۹ در ۶:۴۹ ق.ظ

      سلام مهدی جان ممنون ازت . به پناهگاه راهزن ها توی ناحیه شمالی و برفی باید بری

 175. آریا

  تیر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۳ ق.ظ

  لورن همونیه که میله خمیده میده؟
  تو رد دد ۲ میخوام یه حیوان لجندری رو برای بار دوم شکار کنم چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

 176. میلاد

  تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۸:۱۶ ب.ظ

  سلام من بازی از بازار دانلود کرد الان لولم ۶۵ هستش نمیتون ذخیره کنم بازیرو؟
  و اینکه گاری چطوری تکمیل کنیم؟ فقط طنابش مونده ممنونم از راهنمایی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۵:۵۵ ق.ظ

   سلام میلاد عزیزم نسخه بازار یمقداری دستکاری شده و برای ذخیره به بوت تلگرام وصل میشه در صورتی که نسخه اصلی باید به اکانت گوگل پلی وصل بشه . در هر صورت تلگرامتو پاک نکن با ف..ل..ت..ر..ش.کن وارد بازی بشو . وسایل گاری میتونی بری شهر Town از لورن Loren که کنار ساختمان کلانتری میشینه معامله کنی . میتونی از رویداد مردگان که هر سه روز روی نقشه ظاهر میشه که کرکس ها بالای سرش پرواز میکنن براحتی بدست بیاری

   پاسخ دادن

 177. donyaapp

  تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۷:۲۳ ب.ظ

  سلام عزیزم نسخه مود در واقع نسخه هک شده بازی هاست که بازیهارو اسونتر میکنه مثل پول بینهایت – منابع بینهایت – الماس بینهایت و …

  پاسخ دادن

 178. سعید

  تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۴:۵۰ ب.ظ

  اهان ممنون. من خودم یازده هزار و دویست تا نقره دارم ینی استفاده کنم؟! بعدا بدرد نمیخوره!!!!؟ توپ شاهدانه هست تو بازی تا قبل اپدیت ؟!

  پاسخ دادن

 179. سعید

  تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۹:۴۵ ق.ظ

  با سلام ادمین عزیز. تازه چند روزی نیست ک مواد جدید شامل تخته چوب صنوبر و پوست و نیکل و سنگ تیله اضافه شده اونم به مقدار کم چجوری تونستی به سرعت کارخونه هاتو ارتقا بدی و لول ۵ کنی؟!؟ حداقل ۳ هفته فقط برای ارتقا زمان لازمه من تا الان تونستم کارگاه و چوب بری رو ارتقا بدم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۲:۲۰ ب.ظ

   سلام سعید جونم من ۲ سالی هست که بازی میکنم و گیمر سایت دنیا اپ هستم و خود سایت دنیا اپ برای اینکه بتونم پاسخگو باشم درباره بازی حدود ۵ هزار نقره خریداری کرده برای اکانت من و وقتی ارتقا میدم معطل زمان ساختشون نمیشن و سریع با پرداخت نقره ارتقا میدم ایتم ها همینطور مثلا کارگاه Foundry یک روز زمان ساختش هست ولی با ۵۹۷ نقره میتونی سریع ارتقاش بدی

   پاسخ دادن

   • سعید

    تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۴:۴۸ ب.ظ

    اهان ممنون. من خودم یازده هزار و دویست تا نقره دارم ینی استفاده کنم؟! بعدا بدرد نمیخوره!!!!؟ توپ شاهدانه هست تو بازی تا قبل اپدیت ؟!

    پاسخ دادن

 180. مهرداد

  تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۹:۱۳ ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من لول ۷۰ هستم واس ارتقا دیگه باید کل کفپوشم رو بازالت کنم
  خسته شدم انقد کارگری کردم😄
  میشه لینک دانلود نسخه مود رو قرار بدین.
  باتشکر

  پاسخ دادن

 181. کریم

  تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۸:۴۱ ق.ظ

  ای بابا من یک چیز میگم تو یک چیز میگی مگه ربات نیستی که متوجه حرف هام نمیشی میگم اگه بازی نه به گوگل و نه به تلگرام وصل نباشه سال ها بازی کنم از اول که نمیشه اگه میشه این بار درست جواب بده

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۲:۰۳ ب.ظ

   سلام کریم جون من از اول هم بهت گفتم دوباره میگم اگه به اکانت گوگل پلی وصل باشی میتونی سالها بازی کنی در غیر اینصورت نمیتونی سالها بازی کنی

   پاسخ دادن

 182. آریا

  تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۲:۵۰ ق.ظ

  منم راکستار عالیه خیلی خوبه شما وقتی مایکا رو کشتید برگردید همونجا برو سمتش هفت تیرش رو بردار،یه هفتیر مخصوص داره.
  راستی شما همه ی تفنگ ها رو دارید؟من به ی راهنمای تفنگ تیاز دارم.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۶:۵۸ ق.ظ

   سلام آریا جونم با اپدیت جدید میتونی همه کارگاه ها رو به سطع ۵ ارتقا بدی تمام اسلحه ها هم باز میشه بله برای منم بازن الانم Trench Gun ساختم عالیه اسیب پذیریش ۱۰۷۸ هستش

   پاسخ دادن

  • آریا

   تیر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۳:۳۷ ق.ظ

   منظورم از تفتگ تو رد دد ۲ هست

   پاسخ دادن

 183. آریا

  تیر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۴:۳۹ ب.ظ

  سلام
  شما رد دد ۲ بازی میکنید؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۶:۱۳ ب.ظ

   سلام آریا عزیزم بله من خودم تمومش کردم

   پاسخ دادن

 184. کریم

  تیر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۸:۱۲ ب.ظ

  سلام من یک ماه میشه بازی میکنم و به تلگرام وصل نکردم بعد چند ماه که خود به خود پاک. نمیشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۹:۳۸ ق.ظ

   سلام کریم عزیز بازی هایی که از بازار دانلود میکنید بخاطر اینکه دستکاری شدن به بوت تلگرام وصل میشن که البته امن نیست . ولی اگه موبایل و تلگرامتو پاک نکنی یا عوض نکنی مشکلی پیش نمیادش

   پاسخ دادن

   • کریم

    تیر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۲:۵۸ ب.ظ

    یعنی اگه ده سال نه بازی رو پاک کنم و نه گوشی رو عوض کنم بدون اینکه به تلگرام وصل باشه از اپل نمیشه

    پاسخ دادن

    • donyaapp

     تیر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۶:۱۲ ب.ظ

     کریم جونم برای اینکه اکانت بازییت که به بوت تلگرام وصله پاک نشه باید هم گوشی و مهمتر از اون هم اکانت تلگرامتو پاک نکنی دیگه مشکلی نیست . اگه بازی زیاد بازی نکردی بهتره نسخه اصلی دانلود کنی به اکانت گوگلت وصل بشی با خیال راحت بازی کنی

     پاسخ دادن

     • کریم

      تیر ۱۶, ۱۳۹۹ در ۸:۰۱ ب.ظ

      منظورم اینه که اگه به تلگرام وصل نکنم بازی رو و سال ها بازی کنم از اول که نمیشه

     • donyaapp

      تیر ۱۷, ۱۳۹۹ در ۶:۱۵ ق.ظ

      سلام عزیزم اگه به ایدی گوگل پلیت وصل بشی نه مشکلی نیست سال ها میتونی بازی کنی

 185. مرتضی

  تیر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۹:۴۵ ق.ظ

  سلام داداش میگم من یه صندوق پیدا کردم بازی میگه خیلی سنگینه و نیاز به انتقال داری میتونی راهنمایی کنی ؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۳:۱۲ ب.ظ

   سلام مرتضی جونم برای انتقال صندوق باید حتما گاری یا دلیجان تکمیل کنی بعدش میتونی داخلش قرار بدی ببری شهر تا برات باز کنن .

   پاسخ دادن

 186. سعید

  تیر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۹:۵۸ ب.ظ

  با سلام خدمت ادمین عزیز کنجکاوم بدونم لول چندی؟ و با متریال جدید چنتا از کارخونه ها ی اصلی رو لول ۵ کردی؟! من ک شدیدا دنبال وینچستر م خیلی خفنه حاجی!! فقط توپ شاهدانه پیدا نمیکنم.

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۷:۲۵ ق.ظ

   سلام سعید جونم من لول ۹۳ هستم نسخه اصلی بازی میکنم کارگاه ها مکس هستن منتظر اپدیت جدید هستم . اره سعید جون وینچستر عالیه مخصوص برای فاصله نزدیک ولی اسلحه مورد علاقم کلت رمینگتون هستش

   پاسخ دادن

   • سعید

    تیر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۸:۵۴ ق.ظ

    ینی تموم ساختمونات سطح ۵ هستن؟! الان میتونی ویچستر بسازی؟ من لولم یکم پایینتره ۸۶ هستم

    پاسخ دادن

 187. منصور

  تیر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۲:۵۹ ب.ظ

  مولی چیشد وقتی گفت برم پایگاه رفتم نبود با با کلانتر صحبت کردم دیگه تمام شد ادامش چی میشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۷:۲۸ ق.ظ

   سلام منصور جونم اگه مولی داخل پایگاهت نباشه دیگه ماموریت داستانیش تموم میشه . قراره بازی با هر اپدیت جدید یه خط داستانی جدید قرار بده

   پاسخ دادن

 188. آریا

  تیر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۶:۵۳ ق.ظ

  سلام
  تو گلوگاه اسرار امیز بعد غارت عنایم دزدزه بون دا میگفت بزار هفته ای یه با بزنمت
  یعنی هرهفته بهم حمله میکنه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۷:۲۹ ق.ظ

   سلام نه آریا عزیزم فقط اهالی شهر دور هم جمع شدن با هم صحبت میکنن مورد خاصی ندارن

   پاسخ دادن

 189. عرشیا

  تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۷:۱۴ ب.ظ

  جواب پیام اولمو هم بدین و اینک بگید که وقتی راهزنان حمله کنن اگه ما نباشیم همه چیزو میبرم یا نه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۸:۲۵ ب.ظ

   بله حتما عزیزم . راهزن ها حمله کردن بهتره اون تایم توی پایگاهت باشی وگرنه برگردی میبینی کلی دیوارها تله هاتو خراب کردن یمقداری از وسایلتو میدزدن نه همشونو

   پاسخ دادن

 190. عرشیا

  تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۴:۱۰ ب.ظ

  سلام من رفتم گلوگاه اسرارآمیز وسایل رو برداشتم معنی اون حرف ها چیه معنی خاصی داره یا الکی است

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۸:۲۲ ب.ظ

   سلام عرشیا جان نه نکته خاصی نداشتن فقط اهالی شهر دورر هم جمع شده بودن با هم صحبت میکردن

   پاسخ دادن

 191. حمید

  تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۹ ق.ظ

  چرا جواب نمی‌دین اون گلوگاه اسرارآمیز چیه

  پاسخ دادن

 192. حمید

  تیر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۰ ب.ظ

  اون گلوگاه اسرارآمیز چیه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۸ ق.ظ

   سلام حمید جون منظورش توی آپدیت جدید همون مکانی هستش که همه اهالی جمع هستن و یک صندوق پر از ایتم داخلش هستش

   پاسخ دادن

 193. فاضلی

  تیر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۲:۱۰ ب.ظ

  چتور میتوانم در بازی سکه دریافت کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۶:۵۳ ق.ظ

   سلام فاضلی عزیزم اگه نسخه اصلی بازی میکنی میتونی با تکمیل ماموریت ها که روی تابلو اعلاناتت در پایگاه قرار میگیره بدستشون بیاری . توی نسخه مود هم که بینهایت هستش

   پاسخ دادن

 194. منصور

  تیر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۷ ب.ظ

  میخواستم بدونم که معنی اون گلوگاه اسرارآمیز چیه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۰ ق.ظ

   سلام عزیزم منظورش توی آپدیت جدید همون مکانی هستش که همه اهالی جمع هستن و یک صندوق پر از ایتم داخلش هستش

   پاسخ دادن

 195. آیدین

  تیر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۲ ق.ظ

  سلام من لولم ۹۹ است اون موقع میمردمهمه چیت حدف میشد و حدود ۳ماه بازی نکردم چون دیگه همچیش تکراری شده بود ولی الان که گاری باز شده من ماموریت اخر نوریس گیر کردم کمپ دزد استچ کجاست که تموم بشه ماموریتش همه جا رفتم ولی پیداش نکردم؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۷:۰۱ ق.ظ

   سلام آیدین عزیزم چقدرم لولت بالا بوده خوبه دوباره برگشتی بازی هر سری اپدیت جدید میده برای اینکه بازی تکراری نشه موارد یا ماموریت هایی اضافه میکنه .
   کمپ هم منظورش کمپ راهزن ها که توی ناحیه شمالی برفی هستش باید بری اونجا

   پاسخ دادن

 196. ابول

  تیر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۵:۲۶ ب.ظ

  سلام اون بالا که ۷ تصویر از پایگاه فرستادی مال بازی رو چرا دیوار و کفپوش فقط چوب میخواهد مال من گیاه و چوب میخواهد

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۱, ۱۳۹۹ در ۶:۴۵ ق.ظ

   سلام عزیزم هر سطح آپدیت دیوارها و کفپوش ها آیتم های متفاوتی میخواد هر آپدیت که میکنی آیتم های بعدیش فرق میکنن

   پاسخ دادن

 197. سینا

  تیر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱:۴۲ ب.ظ

  درخت صنوبر کجایه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۲:۳۱ ب.ظ

   سلام سینا جان درخت صنوبر میتونی توی جنگل پایین رودخونه Ash Grove پیدا کنی یا با تاجرها معاملشون کنی

   پاسخ دادن

 198. حامد

  تیر ۹, ۱۳۹۹ در ۸:۱۹ ق.ظ

  سلام
  خسته نباشید
  من لولم ۸۸
  یه صندوق پیدا کردم که قفل درش
  نوشته باید انتقال داده شه به شهر
  قفل ساز بازش کنه
  منتهی نمیدونم چجوری این کارو بکنم؟
  یه سوال دیگه ، اینکه وقتی میگه شگفتی جادویی بساز یعنی چی؟
  ممنونم از سایت خوبتون
  کارتون فوق العادس

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۹, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۸ ق.ظ

   سلام حامد جونم ممنون ازت . لطف داری
   برای اینکه صندوق های که پیدا میکنی بتونی ببری شهرتا برات باز کنن باید حتما دلیجان یا گاریتو تکمیل کرده باشی بعدش میتونی داخل گاری قرار بری ببری شهر .
   برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی .

   پاسخ دادن

 199. el_naz

  تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۷ ب.ظ

  ببخشید کف پوش صنوبر چیه.؟؟ 😕 واسه ارتقا انبارم لازمه. چطور میتونم تهیه کنم؟ 🙁

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۷, ۱۳۹۹ در ۶:۴۴ ق.ظ

   سلام الناز جان منظورش اینه کف چوبی که روش انبار قرار دادی ارتقاش بدی برای رتقا انبارها باید کفشونم که روشون قرار میگیرن ارتقا بدیم

   پاسخ دادن

 200. محمد مهدی

  تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۵:۴۰ ب.ظ

  سلام اگه بعد از اینکه غار ارواح رو تکمیل کنم و مهر تایید رو تکمیل کنم و بعد چند روز غار ریست سه باید از اول این کار هارو بکنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۶ ب.ظ

   سلام محمد مهدی عزیزم بله وقتی غار ریست بشه دوباره باید از نو شروع کنی

   پاسخ دادن

 201. ابول

  تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۴ ب.ظ

  سلام من غار ارواح رو تکمیل کردم و مهر تایید رو هم پیدا کردم و رفتم پیش بت ها وقتی اونو وصل کردم گفت دشمن هم قوی میشه و جایزه های بهتری هم میگیرم و مأموریت نوریس اسب دار هم تکمیل شد ولی دوباره نوشته مهر تایید رو وصل کن مجسمه ها هم سالم هستن الان باید چیکار کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۹ ب.ظ

   سلام عزیزم اگه تمام قطعه های لوح پیدا کردی و محلش قرار دادی و جایزه نوریس هم گرفتی . فعلا دیگه کاری نمونده میتونی خارج بشی بزاری غار ریست بشه .

   پاسخ دادن

 202. el_naz

  تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۰ ق.ظ

  چرا انقد بدست آوردن قیر سختههههه 😭!!
  واقعا منطقی نیس که بخوام ۲۰۰ تا شمش برنز و ۲۰۰ تا پارچه کنفی و تخته چوب بلوط رو با تاجر شهر مبادله کنم که فقد ۱۰ تا قیرو بدست بیارم 😐
  واقعا راه دیگه ای نداره.؟؟ جاهای دیگه نمیشه بدست اورد آیا.؟ 🙁

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۸:۳۴ ق.ظ

   سلام الناز جان نه قیر هیچ جای دیگه پیدا نمیشه .. اره واقعا میدونم چی میگی واقعا سخته 🙁

   پاسخ دادن

  • آریا

   تیر ۸, ۱۳۹۹ در ۷:۱۹ ق.ظ

   من تو ۲ هفته تمومش گردم

   پاسخ دادن

 203. علی جان

  تیر ۵, ۱۳۹۹ در ۷:۰۶ ب.ظ

  سلام به نظرتان سطح چند باشم برم غار ارواح رو تکمیل کنم
  اما من تکمیل کردم فقط می خواهم بفهمم سطح چند بریم بهتره
  راستی بعد از اینکه غار ارواح رو تکمیل کردم درباره ی معر تایید نوشته اونو کجا پیدا کنم هنوز یک دریچه تو غار ارواح رو باز نکردم توی اونه یا جای دیگه
  و معنی جمع آوری و چاپ ارواح که توی ماموریت نوریس اسب دار است معنی اون چیه باید چیکار کنم

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۸:۵۴ ق.ظ

   سلام علی جونم برای غار ارواح داشتن اسلحه خوب کیت سلامتی زیاد بهترین گزینه ها هستن ولی بنظرم ۴۰ به بالا مناسب هستش ..
   برای ماموریت نوریس هم لازمه اول همه درهای غار باز کنی همه سرهای مجسمه ها رو پیدا کنی قرار بدی بعد فعالشون کنی غار ریست میشه و دوباره باید وارذ همشون بشی و اینبار تیکه های لوح پیدا کنی بهم بچسبونیشون و قرار بدی همون محلی که سرها مجسمه قرار داده بودی

   پاسخ دادن

 204. آرین

  تیر ۵, ۱۳۹۹ در ۵:۴۴ ب.ظ

  این جعبه ی که تو جنگل بلوط پیدا میشه رو چجوری باید انتقال داد شهر ؟ با اسب نمیشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۶, ۱۳۹۹ در ۹:۰۴ ق.ظ

   سلام آرین جونم برای انتقال صندوق هایی که پیدا میکنی باید حتما دلیجان یا همون گاری تکمیل کرده باشی بعد میتونی داخل گاریت قرار بدی ببری شهر تا برات باز کنن

   پاسخ دادن

 205. منصور

  تیر ۴, ۱۳۹۹ در ۴:۲۷ ب.ظ

  سلام میشه یک نقشه پایگاه بزارید تا برای خودم درستش کنم همه چیزو دارم به جز گاری

  پاسخ دادن

 206. مهدی

  تیر ۴, ۱۳۹۹ در ۱:۵۱ ب.ظ

  سلام مولی توی سطح چند میاد برام من الان سطح ۵۰ استم راستی بعد که من قوی تر شدم و سلاح های قدرتمند گرفتم دشمنانی منم قوی میشن یا نه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۴, ۱۳۹۹ در ۷:۵۵ ب.ظ

   سلام مهدی جونم سطح ۷۰ به بالا مولی میاد پایگاه .. بله وقتی قویتر بشی و لولت بالاتر بره راهزن هایی که به پایگاهت حمله میکنن قویتر میشن

   پاسخ دادن

 207. مهدی

  تیر ۳, ۱۳۹۹ در ۵:۳۴ ب.ظ

  سلام . من بازی رو از بازار دانلود کردم و تو تلگرام ذخیره شده. الان یکساله بازی میکردم ینی دیگه نمیشه برشگردوند ؟

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۴, ۱۳۹۹ در ۵:۵۳ ق.ظ

   سلام مهدی عزیزم نگران نباش مشکلی پشی نمیاد اگه موبایل یا تلگرامتو عوض نکنی

   پاسخ دادن

 208. منصور

  تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۸:۵۴ ب.ظ

  فکر نکنم منظورش این باشه نوشته
  اگه کاراکتر رو در علفزار رها کنی تایمر متوقف میشه اگه علفزار رو رها کنی تایمر شمارش معکوس رو آغاز می‌کنه
  اگه قشنگ دقت کنیم به حمله راهزن ها مربوط میشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۲, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۱ ق.ظ

   سلام منصور جونم درست میگی شاید مربوط به زمان حمله راهزن ها باشه که معمولا ۶ ساعت هم طول میکشه به پایگاهت برسن . ترجمه های فارسی یمقداری فرق میکنن

   پاسخ دادن

 209. منصور

  تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۵:۳۶ ب.ظ

  معنی اون کلمه که گفتم چیه چرا نگفتی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۶:۰۵ ب.ظ

   منصور عزیزم متن مربوط میشه به اینکه اگه یوقتی در مکانی مردی تمام ایتم ها – وسایلی که همراهت هستن – اسلحهدها – لباس ها مقاومتشون نصف میشه

   پاسخ دادن

 210. منصور

  تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۸ ب.ظ

  طرح چه سودی داره مثلا اگه طرح یک سلاح بیاد اون سلاح مال من میشه یا نه میشه دربارش توضیح بدین
  و معنی اون متن چیه که میگه اگه کاراکتر رو در علفزار رها کنی…
  میشه بگید

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۳:۰۶ ب.ظ

   سلام منصور عزیزم طرح هایی که پیدا میکنی ایتم ها – اسلحه ها – لباس هاتو ارتقاء میده و قویترشون میکنه

   پاسخ دادن

 211. محمد

  تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۷:۲۶ ق.ظ

  سلام من تموم آیتمهای دلیجانو تکمیل کردم فقط افسارش مونده چجوری بدستش بیارم. تا حالا سه تا گاو صندوق پیدا کردم ولی نمیدونم چجوری باید ببرم شهر لطفا جوابمو بدید ممنون.
  خدایی بازیش جزابه خیلی عالی

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۸:۴۸ ق.ظ

   سلام محمد جونم افسار دلیجان میتونی توی رویداد مردگان همون سرزمینی که کرکس ها بالای سرش پرواز میکنن بدستشون بیاری . البته باید حوصله کنی شاید یمقداری طول بکشه ولی حتما پیداشون میکنی .
   برای صندوق هایی هم که نواحی مختلف پیدا میکنی باید اول همون گاری یا دلیجانتو تکمیل کنی بعدش میتونی گاوصندوق ها رو داخلش بزاری ببری شهر تا برات باز کنن

   پاسخ دادن

 212. امین مقدم

  خرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در ۶:۳۸ ب.ظ

  سلام . چرا تو آپدیت جدید دیگه گاو صندوق تو جنگل خاکستری نمیاد .

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۵:۵۷ ق.ظ

   سلام امین جون البته فقط جنگل خاکستری نیستش جاهای دیگه هم میتونی پیداشون کنی . یمقداری بخاطر اپدت جدید و قرار دادن آیتم های دیگه درست میگی کمتر پیدا مشه

   پاسخ دادن

 213. زهرا

  خرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در ۳:۱۷ ب.ظ

  اون عکس رو که برام فرستادی بالا ۳ تا علامت داره ولی مال من چرا ۲تا علامت داره و بگید که راهزن ها رو باید چیکار کنم که نیاد به خونه حمله نکنه منظورم اینه که مثلا اونا نصف شب حمله میکنن و شاید من خواب باشم چیکار کنم که ظهر حمله کنن

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   تیر ۱, ۱۳۹۹ در ۶:۰۲ ق.ظ

   اون علامت سوم بصورت رندوم انتخاب میکنه بعدا برات باز میشه .. راهزن ها وقتی میکشی اون علامت راهزن ها در سمت راست و بالا شروع به پر شدن و قرمز شدن میکنه که وقتی به سطح اخرش رسید بهت حمله میکنن و ۶ ساعت هم طول میکشه به پایگاهت برسن بهتره حواست باشه که وقتی میکشیشون قبل از اینکه به سطح برسه آیکون ۶ ساعت جوری تنظیم کنی که بیدار باشی

   پاسخ دادن

 214. Milad

  خرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱:۱۹ ق.ظ

  سلام.شگفتی +۵برای گرفتن قیر چطوری ایجاد کنم؟انگشتر ۶ و انگشتر ۵ دارم ولی نمیدونم چطوری شگفتی ایجاد کنم که‌ماموریت قیر تکمیل بشه

  پاسخ دادن

  • donyaapp

   خرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در ۷:۱۲ ق.ظ

   سلام میلاد عزیزم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی .
   راحن ترین کار هم اینه که ماموریت با نقره بخری جایزه قیرتو دریافت کنی

   پاسخ دادن