خانه آموزش اندروید و آیفون آموزش بازی Westland Survival – وستلند

آموزش بازی Westland Survival – وستلند

3 به عنوان خوانده شده
1,645
74
54,229
آموزش بازی Westland Survival - وستلند

بازی Westland Survival یکی از بازیهای جدید و مطرح  در سبک بقا و ماجراجویی است . که گیم پلی شبیه به بازی معروف Last Day on Earth: Survival دارد . در بازی وستلند به دوران قدیم و وسترن میرویم و باید در دنیای غرب وحشی  برای زنده ماندن بجنگید . و در محل زندگی خود شروع به ساختن سرپناه کنید وبا همانند دوران قدیم با برای تهیه غذا به  شکار و کشاورزی روی بیاورید . از آنجا که شما مطیع قانون و هفت تیر کش ماهری هستید . و برای گذراندن زندگی باید سوار بر اسب خود شده و در سرزمین ها و شهر ها به جنگ با  انواع راهزن ها – دزدان بانک – قاتل ها بروید و با دستگیری انان و تحویل آنها به کلانتر شهر سکه – پاداش دریافت کنید .امروز قصد داریم در قسمت آموزش های سایت دنیا اپ به آموزش بازی Westland Survival – وستلند بپردازیم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - cover

آموزش بازی Westland Survival – وستلند

پس از نصب بازی Westland Survival و اجرای آن همانند دیگر بازیهای سبک بقا و ماجراجویی برای زنده ماندن و پیشرفت در بازی باید با نحوه صحیح بازی کردن آشنا بشویم . در ایتدای شروع بازی وارد پایگاه و محل زندگی خود میشویم . که یک محیط مستطیلی شکل و بزرگ است . در قدم اول با دکمه های بازی که بر روی صفحه نمایش موبایل خودمان هست آشنا میشویم و به برسی آنها میپردازیم .

آموزش کار با دکمه های بازی Westland Survival

 

دکمه ضربه زدن Punch

با استفاده از دکمه ضربه زدن Punch  که به شکل مشت است و در سمت راست قرار دارد میتوانید برای ضربه زدن – حمله به دیگران – قطع درختان – خورد کردن سنگ ها مورد استفاده قرار بدهید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - punch

دکمه برداشتن Pick Up

با استفاده از دکمه ضربه زدن Pick Up  که به شکل برداشتن است و در سمت راست قرار دارد میتوانید از آن برای برداشتن – دست دادن – همکاری  مورد استفاده قرار بدهید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - pickup

دکمه کوله پشتی Back Pack

دکمه کوله پشتی Back Pack یکی از دکمه های مهم و پرکاربرد در بازی است . که از آن میتوان برای نگهداری آیتم ها و وسایلی که در بازی پیدا میشود مورد استفاده قرار داد . در واقع هر ایتمی که در در بازی پیدا میکنیم و برمیداریم در درون کوله پشتی قرار میگیرد و از طریق ان میتوان به آیتم ها  دسترسی پیدا کرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - backpack

اما با زدن دکمه کوله پشتی به صفحه مشخصات Inventory کاراکتر دسترسی پیدا میکنیم همانطور که در تصویر میبینید در سمت چپ که اقلام کوله پشتی قرار دارد و آیتم های دریافتی بازی را نشان میدهد اما در سمت راست شاهد :

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - Inventory

 

قسمت ۱ :  اولین قسمت در سمت بالا شامل نام بازیکن است که در سمت راست آن وضعیت سلامتی بازیکنان بصورت عددی نشان میدهد که در حالت پیش فرض ۲۰۰ است بعدها با افزایش سطح لول مقدار سلامتی افزایش پیدا میکند . در سمت چپ نیز مقدار سطح لول بازیکنان را نشان میدهد .

یکی از نکات مهم بازی بررسی وضعیت گرسنگی و تشنگی است

قسمت ۲ : دومین قسمت مربوط به وضعیت غذا و آب بازیکنان است و بصورت عددی نشان داده میشود . بطوری که عدد ۱۰۰ بیانگر این است که بازیکن در حالت کامل است و نیازی به غذا یا آب ندارد . این عدد در حین بازی شروع به کم شدن میکند تا آنجا که به بازیکنان پیغام گرسنگی و تشنگی را بصورت آیکونی بالای سر آن نشان میدهد . بازیکنان در حین دیدن این وضعیت باید سری به دنبال غذا مانند گوشت که با کشتن حیوانات و پختن آن بوسیله BOONFIRE که برای سرخ کردن گوشت – ماهی – کمپوت میوه مورد استفاده قرار میگیرد و یا با خوردن میوه ها  آب مورد نیازمان را تامین کنیم یا بوسیله مشک آب و پر کردن آن از WELL چاه آب تشنگیمان را برطرف کنیم . و به این نکته مهم باید توجه داشته باشیم که  مقدار هر کدام به صفر رسید بازیکن بلافاصله میمیرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - hungry

قسمت ۳ : قسمت سوم مربوط به تجهیزات دریافتی برای بازیکنان است مانند اسلحه – لباس – کلاه- پیراهن – شلوار – کفش – نوع کوله پشتی و قدرت های ویژه که هر کدام را میتوان پیدا کرد و یا ساخت . بطوری که بازیکنان با پیدا کردن هر یک و تجهیز کاراکتر با آن باعث میشود قدرت کاراکتر بیشتر بشود بعنوان مثال با تجهیز کاراکتر به شلوار مدل Sturdy Pants که مشخصات دفاعی آن مشخص است مقدار ۳۰ درصد به وضعیت دفاعی کاراکتر اضافه میکند و یا چاقو مدل Copper Knife  مقدار ۴۰ درصد به قدرت حمله و ۱۲۵ درصد به سرعت حمله اضافه میکند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - item

قسمت ۴ : قسمت چهارم مربوط به مقدار ویژگی های قدرت کاراکتر مانند : Dammage قدرت ضربه زدن – Att Speed سرعت ضربه زدن – Deffence دفاعی – Spirit روح (هر چقدر بالا باشد میتوانید با حیوانات وحشی دوست بشوید و از آنها در مبارزات استفاده کنید) . است . در واقع با هر بار بازی کردن – فعالیت مانند قطع کردن درختان – شکستن سنگ ها – مبارزه باعث میشود سطح لول شما بالاتر برود . با هر بار افزایش سطح لول میتوانید فقط یکی از ویژگی های کاراکتر  را افزایش بدهید . البته با تجهیز کاراکتر به لباس – کفش – شلوار – کلاه – سلاح با توجه به آیتم مورد نظر و خصوصیات آن مقدار ویژگی های قدرت کاراکتر نیز بیشتر میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - level up

دکمه ساخت آیتم ها Blueprints

دکمه ساخت آیتم ها Blueprintd که به شکل آیکون آهنگری است . با استفاده از آن میتوان آیتم های اولیه مورد نیاز مانند انواع تبر – کلنگ و انواع سلاح مانند سلاح چوبی – نیزه – انوا بانداژ – انواع غذاهای مختلف برای خوردن – انواع نوشیدنی ها برای نوشیدن – انواع لباس – کفش – کلاه – انواع تفنگ ها – انواع پمادهای درمانی و … را توجه به سطح لول بازیکنان که هر چقدر بیشتر باشد آیتم های بیشتری باز میشود را ساخت .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - blueprinted

نحوه ساخت آیتم های بازی

برای ساخت هر آیتم هم کافیست متریال مورد نیاز برای ساخت هر کدام را درست  و یا در نواحی مختلف پیدا کرد . بعنوان مثال برای ساخت تبر Axe کافیست ۳ عدد چوب و ۳ عدد سنگ داشته باشیم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - material

در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ شروع میکنیم به تکمیل متریال ساخت تبر Axe که نیاز به چوب و سنگ داشتیم ،  چوب را براحتی میتوانی با قطع کردن درختان بدست بیاوریم که البته نیاز به خود تبر Axe داریم همچنین سنگ را براحتی میتوانیم با خرد کردن سنگ ها بوسیله کلنگ Pic پیدا کنیم . در قدم اول بازی ما هیچ کدام از این ابزار ها را نداریم و باید بترتیب بسازیم پس شروع به پیدا کردن چوب و سنگ به تعداد سه عدد از هر کدام از  روی زمین میکنیم.پس از پیدا کردن آنها دوباره دکمه ساخت آیتم ها Blueprintd که به شکل آیکون آهنگری را میزنیم و پس از انتخاب تبر Axe بر روی دکمه CRAFT کلیک میکنیم تا تبر ساخته بشود و در کوله پشتی قرار گیرد .

دکمه خرید و inbox

دکمه خرید و inbox که به شکل آیکون سکه های پول است . با استفاده از آن میتوان خرید های درون بازی مانند خرید لباس – تجهیزات – غذا – گندم – دانش و … را انجام داد  . که هر یک جداگانه در سمت چپ پنجره قرار دارند . همچنین در سمت چپ و اولین آیتم نشان دهنده تعداد سکه هایی است که در بازی جمع میکنید . و آخرین آیتم بنام inbox است که جوایزی را که در طول بازی بعنوان پاداش دریافت میکنید بطور خودکار در inbox شما ذخیره میشود و هر زمان نیاز داشتید میتواندید آیتم مورد نظر خود را بردارید و آن استفاده کنید.

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - inbox

دکمه لیست اهداف QUEST JOURNAL

دکمه لیست اهداف QUEST JOURNAL که به شکل علامت تعجب است . با استفاده از آن میتوان به لیست اهداف در نظر گرفته شده در بازی که بیشتر برای یادگیری بهتر بازی و دریافت جایزه بعنوان تکمیل اهداف دسترسی پیدا کرد . بطوری که  هر  لیست شامل ماموریت های متفاوتی است مانند جستجو کردن – پیدا کردن آیتم خاصی یا رسیدن به سطج لول مورد نظر و … که با تکمیل هر یک جوایزی را بعنوان پاداش دریافت میکنید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - quest journal

بعنوان مثال در اول بازی وقتی به سراغ James میرویم و با او صحبت میکنیم لیستی از اهداف را به ما نشان میدهد : ۱- پیدا کردن چاقوی مسی  ۲- پیدا کردن شلوار ضخیم – ۳- پیدا کردن مشک آب – ۴ – گزارش تکمیل کردن که با انتخاب گزینه Accept ما قبول میکنیم که آن ماموریت ها را انجام بدهیم که برای پیدا کردن هر یک کافیست به سراغ خانه خود برویم و تمام آیتم ها را از درون صندوق برداریم و دوباره پیش James برگردیم و با زدن دکمه Complate جوایز خود را بگیریم . و به همین صورت میتوانیم با تکمیل کردن اهداف نه تنها جوایز ویژه بگیریم بلکه سریعتر سطح خود را بالا ببریم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - tutorial

دکمه ساخت و ساز  BUILDING

دکمه ساخت و ساز  BUILDING که به شکل خانه است و در سمت راست قرار دارد . با استفاده از آن میتوان به ساخت و ساز انواع وسایل مورد نیاز برای خانه – انبار – دکوراسیون – پروژه های بزرگ بازی پرداخت . دکمه ساخت و ساز از چهار قسمت ویژه و مهم تشکیل شده است که هر کدام وسایل مورد نیاز را میسازد :

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - building

 

۱- BULDING :  با استفا ده از تب BUILDING میتوان انواع وسایل مورد نیاز برای ساخت خانه یا پناهگاه از جمله کف – دیوار – پنجره – در – که هر کدام با چوب ساخته میشوند را ساخت همچنین میتوان انواع ادوت دفاعی مانند نیزه – تله – سنگر و … را آماده کرد .

۲- WORKSHOPS : با استفاده از تب WORKSHOPS میتوان انواع کارگاه های مورد نیاز برای ساخت متریال های مورد نیاز ابزار ها – وسایل – لباس ها – کشاورزی و … جنگی – آزمایشگاه – غذا – آهنگری – چوب بری و … را با استفاده از آن براحتی ساخت .

۳- STORAGE : با استفاده از تب STORAGE میتوان انواع انبارهای مورد نیاز برای نگهداری  وسایل مختلف ساخت مانند انباری غذا (البته انبار غذا در ابتداب بازی درون خانه قرار دارد کافیست به خانه برویم و با زدن علامت  چرخ دنده آنرا تعمیر کنیم ) برای نگهداری انواع غذا – نوشیدنی – دانه های گیاهان – میوه ها و .. مورد استفاده قرار میگیرد و یا انبار چوب – فلزات – لبای ها – اسلحه ها – سنگ و … را ساخت .

۴ – PROJECTS : با استفاده از تب PROJECTS میتوان انواع پروژه های مهم و بزرگ بازی مانند ساخت اصطبل اسب ( برای جابجایی سریعتر در مکان ها ) – واگن – کبوتر قاصد – تابلو اعلانات گزارش های شکار و دستگیری جنایتکاران – را میتوان ساخت که البته ساخت و تکمیل هر کدام از پروژه ها زمان بر است .

۵- FURNITURE : با استفاده از تب FURNITURE میتوان انواع وسایل زینتی و زیبا مانند انواع صندلی – میز ناهار خوری – گلدان و … را برای هر چه زیباتر شدن خانه یا پناهگاه خود بسازید.

دکمه لیست کارگاه ها WORKBENCH LIST

دکمه لیست کارگاه ها WORKBENCH LIST که در سمت راست صفحه اصلی قرار دارد . با استفاده از آن میتوان به تمامی کارگاه های موجود در بازی بصورت مستقیم دسترسی پیدا کرد و  هر یک ازایتم های مورد نیاز را در کارگاه مربوطه ساخت .  همچنین میتوان مدت زمان ساخت – ارتقاء کارگاه  برای بازکردن آیتم های بیشتر – متریال های مورد نیاز و … دسترسی داشت .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - workbench list

اما در بالای صفحه نیز آیتم های ویژه ای را میبینیم که شامل:

۱- در سمت چپ صفحه نام بازیکن به همراه سطح آن که در زیر نام قرار دارد نمایش میدهد . و در کنار آن دایره بزرگی وجود دارد که در داخل آن شکل قلب و یک عدد است که بیانگر میزان جان بازیکنان است که در هنگام مبارزه و ضربه خوردن – کم شدن مقدار غذا و آب مقدار آن کم میشود و اگر به صفر برسد بازیکن میمیرد .

هر چقدر سطح شما بالاتر برود مقدار جان نیز افزایش پیدا میکند

۲ شامل آیکون OUTLAES ANGER این آیکون که با هر بار کشتن دیگر بازیکنان – افراد خلاف کار پر میشود تا آنجا که کاملا به رنگ قرمز در میاید و راهزن ها و خلافکاران برای انتقام گیری از شما به سمت پایگاهتان طی ساعت خاصی حمله میکنند و با خراب کردن دیوارها وارد پناهگاه شده و وسایلتان را غارت میکنند . که بهتر است در زمان رسیدن آن ها شما نیز در پایگاه باشید و با سلاح به جنگ آنها بروید و نابودشان کنید .

وقتی خلافکاران به پایگاه شما آمدند میتوانید با نابودی آنها نقشه پایگاهشان را بدست بیاورید و اینبار شما به آنها حمله کنید

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - outlaes anger

در کنار آن نیز آیکون چرخ دنده قرار دارد که برای تنظیمات بیشتر بازی مورد استفاده قرار میگیرد .

۳- در سمت راست نقشه بازی قرار دارد که مسیر و آیتم های موجود در مسیر را نشان میدهد .

آشنایی با محیط نقشه بازی Westland Survival

خوب تا الان درآموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ با نحوه بازی – آیکون ها – علائم – وسایل – ابزار آلات – ساخت پناهگاه و بقا آشنا شدیم . الان موقع آن است که پا در بیرون پناهگاه بگذاریم و وارد دنیای وحشی  بیرحم غرب بشویم و شروع به ماجراجویی – جستجو – پیدا کردن غنائم – وسایل – ایزارها – متریال ها – ماموریت ها – و .. کنیم . در هنگام بیرون رفنم از پناهگاه با نقشه کلی بازی روبرو میشویم که ضمن نشان دادن محیط اطراف و پناهگاه خودتان که در وسط نقشه  با نام  Home قرار دارد که با زدن دکمه ENTER بر روی آن میتوانیم دوباره وارد پناهگاه بشویم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - map

اما به غیر از پناهگاه خودمان بر روی نقشه مکان هایی دیگری  مانند جنگل PINE FOREST – صخره STONE PLATEAU – چراگاه بوفالو BUFALLO PASTURE – پناهگاه های دیگر BASE – معدن ABANDONED MINE – دره صخره ای CANYON TRIALS – غار ارواح SPIRIT CAVE – قبیله سرخپوست ها INDIAN TRIBE – اردوگاه خلافکاران OUTLAWS CAMP – صخره های سنگی ROCK PLATEAU – مسیر رودخانه RIVER CROSSING – شهر TOWN – خانه تجارت TRADER HOUSE  قرار دارند .

در نقشه نیز در بعضی مواقع Event هایی مانند واژگونی قطار بر اثر حمله سرخپوست ها با مدت زمان معین ظاهر میشوند که دارای صندوق – جوایز بسیاری هستند

هر یک از این مکان ها جذابیت و ماجراجویی مخصوص به خود را دارد که با وارد شدن به هر کدام با انواع مکان ها – دشمنان – ایتم ها – متریال ها – اجساد – و … روبرو میشوید . اما اگر توجه کنید بر بالای هر کدام از مکان ها لوگویی به سه رنگ متفاوت سبز – نارنجی – قرمز قرار دارد که این لوگوها نشان دهنده درجه سختی مکان مورد نظر است . که در هنگام کلیک و وارد شدن به مکان مورد نظر برای ماجراجویی مشخصات کلی آن نشان داده میشود .هر چقدر مکان مورد نظر سخت تر باشد آیتم های بهتری میتوان در داخل آن پیدا کرد .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - location

بعنوان مثال جنگل PINE FOREST که به رنگ آیکون سبز رنگ است نشان دهنده اینست که مکان مورد نظر دارای درجه سختی آسان است و با کلیک بر روی آن خصوصیات مکان – نوع جایزه LOOT – نوع سنگ STONE – نوع درخت WOOD – نوع گیاه FIBER – نوع فلز METAL  بدست میاورید – که هر چقدر هم تعداد اشکال هر بخش بیشتر باشد نشان دهنده این است که از آن نوع بیشترین مقدار را دارد .  با وارد شدن به مکان مورد نظر با قطع درختان – برداشتن گیاه از روی زمین – پیدا کردن آیتم ها از صندوق ها – اجساد – کیف – شکار حیوانات برای غذا و پوست و … میتوانید متریال و آیتم های مورد نظر خود را برای ساخت وسایل مورد نظرتان پیدا کنید.

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - pine forest

اما به غیر از مشخصات مکان مورد نظر در پایین هر یک سه گزینه با نام های WALK قدم زدن – RUN دویدن  – RIDE اسب سواری  قرار دارند . که میتوانید با انتخاب هر یک به سمت مکان مورد نظر حرکت کنید .  البته هر یک مدت زمان مخصوص به خود از بیشترین زمان  WALK تا کمترین زمان RIDE را دارد که در زیر هر یک بصورت زمان نشان داده میشود  .  گزینه RUN دویدن در صورتی که هنوز اسب ندارید بهترین گزینه است که باید به این نکته توجه کنید که مقدار دویدن از شما انرژی حرکتی کم میکند بطوری که در ابتدا انرژی حرکتی شما که در سمت راست صفحه بصورت آیکون برق است قرار دراد که بسته به میزان مسافت از مقدار آن کم میشود . و دوباره بعد از مدت ۵ دقیقه یک واحد به آن اضافه میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - time

همانطور که گفته شد RIDE اسب سواری بهترین گزینه برای طی کردن مسافت است که نه تنها در کاهش زمان موثر است بلکه مسافت های دور را باید حتما با اسب طی کرد و هیچ کدام از گزینه های WALK قدم زدن یا RUN دویدن به کار نمی آیند و باید برای رفتن به مکان های دور تا زمان ساخت اصطبل و تکمیل کردن آن صبر کنید . در واقع باید از اول بازی به فکر ساخت و تکمیل کردن اصطبل اسب باشید . در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند سایت دنیا اپ به برسی ساخت اصطبل میپردازیم .

پروژه ساخت اصطبل اسب

همانطو که گفته شد ساخت اصطبل اسب یکی از مهمترین قسمت های بازیست که از همان ابتدا باید به فکر تکمیل کردن آن باشید . به همین منظور در اوایل بازی کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  اصطبل اسب را انتخاب کنید و پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت آن آنرا بسازید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - stables

پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت اصطبل که به ۵ عدد چوب ازنوع  PINE LOG و ۳ عدد چوب از نوع PINE BOARD و ۵ عدد سنگ – ۳ عدد طناب است میتواندید با انتخاب و کلیک بر روی STABLES آنرا بسازید و در مکان مورد نظرتان براحتی قرار بدهید . اما این تمام کار نیست و قسمت مهم و اصلی آن یعنی آماده کردن اسب مانده است . پس از  کلیک بر روی اصطبل آن میبینید که یکسیری پیش نیازهای دیگر مانند رکاب – زین – نعل – کوله پشتی پارچه ای – میخ – چوب – فلز برای تکمیل کردن پروژه اسب نباز دارد که به جز زین اسب SADDLE – رکاب STIRRUPS – افسار اسب BRIDLE – نعل HORSESHOW را که باید حتما در مکان ای مختلف بازی پیدا کنید و قابل ساخته شدن نیستند مابقی پیش نیازها را میتواتنید خودتان براحتی در کارگاه های مربوطه بسازید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - stables items

پس از تکمیل کردن پیش نیازهای تکمیل اصطبل و آماده کردن اسب که البته برای پیدا کردن زین اسب SADDLE – رکاب STIRRUPS – افسار اسب BRIDLE – نعل HORSESHOW باید صبور باشید ممکن  است روزها – ماه ها طول بکشد تا آنها را در مکان های مختلف و نواحی قرمز رنگ و پر خطر پیدا کنید . پس از اینکه ساخت اصطبل تمام میشود یک اسب زیبا در جلوی آن در دسترس شما خواهد بود .

با استفاده از اسب میتوانید به نواحی دور و غیر قابل دسترس سفر کنید

از این به بعد در هنگام جابجایی بغیر از راه رفتن – دویدن – گزینه اسب Ride نیز براش شما فعال میشود .  که نه تنها میتوانید سریعتر به مکان های مورد نظرتان بروید و حتی به نواحی دور سفر کنید بلکه اسب شما  چهار فضای خالی در زین خود  دارد که میتوانید آیتم هایی را که در حین بازی پیدا میکنید در داخل آن نیز بگذارید . البته باید توجه داشته باشید که انرژی اسب نیز بعد از جابجایی تمام میشود و دیگر نمیتوانید در جابجایی ها از اسب خود استفاده کنید . بدین منظور باید به اسب خود غذا بدهید تا انرژی آن که حدود ۴۰۰ است دوباره پر بشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - horse energy

غذا دادن به اسب و پر شدن انرژی

همانطور که گفته شد برای پر شدن انرزی دوباره اسب جهت جابجایی نیاز است تا به اسب خود غذا FEED بدهیم تا دوباره انرژی آن برگردد . بدین منظور کافیست پس از پیدا کردن دانه های گندم OAT SEEDS در مکا های مختلف و کاشت آن در زمین کشاورزی خود GARDEN BED پس از رشد آن و تبدیل شده به گندم OATS را درون کوله پشتی قرار میدهیم . با کلیک بر روی اسب و باز شدن آن گندم OAT را درون کادر خالی در کنار مقدار انرژی اسب قرار دارد قرار میدهیم و با زدن دکمه FEED به اسب خود غذا میدهیم تا انرژی اسب دوباره پر بشود .  هر یک عدد از گندم ۲۵ واحد به انرژی اضافه میکند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - feed

حالا اسب آماده است با کلیک بر روی RIDER  میتوانیم به مکان های بازی دوباره سفر کنیم . البته گندم OAT یا هر وسیله – آیتمی که در بازی سخت پیدا میشود میتوانید به شهر TOWN بروید و آنها را از معمله گران بخرید .

TOWN شهر

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - town

یکی از مکان های جالب و صد البته مهم بازی TOWN یا همان شهر است که در نزدیکی پایگاه خودتان قرار دارد . TOWN شهر محلی است که تمام بازیکنان موجود در بازی در آن همانند سفر به شهر واقعی به سمت آن راهی میشوند . و در شهر با خیال راحت و آسوده  بدور از تمام حیوانات – راهزن ها – خلافکاران در آن قدم میزنند .  با یکدیگر صحبت میکنند . در هنگام گرسنگی به سالن غذا خوری رفته غذا تهیه میکنند یا با انواع معامله گران که فقط به فکر پول (نقره) هستند دادوستد کرده  وسایل و آیتم هایی را که در بازی سخت پیدا میشود  یا بعضا هنوز به بازی اضافه نشده اند را خریداری میکنند ، از همه مهمتر حتی برای تکمیل ماموریت های خود و تحویل دزدان – خلافکاران به کلانتر شهر SHERIF و … راهی شهر میشوند در واقع  شهری بزرگ با ساختمان ها و افراد  متفاوت که در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند  به بررسی آنان میپردازیم .

ساختمان SALOON

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - saloon

ساختمان SALOON یکی از ساختمان های جالب بازی است . که در هنگام گشت و گذار در TOWN شهر میتوانید یکسری هم به آن بزنید . در ساختمان SALOON  میتوانید غذاهای مورد نیاز خود را با نقره که معمولا بین ۱ تا ۲۵ نقره هستند بخرید و خود را سیر کنید و دیگر نیازی نیست خودتان به فکر درست کردن غذا باشید . حتی میتوانید برای رفع خستگی نوشیدنی بخرید  تشنگی خود را برطرف کنید .

ساختمان GUNSMITH

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - gunsmith

ساختمان GUNSMITH همانطور که از نامش پیداست فروشگاه خرید اسلحه است . که میتوانید برای خرید اسلحه مورد نیاز خود به آن مراجعه کنید . البته باید توجه داشته باشید که فروشنده آن بشتر اهل معامله کردن است .  در عوض اسلحه از شما اجناس  میخواهد بعنوان مثال برای شروع از شما ۱۰ عدد ماهی پخته شده برای معاوضه با اسلحه قبول میکند .

معامله گران TRADER

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - trader

معامله گران TRADER از جمله افراد مهم و کارآمد در بازی هستند . که معمولا در اطراف TOWN شهر در گوشه  کنار آن ایستاده اند . و بر روی نقشه به شکل آیکون نقره نشان داده میشوند . با صحبت کردن با هر یک از معامله گران TRADER میتوانید اجناس و آیتم های با ارزشی را که هنوز قادر به درست کردن آن نیستید ، یا به دلیل نداشتن اسب و سفر به راه های دور قادر به پیدا کردن آیتم مورد نظر خود نیستید  یا حتی آیتم هایی که هنوز در بازی قرار نگرفته اند را بوسیله معامله گران TRADER براحتی میتوانید  با نقره بخرید .

ساختمان SHERIFF

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - Sheriff

ساختمان SHERIFF یا همان کلانتر یکی از مهمترین ساختمان های بازی است که در پیشرفت بازیتان بسیار کمک میکند . ساختمان SHERIFF که اگر به آن سر بزنید میبینید که کلانتر شهر درون آن نشسته است و مراقب زندان ها و خلافاران است . شما میتوانید با دستگیری خلافکاران در نواحی مختلف بازی و تحویل دادن آن به کلانتر نه تنها جایزه مربوط به پیدا کردن آن خلافکار را بگیرید ، بلکه با توجه به سختی و معروف بودن خلاف کار به ازای آن نقره دریافت کنید  با نقره بدست آمده برای خود اجناس – آیتم های ویژه یا حتی مهارت بخرید . اما چگونه میتوان این ماموریت ها را دریافت کرد و محل خلافکاران و راهزن ها را بدست آورد ؟ در ادامه آموزش بازی Westland Survival – وستلند  سایت دنیا اپ به برسی تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL  که محل پوستر مربوط به خلافکاران به همراه میزان پاداش آنهاست میپردازیم .

تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL

تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL یکی از مهمترین و سرگرم کننده ترین بخش بازی است . که بوسیله آن میتوانیم ماموریت های بازی را که اول پیدا کردن دزدان -خلافکاراران در نواحی مختلف و دوم مبارزه دستگیری آنها و سوم تحویل به SHERIFF کلانتر  و دریافت پاداش مریوطه به همراه نقره بعنوان جایزه دستگیریست . اما برای درست کردن تابلو اعلانات لیست اهداف QUEST JOURNAL کافیست به کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  آیتم BULLETIN BOARD را پس از تکمیل کردن پیش نیازهای آن براحتی میتوانید در مکان دلخواهتان قرار دهید سپس میبینید که تابلو اعلانات به همراه پوسترهای زرد رنگ بر روی آن نمایش داده میشود . که در واقع پوسترهای دستگیری خلافکاران به همراه پاداش آنهاست .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - quest journal

قدم اول برای انجام و تکمیل ماموریت ها انتخاب تابلو اعلانات BULLEIN BOARD و قبول کردن یکی از ماموریت ها با زدن دکمه ACCEPT است . البته باید به این نکته  توجه کنید ماموریت هایی که دارای پاداش بیشتر و نقره بالاتری هستند قاعدتا نسبت به ماموریت های کم پاداش تر سخت تر هستند و معمولا در مکان ها نارنجی بازی قرار دارند . پس از قبول کردن ماموریت کافیست به بیرون از پایگاه خودتان رفته و بر روی نقشه دنبال آیکون پوستر سفید رنگ در نواحی مختلف باشید که در واقع محل پیدا کردن تیکه نقشه های  مکان مخفی شدن خلاف کار مورد نظر است بعد از پیدا کردن ایکون به محل مورد نظر بروید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - mission

پس از وارد شدن به محل مورد نظر باید شروع به پیدا کردن و جستجو در اجساد مرده  بر روی زمین هستند باشید . تا بتوانید سه تیکه نقشه مورد نظرتان را پیدا کنید . تمامی محل مورد نظر خود را بگردید اگر دیدی تمامی محل را گشتید و دیگر جسدی باقی نمانده از محل مورد نظر خارج شوید و به یک محل دیگه بروید و دوباره به محل مربوطه برگردیید تا محل رفرش بشود و دوباره بگردید .

ممکن است در بعضی مواقع تیکه های نقشه در دست خلافکاران باشد آنها را نیز نابود کنید

پس از پیدا کردن هز سه تیکه کافیست در کوله پشتی خود یکی از تیکه ها را انتخاب و دکمه JOIN را بزنید تا نقشه ها به هم چسبیده  یک نقشه کامل شود حالا نقشه کامل انتخاب و دکمه READ بزنید تا محل مخفی شدن خلافکار مورد نظر بر روی نقشه که در هنگام وارد شدن به نقشه بصورت آیکون سفید رنگ که در اطراف آن کرکس ها در حال پرواز هستند نشان داده میشود .  باید سریع به آنجا رفت زیرا محل مورد نظر معمولا تا ۳۰ دقیقه باز میباشد اگر دیرتر برسید محل مورد نظر از روی نقشه برداشته میشود و ماموریت با شکست مواجه میشود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - join

پس از وارد شدن به محل مورد نظر باید شروع به پیدا کردن رئیس خلافکار مورد نظرتان باشید . خیلی مراقب باشید اکثرا رئیس خلافکاران دارای چندین بادیگارد هستند که اکثرا مسلح میباشد . در نتیجه سعی کنید اسلحه خوب و  آیتم های سلامتی مانند بانداژ همراه خود  داشته باشید . پس از پیدا کردن رئیس خلافکاران که در بعضی مواقع درون کلبه میباشند باید او را نابود کنید . پس از نابود کردن آن یک آیکون آبی رنگ با نام PRIORITY UNO بر روی صفحه ظاهر میشود و به معنی تکمیل شدن مامویت و نابودی خلاف کار مورد نظر است .

قدرت و سلاح رئیس خلافکاران با توجه به میزان پاداش دارای درجه سختی هستند

حالا فقط یک قدم مانده پاداش بدین منظور باید سریع به TOWN شهر بروید و به ساختمان  SHERIFF رفته و با صحبت کردن با کلانتر و زدن آیکون دست پاداش خود را به همراه نقره دریافت کنید .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - sheriff

آشنایی با محیط های اطراف بازی Westland Survival

RIVER CROSSING

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - river crossing

مسیر رودخانه RIVER CROSSING که در پایین نقشه قرار دارد . برای دسترسی به نواحی آن سمت رودخانه مورد استفاده قرار میگیرد . اما با مراجعه به مسیر رودخانه RIVER CROSSING میبینید که پل خراب شده است و نمیتوانید از روی پل رد بشوید . باید برای تعمیر پل یکسری آیتم هایی را جمع آوری کنید . تمامی آیتم ها به جز ایتم Jar در بازی قابل ساخت هستند که میتوانید بسازید و یا براحتی پیدا کنید . اما آیتم  jar را نمیتوانید بسازید و به سختی نیز پیدا میشوند .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - jar

اما آیتم jar را میتوانید از راهای زیر بدست بیاورید :

۱- میتوانید از معمله گران Trader براحتی بخرید و یا با سایر اجناس معاوضه کنید

۲- با تکمیل کردن ماموریت ها بعنوان جایزه دریافت کنید . البته اگر سکه نقره زیاد داشتید میتوانید با پرداخت ۱۰۰۰ نقره جایزه ماموریت ها را بدون تکمیل کردن آنها بدست بیاورید .

BLOCKED SNOWY PASSAGE

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - snowy passage

مسیر برفی بلوکه شده که در بالای صفحه قرار دارد برای دسترسی به نواحی برفی و سرخپوست ها از این مسیر باید رد شد . که با رفتن به مسیر BLOCKED SNOWY PASSAGE میبینیم که مسیر بوسیله سنگ های زیادی مسدود شده است که باید برای رد شدن از آن تمام سنگ ها را بوسیله ابزار کلنگ PICK که بهتر است از جنس نقره ای یا برنز باشند خرد کرد . پس از باز شدن مسیر وارد ناحیه برفی میشویم .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - freez

یکی از نکات مهم در نواحی برفی SNOWY اینست که در هنگام ورود به دلیل سرما شروع به یخ زدن میکنید و در نهایت میمیرید . باید توجه کنید که قبل از رورد به ناحیه برفی حتما لباس های خزدار از نوع کلاه خزدار fur HAT – ژاکت خز دار Fur Jacket – کفش خزدار Fur Pants – پوتین خزدار Fur Boots درست کنید  بپوشید بعد وارد ناحیه برفی بشوید . در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند به سراغ یکی از مکان های مرموز و پیچیدا بازی میرویم :

SPIRIT CAVE

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - sprit cave

غار ارواح SPIRIT CAVE که درقسمت شمالی نقشه در کنار صخره های Canyon قرار دارد . یکی از مکان های سخت و اسرار آمیز بازی است که از همان ابتدا برای تمامی بازیکنان باز است . غار ارواح که توسط روح ها و طلسم هاس سرخپوستان احاطه شده است . مملو از موجودات و ارواح عرفانی است . در واقع زمانی که آماده شدید و شجاعت این را داشتید که وارد غار بشوید باید در ابتدا با تجهیزات – بانداژ – اسلحه های قوی به همراه خود داشته باشید تا بتوانید از پس ارواح و موجودات غار بربیایید . غار ارواح SPIRIT CAVE بزرگ و مسیرهای زیادی دارد که در هنگام جستجو در آن با مجسمه های محافظین ALTAR OF GUARDIANS برخورد میکنید . ۴ مجسمه  بدون سر که با ید آنها را تکمیل کنید . بطوری که با پیدا کردن هر یک  مسیر و دری جدید در غار باز میشود  باید در مسیر جدید با کشتن رئیس آن مسیر مجسمه بعدی را پیدا کنید . تا آنجا که هر ۴ سر مجسمه محافظین تکمیل شود .

آموزش بازی Westland Survival - وستلند - altar of guardians

سخت ترین هیولاهای بازی از جمله Dsonokva, Dze-dze-bon-da, Wendigo, Achery. در غار وجود دارند

بعد از پیدا کردن سرهای مجسمه باید چهار قطعات مهر های باستانی را پیدا کنید بطوری که با پیدا کردن هر یک و قرار دادن آن در محراب تمامی مسیرها و درها دوباره در دسترس خواهند بود البته با درجه سختی بالاتر و روبرو شدن با سخت ترین هیولاهای بازی  که در نهایت میتوانید   جاودانه و قدرتمندترین فرد در بازی بشوید .همچینین در مکان غار ارواح میتوانید آیتم های کمیاب از جمله سنگ معدن کرومیت chromite ore – چوب افرا maple – چوب بلوط oak – اسلحه و لباس های قئی سرخپوستان و .. را نیز میتوانید پیدا کنید .

INDIAN TRIBE

indian tribe -www.donyaapp.com

قبیله سرخپوستان INDIAN TRIBE یکی دیگر از محل های جالب بازی است . که در بالای نقشه و در مناطق برفی وجود دارد . برای رفتن به قبیله سرخپوست ها باید حتما مسیر BLOCKED SNOWY PASSAGE  را باز کرده باشیم و حتما لباس های خزدار کلاه خزدار fur HAT – ژاکت خز دار Fur Jacket – کفش خزدار Fur Pants – پوتین خزدار Fur Boots راپوشیده باشیم ، تا از سرما یخ نزنیم . بعد از رسیدن به قبیله سرخپوست ها و گذشتن از دروازه شهر  اهالی شهر را میبینیم که هر کدام مشغول کارهای روزمره هستند .

indian_tribe_life_www.donyaapp.com

پس از گشتن در محل زندگی آنها صندوقچه های را میتوانیم پیدا کنیم  که با باز کردن آنها انگشترهای شگفتی مانند Ring Of The Apprentice – Ring Of The Disciple – Ring Of The Enchanter و .. را میتوانم بدست بیاوریم . که هر کدام از این انگشترها دارای قدرت شگفتی ویژه ای هستند. مانند افزایش قدرت حمله – افزایش دفاعی – افزایش Spirit و … که هر چقدر سطح انگشتر مورد نظر بالاتر باشد قدرت شگفتی انگشتر بیشتر میشود .

انگشترهای شگفتی را میتوان در سرزمین CANYON YRIALS نیز بدست آورد

برای افزایش سطح انگشترها کافیست  با جمع کردن تمامی آنها  به سراغ رئیس های قبیله مانند AYASHA NODIN – CITLALI ELAN رفته و با قرار دادن سه جفت انگشتر یکسان و زدن دکمه Craft انگشترهای شگفتی خود را قویتر کنیم .

indian_tribe_ring_www.donyaapp.com

برای استفاده از انگشترهای شگفتی کافیست پس از بدست آوردن آنها با زدن دکمه کوله پشتی به قسمت Inventory رفته و انگشتر مورد نظر را در محل آیتم های کاراکتر در قسمت پایین که به شکل انگشتر هست قرار بدهیم.

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Projects

نحوه دوستی با حیوانات در بازی Westland Survival

نحوه دوستی با حیوانات در بازی Westland Survival

یکی از ویژگی های خوب بازی وستلند که میتوانم از آن در حمله – دفاع – فرار از آنها کمک بگیریم . و بعنوان یک دوست با وفا همیشه کنارمان باشد دوستی یا رام کردن حیوانات در مناطق مختلف بازی است . بطوری که با دوستی با انواع حیوانات میتوانیم از ویژگی های حمله – دفاعی آنها در برابر دشمنان از خود دفاع کنیم . اما برای دوست شدن با حیوانات که بیش از ۱۳ نوع حیوان وحشی مختلف در انواع مناطق بازی داریم کافیست پس از آنکه با امتیازاتی که در هر سطح بدست میاوریم میزان Spirit یا روحیه را بالا ببریم . تا بتوانیم با حیوانات دیگر که هر کدام میزان روحیه مخصوص به خود را دارند دوست بشویم .

پس از کسب Spirit بالاتر برای دوست شدن یا رام کردن حیوانات وحشی کافیست به مناطق مختلف برویم و با پیداکردن حیوان مورد نظر آرام به او نزدیک شده و بر روی آیکون Spirit که به شکل لوگوی سره حیوان در سمت راست صفحه نمایش بازی است کلیک کنید . اگر میزان روحیه یا همان Spirit شما بالاتر از میزان روحیه حیوان مورد نظر باشد . حیوان به رنگ سبز بر روی نقشه نشان داده میشود و نشان دهنده این است که حیوان مورد نظر با شما دوست شده است.

تا زمانی که در ناحیه مربوطه هستید مانند یک یار باوفا با شما همراه میشود و در صورتی که به سمت شما حمله کنند سریع پیش قدم میشود و به جنگ یا دشمن مربوطه میرود . و این زمان خوبی برای شماست تا با کمک حیوان دشمن را نابود کنید . در قسمت پایین میتوانید میزان روحیه یا Spirit هر حیوان وحشی را در بازی ببینید و باتوجه به علاقه مندی به حیوان مورد نظرتان میزان روحیه یا Spirit خود را بالا ببرید .

میزان SPIRIT

پروژه ساخت واگن (WAGON)

پروژه ساخت واگن (WAGON)

یکی دیگر از پروژه های مهم برای ساخت در بازی که جدید آیتم های آن برای تکمیل شدن در  بازی قرار داده شده است پروژه ساخت واگن یا همان گاری است . برای ساخت واگن کافیست به قسمت BUILDING که به شکل خانه است رفته و از تب PROGECT  واگن  را انتخاب کنید و پس از تکمیل پیش نیازهای ساخت آن آنرا بسازید .

پس از تکمیل پیش نیاز ها واگن یا گاری را میتوانید در محل مربوطه خود بسازید . پس از قرارگیری واگن در محل خود میبینید که هنوز کامل نیست و  برای تکمیل شدن احتیاج به یکسری آیتم ها و پیش نیاز های دیگر برای کامل شدن به آنها نیاز دارد مانند :  میخ استیل Steel Nails – فلز Metal – محور واگن Wagon Axle – رول پارچه فابریک Fabric Roll –  چرم ضخیم Thick Leather – بلوک گرانیت Granite Block – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – فانوس – افسار Reins – ابزار آلات استیل Steel Tools – تخته چوب Ash Board

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Items

که در ادامه میتوانید  بسیاری از آیتم های واگن را خودتان بسازید بجز ۴ آیتم اصلی آن  محور واگن Wagon Axle  – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – افسار Reins  که در ادامه  آموزش بازی Westland Survival – وستلند ازسایت دنیا اپ به بررسی محل این ۴ آیتم اصلی واگن (گاری)  میپردازیم .

محل پیدا کردن آیتم های واگن

همانطور که گفته شد ۴ آیتم اصلی   محور واگن Wagon Axle  – کمان واگن Wagon Bows – چرخ واگن Wagon Wheel – افسار Reins هستند. که میتوانید برای بدست آوردن آنها به شهر Town بروید و آنها را  با تاجر TRADER لورن Loren Hammer که در نزدیک ساختمان کلانتری Sheriff نشسته است با آیتم های دیگر معاوضه کنید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Projects

همچنین میتوانید آیتم های دیگر برای تکمیل واگن یا آیتم های اصلی آن را نیز در رویداد مردگان که هر سه روز بر روی نقشه ظاهر میشود ( کرکس ها بالای آسمان پرواز میکنند ) با نام Shootout Spot بدست بیاورید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)- Shootout Spot

همچنین میتوانید با تماشای ویدیو کامل  استریم سایت دنیا اپ استریم از لینک زیر براحتی تمامی آیتم های واگن را پیدا کنید .

Westland Survival – محل پیدا کردن آیتم های مورد نیاز واگن (دنیا اپ استریم)

پس از تکمیل تمامی آیتم های واگن یک واگن مجهز و زیبا در پایگاهتان  خواهید  داشت و میتوانید با انتخاب  آن به نقاط مختلف  سفر کنید . البته باید توجه داشته باشید که برای جابجایی واگن (گاری)  باید اسب شما غذای کافی برای جابجایی آن داشته باشد .

کارایی و مزایای واگن

پس از تکمیل واگن و در دسترس بودن آن به بررسی کارایی و مزایای واگن میپردازیم :

۱- انباری بزرگ

یکی از مزایای واگن این است که با تکمیل کردن آن میتوانید یک انباری بزرگ در دسترس داشته باشید و آیتم ها و سایر وسایل خود را درون آن قرار بدهید . البته باید توجه داشته باشید برای استفاده از کل فضای واگن آن را نیز باید همانند سایر کارگاه ها ارتقا بدهید تا با هر ارتقاء فضای آن افزایش پیدا کند .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-Update

۲- جابجایی صندوق ها

یکی دیگر از کارایی ها و مزایای بزرگ واگن جابجایی صندوق های بازی است . در واقع میتوانید صندوق هایی را که در محل های مختلف بازی پیدا میکنید برداشته و در داخل واگن یا گاری خود قرار بدهید . سپس واگن خود را به شهر برده و صندوق را برداشته  به ساختمان قفل و کلید LOCKS & KEYS برده تا آنرا برایتان باز کند  که البته حدود ۲۴ ساعت زمان میبرد . یا میتوانید  با پرداخت ۱۰۰ نقره همان موقع انرا  باز کنید و محتویات داخل آنرا بردارید .

پروژه ساخت واگن (WAGON)-locks&keys

در انتها نیز میتوانید با خرید گیفت کارت های سایت دنیااپ از طریق اینستاگرام سایت اقدام به خرید آیتم های درون بازی کنید سریعتر پیشرفت حرفه ای بشوید .

میانگین امتیازات ۵ از ۵

1,645 نظرات

 1. Misagh

  دسامبر 19, 2021 در 4:33 ق.ظ

  سلام یه سوال داشتم نظرات رو هم خوندم گفته بودید در آپدیت های بعدی سال ۹۸ بوده اون حرفتون الان میشه از چراغ نفتی استفاده کرد و اینکه چجوری؟. روی اطلاعات که میزنم میگه برای روشن کردن اتاق یا میز کارگاه.

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 19, 2021 در 2:58 ب.ظ

   نه هنوزم اضافه نشده

   پاسخ

   • مهدی

    فوریه 12, 2022 در 9:00 ق.ظ

    سلام برای. تکمیل فصل ۴ یه ماموریت دارم شکار جایزه دار سه تا باید تموم کنم ولی هرکاری میکنم بعد از اتمام قبول نمیکنه مشکلش چیه راهنمایی کنید لطفاً ؟؟!!

    پاسخ

  • Ali

   فوریه 6, 2022 در 8:44 ب.ظ

   سلام خسته نباشی
   من سطح م ۶۳ هستش و تو بعضی از ماموریت ها مشکل دارم
   ۱.رفتم قبیله سرخپوستا یه حلقه سطح ۵ درست کردم ولی ماموریتش اپدیت نشد ونمیدونم چیکار کنم.
   ۲.یه بخش جدید به بازی اضافه شده به اسم اتحاد برادری و یه مرحله دارع که ریک تیر خورده و بازی گفته که باید براش ۱۰ تا محلول معجون درست کنم و براش یه فلفل پاش بسازم و من نمیدونم فلفل پاش چیع؟؟
   ممنون از برنامه خوبتون
   لطفا جواب من رو بدید ممنونم🙏🙏🙏🙏

   پاسخ

   • آصفه

    فوریه 14, 2022 در 12:42 ب.ظ

    فلفل پاش همون تپانچه دستی

    پاسخ

 2. امیر

  نوامبر 27, 2021 در 7:28 ق.ظ

  سلام بازی بهم نعل نمیده دهنمو سرویس کرده ۳ تا میله خمیده میخام تاجرم نمیفروشه

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 28, 2021 در 9:54 ق.ظ

   سلام برای همه ما به این صورت بوذش بالاخره پیدا میشه

   پاسخ

 3. علیرضا

  نوامبر 7, 2021 در 6:03 ق.ظ

  سلام تمام مراحل رو رفتم و اوکی بود ممنونم

  پاسخ

 4. Mahdi

  نوامبر 4, 2021 در 11:12 ق.ظ

  سلام من چجوری باید وسایل اسب های مرده رو بردارم، هرکاری میکنم نمیشه و از انگشتر چجوری استفاده کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 6, 2021 در 2:33 ب.ظ

   سلام مهدی فقط بعضی از اجساد وسیله دارن اگه روش علامت نمیاد یعنی چیزی ندارن . انگشترها هم بهت قدرت میدم وقتی وارد کوله پشتیت میشی میتونی سمت راس قرار بدی

   پاسخ

   • Amirbaraq

    نوامبر 18, 2021 در 9:10 ب.ظ

    سلام دوست عزیز،ببخشید این پروسه خرید چجوری کامل میشه؟؟هرچی تلاش میکنم میگه پروسه خرید کامل نشده است،ممنون میشم ی راهنمایی بکنید.!

    پاسخ

    • donyaapp

     نوامبر 20, 2021 در 9:57 ق.ظ

     سلام امیر جان از داخل ایران بخاطر تحریم سرور ها نمیتونیم خرید کنیم

     پاسخ

    • آصفه

     فوریه 17, 2022 در 4:59 ق.ظ

     سلام ماموریت کلانتر که دارو سلاح و دینامیت میخواد تو جاده راکی کسی میدونه چه سلاحی چند تا دینامیت؟

     پاسخ

   • Aa

    نوامبر 27, 2021 در 6:06 ب.ظ

    سلام دوست عزیز چجوری باید واگن رو منتقل کنیم

    پاسخ

    • donyaapp

     نوامبر 28, 2021 در 9:53 ق.ظ

     سلام روی نقشه موقع جابجایی واگن انتخاب کن

     پاسخ

   • Benyamen

    فوریه 4, 2022 در 12:48 ب.ظ

    سلام فصل ۳ چه جوری فلفل پاش بسازیم

    پاسخ

 5. مهدی

  نوامبر 4, 2021 در 8:16 ق.ظ

  سلام چندتا سوال دارم.
  ۱.چطوری باید از انگشتر استفاده کنم هر کاری میکنم نمیشه ازش استفاده کرد
  ۲. هیچ راهی نداره که بتونیم داخل بازی با دوستامون بازی کنیم
  ۳. از اسب ها نمیشه چیزی برداشت باید به سطح خاصی برسم یاره وسیله ای بردارم

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 6, 2021 در 2:34 ب.ظ

   سلام مهدی
   ۱- انگشترها بهت قدرت میدن
   ۲- فعلا نمیتونیم با دوستانمون بازی کنیم ولی بازی داره اماده میشه برای انلاین بازی کردن
   ۳- نه سطح خاصی نمیخواد بعضی از جسد ها چیزی ندارن

   پاسخ

 6. Anz

  نوامبر 2, 2021 در 7:09 ب.ظ

  سلام لطفاً آپدیت کنید این بخش رو خیلی آیتم هایی اضافه شده مث کارگاه تجزیه که من اطلاعی ندارم در موردش یا اتحادیه هم اضافه شده که من چیزی نمی‌دونم در موردش راهنمایی کنید…..کارگاه تجزیه برای چیه؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 6, 2021 در 2:36 ب.ظ

   سلام بله داریم اماده میکنیم

   پاسخ

   • مهدی

    دسامبر 17, 2021 در 11:23 ق.ظ

    سلام
    من نسخه اصلی رو دارم ، از گوگل پلی دانلود کردم چطور میتونم به جیمیل انتقال بدم ؟

    پاسخ

    • donyaapp

     دسامبر 18, 2021 در 2:22 ب.ظ

     سلام نیازی نیست خودش وصل میشه توی نسخه اصلی

     پاسخ

  • Ali

   فوریه 6, 2022 در 8:35 ب.ظ

   سلام خسته نباشی
   من سطح م ۶۳ هستش و تو بعضی از ماموریت ها مشکل دارم
   ۱.رفتم قبیله سرخپوستا یه حلقه سطح ۵ درست کردم ولی ماموریتش اپدیت نشد ونمیدونم چیکار کنم.
   ۲.یه بخش جدید به بازی اضافه شده به اسم اتحاد برادری و یه مرحله دارع که ریک تیر خورده و بازی گفته که باید براش ۱۰ تا محلول معجون درست کنم و براش یه فلفل پاش بسازم و من نمیدونم فلفل پاش چیع؟؟
   ممنون از برنامه خوبتون
   لطفا جواب من رو بدید ممنونم🙏🙏🙏🙏

   پاسخ

 7. سعید

  اکتبر 15, 2021 در 5:30 ب.ظ

  سلام ادمین جان.میتونی توضیح بدی چجوری میشه طلا استخراج کرد تو پایگاه اتحاد؟؟ ممنون میشم

  پاسخ

 8. محمد رضا

  اکتبر 5, 2021 در 8:43 ب.ظ

  سلام میخواستم ببینم چطوری میشه حالت کلانتر یا وی ای پی رو فعال کرد یا حتی چطوری پول بخریم من هرکار میکنم میگه پروسه خرید کامل نشده

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 6, 2021 در 1:38 ب.ظ

   سلام محمد رضا فعلا از ایران بخاطر تحریم سرورها نمیتونیم

   پاسخ

 9. آصف

  سپتامبر 30, 2021 در 1:02 ب.ظ

  سلام
  کسی میدونه قسمت جدید که گذاشته تپانچه و داروی ریک را از کجا باید بدست بیاریم تو بازی هیچی نگفته

  پاسخ

  • Arash

   سپتامبر 30, 2021 در 8:33 ب.ظ

   سلام
   خودت تو کارگاه تسلیحات میتونی بسازی

   پاسخ

  • پوریا

   اکتبر 6, 2021 در 11:02 ق.ظ

   اگه جوابی واسش پیدا کردی بهم بگو منم گیر کردم اساسیی

   پاسخ

  • حسین

   اکتبر 13, 2021 در 11:36 ب.ظ

   دوستان منم فقط داروی ریک رو میخوام
   هر کدوم رو که میبرم اتفاقی نمی افته
   کسی میدونه رنگش چرنگیه؟

   پاسخ

   • donyaapp

    اکتبر 14, 2021 در 10:10 ق.ظ

    سلام حسین داروی بنفش رنگ هستش توی ازمایشگاهت میتونی بسازی

    پاسخ

    • Peyman

     اکتبر 18, 2021 در 7:46 ب.ظ

     نشد ک از هر دارویی ده تا بردم هیچکدوم نشد

     پاسخ

    • Peyman

     اکتبر 18, 2021 در 7:48 ب.ظ

     نشد خدایی

     پاسخ

    • جواد

     اکتبر 29, 2021 در 1:21 ب.ظ

     پماد زرد رنگه

     پاسخ

   • Anz

    نوامبر 2, 2021 در 7:06 ب.ظ

    اونی که با پارچه ساخته میشه زرد رنگه

    پاسخ

  • Anz

   نوامبر 2, 2021 در 7:04 ب.ظ

   باید بسازیشون تو خونت

   پاسخ

 10. امیر

  سپتامبر 25, 2021 در 5:58 ب.ظ

  ایا میشه این بازی رو روی کامپیوتر یا لب تاپ نصب کرد؟

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 26, 2021 در 10:15 ق.ظ

   سلام امیر به صورت مستقیم که نمیتونی نصبش کنی باید اول برنامه شبیه ساز بازی های موبایل مثل bluestack داخل لپ تاپت وصل کنی بعد باهاش بازی اجرا کنی

   پاسخ

 11. حسین

  سپتامبر 7, 2021 در 3:32 ب.ظ

  سلام اقا من در ماموریت گورگانها گیر کردم من همه راهزنا را کشتم اما وقتی میرم دختره رو نجات دهم انگار در خونه بسته ایت چیکار کنم در باز بشه

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 8, 2021 در 3:11 ب.ظ

   سلام حسین احتمالا راهزنی مونده که نکشتیش

   پاسخ

  • تان

   سپتامبر 24, 2021 در 8:41 ب.ظ

   فقط رییس گروگانگیرا رو بکشی تمام هست و بقیه گروگانگیر ها خودشون میرن

   پاسخ

 12. رضا

  سپتامبر 6, 2021 در 9:35 ق.ظ

  سلام یه ماموریت هست به اسم ایجاد شگفتی جایزش که قیر هست باید شگفتی ایجاد کنم هرچی میرم سمت قبیله سرخپوستا بازم نمیدونم چکار کنم
  فقط یه دونه قیر می‌خوام که معامله نمی‌کنم باید ماموریت انجام بدم

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 7, 2021 در 1:42 ب.ظ

   سلام رضا بهتین راحت ترین کار این هستش که این ماموریت با ۱۰۰۰ نقره بخری

   پاسخ

  • علی

   اکتبر 2, 2021 در 5:09 ب.ظ

   سلام
   باید از اون سرخپوستی که حلقه درست می کنه یک حلقه لول ۵ بگیری و بعد ببری شهر پیش قیر فروش. از شگفتی منظورش همون حلقه ست.

   پاسخ

 13. محمد 18

  آگوست 26, 2021 در 12:59 ب.ظ

  سلام خسته نباشی
  میخواستم بگم این اتحاد چند روز دیگه در بروزرسانی بعدی به بازی اضافه میشه
  و بعد اینکه کاش میشد توی بروزرسانی بعد جونمون به مرور زمان اضافه شه یا اینکه چرا نمیشه ماهی رو خودموم بگیریم و باید پیداش کنیم؟
  در ضمن قبلا ماموریت ها خیلی مناسب لول و سطح بودن ولی دیگه از وقتی که پل رو ساختم همش ماموریت های سخت و بهمون میده و نمیتونم انجام بدم یا تمام جونی که تویدچند وقت جمع کردم به خاطر ی ماموریت تموم میشه
  یخورده به این کار رسیدگی کنید که ماموریت ها اسون بشه

  و مامورت های خواهر این شخصیت خیلی خوب بود کاش میشد دوباره ماموریت بهمون بدن و یا خواهرش هم جزو بازی بشه

  پاسخ

 14. آصف

  آگوست 23, 2021 در 7:32 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  برای خونه داخل مزرعه میشه سقف زد یا نه جاهایی که میرم برای سرقت پناهگاهاشون سقف داره

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 23, 2021 در 7:59 ق.ظ

   سلام سقف هستش ولی برای راحتی خودت بازی نشون نمیده

   پاسخ

   • محمد 18

    آگوست 31, 2021 در 5:11 ب.ظ

    سلام میشه سوال منو جواب بدید بالا

    پاسخ

 15. محسن

  آگوست 22, 2021 در 8:05 ب.ظ

  سلام برای ذخیره بازی باید چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 23, 2021 در 8:01 ق.ظ

   سلام نسخه های مود ذخیره نمیشن فقط کافیه مراقب باشی از گوشیت پاک نشه و هر وقت برای بازی اپدیت جدید اومد و داخل سایت قرار دادیم دانلود روی قبلی نصب کنی

   پاسخ

 16. امیرعلی

  آگوست 21, 2021 در 10:47 ب.ظ

  سلام من فقط یدونه قیر میخوام ا ونم تو قسمت وظابف گفته باید پایگاه راهزنای شمالی رو از بین ببری بعد یه شگفتی +۵ بسازی من ساختم .قبلا هم پایگاه راهزنارو پاکسازی کردم ولی ریست شده دوباره برگشتن و تو قست وظایف اون قسمت از مرحله رو انجام دادم از قبل خط خورده شگفوی رو ساختم ولی خط نخورد شگفتی چیه چیکار کنم توروخدا جواب بدید.🙏

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 22, 2021 در 12:40 ب.ظ

   سلام امیر علی اگه نقره داری ماموریتشو با نقره بخر خیلی راحت تر هستش

   پاسخ

 17. پوریا

  آگوست 17, 2021 در 3:25 ب.ظ

  سلام
  من روی نقشه یه مکان مثلا به اسم player5321 دارم
  این چیه دقیقا؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 18, 2021 در 1:41 ب.ظ

   سلام مکان های خالی هستن میتونید داخلش بشید ایتم های خوبی پیدا کنید مربوط به خود بازی هستن

   پاسخ

 18. محمد 18

  آگوست 13, 2021 در 10:26 ب.ظ

  سلام خسته نباشی
  چند تا سوال داشتم
  میخواستم بدونم تجهیزات باید از کجا پیدا کنیم؟
  دوم لاستیک به چه دردی میخوره؟
  سوم دیگه داستان نداره؟ یعنی تا اخر بازی از داستان یا خواهر خبری نیست و بازی طبق روال عادی جلو میره؟
  پول داخل بازی چه پولی به ما میده من که چیزی پیده نکردم چرا این اسم رو گذاشتید
  ممنون

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 14, 2021 در 12:59 ب.ظ

   سلام محمد ممنون ازت . اگه منظورت از تجهیزات برای ارتقا کارگاه هستش از کمپ راهزن ها میتونی پدا کنی
   لاستیک که نه چرخ هم برای گاری هستش
   چرا با هر اپدیت خط داستانی به بازی اضافه میشه معمولا

   پاسخ

   • محمد 18

    آگوست 17, 2021 در 12:33 ب.ظ

    سلام عزیزم نه اشتباه نگفتم از وقتی بازی به روز رسانی شده توی محل وقوع تاجر ی تاجر دیگه ام اضافه شده که اون لاستیک و کیف اسلحه صنعتی و لوله صنعتی با طلا معاوضه میکنه میخواستم بدونم لاستیک رو اگه معاوضه کنم به چه درد میخوره

    پاسخ

    • Nima

     آگوست 20, 2021 در 8:08 ق.ظ

     سلام محمد. لاستیک برای ساختن آیتم های حماسی (زره) که با خرید طرح حماسی از تاجر جدید به دست میاری لازم است.

     پاسخ

 19. سعید

  آگوست 11, 2021 در 10:13 ب.ظ

  سلام خواهشا ج بدید . این نیش گرگ ها رو کجا میتونم مبادله کنم ؟ توی توضیحاتش زده تاجرهای توی شهر پول خوبی بابتش میدن . ولی هیچ تاجری رو توی شهر پیدا نمیکنم که نیش سفید گرگ رو بخره ؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 12, 2021 در 6:57 ق.ظ

   سلام سعید هنوز به بازی اضافه نشده

   پاسخ

  • Nima

   آگوست 20, 2021 در 8:03 ق.ظ

   سلام سعید. میتونی با سفر به مناطق شمالی در قبیله سرخ پوستان با تاجری به اسم آناکواد مبادله کنی.

   پاسخ

  • آصف

   سپتامبر 30, 2021 در 1:05 ب.ظ

   یه نفر تو پایگاه سرخپوست ها عوض میکنه با کالا

   پاسخ

 20. Zohre

  آگوست 3, 2021 در 10:30 ق.ظ

  سلام من درحال حاضر سطح۲۰ هستم
  وماموریتم رفتن به پایگاه سنگی و نجات دختر هست وخییلی سخته مرحلش
  شخصیتی ک غیب میشه رو طی چندروز تونستم بکشم
  و یه حصار هست که داخل اون یه خونه هست دختره اونجاست ولی راهی نیست ک بتونم برم داخل حصار!!
  فقط یه غار هست که داخل اونجا میشه رفت فکرمیکنم ازاونجا میشه رفت داخل حصار اصلا مشخص نیست!
  داخله غار هم کلییی خلافکارهست که اصلااا نمیشه کشتشون
  تایمشم نوشته ریست تا ۳روز،ینی اگه نتونم ریست میشه ازاول🙄😑
  چیکار باید کنم میشه راهنماییم کنید کلافم کرده دیگه
  نمیتونمم اسلحه بسازم البته بااسلحع هم نمیشه چون توغارخیلی تعدادشون زیاده

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 3, 2021 در 11:41 ق.ظ

   سلام زهره جان یمقداری لولت پایین هستش و نمیتونی سلاح های قوی بسازی ولی شدنی هستش قویترین سلاح هایی که میتونی باید بسازی وکیت سلامتی زیاد همراهت باشه به همراه لباس خوب

   پاسخ

   • ارتور

    آگوست 8, 2021 در 3:04 ب.ظ

    سلام منم تومرحله کورا دختر را نجات بده هستم نمی تونم از حصار رد شم چه کار کنم

    پاسخ

    • donyaapp

     آگوست 9, 2021 در 10:56 ق.ظ

     سلام با سلاح قوق کیت سلامتی زیاد باید همراهت باشه

     پاسخ

 21. Touid

  آگوست 1, 2021 در 3:09 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید، لطفا راهنمایی کنید ک چگونه اسم خود را تغییر دهیم خیلی ممنون

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 2, 2021 در 7:07 ق.ظ

   سلام برای تغیر اسم و ظاهر باید بری شهر سالن ارایشگاه

   پاسخ

 22. محسن

  جولای 23, 2021 در 6:30 ب.ظ

  سلام، می‌خوام‌بازی رو ذخیره کنم که نپره، توی تنظیمات از جی‌میل‌ خبری نیست فقط فیس بوک هست که بهش کانکت نمیشه. ممنون که راهنماییم می کنین

  پاسخ

 23. فرهان

  جولای 17, 2021 در 8:24 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  من ماموریت های گرفتن قیر رو کامل رفتم
  چن تا قیر هم از داخل شهر معاوضه کردم گرفتم کلا شده ۹تا اما دیگه قیر پیدا نمیشه ن‌ماموریت براش وجود داره ن برای معاوضه وجود داره باید چیکار‌کنم؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 18, 2021 در 8:49 ق.ظ

   سلام فرهان جان احتمالا جا انداختی بازی دوباره بهت معرفی میکنه

   پاسخ

   • فرهان

    جولای 18, 2021 در 11:02 ق.ظ

    سلام مرسی از اینکه پاسخگو هستید
    چطوری معرفی می‌کنه کل شهر رو گشتم قیر پیدا نمیشه

    پاسخ

    • donyaapp

     جولای 18, 2021 در 1:04 ب.ظ

     سلام خواهش میکنم . الان از ۱۰ تا ماموریت چند تا ماموریت برای قیر انجام دادی ؟ اگه اخریش موندی باید بری شهر پیش سامسون

     پاسخ

   • حسین

    اکتبر 7, 2021 در 5:30 ب.ظ

    سلام قادر به ارتقاع نیستم کف پوش بازلت یا کفپوش گرانیت چطور میشه دروست کرد ارتقاع داد

    پاسخ

    • donyaapp

     اکتبر 9, 2021 در 2:44 ب.ظ

     سلام حسین باید کارگاهشونو بسازی

     پاسخ

 24. reza

  جولای 16, 2021 در 10:42 ق.ظ

  سلام چگونه اکانت یه گوشی دیگه رو بیارم روی یه گوشی دیگه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 17, 2021 در 6:35 ق.ظ

   سلام رضا جان گوشیت ایفون هستش یا اندروید ؟

   پاسخ

 25. عرفانی

  جولای 15, 2021 در 7:55 ب.ظ

  سلام
  یه سوالی داشتم؟
  هر ساختمان یه بخشی بنام تجهیزات داره میخواستم بدونم چی هست و چه کمکی میکنه؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 16, 2021 در 9:36 ق.ظ

   سلام با ساخت نجهیزات و ارتقا میتونی سلاح های قویتر یا ایتم های بهتر بسازی

   پاسخ

   • reza

    جولای 16, 2021 در 10:49 ق.ظ

    سلام برای شگفتی حتما انگشتر هم لول میخواد

    پاسخ

  • Nima

   آگوست 20, 2021 در 8:14 ق.ظ

   سلام عرفانی. اون تجهیزات رو میتونی از پایگاه راهزن ها پیدا کنی و به ساختمان اضافه کنی هر تجهیزات به یک ساختمان و یک کارایی متعلق هست.

   پاسخ

 26. Zaker.sn

  جولای 14, 2021 در 1:59 ب.ظ

  سلام من چگونه باید یک شگفتی پنج گانه ایجاد کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 14, 2021 در 2:16 ب.ظ

   سلام برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی راحت تر هم این هستش که با نقره ماموریت بخری

   پاسخ

   • .

    جولای 15, 2021 در 2:04 ب.ظ

    ببخشید میشه بازی رو لینک کرد یا ذخیره؟ چجوری🤔

    پاسخ

    • donyaapp

     جولای 16, 2021 در 9:41 ق.ظ

     سلام برای نسخه اصلی که خود بازی حودکار به جیمیلت وصل میشه برای نسخه مود هم که کافیه اپدیت ها که برای نسخه مود قرار میدیم کافیه دانلود کنی روی قبلی نصب کنی

     پاسخ

 27. پیمان

  جولای 13, 2021 در 2:11 ق.ظ

  سلام خرید درون برنامه از طریق بازار یا داخل ایران وجود نداره؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 13, 2021 در 6:48 ق.ظ

   سلام پیمان جان چرا میتونی ایتم های درون بازی بخری باید گیفت کارت داشته باشی که میتونی از خود سایت دنیا اپ هم تهیه کنی کافیه در اینستاگرام سایت عضو بشی به دایرکت پیغام بدی تا قیمت روز بهت بگن اگه خواستی بگیری

   پاسخ

  • Zaker.sn

   جولای 14, 2021 در 2:17 ب.ظ

   سلام جطوری باید رد مایکو رو با کمان قوسی بگیریم وقتی بهش بزنیم فرار میکنه ماموریت کنسل میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

   پاسخ

   • donyaapp

    جولای 14, 2021 در 2:32 ب.ظ

    سلام اگه همون اول ماموریت کنسل میشه برای این هستش که سلاح اشتباهی برای شکارش انتخاب کردی باید حتما همون سلاحی باشه که تو ماموریت بهت میگه

    پاسخ

    • Zaker.sn

     جولای 14, 2021 در 3:49 ب.ظ

     نه زمانی فرار میکنه وقتی بهش اسیب میزنیم اون متوجه میشه و فرار میکنه فرقی هم نداره با چه اسلحه ایی بزنیمش اون در هر صورت فرار میکنه و ماموریت منقضی میشه

     پاسخ

     • donyaapp

      جولای 16, 2021 در 9:47 ق.ظ

      سلام نه بخاطر این هستش که سلاح درست انتخاب نمیکنی باید دقیقا همون سلاحی که میگه انتخاب کنی

 28. کوثر

  جولای 8, 2021 در 12:52 ب.ظ

  سلام من یه قیر مونده که بگیرم برای تکمیل غار ارواحه
  زیر ماموریتم نوشته ۱۰۰۰نقره بده ردش کن اگ بدم قیر بهم داده میشه یا فقط بیخیال ماموریت میشه؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 9, 2021 در 11:19 ق.ظ

   سلام کوثر جان بله بهت قیر میده اگه نقره داری حتما بگیر

   پاسخ

  • امیر

   جولای 23, 2021 در 5:25 ق.ظ

   سلام بله قیر میده ……..راستی شما معموریت شگفتی+۵رو چگونه رد کردین

   پاسخ

   • donyaapp

    جولای 23, 2021 در 10:11 ق.ظ

    سلام امیر جان برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی راحت تر هم این هستش که با نقره ماموریت بخری

    پاسخ

 29. امیر حسن

  جولای 6, 2021 در 5:24 ب.ظ

  سلام دوست عزیز
  من از نسخه مود استفاده کردم و لوله کمیاب ساختم بعد برگشتم به نسخه اصلی و تو قسمت رقابت ها زده ما به حساب کاربری شما مشکوک شده ایم و لیدر برد شما مسدود است برای رفع این کار باید چیکار کنم ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 7, 2021 در 3:25 ب.ظ

   سلام امیر حسین ۲۴ ساعت صبر کن و داخل بازی نشو بعد با فیلتر شکن وارد بازی بشو

   پاسخ

 30. Merila

  جولای 6, 2021 در 3:26 ب.ظ

  اقا من فصل دو رو تموم کردم و اونجایی ام که دنبال خواهره هستم بعد دیک به من پاداش میده . ولی بعدش هیچ‌ ماموریتی نی . در ضمن از ویدیوتونم هیچ راه حلی نفهمیدم . لطفا توضیح بدین مرسی

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 7, 2021 در 3:27 ب.ظ

   سلام ماموریت هات تموم شده بنظرم باید وایستی تا خط داستانی جدید اضافه بشه

   پاسخ

 31. ملیسا

  ژوئن 29, 2021 در 12:07 ب.ظ

  سلام چجوری میشه تپانچه چرخ رو بسازم ؟😭هرکاری میکنم نمیتونم؟؟😭

  پاسخ

  • donyaapp

   ژوئن 30, 2021 در 9:37 ق.ظ

   سلام ملیسا جان منظورش این هستش که اسلحه پیستول توی کارگاه اسلحه سازی بساز که برای ساختشم میخ و صفحه اهنی به همراه کیت اهنی نیاز داری

   پاسخ

 32. آصفه

  ژوئن 8, 2021 در 1:52 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  وقتی راهزنا حمله میکنند میگه کاراکتر را تو علفزار رها کن تایم حمله متوقف میشه منظورش از کاراکتر چیه چجوری میشه حمله را عقب انداخت زمانش را

  پاسخ

  • donyaapp

   ژوئن 9, 2021 در 12:15 ب.ظ

   سلام اصفه جان نمیشه تایم حمله راهزن عقب انداخت بهتره تا وقتی میرسن پایگاه باشی و نابودشون کنی تا خرابکاری غارت نکنن

   پاسخ

   • Tohi

    ژوئن 19, 2021 در 9:11 ب.ظ

    سلام در مراحل داستانی بازی یک مرحله هست که باید بری به تست های بیابانی و بعد موج ۳ رو به پایان برسونی ولی من این مرحله رو تکمیل کردم و بعد از این مرحله دیگر مرحله داستانی نیست میشه بگید مشکل کجاست ؟

    پاسخ

 33. سعید

  ژوئن 3, 2021 در 7:49 ق.ظ

  سلام.گندمی که غذای اسب هست رو از کجا میتونم پیدا کنم یا همون دونشو واسه اینکه بکارم؟گیاه خاصی هست؟

  پاسخ

 34. عباس

  می 31, 2021 در 11:17 ق.ظ

  سلام کسایی که توی قسمت بوفالو ها توی تست های بیابانی گیر کردن باید از اونا فرار کنید خود به خود نابود میشن من توصیه میکنم یه کفش خوب هم بپوشین که سریع تر حرکت کنید

  پاسخ

  • Farzad

   ژوئن 2, 2021 در 3:28 ب.ظ

   ببخشید چرا تو بروز رسانی جدید خط داستانی جدید نیست ؟

   پاسخ

   • donyaapp

    ژوئن 2, 2021 در 3:31 ب.ظ

    سلام فرزاد بزودی قرار میگیره

    پاسخ

 35. عباس

  می 28, 2021 در 7:45 ب.ظ

  سلام ممنون از اینکه وقت میزارین و جواب میدید.چنتا سوال داشتم . اگه بریم به غار ارواح و دو تا سر بت متفاوت رو بدست بیاریم و بریم خونه و بعد از ریست شدن غار ارواح دوباره بریم و دوتا سر بت دیگه رو بدست بیاریم میشه سر بت هارو روی مجسمه قرار داد یا باید قبل از ریست شدن هر چهار تارو به دست بیاریم دوم اینکه ماهی رو از کجا های نقشه میشه به دست آورد و سوم اینکه اگه کتاب باز آموزی بخرم لولم میشه یک یا همونقدر میمونه . ممنون

  پاسخ

  • donyaapp

   می 29, 2021 در 6:14 ق.ظ

   سلام عباس جان ممنون ازت لطف داری . نه نمیشه باید حتما قبل از ریست شدن غار ارواح تکمیلش کنی .
   ماهی جای مشخصی نداره داخل صندوق های بازی هستش هر جایی میتونه باشه .
   کتاب باز اموزش تمام قدرت های حمله – سرعت حمله – دفاع و .. ریست میکنه میتونی از اول تنظیم کنی

   پاسخ

 36. Amirreza

  می 5, 2021 در 2:35 ب.ظ

  چطور میتونیم ماهی بگیریم میشه بگین

  پاسخ

  • donyaapp

   می 6, 2021 در 12:16 ب.ظ

   سلام امیررضا هنوز قابلیت ماهیگیری به بازی اضافه نشده

   پاسخ

 37. آیناز

  آوریل 29, 2021 در 12:21 ق.ظ

  سلام من یه صندوق پیدا کردم وقتی میخوام برم علفزار و برگردم خونه میگه چون سنگینه از روش علفزار نمیتونم به خونه برگردم و باید از روش انتقال استفاده کنم من الان در جنگل بلوط هستم
  میشه بگید روش انتقال چجوریه؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آوریل 29, 2021 در 5:30 ق.ظ

   سلام آیناز جان برای باز کردن صندوق هایی که پیدا میکنی باید واگن یا عمون گاری تکمیل کرده باشی بعد میتنی صنندوق داخلش قرار بدی ببری شهر برات باز کنن

   پاسخ

 38. مهدی

  آوریل 25, 2021 در 10:19 ق.ظ

  سلام
  من بازی رو تازه نصب کردم
  برای گرفتن اسب و تکمیل استبل میخوام از بازار وسایلشو بخرم چطوری میتونم سریعتر پول جمع کنم؟ کدوم ماموریتا بیشتر پول میدن اونارو برم.

  پاسخ

  • donyaapp

   آوریل 25, 2021 در 1:31 ب.ظ

   سلام مهدی جان به بهترین کار تکمیل ماموریت ها هستش معمولا ماموریت های VIP بیشترین پول دارن

   پاسخ

 39. آصفه

  آوریل 22, 2021 در 4:48 ق.ظ

  سلام ببخشید برای انگشتر ۵ پلاس تو آزمون های بیابانی باید تا موج چند برم تا بهم بده

  پاسخ

  • donyaapp

   آوریل 22, 2021 در 9:38 ق.ظ

   سلام اصفه جان ۱۵ به بالا ولی بهتره افیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی

   پاسخ

 40. مجتبی

  مارس 13, 2021 در 4:09 ب.ظ

  سلام من شگفتی +۵ رو ساختم ولی ماموریته کامل نشد قیرم نداد چیکار باید کنم الان؟؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   مارس 14, 2021 در 1:26 ب.ظ

   سلام مجتبی جان احتمالا یک موردی انجام ندادی اگه نقره داری با ۱۰۰۰ تا ماموریت بخر قیرتو دریافت کن

   پاسخ

 41. مجتبی

  مارس 13, 2021 در 4:06 ب.ظ

  سلام من ماموریت مربوط به شگفتی +۵ رو کامل کردم ولی قیر بهم نداد هنوز زده ماموریت انجام نشده چطکار باید کنم

  پاسخ

 42. رهام

  مارس 12, 2021 در 1:16 ب.ظ

  سلام
  یه سوال داشتم
  یه جایی هست که باید با نوچه بوچری صحبت کنیم
  اسم ماموریت عشق یک طرفه هست
  ولی هرچه قدر توی جنگل خطرناک بلوط گشت میزنم هیچی پیدا نمیکنم فقط یه عالمه دله دزد با یه عالمه گرگ طرف میشم

  پاسخ

 43. منیر

  مارس 6, 2021 در 8:39 ب.ظ

  سلام یک سوال دیگ ادمین
  تو یکی از مراحل میگه نامه ای هست و باید نشانی از املی بگیریم یا پیدا کنیم یک همچین چیزی توی فلات سنگی ولی بعدش ن نامه ای هست نه نشانی
  و دیگ بعد اونم بهم ماموریت نمیده جز از روی تابلوی ماموریت چیکارش باید بکنم ؟! یعنی اخرین مرحله بوده !؟

  پاسخ

  • منیر

   مارس 6, 2021 در 8:47 ب.ظ

   میگه ک یک نامه هست که میگه قرارهه یک گنگ به زودی گرد هم بیاند سردسته هاشونم هیتند زمان و مکانش و ابنجا نوشته !!! کجا نوشته ؟!؟
   بریم دنبالشون باید یک ردی از مالی بگیریم !!! کجا بریم دنبالشون !؟؟ چطوری یک ردی از مالی بگیریم ؟!؟

   پاسخ

   • donyaapp

    مارس 7, 2021 در 12:47 ب.ظ

    سلام منیر جان ماموریت خط داستانی وقتی انتخاب میکنی مکان مورد نظرش روی نقشه مشخص میشه کجا باید بری

    پاسخ

  • donyaapp

   مارس 7, 2021 در 12:47 ب.ظ

   سلام بله اگه تابلو اعلانات خالی باشه یعنی ماموریت ها تموم شده

   پاسخ

   • منیر

    مارس 8, 2021 در 7:10 ق.ظ

    مرسی دمت گرم ادمین برا وقتی ک میزاری و جواب میدی
    راستش میدونم تابلو وظایف روزانه رو اینارو
    یک سری ماموریت میداد ک دنبال خواهرش بود و بوچری و اینا داشت من اینارو گذروندم تا جایی ک رسید ب فلات سنگی و یک نفرو دیدم و امدن بکشندم امد نجاتم داد و … از اینجور داستانا بعد همون یک نفر گفت باید ردی از مالی بگیریم !!! از کجا باید مالی رو پیدا کنم اخه ؟! همه جارو گشتم مالی در کار نبود !!
    بعدشم پشت سر حرفاش میگه اینجا نامه ایه ک‌میگه سردسنه گنگا کی و کجا هم دیگر میبینند ولی بازم جایی نامه ای نیست !!

    پاسخ

 44. منیر

  مارس 6, 2021 در 8:34 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  شرمنده من نسخه مود ۲ رو دانلود کردم لوله های طرح ها باز نمیشه راهی هست که بتونم بازشون کنم ؟!
  و اینکه محور دلیجان رو از کجا ها میتونم پیدا کنم ؟!

  پاسخ

  • donyaapp

   مارس 7, 2021 در 12:48 ب.ظ

   سلام منیر جان تمام قسمت های مود ببند لوله ها رو باز کن بعد دوباره مودها رو فعال کن

   پاسخ

   • منیر

    مارس 8, 2021 در 7:07 ق.ظ

    سلام امتحان کردم نشد
    منظورتون اینه که وارد بازی که میشم مود هارو خاموش کنم لوله طرح هارو باز کنم (اینجا باید لوله ها باز بشن ؟ ) بعد دوباره مود هارو فعال کنم !؟ (اگه باز نشدند دوباره مد هارو فعال کنم اعمال میشه طرح جدیدا ؟؟ بدون اینکه لوله ها باز بشند یعنی ؟! )
    یا وارد بازی میشم و همینطوری چیزی از مود هارو از ابتدا فعال نکنم لوله طرح ها باز میشند !؟؟
    راستش همه نوعیشو امتحان کردم لوله طرح ها باز نمیشند

    پاسخ

    • donyaapp

     مارس 8, 2021 در 7:45 ق.ظ

     سلام اگه نشد از این روش که یکی از دوستای خوبمون اقا وحید قرار دادن استفاده کن :
     وحید

     اسفند ۳, ۱۳۹۹ در ۶:۲۵ ب.ظ – ویرایش

     سلام ادمین جان اول اینکه باید همه نکات مو به مو باید انجام شود و کسانی که مطمئن نیستند انجام ندهند ولی اگر مو به مو انجام شود به راحتی می توانند انجام داده و از بازی لذت ببرند.
     برای باز کردن لوله ها کلیاتش اینه که save بازی و هر چه که درمود ۲ داشتیم را به بازی اصلی منتقل کرده تا لوله ها از حالت قفل باز شوند و از لباس کلانتر گرفته تا اسلحه های سنگر و وینچستر و سطح بازی را به سطح بالاتر برسانیم بعد همین سطح بالا را که save شده را دوباره به مود ۲ منتقل کرده و لباسها و اسلحه ها را دریافت نماییم و بازی را ادامه دهیم.
     حالا توضیحات:
     ۱. اول اینکه وارد بازی مود ۲ شده و تا میتوانید لوله کمیاب بسازید حد اقل ۲۰۰ لوله
     ۲. از بازی خارج وارد حافظه گوشی شده به پوشه آندروید میرویم بعد وارد پوشه دیتا میشویم فایل com.heliogames.westland را کپی کرده و در جای دیگر در حافظه یا کارت حافظه ذخیره کنیم.
     ۳. حالا بازی را باید کامل حذف کنیم.
     ۴.وارد سایت دنیا اپ شده و بازی اصلی و دیتای اصلی را از همین سایت دانلود میکنیم دقت کنید که حتما باید بازی اصلی و دیتای اصلی را دانلود کنید.
     ۵. فایل نصبی را نصب کرده و دیتای بازی را استخراج و در obb ذخیره میکنیم.
     ۶.حالا همان فایل com.heliogames.westland که ذخیره کرده بودید را کپی کرده به پوشه آندروید رفته وارد پوشه دیتا شده و در آنجا ذخیره میکنید.
     ۷. بعد بازی را اجرا میکنیم.
     ۸.حالا هر چه در بازی مود۲ داشتید به بازی اصلی منتقل شده و لوله ها باز می شوند.
     ۹.حالا اگر میخواهید در همین بازی اصلی بازی کنید که هیچ ولی اگر میخواهید دوباره به بازی مود برگردید در ادامه …..
     ۱۰.وارد بازی شوید و همه لوله ها را باز کنید و همه را به سطحی که میخواهید ارتقا دهید.
     ۱۱.حالا هرچه که انجام داده اید ذخیره شده است پس به پوشه آندروید رفته سپس به پوشه دیتا رفته فایل com.heliogames.westland در حافظه یا کارت حافظه ذخیره کنید
     ۱۲.حالا دوباره باید بازی را حذف کنید نگران نباشید چون از بازی خود کپی برداشته اید.
     ۱۳.اگر فایل نصبی و دیتای مود ۲ را دارید که هیچ ولی اگر ندارید و یا حذف کرده اید وارد سایت دنیا اپ شده و ایندفعه باید فایل نصبی و دیتای مود ۲ را دانلود کنید
     ۱۴.بعد از دانلود دوباره فایل نصبی مود۲ را نصب و دیتای بازی را در obb ذخیره کنید
     ۱۵.حالا فایل com.heliogames.westland که ذخیره کرده بودید را به پوشه دیتا منتقل کنید.
     بازی را اجرا کنید و لباسها و اسلحه ها را دریافت نموه و از بازی لذت ببرید.

     پاسخ

 45. امین

  مارس 4, 2021 در 7:08 ب.ظ

  سلااام میشه قیر رو با هزار تا سکه خرید؟؟؟ یا پولم میسوزه؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   مارس 6, 2021 در 8:02 ق.ظ

   سلام امیر جون بله میتونی با ۱۰۰۰ سکه بخری راحت ترین کار هستش

   پاسخ

 46. el_naz

  مارس 1, 2021 در 9:09 ق.ظ

  سلام.
  من توی یکی از آزمونها گیر کردم🥺. جزو یکی از داستانهاس ، من به دره آزمونها رفتم و با دیک هم صحبت کردم ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنم موج هشت به پایان نمیرسه من تا موج ۱۰ هم رفتم حتی دکمه اتمامش رو هم زدم اما اوکی نشد 🤦🏻‍♀️ ینی داخل برگه ماموریاتم اصن ثبت نمیشه و خطش نمیزنه 😐 چرا اینجوریه واقعا خب باید چیکار کنم . بارها بعد از ریست شدنش رفتم سراغش دباره اما باز همون آشو همون کاسه😑 تازه سری های بعد سر موج پنجم نه رمینگتونم جوابگو بود نه گرگی ک همرام بود . روح ها تیکه تیک ام کردن 😐😂

  پاسخ

  • donyaapp

   مارس 2, 2021 در 12:45 ب.ظ

   سلام برای رد کردن موج هشتم که راست میگی واقعا سخته مخصوصا روح ها سلاح قوی کیت سلامتی زیاد همراهت باشه بعد کتاب بازاموزی بگیر قابلیت هاتو ریست کن و همه قدرتتو بزار روی قدرت حمله برو به سراغشون

   پاسخ

   • مهدی نیازی

    ژوئن 19, 2021 در 10:43 ب.ظ

    سلام من این بازیو قبلا بازی میکردمو سیوش کرده بودم الان بروزش کردم ولی اکانتم بالا نیومد و از اول اومدو سیو شد الان چیکار باید بکنم؟

    پاسخ

    • donyaapp

     ژوئن 20, 2021 در 9:38 ق.ظ

     سلام مهدی جون نسخه اصلی بازی میکردی یا مود ؟

     پاسخ

 47. سهیل

  فوریه 27, 2021 در 2:51 ب.ظ

  سلام من نمیتونم اکانتم رو روی جیمیل ذخیره کنم یکی کمک میکنه؟!

  پاسخ

  • donyaapp

   فوریه 27, 2021 در 3:55 ب.ظ

   سلام سهیل جان نسخه مود یا اصلی ؟ نسخه اصلی مه خودبخود وصل میشه . نسخه مود هم به جیمیل وصل نمیشه ولی برای اینکه نسخه مود ادامه بازیتو بعد از اپدیت انجام بدی کافیه از سایت نسخه های اپدیت دانلود کنی و روی قبلی نصب کنی

   پاسخ

 48. شایان

  فوریه 16, 2021 در 8:45 ق.ظ

  سلام
  در یکی از ماموریت ها نوشته برتا بساز
  یعنی چی؟

  پاسخ

  • donyaapp

   فوریه 16, 2021 در 3:26 ب.ظ

   سلام شایان جون منظورش سلاح برتا هستش باید بسازیش

   پاسخ

 49. مهدی

  فوریه 10, 2021 در 8:19 ب.ظ

  سلام پایان موج ۸ رو چطوری باید رد کنم؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   فوریه 11, 2021 در 6:14 ق.ظ

   سلام مهدی جون کافیه سلاح قوی داشته باشی مثل رمینگتون . کیت سلامتی زیاد . از حیوونای جلوی دروازه هم استفاده کنی

   پاسخ

  • M. RezYT

   ژوئن 2, 2021 در 10:07 ق.ظ

   موج ۸ که ساده است برای موج های بالاتر باید سطحت بالا باشه و چند دست لباس و کیت سلامتی و سلاح های مثل هفت تیر لمات رو داشته باشی

   پاسخ

 50. Benyamen

  فوریه 10, 2021 در 10:25 ق.ظ

  سلام چه جوری میشه جا کوله پشتی رو بیشتر کرد جا خیلی کم داره و اون ضربدر ها نمیزارن بزاریم داخل آنها کوله پشتی رو چه جوری میشه ارتقا داد یا اون ضربدر ها رو از بین برد

  پاسخ

  • donyaapp

   فوریه 11, 2021 در 6:32 ق.ظ

   سلام بینامین جونم کوله پشتی بزرگتر کنی جات بیشتر میشه میتونی از کارگاه Tool Bench بسازی

   پاسخ

 51. ابراهیم

  فوریه 9, 2021 در 7:12 ب.ظ

  دوستان کمک میکنید من تو مرحله تست های بیابانی اون قسمت که تو دره ارواح ۸ موج حمله باید بگذرونم گیر کردم تا موج ۶میرم ولی به گاو که میرسه تا یه ضربه میزنه میمیرم میاد از اول کمک میکنی؟

  پاسخ

 52. محمدعلی

  فوریه 2, 2021 در 2:30 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  عذر میخوام من بدجور توی مرحله تست های بیابانی گیر کردم، مرحله ای که روح بوفالو ها میان، اصلا فرصت نمیدن شلیک کنم با اولین برخورد جونم تموم میشه
  هم سلاحام عالیه رمینگتون، سفیر سلح و … و هم اینکه کیت زیاد دارم ولی فرصت استفاده ازشونو ندارم. حتی لباسامم خیلی خوب و بادوام بودن ولی با حمله بوفالوها ازبین رفتن. خیلی روی اعصابمه این دفعه پنجمه اینجا میبازم
  لطفا یه راهنمایی بکنین. سطحمم ۵۶ هستش
  سپاس

  پاسخ

  • donyaapp

   فوریه 2, 2021 در 3:06 ب.ظ

   سلام محمد علی عزیز یمقداری سطح لولت پایین هستش خوب مسلما قدرت و سرعت حملت پایین هستش . بنظرم کتاب بازاموزی بگیر تمام قدرت روی حمله قرار بده کیت سلامتی زیاد هم همراه باشه میتونی ردش کنی

   پاسخ

   • ابراهیم

    فوریه 9, 2021 در 7:17 ب.ظ

    منم همین مشکلو دارم اما با اولین ضربه بوفالو میمیرم با اینکه لولم پایین نیست معجونم زیاد همراه دارم اما تا بوفالو میزنه همه ۷۰۰ جونم میره بازی ریست میشه پول باید بدم.کمک میکنید ؟لولم چند باد باشه به نظرتون ؟

    پاسخ

    • donyaapp

     فوریه 11, 2021 در 6:37 ق.ظ

     سلام ابراهیم جون بهتره سطح لولت ۶۰ به بالا باشه و اینکه کتاب بازیابی بگیر تمام ویژگی هاتو روی قدرت حمله بزار . سلاح قوی داشته باش . کیت سلامتی زیاد باهات باشه

     پاسخ

     • مهدی

      مارس 25, 2021 در 12:26 ب.ظ

      سلام منظورتون از کتاب بازیابی چیه و از کجا باید بگیریم؟؟؟

     • donyaapp

      مارس 27, 2021 در 10:30 ق.ظ

      سلام مهدی جون روی ایکون سکه اگه کلیک کنی از قسمت other کتاب هستش با استفاده از اون میتونی قدرت هاتو حمله – دفاع – سرعت حمله و … دوباره از نو قرار بدی

    • علی اصغر

     آگوست 10, 2021 در 9:57 ق.ظ

     روح بوفالو را نیازی نیست اصلا بکشید فرار کنید از دستش خودش بعد ۴یا۵ثانیه میمیره

     پاسخ

 53. سعید

  ژانویه 15, 2021 در 4:24 ب.ظ

  مکافاته والا ساختش منابع راحت گیر نمیاد

  پاسخ

 54. reza

  ژانویه 13, 2021 در 8:33 ب.ظ

  سلام خسته نباشید تو پنل داستان صحنه جرم نوشته برتا بساز نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 14, 2021 در 7:11 ق.ظ

   سلام رضا جون منظورش سلاح برتا هستش از توی کارگاهت بسازش

   پاسخ

   • سعید

    ژانویه 15, 2021 در 4:24 ب.ظ

    مکافاته والا ساختش منابع راحت گیر نمیاد

    پاسخ

   • مرتضی

    آوریل 19, 2021 در 1:10 ب.ظ

    داداش منظورش از کفپوش صنوبر چیه ..الان می خوام اترقا بدم میگه نیازمند به کفپوش اصنوبر

    پاسخ

    • donyaapp

     آوریل 19, 2021 در 1:26 ب.ظ

     سلام مرتضی جان برای اینکه هر کارگاهی ارتقا بدی باید کف چوبی ارتقا بدی

     پاسخ

 55. مجتبی

  ژانویه 13, 2021 در 7:58 ب.ظ

  سلام از کجا بفهمیم چه موقع گاوصندوق تو ماموریت ها هست که دلیجان رو با خودمون ببریم

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 14, 2021 در 7:12 ق.ظ

   سلام مجتبی جون معلوم نمیشه ولی بیشتر مواقع با دلیجان برو جنگل های پایین رودخونه اکثر موقع ها هستش

   پاسخ

 56. میلاد

  ژانویه 10, 2021 در 2:02 ب.ظ

  سلام
  من از گوگل پلی بازی رو نصب کردم چند ماه قبل خوب بود اما از یک هفته پیش میرم مثلا توی مرحله مثلا توی معدن آهن منابع رو که جمع میکنم میخام خارج بشم توی بارگزاری میمونه و باید کامل از بازی خارج بشم و باز وارد بازی بشم ولی وقتی واردش میشم باید دوباره منابع رو جمع آوری کنم مشکل از چیه؟

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 11, 2021 در 2:59 ب.ظ

   سلام میلاد جون اشکال سرورهای بازی هستش خودش درست میشه اگه میتونی با نت خطط ۴G بازی کن بهتره

   پاسخ

 57. فرهان

  ژانویه 10, 2021 در 11:34 ق.ظ

  سلام من چند وقت هست که دارم این بازی رو میکنم که به مشکلات زیادی بر خوردم
  کجای بازی گفته که باید حلقه ها سطح ۵ باشن
  ۹ تا سطل قیر گیر آوردم حالا از تو بازی یا با اون تاجره تو شهر . یکی رو دیگه نمیتونم پیدا کنم دست اون یارو هست تو شهر که اونم بازی در آورده مسخره
  بعدی اینکه به یکی از دوستان این جواب رو داده بودید( سلام پارسا جان باید اول دوستتو از قسمت Social گزینه Invite Friend به لیست دوستات اضافه کنی بعد با هم بازی کنید ) هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم کجاست ؟
  بعدی اینکه همه وسایل مورد نیاز دلیجان رو تهیه کردم و گذاشتم فقط این REINS یا افسار . خیلی وقته هست دنبالشم پیدا نمیکنم

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 11, 2021 در 3:04 ب.ظ

   سلام فرهان جان قیر اخر بهتره نقره جمع کنی بخریش راحت تر هستش . بعد این جواب احتمالا اشتباهی شده که برای پارسا فرستاده بودیم .
   وسایل دلیجان هم یک ویدیو داخل دنیا اپ استریم قرار دادیم اونم ببین :

   محل پیدا کردن آیتم های مورد نیاز واگن

   پاسخ

  • مهدی

   می 25, 2021 در 8:26 ق.ظ

   سلام دوست من برای اتمام ماموریت سرخپوستها حتما باید لباس گرم و پشمی تنت باشه و اینکه روستاهایی که تو دره آزمون گرفتی رو ۳ تا یه مدل بهتره لول ۴ باشه رو میدی به شخصی که اونجا هست تا اولش رو ببره به ۵ و سمت راست هم یکی دیگه هست سه تا انگشتر لول ۴ هم بده به اون تا بکنه ۵ مرحله تموم میشه

   پاسخ

 58. رسول

  ژانویه 9, 2021 در 1:17 ب.ظ

  سلام من یه اکانت لول ۶۰ داشتم ولی بعد چون با هیچ حساب گوگلی وصلش نکرده بودم بعد از حذف و نصب بازی برگشتم به اول ایا راهی نیست که اکانتمو برشگردونم توروخدا کمکی کنید

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 9, 2021 در 3:14 ب.ظ

   سلام رسول جان چطور بازی میکردی ؟ احتمالا نسخه بازار نصب کرده بودی . متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و کاریش نمیشه کرد

   پاسخ

 59. پارسا

  ژانویه 9, 2021 در 7:11 ق.ظ

  با سلام خوبی ببخشید من یک سوالی داشتم در مورد این بازی می گفتم من چطوری میتونم در این بازی به دوستم وسایل ارسال کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 9, 2021 در 3:20 ب.ظ

   سلام پارسا جان باید اول دوستتو از قسمت Social گزینه Invite Friend به لیست دوستات اضافه کنی بعد با هم بازی کنید

   پاسخ

   • محمد جواد

    می 17, 2021 در 12:23 ب.ظ

    سلام میشه به فارسی هم بگید که باید چیکار کنم. خیلی ممنون میشم

    پاسخ

    • donyaapp

     می 18, 2021 در 2:08 ب.ظ

     سلام بله محمد جواد چه سوالی برات پیش اومده

     پاسخ

     • محمد جواد

      می 21, 2021 در 5:43 ق.ظ

      همین که گفتید چجوری میتونم به دوستم وسایل ارسال کنم

     • donyaapp

      می 22, 2021 در 2:55 ب.ظ

      هنوز به بازی وستلند اضافه نشده

   • محمد جواد

    می 17, 2021 در 12:24 ب.ظ

    سلام ببخشید قسمت Social یا همون اجتماعی کجا هست

    پاسخ

    • donyaapp

     می 18, 2021 در 2:10 ب.ظ

     سلام محمد جواد بازی وستلند قسمت SOCIAL هنوز نداره اضافه نشده به بازی

     پاسخ

     • محمد جواد

      می 21, 2021 در 5:47 ق.ظ

      پس چجوری میتونیم به دوستمون وسایل ارسال کنیم

     • donyaapp

      می 22, 2021 در 2:55 ب.ظ

      سلام هنوز به بازی اضافه نشده

     • Mahdi

      نوامبر 4, 2021 در 5:02 ق.ظ

      سلام داخل بازی میشه با دوستات بازی کنی یا باهم یک گروه درس کنیم

     • donyaapp

      نوامبر 6, 2021 در 2:35 ب.ظ

      سلام مهدی بله میشه اتحاد درست کرد یا عضو شد ولی فعلا با دوستانمون نمیتونیم بازی کینم

 60. مجتبی

  ژانویه 8, 2021 در 5:53 ب.ظ

  سلام چوب صنوبر برا ارتقاع کفپوش کجا باید پیدا میشه؟؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 9, 2021 در 3:20 ب.ظ

   سلام مجتبی جان توی جنگل های پایین رودخونه زیاد هستش

   پاسخ

 61. مجتبی

  ژانویه 7, 2021 در 2:16 ب.ظ

  ماموریت نوشته برتا بساز یعنی چی

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 7, 2021 در 2:55 ب.ظ

   سلام مجتبی جان اگه میتونی متن انگلییشو بفرست ببینم . این معنی نمیده

   پاسخ

  • سعید

   ژانویه 8, 2021 در 6:03 ق.ظ

   سلام منم تو اون مرحلم منظورش اینه تفنگ برتا بساز برا رد کردن اون مرحله که من منابع ساخت اسلحه رو دارم ولی منابع دگ از جمله ارتقا اسلحه خانه و … رو ندارم خودمم موندم.

   پاسخ

 62. علی

  ژانویه 4, 2021 در 7:09 ب.ظ

  سلام
  چطور میشه رد جونور رو پیدا کرد!؟

  پاسخ

  • donyaapp

   ژانویه 5, 2021 در 11:21 ق.ظ

   سلام علی جون رد حیواناتی که میخواهی شکار کنی بصورت ردپا روی زمین ظاهر میشن میتونی دنبال کنی البته باید با همون سلاحی که گفته شکارش کنی

   پاسخ

 63. محمدرضا

  دسامبر 28, 2020 در 11:45 ق.ظ

  سلام چوب درخت زبانه گنجشگ رو از کجا پیدا کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 29, 2020 در 11:05 ق.ظ

   سلام محمد رضا داخل جنگل های پایین رودخونه براحتی پیدا میشه

   پاسخ

 64. محمدرضا

  دسامبر 28, 2020 در 11:41 ق.ظ

  سلام داداش پمنون از سایت خوبتون من چوب درخت زبانه گنجشک میخام چطور پیدا کنم از کجا

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 29, 2020 در 11:05 ق.ظ

   سلام محمد رضا ممنون ازت . داخل جنگل های پایین رودخونه براحتی پیدا میشه

   پاسخ

 65. Nima.re.گیمر

  دسامبر 26, 2020 در 11:26 ق.ظ

  سلام خسته نباشید…. ببخشید من به یک دلیجان احتیاج دارم…. یکیش رو دارم از قبل ولی یکی دیگه شو میخوام برای ساخت گاری.. و یک سوال دیگه ام هم این بود که چطور میتونم سطح چیزایی که تاجر ها میارن و افزایش بدم… یعنی چطوری… مثلا جای اینکه تاجر ها برام ابزار آهنی بیارن ابزار های فولادی بیارن برای اینکار… من خیلی لنگ این موضوع هستم.. باتشکر از سایت خوبتون… لطفا هر دو مورد رو برام توضیح کامل بدید ممنون از شما

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 27, 2020 در 11:25 ق.ظ

   سلام نیما جان خواهش میکنم . متوجه نشدم کدوم آیتم میگی برای دلیجان ولی وسایل دلیجان بیشتر توی رویداد سرزمین مردگان هستش البته توی شهرم میتونی معاملشون کنی .
   – تاجرها هم نمیتونیم تغییری توی وسایلی که میفروشن ایجاد کنیم خودشون قرار میدن دست ما نیستش

   پاسخ

 66. Aidin

  دسامبر 24, 2020 در 10:58 ق.ظ

  سلام درخت‌کریسمس چجوری باید تزئین کرد هیچ راهنمایی نداره

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 26, 2020 در 9:12 ق.ظ

   سلام ایدین جان کافیه بعد از اینکه درخت کریسمس پیدا کردی از قسمت ساخت و ساز همون قسمتی که کارگاه ها هستن انتخاب کنی روی زمین قرار بدی بعد ایتم های مورد نیازشو در محل های مختلف یا با تکمیل ماموریت های کریسمس بدست بیاری داخل درخت قرارش بدی

   پاسخ

 67. نیما..hos

  دسامبر 23, 2020 در 9:10 ب.ظ

  سلام خسته نباشید… خوبید؛ ببخشید من به دلیجان نیاز دارم باید چیکار کنم یکیشو هم دارم…. ولی دومیش هر چی میگردم پیدا نمیشه از کجا باید تهیش کنم
  ممنون باتشکر از شما.
  سایتتون خیلی عالیه.

  پاسخ

 68. سعید

  دسامبر 23, 2020 در 4:52 ب.ظ

  سلام کفپوش صنوبر از کجا گیر بیارم

  پاسخ

 69. ساره

  دسامبر 23, 2020 در 6:20 ق.ظ

  کدوم درخت ؟ هر درختی تبر میزنم نمیشه چرا !

  پاسخ

 70. Farhad

  دسامبر 23, 2020 در 1:22 ق.ظ

  سلام .خیلی ممون از اموزش خوبتون
  فقط یه سوال ،ماموریت هایی که میگه رد مثلا میکو رو تو جنگل مرده بگیر
  این رو چگونه میشه ردش کرد ؟؟؟ همینکه ردش رو گرفتیم بلافصه نکشیم یا باید کشتش ؟؟؟ یا زود باید وقتی که رد میاکو رو گرفتی اون رو ول کنی برگردی به شهر و به کلانتر گزارش بدی ؟؟ من نمیدونم چیکار کنم وقتی که ردش رو میزنم ماموریت خط نمیخوره که به کلانتر گزارش بدم هر دفعه درگیر میشم و ماموریت شکست میخوره

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 23, 2020 در 8:21 ق.ظ

   سلام فرهاد جان تو این ماموریتهای شکار باید حتما اسلحه ای که برای شکار بهت میگه انتخاب کنی بعد توی جنگی ردپاها دنبال کنی به حیوون مورد نظر که رسیدی شکارش کنی

   پاسخ

 71. مهدی.... گیمر..... کالاف باز

  دسامبر 22, 2020 در 8:24 ب.ظ

  سلام…. خوبید… خسته نباشید…. ببخشید منم همچین مشکلی رو دارم یه نفر هم بالا پرسیده بود…. قبلا یه وظیفه بهم داده میگه که جاده رو به سمت سرخپوستان شمال پاکسازی کن منم کردم حالا میگه شگفتی جادویی +۵ ایجاد کن نمیدونم یعنی چی. باید چه کار کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 23, 2020 در 8:24 ق.ظ

   سلام عزیزم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی راحت تر هم این هستش که با نقره ماموریت بخری

   پاسخ

   • مهدی.... گیمر..... کالاف باز

    دسامبر 23, 2020 در 1:54 ب.ظ

    سلام آخه سنگینه….. ۱۰۰۰ نقره نیاز داره ….. یعنی الان من ۳تا حلقه‌ی سطح ۴ با خودم ببرم قبیله سرخپوستان حله

    پاسخ

 72. امیر حسین

  دسامبر 22, 2020 در 3:27 ب.ظ

  من یه اسلحه سرخپوستی دارم که ۶۰۰ تا پاور اولیه اش هست با اونم میزنم نمیشه انگار
  دووم نمیارم و زود میمیرم

  پاسخ

  • Sareh

   دسامبر 22, 2020 در 9:40 ب.ظ

   دقیقا منم همین مشکل رو دارم تا گرگ و خرس برسن جونم رفته
   گیر کردم اینجا سریع جونم میره

   پاسخ

 73. امیر حسین

  دسامبر 20, 2020 در 1:45 ب.ظ

  سلام و وقت بخیر
  تو آپدیت جدید یه ماموریت هست که میگه باید تست بیابانی رو تا موج هشت برم
  منتها موجا خیلی فرق کرده و سخت شده
  تو موج هشت دو تا بوفالو بهت حمله میکنن که اصلا فرصت شلیک پیدا نمیکنی
  چجوری باید ردش کرد
  من نمیتونم ماموریتا رو با سکه رد کنم از کجا باید این کارو بکنم
  مرسی از راهنماییتون

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 21, 2020 در 12:02 ب.ظ

   سلام امیر حسین درست میگی فرق کرده چرا راحت با اسلحه از بین میرن از گرگ ها و خرس ها که جلود در وایسادن هم کمک بگیر

   پاسخ

   • Nima

    دسامبر 22, 2020 در 8:18 ب.ظ

    سلام خسته نباشید خوبید… ببخشید من قبلا یه وظیفه بهم داده گفته بود جاده رو به سمت سرخپوستان شمال پاکسازی کن و من اینکارو کردم…..حالا بهم میگه که یک شگفتی جادویی ایجاد کن +۵ ممنون میشم اگر که اطلاع بدید…. خیلی ممنون
    من نمیدونم باید چیکار کنم اگر که ایمیل هم بکنید برام دیگه عالی تره….. ولی اگر شرایطش نیست… همینجا توضیح بدید ممنون

    پاسخ

    • donyaapp

     دسامبر 23, 2020 در 8:24 ق.ظ

     سلام عزیزم برای ایجاد شگفتی کافیه ۳ تا انگشتر با قدرت جادویی ۴ داشته باشی . این انگشتر ها رو ببری قبیله سرخ پوستان و اون جا یه انگشتر با قدرت ۵ درست کنی راحت تر هم این هستش که با نقره ماموریت بخری …

     پاسخ

 74. Amirreza

  دسامبر 18, 2020 در 5:36 ب.ظ

  سلام من اسلحه کنجکاوی دو پیدا کردم ولی داره خراب میشه راهی هست تعمیرش کنم ؟؟؟تو کارگاه خودم تعمیر نمیشه به لول کارگاه ربط داره ؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 19, 2020 در 5:59 ق.ظ

   سلام امیر رضا بله به لول کارگاهت بستگی داره باید ارتقاش بدی

   پاسخ

   • ابوالفضل

    دسامبر 19, 2020 در 8:55 ق.ظ

    سلام چطور میشه سکه خرید

    پاسخ

    • donyaapp

     دسامبر 19, 2020 در 2:18 ب.ظ

     سلام ابوالفضل جان نسخه اصلی با مود ؟

     پاسخ

   • Amirreza

    دسامبر 19, 2020 در 10:13 ق.ظ

    ممنون خسته نباشین

    پاسخ

 75. تلما

  دسامبر 18, 2020 در 3:00 ب.ظ

  سلام.درخت کریسمس رو تو کدوم جنگل میشه پیدا کرد؟ من همه جنگلها رو گشتم نمیدونم چجوریه؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 19, 2020 در 6:32 ق.ظ

   سلام توی اکثرا جنگل ها هستش بیشترم ت.ی جنگل Dense Forest هستش فقط درختشو باید با تبر ببری

   پاسخ

 76. امیر حسین

  دسامبر 18, 2020 در 9:51 ق.ظ

  درخت کریسمس رو کجا باید قرار بدم

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 19, 2020 در 6:34 ق.ظ

   سلام امیر حسین عزیز توی پایگاهت روی زمین خالی میتونی بزاریش

   پاسخ

   • امیر حسین

    دسامبر 19, 2020 در 8:35 ق.ظ

    چجوری باید بزارم

    پاسخ

 77. رضا

  دسامبر 17, 2020 در 10:41 ب.ظ

  با سلام من یه مشکلی پیدا کردم لطفا کمکم کنین تو آپدیت جدید مربوط به کریسمس یک ماموریت میده میگه یک درخت کریسمس پیدا کن و تزینش کن من درخت رو پیدا کردم ولی نمیدونم چطور تزینش کنم لطفا اگه کسی بلده کمکم کنه با تشکر

  پاسخ

  • Sareh

   دسامبر 23, 2020 در 6:18 ق.ظ

   کدوم درخت ؟ هر درختی تبر میزنم نمیشه چرا !

   پاسخ

   • donyaapp

    دسامبر 23, 2020 در 8:19 ق.ظ

    سلام درخت کاج بزرگ هستش روی نقشه هم مشخصه

    پاسخ

 78. ناشناس

  دسامبر 8, 2020 در 12:27 ب.ظ

  سلام ایا این بازی امکان چند نفره بازی کردن را دارد؟

  پاسخ

 79. سامان

  دسامبر 7, 2020 در 1:44 ب.ظ

  سلام
  من به گلیسرول احتیاج دارم… کجا باید بسازمش؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 9, 2020 در 5:53 ق.ظ

   گلیسرول نمیشه ساختش باید محل های متفاوت پیدا کنی یا با تکمیل مراحل تابلو اعلانات پایگاهت بدستش بیاری ..

   پاسخ

 80. سجاد

  دسامبر 4, 2020 در 6:28 ب.ظ

  سلام یعنی هیچ جوره امکان نداره خرید درون برنامه ای کنیم؟

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 5, 2020 در 6:41 ق.ظ

   سلام چرا سجاد جان میشه با گیفت کارت خرید کرد البته داریم فروشگاه سایت اماده میکنیم تا بتونید خرزیدهای درون برنامه ای تمام بازی هارو انجام بدید

   پاسخ

 81. امیر حسین

  دسامبر 3, 2020 در 10:32 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من میخوام برم غار ارواح رو تکمیل کنم چه اسلحه هایی پیشنهاد میدید و باید چیکارکنم تشکر از پاسخ گویی

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 4, 2020 در 11:31 ق.ظ

   سلام خواهش میکنم . امیر حسین لولت چند هستش ؟ اسلحه فرقی نمیکنه هر چی قویتر مسلما بهتره مثل رمینگتون . کیت سلامتی هم به اندازه کافی همراهت باشه

   پاسخ

 82. مجتبی

  دسامبر 2, 2020 در 11:31 ب.ظ

  سلام چه طوری ماموریت لیدر برد رو انجام بدیم من که تو تابلوی رقابت‌ها میرم چیزی متوجه نمیشم

  پاسخ

  • donyaapp

   دسامبر 4, 2020 در 11:34 ق.ظ

   سلام مجتبی جان ماموریت های لیدر برد همون ماموریت های روی تابلو پایگاهیت هستن هر کدومو تموم کنی بهت امتیاز میده

   پاسخ

 83. مجتبی

  نوامبر 30, 2020 در 4:26 ب.ظ

  سلام نوشته تاجر رمزس رو پیدا کن برگرد پیش والتر

  پاسخ

  • امیر حسین

   نوامبر 30, 2020 در 6:29 ب.ظ

   باید منتظر باشی تاجر بیاد بعد بری پیش تاجر رمزش همون جاس

   پاسخ

 84. امیر حسین

  نوامبر 30, 2020 در 12:31 ب.ظ

  سلام و وقتتون بخیر میشه بگید چجوری غار ارواح رو تکمیل باید کرد منظورم اینه که باید چیکار کنیم دنبال سربت بگردم

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 30, 2020 در 2:52 ب.ظ

   سلام امیر حسین غار ارواح باید اول سرهای مجسمه پیدا کنی که هر کدوم داخل یکی ار درهای غاره که باید ریس هر بخش بکشی سر مجسمه برداری و به لابی غار بیایی روی مجسمه ها قرار بدی

   پاسخ

 85. مجابی

  نوامبر 29, 2020 در 9:31 ب.ظ

  سلام دوست عزیز من تمام ماموریت های فرستاده آقای جیمز رو توی آپدیت جدید بازی انجام دادم فقط این تاجر رمزس رو نمیدونم باید کجا پیداش کنم میشه لطف کنین راهنماییم کنین

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 30, 2020 در 2:45 ب.ظ

   سلام عزیزم متن ماموریت بهم میگی

   پاسخ

 86. سینا

  نوامبر 29, 2020 در 2:10 ب.ظ

  سلام،بوقلمون خام از کجا پیدا کنم؟

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 29, 2020 در 3:42 ب.ظ

   سلام سینا جان توی شهر از تاجر سارا که کنار سامسون همون قیر فروش توی وسط شهر کنار درشکه وایساده بگیر اگه نبود دوری بزن شهر با تاجرهای دیگه صحبت کن دوباره برگرد …

   پاسخ

 87. Zohre

  نوامبر 28, 2020 در 5:32 ب.ظ

  سلام چطوری با دیگران توی شهر حرف بزنم؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 29, 2020 در 10:24 ق.ظ

   سلام زهره جان وقتی کنارشون وایمیستی ایتم گفتگو حودش میاد با دوباره زدن روی صفحه موبایلت صحبت میکنی

   پاسخ

   • سامان

    دسامبر 7, 2020 در 2:17 ب.ظ

    چرا پیام های من نمیاد روی سایت…
    گلیسرول میخام
    راهنماییم کنین لطفا

    پاسخ

    • donyaapp

     دسامبر 9, 2020 در 5:53 ق.ظ

     سلام سامان جان برای بار اول یمقداری پیغامت دیر میرسه بدستمون بخاطر مسایل امنیتی .
     گلیسرول نمیشه ساختش باید محل های متفاوت پیدا کنی یا با تکمیل مراحل تابلو اعلانات پایگاهت بدستش بیاری

     پاسخ

     • رضا

      سپتامبر 22, 2021 در 9:14 ق.ظ

      سلام خوبین ؟
      من برای گرفتن ماهی باید چکار کنم؟

     • donyaapp

      سپتامبر 22, 2021 در 3:08 ب.ظ

      سلام رضا هنوز ماهیگیری به بازی اضافه نشده

 88. Ali

  نوامبر 28, 2020 در 7:24 ق.ظ

  سلام بر دنیا اپ عزیز و مهربونم خیلی سایتتون خوب هست
  من یه سوال داشتم چطوری میتونم سکه بخرم؟

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 28, 2020 در 9:43 ق.ظ

   سلام علی عزیزم اگه نسخه اصلی بازی میکنی و میخواهی نقره بگیری . داریم قسمت فروشگاه بازی راه اندازی میکنیم که میتونید تمامی خریدهای درون بازیتونو انجام بدید

   پاسخ

 89. علی سام

  نوامبر 27, 2020 در 9:01 ب.ظ

  سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون… چند تا سوال داشتم خدمتون ممنون میشم جواب بدید…
  ۱) من قبل آپدیت تابلو اعلانات رو ساخته بودم و دنبال وسایل بودم تا تکمیلش کنم ولی این وسط آپدیت بازی اومد و در آپدیت تابلو اعلانات برای همه اتوماتیک فعال شد … ولی مرحله ای که sherif گفته بود که تابلو اعلانات بسازم هنوزم موجوده و از بین نمیره چی کار کنم ؟؟؟ انگار یک جورایی هنگ کرده …
  ۲) بعضی مراحل که شروع میشه مثل پیدا کردن روح در بعضی از نقشه ها … وقتی یک بار باختم دیگه هر دفعه که به اون قسمت یا مپ اون منطقه میرم و میخوام خارج بشم میپرسه اگه خارج بشی ماموریتی که شروع کردی بدون نتیجه میمونه ولی در واقع من اصلا اون ماموریت رو قبلاها باختم … چطور میشه این مشکل حا کرد دوباره ؟؟؟
  ۳) بوقلمون روز شکرگزاری را کجا میتونیم بپزیم؟؟ هیجا پیدا نکردم…

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 28, 2020 در 9:57 ق.ظ

   سلام علی جان خواهش میکنیم .. درسته اتفاقاتی که برات افتاده بخاطر اچدیت های جدید و مخصوصا روز شکرگزاری هستش یه چنو وقت دیگه که روز شکرگزاری تموم بشه این موارد برات حل میشه ..
   بوقلمون هم باید توی شهر اول از تاجر سارا تهیه کنی و ببری پابگاهت و داخل آشپزخونه خودت بپزی

   پاسخ

   • علی سام

    نوامبر 28, 2020 در 7:58 ب.ظ

    ممنون از پاسخ های سریع و به موقع شما دوست عزیز …
    باز سوال داشتم از شما و سایت خوبتون راهنمایی خواهم گرفت … ❤️🌹

    پاسخ

    • donyaapp

     نوامبر 29, 2020 در 10:23 ق.ظ

     خواهش میکنم علی جان کاری نکردم خوشحال میشم❤️❤️❤️

     پاسخ

     • علی سام

      دسامبر 14, 2020 در 9:18 ق.ظ

      با سلام دوباره؛ من یک مشکل بزرگی بازیم پیدا کرده من هر بار که بازی رو پلی میکنم بعد ۲‌دقیقه لگ میزنه بعدش باز بعد ۲ دقیقه اگ میزنه و بعدش سومین لگ رو که میزنه میندازه از بازی بیرون… و باعث میشه هر چی در اون ۵ دقیقه بازی کردم پوچ باشه الان حدود ۲۰ روزی هست که این مشکل رو داشتم آیا میدونید دلیلش چیه؟ در ضمن اوایل این مشکل رو نداشتم… مدل گوشیم آیفون ۷ پلاسه نمیدونم سخت افزاری هست یا چیز دیگه…
      میدونید آپدیت جدید بازی کی میاد و حل میشه مشکلم و چه تغییراتی در نسخه جدید خواهد داشت؟
      آیا مشکلمو چطوری به سازنده بازی میتونم بفرستم و شرایطش چیه؟

     • donyaapp

      دسامبر 15, 2020 در 7:15 ق.ظ

      سلام عزیزم هر بیرون رفتنی از بازی بخاطر عدم سخت افزاری گوشی موبایل با بازی هستش . وقتی داخل بازی هیتس از قسمت تنظیمات گرافیک روی کمترین حالت قرار بده .
      برای بازی امروز اپدیت جدید ادمده . ببین اگه بازیم با این کارهایی که گفتم انجام دادی درست میشه یا نه

 90. امیر حسین

  نوامبر 20, 2020 در 7:27 ب.ظ

  سلام نسخه بازی من نسخه اخر هست و از گوگل هم دانلود کردم ولی رویداد جدیدی برا من نیومده

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 21, 2020 در 8:01 ق.ظ

   سلام قرار میگیره امیر حسین . الانم قراره رویداد روز شکرگذاری اضافه بشه دارن اماده میکنن

   پاسخ

 91. AMIR.HOSSEIN

  نوامبر 18, 2020 در 4:16 ق.ظ

  سلام .. من لول ۹۲ هستم و پل رو هم باز کردم… راستی این معجون که هست یا و.ی.س.ک.ی مشکل سردی رو برطرف میکنه؟؟؟؟؟؟ یه بار تو سرما جنگ می کردم لباسم پاره شد وقتی از اون استفاده کردم سردش نشد

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 18, 2020 در 5:51 ق.ظ

   سلام دقیقا امیرحسین اگه لباست از بین رفت اگه و..یس..کی بخوری نمیزاره سردت بشه

   پاسخ

 92. سعید

  نوامبر 18, 2020 در 12:53 ق.ظ

  سلام.این هیولایی که گاهی وقتا در بعضی از قسمت های بازی یهو پیداش میشه و بهم حمله میکنه رو میشه کشت؟هرچی بهش تیر میزنم چیزی از خونش کم ‌نمیشه.

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 18, 2020 در 5:52 ق.ظ

   سلام نه سعید جون نمیتونیم از بین ببریمش از دستش فرار کن یا دستت مشعل بگیر تا اون بترسه فرار کنه

   پاسخ

 93. شایان

  نوامبر 17, 2020 در 4:09 ب.ظ

  سلام من بازی رو از بازار دانلود کرده بودم و سطح ۷۷بودم اما بعد از بروزرسانی برگش به سطح یک. با اینکه توی تلگرام هم سیو کرده بودم نمیتونم بیارمش. پشتیبانی هم مراحلی رو گفتن و انجام دادم اما نشد. لطفا راهنمایی کنید و بفرمایید اکانتم رو در کدوم قسمت میتونم وارد یا پیدا کنم. ممنونم.

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 17, 2020 در 7:46 ب.ظ

   سلام شایان عزیزم متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره به تلگرام وصل مبشه در صورتی که نسخه اصلی باید به ایمیل و اکانت گوگل پلی خودت وصل باشه تا هر وقت خواستی ادامه بازیتو انجام بدی . نمیشه برشگردوند یا اکانت پیدا کرد شایان جان بهتره از این به بعد نسخه اصلی دانلود کنی و به اکانت گوگل پلی وصل بشی

   پاسخ

 94. صادق

  نوامبر 16, 2020 در 11:15 ب.ظ

  سلام
  عزیز من مود بازی میکنم میله محور پیدا نمیشه لول ۸۳ هم هستم،چیکارکنم کجا پیداش کنم؟
  نسخه جدید هم امده لطفا مودش کنید که بشه بسته هاشو خرید و بشه میله محور گاری رو پیدا کرد
  چون اصلا رویداد مردگان نمیده

  پاسخ

 95. ABBAS

  نوامبر 16, 2020 در 7:26 ق.ظ

  سلام ممنون از سایت خوبتون. میشه هر بار که به غار ارواح میرم اولین سر بت که برداشتنش راحته رو بردارم تا بشه چهار تا سربت بعد غار ارواح رو تکمیل کنم یا سربت ها با هم فرق دارند؟ اگه فرق دارند میشه یه توضیح کامل برای تکمیل غار ارواح بدید

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 16, 2020 در 4:50 ب.ظ

   سلام عباس عزیزم ممنون ازت . بله با هم فرق دارن هر سر مجسمه داخل یکی از غارهاست . اولی که پیدا کردی قرار بدی دره غار بعدی باز میشه باید بری و سره مجسمه بعدی پیدا کنی قرار بدی تا اخرین در

   پاسخ

 96. Mr. Mahdi

  نوامبر 15, 2020 در 11:29 ق.ظ

  سلام. غار ارواح رو چجور میشه تکمیل کرد. حداقل لولی که راحت بشه ردش کرد چنده؟ لطفا کمک کنید

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 15, 2020 در 1:27 ب.ظ

   سلام مهدی جون بهتره برای غار ارواح سطح لول ۵۰ داشته باشی بعد اسلحه قوی کیت سلامتی زیاد با خودت ببر

   پاسخ

 97. Arman.asgari

  نوامبر 6, 2020 در 7:57 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  ۱ با هر بار کشته شدن از جایگاه های کوله کم میشه
  ۲ اپدیتش کی میاد
  ۳ من بازی رو از فروشگاه پلی دانلود کردم امکان داره بپره لول ۷۰تا
  راهنمایی کنین ممنون میشم

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 7, 2020 در 6:24 ق.ظ

   سلام ارمان عزیزم
   ۱-با هر با کشته شدن ایتم هایی که داری سطح دوامشون تا ۵۰ درصد کم میشه
   ۲ – احتمالا اواخر این ماه اپدیت داشته باشیم
   ۳ – نه نباید بره لول ۷۰ مگه اینکه از قبل اکانت داشته باشی

   پاسخ

 98. parsa

  نوامبر 4, 2020 در 2:02 ب.ظ

  درود
  کوراپرل را از کجا پیدا کنم

  پاسخ

 99. محمدرضا دقتی

  نوامبر 2, 2020 در 1:36 ب.ظ

  سلام اقا وسایلو نمیشه فروخت یا چطوری کالا به کالا میشه کرد
  و وقتی مقصد انتخاب میکنی نمیشه مقصدو عوض کرد

  پاسخ

 100. shaghayegh

  نوامبر 1, 2020 در 2:13 ب.ظ

  سلام محور دلیجان از کجا پیدا کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 1, 2020 در 3:06 ب.ظ

   سلام شقایق جان محور دلیجان یا کلا بیشتر وسایل دلیجان توی رویداد سرزمین مردگان که هر ۳ روز ظاهر میشه توی نقشه میشه پیداش کرد

   پاسخ

 101. محمدرضا دقتی

  نوامبر 1, 2020 در 4:31 ق.ظ

  سلام نمیشه وسایلارو فروخت یا چجوری معاوظه میشه کرد

  پاسخ

  • donyaapp

   نوامبر 1, 2020 در 7:02 ق.ظ

   سلام محمد رضا وسایل که نمیتونی بفروشی ولی بعضی از ایتم هاتو میتونی ببری شهر Town و با تاجرا معامله کنی

   پاسخ

 102. هومن

  اکتبر 22, 2020 در 11:40 ق.ظ

  سلام راهی وجود داره بتونم از بازی خرید درون برنامه ای کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 23, 2020 در 10:23 ق.ظ

   سلام هومن جان چرا میتونی باید از طریق کارت باشه و قیمتشونم به دلار هست در حال آماده سازی فروشگاه هستیم که میتونید خرید های درون بازی انجام بدید

   پاسخ

 103. محمد

  اکتبر 21, 2020 در 9:06 ب.ظ

  سلام ببخشید من الان گیر کردم واسه ارتقا میگه کفپوش نیازمنده کفپوش صنوبر …الان نمیتونم بسازمش چیکار کنم درست شه

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 22, 2020 در 7:13 ق.ظ

   سلام محمد جان باید کفپوشتو ارتقا بدی برای ارتقاشم یکی از ایتم هاش چوب صنوبر هستش اونم پیدا کن بعد ارتقا بده کفپوش

   پاسخ

 104. آریا

  اکتبر 20, 2020 در 12:05 ب.ظ

  سلام
  درباره چالش هالووین یک سوال دارم
  وقتی لیلیانا رو کشتم صلیب مقدس رو داد اما خراب شد و از بین رفت،راه دیگه ای برای بدست آوردن صلیب مقدس هست؟

  پاسخ

 105. اشکان

  اکتبر 19, 2020 در 4:48 ب.ظ

  سلام به همه اگه میشه هر کدم از دوستان که اطلاع دارن یه توضیح کامل درباره چالش هالووین برامون بنویسن ممنون🌹

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 20, 2020 در 8:15 ق.ظ

   سلام اشکان عزیزم هالووین اپدیتش تازه قرار گرفته و یک سرزمین مرتبط باهاشم نزدیک چایگاهت قرار گرفته اونجا یکسزی ماموریت بهت میدن و بعنوان جایزه کدو میتونی جایزه بگیری و هرچقدرم بیشتر پیدا کنی میتونی جوایز بهتری باهاش بگیری .

   پاسخ

 106. علی

  اکتبر 15, 2020 در 7:55 ب.ظ

  سلام ، خسته نباشید من تمام ایتم های گاری رو پیدا کردم فقط یدونه افسار مونده ، آیا اینم مثل میله خمیده گاری میتونم مبادله کنم یا باید پیدا کنم ؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 16, 2020 در 9:25 ق.ظ

   سلام علی جون افسار دلیجان هم میتونی با تکمیل ماموریت های نوریس که در نزدیکی ساختمان کلانتر هستش بدستش بیاری

   پاسخ

 107. Fakhria

  اکتبر 13, 2020 در 3:05 ق.ظ

  سلام محترم میشه بگین کفش صنوبر یعنی چی ،وقتی من روی آیتم های لباس یا اسلحه کلیک میکنم بخاطر ارتقا با اینکه مواد های ضرورت تکمیل است باز هم میگن نیازمند کفش صنوبر لطفا لطفا بگین خواهش.

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 13, 2020 در 11:26 ق.ظ

   سلام عزیزم چوب صنوبر هستش ASH PLANK توی جنگل های پایین رودخونه براحتی پیدا میشه

   پاسخ

  • Ali

   نوامبر 28, 2020 در 7:28 ق.ظ

   منظورش همون کفپوش صنوبر هست

   پاسخ

 108. محمد

  اکتبر 12, 2020 در 5:12 ق.ظ

  چطوری میتونم نسخه مود شده شمارو دانلود کنم و یه سوالم داشتم بعد نصب نسخه مود اگه خواستم گوشیم رو ریست کنم باید از اول شروع کنم یا سیو میشه

  پاسخ

 109. محسن

  اکتبر 10, 2020 در 7:05 ب.ظ

  سلام، نوریس اسب دار رو کجا پیدا کنم، می خوام ازش افسار بگیرم

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 11, 2020 در 5:49 ق.ظ

   سلام محسن جان نوریس داخل شهر Town درست پایین ساختمون کلانتر Sheriff وایساده به میله ها تکیه داده بهت ماموریت میده …

   پاسخ

 110. تلما

  اکتبر 9, 2020 در 8:02 ب.ظ

  سلام.برای خانه ترول بعد از پل، دینامیت لازمه ؟ یا با تبر دیورارهاش خراب میشه؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 10, 2020 در 12:41 ب.ظ

   سلام تلما جان معلوم نمیشه سعی کن هر دوتاش حتما همراهت باشه

   پاسخ

 111. مهناز

  اکتبر 6, 2020 در 6:20 ق.ظ

  سلام روز بخیر
  ببخشید من صبح که بازی میکنم و بازی و می بندم و دوباره سراغش میرم
  هیچ کدوم از کارایی که کردم و سیو نکرده و انگار من بازی نکردم دو بار صلح این اتفاق افتاد دیروز و امروز صبح
  از اپل استور دانلود کردم
  روز خوبی داشته باشید
  ممنونم از پاسخگویی🌹

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 6, 2020 در 1:07 ب.ظ

   سلام مهناز جان خواهش میکنم نباید به این صورت باشه اول چک کن ببین به گیم سنتر وصل هستی یا نه ؟

   پاسخ

 112. منصور

  اکتبر 5, 2020 در 2:49 ب.ظ

  لطفا بازی Aliens Drive Me Crazy نسخه تا محدود قرار بدین و لینک شو بفرستین ممنون

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 6, 2020 در 1:20 ب.ظ

   سلام منصور جان ممنون از پیشنهادت .
   به تیم مود درخواستتو گفتم به محض مود شدن سایت قرار میدیم

   پاسخ

   • رضا

    می 18, 2021 در 11:44 ق.ظ

    سلام چطور میشه اسلحه خونه رو تجهیز کرد

    پاسخ

    • donyaapp

     می 18, 2021 در 2:15 ب.ظ

     سلام رضا جان یکسری ایتم هایی هستش به اسم Gear که میتونی توی اردوگاهای راهزن ها پیدا کنی قرارشون بدی داخل کارگاهت

     پاسخ

 113. لیلی

  اکتبر 3, 2020 در 8:18 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من وقتی میرم ارتفاعات یا پایگاه راهزنا دارم بازی میکنم یهو متوقف میشه و بازی میپره … مشکلش از چیه ؟

  پاسخ

  • donyaapp

   اکتبر 4, 2020 در 6:58 ق.ظ

   سلام لیل عزیز هر پرشی از بازی بخاطر عدم تطابق سخت افزاری موبایل با بازی هستش البته ممکنه گوشیت ویروسی باشه یا حافظت هم زیادپر شده باشه .

   پاسخ

 114. pegah

  سپتامبر 30, 2020 در 8:17 ق.ظ

  سلامه مجدد من مود نسخه جدیدشو آپدیت کردم
  نمیشه کارگاهارو آپدیت کرد هروسیله ایم میخاد دارم میشه رسیدگی کنین

  پاسخ

 115. هومن

  سپتامبر 29, 2020 در 11:57 ق.ظ

  سلام تو بازی میشه دوتا گاری داشت
  یا دوتا اسب؟
  چون من اینارو تکمیل کردم
  اما بازم هعی وسایل میده تو روادید مثل زین و نعل و افسار

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 29, 2020 در 12:30 ب.ظ

   سلام هومن جان از هرکدوم فقط یکی میتونیم بسازیم
   بله بازم وسایلشونو پیدا میکنی و نگهشون دار شاید بعد ها لازم بشه

   پاسخ

 116. هومن

  سپتامبر 29, 2020 در 11:55 ق.ظ

  سلام
  من لول ۹۰ ام
  گاری و اصطبلم تکمیل شده
  اما تو روادید هعی باز بهم نعل و چرخ و زین …. اینارو میده
  اینارو نگر دارم بدرد دیگ ای میخوره

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 29, 2020 در 12:30 ب.ظ

   سلام هومن نگهشون داری بهترن احتمالا دوباره لازم بشن

   پاسخ

 117. شروین

  سپتامبر 27, 2020 در 7:05 ب.ظ

  بخشید مزاحم میشم میدونید گلیسرول رو کجا پیدا کنم برای دینامیت لازمه البته به جز تاجر

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 28, 2020 در 2:29 ب.ظ

   سلام شروین جان جای مشخصی نداره میتونی با تکمیل ماموریت ها یا تاجرها بدستش بیاری

   پاسخ

 118. محمد

  سپتامبر 26, 2020 در 12:59 ب.ظ

  سلام بازی برا شما هم از صبح باز نمیکنه نسخه اصلی

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 26, 2020 در 3:06 ب.ظ

   سلام نه مصطفی جان مشکلی نداره نسخه اصلیش .. با نت خطط وارد بازی شو

   پاسخ

 119. Haniyeh

  سپتامبر 25, 2020 در 6:42 ب.ظ

  سلام ردپای ویواک روچطوری میتونم دنبال کنم میگه به جنگل مرده برو دلی هیچیزی نیست؟!!!

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 25, 2020 در 10:38 ب.ظ

   سلام هانیه جان منظورت شکار هستش . روی زمین ردپاها قرار میگیرن دنبالشون کن بعد حیوون مورد نظر با سلاحی که میگه بهش ضربه بزن

   پاسخ

 120. pegah

  سپتامبر 20, 2020 در 10:25 ق.ظ

  سلام سطح طرح بعضی وسیله ها بالاتره مثلا ۱ ۲ ۳ …
  چجوری سطح طرح وسیله ها و لباسارو ببرم بالا؟!

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 20, 2020 در 3:01 ب.ظ

   سلام طرح ها مشخصلت متفاوتی دارن باید هر کدومو پیداشون کنی

   پاسخ

 121. پوریا

  سپتامبر 19, 2020 در 9:51 ق.ظ

  سلام ممنون از شما که اموزش بازی رو به صورت کامل گذاشتین ببخشید یه بخش ماموریت میگه باید گرگ زخمی رو شکار کنیم کجا میشه پیداش کرد؟

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 19, 2020 در 2:48 ب.ظ

   سلام پوریا جان ممنون لطف داری … میتونی متن ماموریت به انگلیسی برام بنویسی

   پاسخ

 122. حسین

  سپتامبر 17, 2020 در 4:10 ب.ظ

  درود بر شما این قسمت فروشگاهاون اماده نشد گفته بودین هفته بعد الان تقریبا ۱۰ روزی گذشته

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 18, 2020 در 7:23 ق.ظ

   سلام حسین عزیزم اواسط مهر فروشگاه در دسترس قرار میگیره

   پاسخ

 123. pegah

  سپتامبر 13, 2020 در 10:06 ب.ظ

  سلام من نسخه مود رو دارم پولم میشه زیاد گرفت؟
  نسخه مود رو جیمیل ذخیره میشه؟

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 14, 2020 در 5:50 ق.ظ

   سلام پگاه جان هیچ کدوم از نسخه های مود به جیمیل وصل نمیشن ولی برای اینکه بتونی وقتی برای بازی اپدیت بیاد از سیوت بازی کنی کافیه هر وقت برای مود اپدیت قرار دادیم دانلود کنی و روی قبلی نصب کنی ..
   مود ها پول بینهایت هستن ولی در ایران کارایی ندارن اخه یرورهای ایران بسته هستن و مود کار نمیکنه

   پاسخ

 124. لیلی

  سپتامبر 9, 2020 در 8:08 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من نمیتونم اکانتمو به جیمیل وصل کنم وقتی تو بازی قسمت تنظیمات روی اتصال میزنم میگه خطا و گوگل پلی رو میاره گوگل پلی هم میگه این مورد تو کشور شما یافت نشد

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 10, 2020 در 6:57 ق.ظ

   سلام لیلی عزیز کدوم نسخه بازی میکنی اصلی یا مود ؟

   پاسخ

 125. حسین

  سپتامبر 6, 2020 در 10:45 ق.ظ

  خیلی ممنونم از پاسختون
  الان هیچ راهی نداره من بخوام سکه بگیرم؟ شما یه حا گغتی برای من ۵ هزارتا شارژ کردن چون براش کار میکنم نمیتونن برای منم شارژ کنن هزینه شو میدم بهشون

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 7, 2020 در 7:54 ق.ظ

   سلام حسین جونم چرا میشه قراره قسمت فروشگاه توی سایت قرار بگیره تا بتونید خرید های درون بازیهاتونو انجام بدید تا هفته بعد افتتاح میشه فروشگاه

   پاسخ

   • شاهين

    سپتامبر 12, 2020 در 9:10 ب.ظ

    سلام اقا بدادم برسيد فقط يدونه نعل اسب ميخام نميتونم پيدا كنم همه جارو گشتم پيدا نميشه خواهشا كمك كنيد

    پاسخ

    • donyaapp

     سپتامبر 13, 2020 در 4:47 ق.ظ

     سلام شاهین جون نعل اسب توی رویداد تیر اندازی همونی که کرکس ها بالای سرش پرواز میکنن میتونی پیدا کنی یا میتونی بری شهر Town با لورن Loren که کنار ساختمان کلانتری میشینه معامله کنی

     پاسخ

 126. حسین

  سپتامبر 4, 2020 در 7:15 ب.ظ

  درود بر شما
  وقتتون بخیر مرسی از این انرژی ک میزارین
  میخواستم سکه یا همون نقره بخرم به هیچ وجه دسترسی بهم نمیده میزنم روش برای خرید صفره بعد میگه انجام نشد
  ولی بارها دیدم اشاره کردین ک میتونی بخری !!چطور ؟؟میشه راهنماییم کنید !؟

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 5, 2020 در 5:56 ق.ظ

   سلام حسین جونم ممنون ازت .. نقره بینهایت هستش میتونی نقره و غذای گندم بگیری.. پول هم بینهایت صفر هست ولی از سرورهای ایران نمیشه خرید کرد

   پاسخ

   • حسین

    سپتامبر 6, 2020 در 10:40 ق.ظ

    خیلی ممنونم از پاسختون
    الان هیچ راهی نداره من بخوام سکه بگیرم؟ شما یه حا گغتی برای من ۵ هزارتا شارژ کردن چون براش کار میکنم نمیتونن برای منم شارژ کنن هزینه شو میدم بهشون

    پاسخ

    • donyaapp

     سپتامبر 7, 2020 در 7:54 ق.ظ

     سلام حسین جونم چرا میشه قراره قسمت فروشگاه توی سایت قرار بگیره تا بتونید خرید های درون بازیهاتونو انجام بدید تا هفته بعد افتتاح میشه فروشگاه …

     پاسخ

 127. امیدیاس

  سپتامبر 4, 2020 در 10:46 ق.ظ

  سلام
  یک ماموریت برای گرفتن افسار داده
  ولی نگفته که کجا باید برم و‌نوشته که پیدا کردنش سخته
  کسی میدونه باید کجاها بریم تا اون مکان راهزنارو پیدا کنیم؟

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 5, 2020 در 6:08 ق.ظ

   سلام امید اسم مکانشو حتما بهت میگه

   پاسخ

 128. سهند

  سپتامبر 3, 2020 در 2:53 ب.ظ

  سلام داداش نوریس کجاست پایین کلانتری یکی هست که معموریت غار ارواح داره ولی تو پاداشاش افسار نیست اسمشم جکِ چجوریه اصلا نوریس پیدا نمیکنم

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 5, 2020 در 6:19 ق.ظ

   سلام سهند نوریس داخل شهر Town درست پایین ساختمون کلانتر Sheriff وایساده به میله ها تکیه داده بهت ماموریت میده …

   پاسخ

 129. امیر حسین

  سپتامبر 2, 2020 در 9:13 ق.ظ

  سلام چطوری میشه مهر ارواح رو پیدا کرد هر جا گشتم نبود میخوام ماموریت موریس اسب دار رو به اتمام برسونم ولی باید مهر ارواح باشه ندارم چیکار کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 2, 2020 در 11:28 ق.ظ

   سلام امیر حسین کافیه ۳ عدد انگشتر و ساعت برداری به CANTON TRIALS بری و اونجا انگشتر ساعت داخل مجسمه قرار بدی و تا سطح ۱۵ بتونی زنده بمونی .. یادت باشه با خودت اسلحه و کیت های سلامتی زیادی ببری هر موج ارواح سخت تر میشن

   پاسخ

 130. امیرحسین یوسفی

  سپتامبر 2, 2020 در 9:08 ق.ظ

  سلام قربان چطوری میشه یه گرگ زخمی یا یه گوزن زخمی شکار کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ

  • donyaapp

   سپتامبر 2, 2020 در 11:28 ق.ظ

   سلام متوجه نشدم همچین حیواناتی نداریم

   پاسخ

 131. سینا

  آگوست 29, 2020 در 8:38 ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم که به غیر از ماموریت ها که آخرش یه مقدار پول میده راه دیگه ای برای به دست آوردن پول هست؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 30, 2020 در 9:15 ق.ظ

   سلام سینا جان بهترین راه همین ماموریت ها هستن یمقداریشم بازی بهت هدیه میده

   پاسخ

 132. آصفه

  آگوست 19, 2020 در 3:33 ق.ظ

  سلام چرا بازی با اینترنت وای فای وارد نمیشه و مدام میگه ارتباط با سرور قطع شد؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 19, 2020 در 6:06 ق.ظ

   سلام آصفه عزیز بعضی از اپراتورها به این صورت میشن بهتره با نت خطط ۴G هم امتحان کنی

   پاسخ

 133. امید

  آگوست 18, 2020 در 2:52 ب.ظ

  منتظرم در مورد این بازی پاسخی بدین

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 19, 2020 در 6:08 ق.ظ

   سلام امید عزیز ممنون از پیشنهاد خوبت حتما قرار میدیم ..

   پاسخ

 134. امید

  آگوست 18, 2020 در 2:49 ب.ظ

  سلام خسته نباشین در مورد بازی world war heroes:ww2 fps

  پاسخ

 135. M

  آگوست 18, 2020 در 8:45 ق.ظ

  میگم بانک توی شهر به چه دردی میخوره ای کاش میشد توی بازی از شهر هم سرقت کرد یا مثلا با راهزنان متحد شد راستی یه چیزی اگه غار ارواح رو به سطح ۵برسونم آیتم های سطح ۵ گیرم میاد

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 18, 2020 در 11:35 ق.ظ

   سلام عزیزم هنوز بانک تکمیل نشده ولی احتمالا اپدیت های بعدی سرقت یا ماموریت درباره بانک داشته باشیم

   پاسخ

 136. M

  آگوست 18, 2020 در 8:42 ق.ظ

  یه سوال دیگه من لباس تفنگدار رو دارم لباس کلانتر هم طرح هاشو پیدا کردم آیا از این دوتا بهتر توی بازی هست یا دو نوع لباس کلانتر توی بازی هست راستی سلاحی وجود داره که صدمش بالای ۱۰۰۰تا باشه چون توی یه ویدئو دیدم؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 18, 2020 در 11:43 ق.ظ

   لباس کلانتر بهترین هستش شاید بعدها بهترش بیاد ولی الان عالیه ..
   چرا داریم اسلحه Trench Gun قدرتش ۱۰۷۸ هستش

   پاسخ

 137. M

  آگوست 16, 2020 در 4:21 ب.ظ

  یعنی شما s&wاسکافیلد رو نمی دونید دنیا اپ

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 17, 2020 در 8:28 ق.ظ

   درست میگی s&wا هم عالیه من خودم بشخصه رمینگتون خیلی دوست دارم

   پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 17, 2020 در 8:28 ق.ظ

   درست میگی s&wا هم عالیه من خودم بشخصه رمینگتون خیلی دوست دارم ..

   پاسخ

 138. میثم

  آگوست 16, 2020 در 3:19 ب.ظ

  سلام خسته نباشید یه سوال من میخوام سکه بخرم توی قسمت خرید میزنه پروسه خرید کامل نشد خودش تعداد سکه رو فقط صفر تا میاره، نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی بکنید

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 16, 2020 در 3:24 ب.ظ

   سلام میثم عزیز کدوم نسخه اصلی یا مود ؟ برای نسخه اصلی باید حتما از گیفت کارت استفاده کنی

   پاسخ

   • میثم

    آگوست 16, 2020 در 4:48 ب.ظ

    نسخه ۰.۱۷.۲ لطفا منو کامل راهنمایی بکنید کیفت کارت چی هستش و چطور؟

    پاسخ

    • donyaapp

     آگوست 17, 2020 در 8:28 ق.ظ

     منظورم اینکه نسخه اصلی یا مود (هک شده ) بازی میکنی .
     گیفت کارت کارت های خرید هستن به قیمت های ۱۰ – ۳۰ – ۵۰ دلاری که میتونی بگیری و باهاشون خرید درون برنامه ای برای بازیها انجام بدی

     پاسخ

 139. M

  آگوست 16, 2020 در 11:21 ق.ظ

  بهترین سلاح بازی کدوم هست

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 16, 2020 در 3:27 ب.ظ

   سلام پیترسون – اسلحه سفیرصلح بهترین اسلحه های بازی هستند

   پاسخ

 140. مرتضی

  آگوست 13, 2020 در 7:30 ب.ظ

  عکس و فیلم

  پاسخ

 141. مرتضی

  آگوست 13, 2020 در 6:53 ب.ظ

  برای عکس

  پاسخ

 142. مرتضی

  آگوست 12, 2020 در 5:10 ب.ظ

  سلام ببخشید میشه لینک بهترین برنامه برای ادیت رو بدین ممنون میشم
  فقط واقعا ببخشید که زحمت میدم دستتون چون من نمیتونم پیدا کنم واقعا ببخشید

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 13, 2020 در 6:30 ق.ظ

   سلام مرتضی عزیزم حتما خوشحالم میشم فقط بهم بگو برنامه ادیت برای ویدیو – عکس یا موزیک میخواهی ؟

   پاسخ

 143. M

  آگوست 12, 2020 در 10:49 ق.ظ

  صندوق ها رو کجا ها بیشتر میشه پیدا کرد ؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 12, 2020 در 11:58 ق.ظ

   سلام صندوق ها جای مشخصی ندارن ولی بیشتر توی جنگل های های پایین رودخونه هستن

   پاسخ

 144. مهران

  آگوست 11, 2020 در 6:02 ب.ظ

  سلام الان یکماه هست دنبال افسار برای گاری میگردم هیچ جا نیست اصلا تمام وسایل گاریم رو اوکی کردم فقط افسار مونده لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 12, 2020 در 12:15 ب.ظ

   سلام مهران جان افسار میتونی از نوریس بگیری . داخل شهر Town درست پایین ساختمون کلانتر Sheriff وایساده به میله ها تکیه داده بهت ماموریت میده …

   پاسخ

 145. مرتضی

  آگوست 8, 2020 در 2:38 ب.ظ

  سلام ببخشید که اینجا ازتون این درخواست رو میکنم با اینکه شما سایت پنیا آپ رو دارید حتما بازی پاپجی رو هم میزارید برای دانلود اگه میشه لینک شو بدین ممنون میشم

  پاسخ

 146. Fa

  آگوست 8, 2020 در 9:12 ق.ظ

  اصل

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 8, 2020 در 10:11 ق.ظ

   اگه نسخه اصلی بازی میکردی و از سایت خودمون یا نسخه اصلی نصب کرده باشی کافیه با همون اکانت گوگل پلی قبلی به بازیت ادامه بدی خودش از اخرین سیو برات میاره

   پاسخ

 147. Fa

  آگوست 7, 2020 در 7:14 ب.ظ

  سلام من بازی رو پاک کردم چه جوری باید از همون جا بیارمش

  پاسخ

  • Nima

   آگوست 7, 2020 در 8:53 ب.ظ

   اگه روی جی‌میل بازی رو داشته باشی میاره

   پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 8, 2020 در 8:12 ق.ظ

   سلام عزیزم کدوم نسخه بازی میکردی اصلی یا مود ؟

   پاسخ

 148. ابوالفضل

  آگوست 4, 2020 در 7:32 ب.ظ

  سلام رویداد مردگان چیه تا الان برام نیامده فکر کنم همون صدای تیراندازی باشه چون میگین تو رویداد مردگان جسد اسب یا گاری شکسته پیدا میشه تو صدای تیراندازی اینا هم پیدا میشه

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 5, 2020 در 6:01 ق.ظ

   سلام ابوالفضل جان فکر کنم یکی باشن البته توی همسن قسمت آموزش تصویر محلشو قرار دادیم

   پاسخ

   • ابوالفضل

    آگوست 5, 2020 در 7:26 ب.ظ

    درسته همون تصویر صدای تیراندازی اسمش است برای من

    پاسخ

 149. سیاوش

  آگوست 4, 2020 در 7:30 ب.ظ

  سلام من تازه اسب باز کردم و بار اولمه که بازی میکنم و تا اینجا رسیدم الان تو رویداد مردگان محور دلیجان پیدا کردم اون چیه اگه ارزشی ندارند پاک کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 5, 2020 در 6:02 ق.ظ

   سلام نه سیاوش زجان هیچ کردوم از ایتم ای مربوط به اسب پاک نکن نگهشون دار بعدش باید دلیجان یا گاری تکمیل کنی لازمت میشن

   پاسخ

   • سیاوش

    آگوست 5, 2020 در 11:09 ق.ظ

    آها باشه ممنون که گفتی

    پاسخ

 150. نازنین

  آگوست 2, 2020 در 8:16 ب.ظ

  سلام آدم های که تو شهر میبینم بالای سرشون اسم است اونا کی استن آدم های دیگه استم که بازی میکنن؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 3, 2020 در 5:18 ق.ظ

   سلام بله توی شهر پلیرهای دیگه هم میان ولی بعضی هاشون فیکن و بعضی هاشون بازیکن هستن هنوز به بازی قسمت انلاین مولتی پلیر اضافه نشده

   پاسخ

 151. قابیل

  آگوست 2, 2020 در 4:45 ب.ظ

  آیا اون آدم های که بالای سرشون توی شهر انگلیسی اسم نوشته یا بعضی موقع که توی جنگل یا فلات سنگی به ما حمله می‌کنه آدم های واقعی استن؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 2, 2020 در 7:31 ب.ظ

   سلام نه اونا فیکن هنوز بعضی از قسمت مولتی پلیر بازی افلاین هستش

   پاسخ

 152. قابیل

  آگوست 2, 2020 در 12:39 ب.ظ

  من وقتی میرم شعر نمی‌بینم کسی اسب داشته باشه آیا اونا میبینن که من اسب دارم یا صندوق دستمه

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 2, 2020 در 12:58 ب.ظ

   سلام نه کسی نمیبینه هنوز قسمت مولتی پلیر آنلاین که همدیگرو بتونیم توی بازی همدیگرو ببینیم هنوز به بازی اضافه نشده

   پاسخ

 153. تازه وارد

  آگوست 2, 2020 در 12:04 ب.ظ

  سلام من تازه بازی رو نصب کردم ۲ بار اول که راهزنان حمله میکردند فقط چند تا دیوار یا وسایل دیگه رو نابود میکردم و چیزی بر نمیداشتن و فرار می کردن چرا؟

  پاسخ

  • donyaapp

   آگوست 2, 2020 در 12:57 ب.ظ

   سلام لول های پایین فقط خرابکاری میکنن هر چقدر لولت بره بالا راهزن ها هم قویتر میشن و هم شروع به دزدی میکنن

   پاسخ

 154. سعید

  جولای 31, 2020 در 5:05 ب.ظ

  سلام ببخشید اگه میشه بگید وقتی راهزنان حمله کنن قیر منو میدزدن یا نه اگه بردارن دوباره از کجا بیارمش

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 31, 2020 در 8:43 ب.ظ

   نه سعید جون قیر نمیدردن ولی بازم بهتره قیرتو داخل صندوق وسط پایگاهت قرار بدی

   پاسخ

 155. سهراب

  جولای 31, 2020 در 1:26 ب.ظ

  سلام من این چند روز که بازیکن آوردم چون خیلی وقته بازی نکردم زیاد بازی میکنم و سه خیلی سریع حساب راهزنان رو خراب میکنم و زیاد حمله میکنن و من باید حتما تو بازی باشم تا از بین ببرمشون من از نوریس اسب دار یک افسار گرفتم که اسب و کاری رو به هم وصل میکنن اگه راهزنان حمله کنن و افسار رو از من ببرن من دوباره میتونم همون افسار رو به دست بیارم یا نه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 31, 2020 در 8:46 ب.ظ

   نه سهراب ایتم های مهم مثل افسار برنمیدارن نگران نباش

   پاسخ

 156. سهراب

  جولای 31, 2020 در 10:46 ق.ظ

  راستی من که قبلاً بازی میکردم وسایل گاری نبود یعنی پیدا نمیشد الان است اگه است کجایه نوریس فقط یک افسار داد و دیگه ماموریت نمی‌ده چرا؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 31, 2020 در 11:59 ق.ظ

   سلام سهراب جان درست میگی قبلا نمیشد گاری تکمیل کرد ولی توی اچدیت جدید تمام وسایل گاری قرار گرفته میتونی تکمیلش کنی . نوریس افسار بهت میده بقیه وسایل گاری خودت باید پیدا کنی میتونی که بیشتر توی رویداد مردگان که کرکس ها بالای سرش پرواز میکنن هستش که البته عکسشو توی همین بخش اموزشم قرار گرفته

   پاسخ

 157. شاناز

  جولای 30, 2020 در 9:13 ب.ظ

  سلام من خیلی این بازی رو دوست دارم و تازه شروع به بازی کردنش کردم ولی همه چیز رو خوب بلد نیستم البته اگه کمک کنید ممنون میشم میخواستم بگم که من بعد از اینکه ماموریت چهارم نوریس رو که تمام کردم و افسار بهم داد وقتی روش میزنم می نویسه:
  اگه بازم افسار میخواهی،از کریستوف راش بخواه،او افسار رد و بدل می‌کنه
  کریستوف کیه تا جایی که من بازی میکنم کسی با این نام نمیشناسم

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 31, 2020 در 12:11 ب.ظ

   سلام بله درست میگی نوریس فقط بهت افسار میده بقیه وسایل گاری باید خودت پیدا کنی . که داخل رویداد مردگان که عکسشم همین قسمت اموزش قرار دادیم هستش بیشتر . یا اینکه با وسایل اسب با تاجرها عوضش کنی ..
   کریستوفر راش هم همون تاجر سیاه پوست هستش که معمولا وقتی وارد شهر میشی سمت چپ وایمیسته

   پاسخ

 158. سهراب

  جولای 30, 2020 در 7:14 ب.ظ

  سلام من قبلاً این بازی رو میکردم تا اینکه یک روز رفتیم به روستا خانوادگی خودم و گوشی رو با خودم بر نداشتم الان ۸ ماهی میشه بازی نکردم بعد از اینکه از روستا اومدم گوشیم رو برداشتم بازی رو که آوردم گفت باید بروز رسانی سه منم نمی‌دونم از کجا بروز رسانی کنم چون مال بازار دستکاری شده و من نسخه اصلی رو دارم که به گوگل پلی وصل میشه اگه میشه لینک دانلود رو برام قرار بدین ممنون میشم و لطفا بگید چطوری بروزرسانی کنم چون نوشته فایل اصلی و فایل دیتا باید هر دو رو نصب کنم تا بروزرسانی شه یا فقط فایل اصلی ممنون سایت خیلی خوبیه تا الان سایتی به خوبی این سایت میدم چون زحمت میکشید و به سوال دیگران جواب میدین

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 30, 2020 در 8:14 ب.ظ

   سلام سهراب عزیزم . ممنون لطف داری . چقدر ظولانی بازی نکردی اشکال نداره بازی آخرین آپدیتش داخل سایت قرار دادیم که میتونی از طریق لینک زیر دانلودش کنی توی همون صفحه اموزش نصب بازی توضیح داده شده یک فیلمم قرار دادیم اونم نگاه کن شروع به نصب کن اگه بازم برات سوالی پیش اومد بپرس

   دانلود بازی Westland Survival – بقا در غرب وحشی + مود ۰٫۱۷٫۲ (اندروید و آیفون)

   پاسخ

   • سهراب

    جولای 30, 2020 در 8:50 ب.ظ

    اره خیلی دلم براش تنگ شد تا اومدم خونه رفتم سراغ گوشیم البته زیاد بردم سطح ۸۱ استم تو سطح چندی ممنون که اون جواب رو دادی الان یک سوال دیگه هم دارم من تو گوشی دیگه خودم میخواهم نسخه مود رو بریزم که سکه رایگان باشه ولی ظاهراً نسخه مود سکه فقط برای جو و کتاب ما محدود است چرا اینجوری نمیشه برای خرید از تاجر هم رایگان باشه

    پاسخ

    • donyaapp

     جولای 30, 2020 در 9:16 ب.ظ

     اره واقعا ادم دلش تنگ میشه خیلی سطحتت خوبه منم ۹۰ سطحم ..
     قبلا نسخه مود که قرار داده بودیم سکه هم بینهایت بودش ولی جدیدا بازی وستلند سخت گیری های بیشتری برای نسخه های مود میگیره اگه متوجه بشه اکانت بن میکنه بخاطر همین محدودیت برای سکه ها ایجاد شد فقط میتونی گندم یا کتاب بگیری

     پاسخ

 159. Nima

  جولای 30, 2020 در 6:13 ب.ظ

  ببخشید یک مشکل دیگه هم برام پیش اومد امیدوارم وقتتون رو نگیرم من بعد از اینکه ماموریت ۴ نوریس رو که انجام دادم دیگه ماموریت نمی‌ده و میگه برو پیش یک نفر دیگه ولی اسمش یادم نیست میشه بگید افسار کجا پیدا میشه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 30, 2020 در 6:49 ب.ظ

   سلام نیما جان اختیار داری خوشحال میشم . ای کاش یادت میومد الان داخل بازی هستی از سمت چپ روی آیکون علامت تعجب که در سمت چپ هست کلیک کن و از قسمت STORY متن ماموریت برام بنویس بهت بگم .

   پاسخ

   • Nima

    جولای 30, 2020 در 7:08 ب.ظ

    ممنون که جواب میدین ولی ماموریت نیست بعد از اینکه ماموریت ۴ نوریس تکمیل شد دیگه ماموریت نمی‌ده و میگه برو پیش یکی دیگه اون افسار باهات معامله می‌کنه راستی اگه میشه اسمت رو بگو و ممنون میشم بگی که کجا وسایل گاری پیدا میشه

    پاسخ

    • donyaapp

     جولای 30, 2020 در 8:10 ب.ظ

     خواهش میکنم سعی میکنم جواب همرو بدم پیغام ها زیاد هستش ممکنه بعضی هارو هم جا بندازم ..
     اگه ماموریت تموم شده حالا باید باقی وسایل گاری خودت پیدا کنی میتونی وسایل از رویداد مردگان همونی که بالای سرش کرکس ها پرواز میکنن که عکسشم توی همین اموزش قرار داده شده بدست بیاری یا بری شهر و از معامله گر که پایین ساخنمون کلانتری هستش بدست بیاری ..
     کلا وسایل گاری با اسب جای بخصوصی ندارن

     پاسخ

 160. Nima

  جولای 30, 2020 در 10:31 ق.ظ

  سلام ببخشید برای من یک مشکلی به وجود اومد من قبلاً تو گوشی این بازی رو میکردم و به گوگل وصل کرده بودم بعد گوشیم رو فروختم و جدید خریدم و رفتم از گوگل پلی بازی رو نصب کردم زحمتم از بین نرفت ولی نقشه ی بازی تغییر کرده بود و اون طرف پل تپه های بوفالو بود ولی بازی که از سایت شما گرفتم این طرف پل بود و قبلا برای رفتن به جنگل کاج ۱۷ انرژی میخواست الان ۲۰ تا میخواهد چرا نقشه ی بازی مثل نقشه ی آموزشی که گذاشتی نیست چرا؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 30, 2020 در 5:53 ب.ظ

   سلام نیما جان درست میگی بازی توی اپدیت جدید ۱۷٫۲ که به تازگی اومده یکسری تغییرات قرار داده مثل گرافیک بهتر – محل های بیشتر و تغییر بعضی هاشون – تغییر انرژی و ….

   پاسخ

 161. کمال

  جولای 29, 2020 در 5:00 ب.ظ

  سلام من بعد از اینکه سردسته کنگ رو کشتم و مأموریت ۳ نوریس تکمیل شد یک ماموریت جدید اومد:
  میشه راهنمایی کنید
  .مکان یابی پناهگاه راهزنان (معنیش چیه باید کدوم پناهگاه رو پیدا کنم )
  بقیه شو خودم می‌دونم اگه میشه جواب بده ممنون از سایت خوبتون 😘😘😘

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 30, 2020 در 5:36 ق.ظ

   سلام ککال جون ممون ازت لطف داری . باید بری به پناهگاه راهزن ها توی ناحیه شمالی برفی

   پاسخ

  • فراز

   آگوست 7, 2020 در 10:02 ق.ظ

   من بازی پاک کردم حالا میخوام نصبش کنم چه جوری باید بازی رو از همون جا بیارم

   پاسخ

   • donyaapp

    آگوست 8, 2020 در 8:38 ق.ظ

    سلام فراز جان کدوم نسخه بازی میکردی اصلی یا مود ؟

    پاسخ

  • M

   آگوست 16, 2020 در 11:18 ق.ظ

   نه باید خشم راهزن ها رو به صد برسونی بعد که مزرعه ات حمله شد همشون رو بکش و نقشه پناهگاه شون رو پیدا کن

   پاسخ

 162. انسان

  جولای 29, 2020 در 12:55 ب.ظ

  سلام
  یه سری چزا پیدا کردم نمیشه ازشون استفاده کرد جا هم ندارم بزارمشون. میخام بفروشمشون.
  چطور میتونم ایتم هامو بفروشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 29, 2020 در 2:03 ب.ظ

   سلام هنوز آیتم فروش به بازی اضافه نشده . البته همه ایتم های بازی یکجا بالاخره لازم میشن بهتره انبارهاتو ارتقاء بدی نگهشون داری

   پاسخ

 163. محمد

  جولای 28, 2020 در 8:22 ب.ظ

  سلام آپدیت جدید کی میاد و وقتی که آپدیت جدید اومد اول بازی رو پاک کنم یا نه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 29, 2020 در 6:44 ق.ظ

   سلام محمد بازی براش تازه اپدیت جدید ۱۷٫۲ اومده احتمالا ۲۰ روز دیگه اپدیت جدید داشته باشیم .
   اگه نسخه مود بازی میکنی نباید پاک کنی وقتی اپدیت جدید قرار دادیم دانلود کن و روی قبلی نصب کن برای نسخه اصلی هم که فرقی نمیکنه

   پاسخ

 164. سهیل کمالی

  جولای 28, 2020 در 6:28 ق.ظ

  ممنون از اموزش خوبتون من تازه با بازی اشنا شدم . بازی هم دانلود کردم الان دارم بازی میکنم عالی هستش

  پاسخ

 165. اهل بازی

  جولای 27, 2020 در 9:19 ب.ظ

  سلام ببخشید چرا از سایت شما که ریختم همش هنگ می‌کنه
  نام پر سرعت است
  گوشیم مدل بالا است
  گوشیم حافظه زیاد داره
  فیلتر شکن روشن نیست
  پس چرا بازم خرابه اگه درست نمیشه لطفا بگید که برم از بازار بریزم بهتر از اینه که همش هنگ کنه لطفا جواب بدین و پیام منو حذف نکنید

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 28, 2020 در 6:35 ق.ظ

   سللام عزیزم اصلا هنگ شدن بازی ربطی به بازی نداره فقط مربوط به گوشی میشه این نسخه که قرار دادیم نسخه اصلی هستش همه جا همین نسخه برای دانلود قرار داره هیچ فرقی نمیکنه .. بهتره بنظرم حالا که گوشیت مدل بالا هستش گوشیتو یکبار ریست فکتوری کنی و بعدش بازی رو دوباره نصب بازی کنی

   پاسخ

 166. Keyvan

  جولای 22, 2020 در 8:00 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من مجبور شدم گوشی رو ریست فکتوری کنم ، بازی رو از گوگل پلی نصب کردم بعدش وقتی خاستم دوباره به تلگرام وصل کنم اصلا آیکون تلگرام تو بازی نبود
  چی کار کنم؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 22, 2020 در 5:17 ب.ظ

   سلام کیوان جان . احنمالا نسخه قبلی از بازار نصب کرده بودی متاسفانه نسخه بازار دستکاری شده و برای ذخیره به بوت تلگرام وصل میشه برخلاف نسخه اصلی که باید به اکانت گوگلت وصل بشه الانم اگه بخواهی نسخه اصلی نصب و بازی کنی باید از اول بازی کنی

   پاسخ

   • donyaapp

    جولای 26, 2020 در 7:33 ق.ظ

    اگه میخواهی به اکانت تلگرام دوباره وصل بشی باید دوباره از بازار بازی دانلود کنی و به تلگرام وصل بشی .نمیشه برگردوند اکانت از تلگرام .. نسخه اصلی به اکانت گوگلت وصل میشه

    پاسخ

 167. Pars

  جولای 20, 2020 در 5:15 ب.ظ

  سلام من اشتباهی جلو در خونم حصار گذاشتم چجوری برش دارم

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 21, 2020 در 6:18 ق.ظ

   سلام عزیزم روی آیکون ساخت و ساز که به شکل خونست در سمت راستت قرار داره کلیک کن بعد حصار انتخاب کن علامت تبر بزن تا خراب بشه یا علامت جابجایی بزن تا بتونی جاشو تغییر بدی

   پاسخ

 168. ابدل

  جولای 20, 2020 در 2:21 ب.ظ

  این نسخه اصلی که از اینجا گرفتم چرا همش گیر می‌کنه از بازار که گرفته بودم درست بود الان خاک تو سر بازی میکنم
  گوشیمم حافضه داره مدلش بابایه ولی گیر میکنه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 21, 2020 در 6:21 ق.ظ

   سلام عزیزم گیر بخاطر کم بودن سرعت نت هستش با نت خطط بازی کن . بعد ف..ی..ل…ت..ر./شک..ن موبایلتم وقتی داری بازی میکنی قطع کن

   پاسخ

 169. Nima

  جولای 18, 2020 در 7:05 ب.ظ

  بعد از اینکه از جان جایزه گرفتم دیگر به من ماموریت نداد تو داستان بازی راهنمایی کنید

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 19, 2020 در 6:45 ق.ظ

   سلام نیما عزیز اگه نوی خط داستانی خواهرت هم داخل پایگاه نباشه ماموریت خط داستانی تمومه

   پاسخ

 170. شهریار

  جولای 18, 2020 در 5:43 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من تازه اصطبل رو درست کردم و خوب دارم پیش میرم فقط مشکلم انرژی و خوراک اسب واسه رفت و آمد هستش.بجز مراحل و غار و مخفیگاه راهزنا،روش دیگه ای واسه به دست آوردن جو هستش؟
  ممنون

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 18, 2020 در 5:48 ب.ظ

   سلام شهریار عزیز جو جای خاصی نداره مکان های مختلف پیدا میشه یا میتونی با نقره از قسمت خرید بگیریشون

   پاسخ

   • شهریار

    جولای 26, 2020 در 3:44 ب.ظ

    ممنون

    پاسخ

 171. Haniyeh

  جولای 17, 2020 در 11:34 ق.ظ

  جوابموازبین سوالا پیداکردم یه سوال دیگه من یه چوب ماهیگیری دارم امانمیدونم چطوری ماهی بگیرم راهنمایی کنیم

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 17, 2020 در 12:34 ب.ظ

   سلام هانیه عزیز هنوز قابلیت ماهیگیری به بازی اضافه نشده باید منتظر آپدیت های بعدی باشیم . اونم سلاح هستش پیدا کردیش

   پاسخ

 172. Haniyeh

  جولای 17, 2020 در 11:31 ق.ظ

  سلام من لول ۷۵ هستم برای بدست اوردن افسار خوب جک ماموریت میده افسانه راهزنان هست اسم ماموریتش میگه افسانه روپیدا کن موقعیت رازنارو پیداکن بعد بکششون میشه راهنمایی کنی هیج جانیستن همه جاروگشتم

  پاسخ

 173. منصور

  جولای 14, 2020 در 1:43 ب.ظ

  من نسخه اصلی رو دارم مال بازار میگین دستکاری بس از کجا به روزش کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 14, 2020 در 2:47 ب.ظ

   سلام منصور عزیزم خود بازار بروزرسانی ها را البته با تاخیر قرار میده نگران نباش مشکلی نیست

   پاسخ

   • منصور

    جولای 14, 2020 در 7:00 ب.ظ

    یعنی من الان نسخه اصلی رو از همین جا گرفتم وقتی از بازار بروزش کنم خراب که نمیشه چون میگین مال بازار دستکاری شده

    پاسخ

    • donyaapp

     جولای 14, 2020 در 7:31 ب.ظ

     سلام منصور جون من فکر کردم نسخه بازار بازی میکنی .‌نه اگه از سایت خودمون نسخه اصلی که گرفتی با خیال راحت بازی کن اپدیت های بازی هم که بیاد سریع قرارش میدیم براحتی میتونی دانلود کنی و روی قبلی با خیال راحت نصب کنی

     پاسخ

     • منصور

      جولای 15, 2020 در 1:50 ب.ظ

      ممنون

 174. امید رضا

  جولای 14, 2020 در 11:18 ق.ظ

  سلام چطوری میشه ماهی گیری کنی؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 14, 2020 در 12:45 ب.ظ

   سلام امید رضا عزیزم هنوز قابلیت ماهیگیری به بازی اضافه نشده باید تا اپدیت های بعدی صبر کنیم

   پاسخ

 175. امیر

  جولای 14, 2020 در 11:09 ق.ظ

  سلام . وقتی راهزن ها به کلبه من حمله کردن با کشتنشون یه نقشه گیرم امد رفتم به مکان نقشه نگهبان رو که کشتم ایتم افسار رو داد

  پاسخ

 176. امیرعلی

  جولای 9, 2020 در 11:40 ق.ظ

  سلام میخواستم ببینم اون زنه که امار دهکده هارو میده (کوراپرل)کجا رفته تو سالن نیستش

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 9, 2020 در 4:07 ب.ظ

   سلام امیر علی جونم درست میگی معمولا چند روزی میره و دوباره برمیگرده خودش

   پاسخ

   • امیرعلی

    جولای 11, 2020 در 10:36 ق.ظ

    درسته سه روز بود که نبود امروز نامه اومد که اومده ولی رفتم دوباره تو سالن نبود

    پاسخ

    • donyaapp

     جولای 11, 2020 در 11:10 ق.ظ

     حتما برمیگرده سالن دوباره میتونی با پرداخت نقره پایگاه پیدا کنی

     پاسخ

     • Mahdi.hb

      جولای 12, 2020 در 4:15 ب.ظ

      سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم که من مرحله اخر مأموریت گرفتن افسار هستم ولی نوشته پناهگاه راهزنان! از کجا میتونم پیدا کنم لطفا بهم بگید.

     • donyaapp

      جولای 13, 2020 در 6:49 ق.ظ

      سلام مهدی جان ممنون ازت . به پناهگاه راهزن ها توی ناحیه شمالی و برفی باید بری

 177. آریا

  جولای 8, 2020 در 11:53 ق.ظ

  لورن همونیه که میله خمیده میده؟
  تو رد دد ۲ میخوام یه حیوان لجندری رو برای بار دوم شکار کنم چیکار کنم؟

  پاسخ

 178. میلاد

  جولای 7, 2020 در 8:16 ب.ظ

  سلام من بازی از بازار دانلود کرد الان لولم ۶۵ هستش نمیتون ذخیره کنم بازیرو؟
  و اینکه گاری چطوری تکمیل کنیم؟ فقط طنابش مونده ممنونم از راهنمایی

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 8, 2020 در 5:55 ق.ظ

   سلام میلاد عزیزم نسخه بازار یمقداری دستکاری شده و برای ذخیره به بوت تلگرام وصل میشه در صورتی که نسخه اصلی باید به اکانت گوگل پلی وصل بشه . در هر صورت تلگرامتو پاک نکن با ف..ل..ت..ر..ش.کن وارد بازی بشو . وسایل گاری میتونی بری شهر Town از لورن Loren که کنار ساختمان کلانتری میشینه معامله کنی . میتونی از رویداد مردگان که هر سه روز روی نقشه ظاهر میشه که کرکس ها بالای سرش پرواز میکنن براحتی بدست بیاری

   پاسخ

 179. donyaapp

  جولای 7, 2020 در 7:23 ب.ظ

  سلام عزیزم نسخه مود در واقع نسخه هک شده بازی هاست که بازیهارو اسونتر میکنه مثل پول بینهایت – منابع بینهایت – الماس بینهایت و …

  پاسخ

 180. سعید

  جولای 7, 2020 در 4:50 ب.ظ

  اهان ممنون. من خودم یازده هزار و دویست تا نقره دارم ینی استفاده کنم؟! بعدا بدرد نمیخوره!!!!؟ توپ شاهدانه هست تو بازی تا قبل اپدیت ؟!

  پاسخ

 181. سعید

  جولای 7, 2020 در 9:45 ق.ظ

  با سلام ادمین عزیز. تازه چند روزی نیست ک مواد جدید شامل تخته چوب صنوبر و پوست و نیکل و سنگ تیله اضافه شده اونم به مقدار کم چجوری تونستی به سرعت کارخونه هاتو ارتقا بدی و لول ۵ کنی؟!؟ حداقل ۳ هفته فقط برای ارتقا زمان لازمه من تا الان تونستم کارگاه و چوب بری رو ارتقا بدم

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 7, 2020 در 2:20 ب.ظ

   سلام سعید جونم من ۲ سالی هست که بازی میکنم و گیمر سایت دنیا اپ هستم و خود سایت دنیا اپ برای اینکه بتونم پاسخگو باشم درباره بازی حدود ۵ هزار نقره خریداری کرده برای اکانت من و وقتی ارتقا میدم معطل زمان ساختشون نمیشن و سریع با پرداخت نقره ارتقا میدم ایتم ها همینطور مثلا کارگاه Foundry یک روز زمان ساختش هست ولی با ۵۹۷ نقره میتونی سریع ارتقاش بدی

   پاسخ

   • سعید

    جولای 7, 2020 در 4:48 ب.ظ

    اهان ممنون. من خودم یازده هزار و دویست تا نقره دارم ینی استفاده کنم؟! بعدا بدرد نمیخوره!!!!؟ توپ شاهدانه هست تو بازی تا قبل اپدیت ؟!

    پاسخ

 182. مهرداد

  جولای 7, 2020 در 9:13 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من لول ۷۰ هستم واس ارتقا دیگه باید کل کفپوشم رو بازالت کنم
  خسته شدم انقد کارگری کردم😄
  میشه لینک دانلود نسخه مود رو قرار بدین.
  باتشکر

  پاسخ

 183. کریم

  جولای 7, 2020 در 8:41 ق.ظ

  ای بابا من یک چیز میگم تو یک چیز میگی مگه ربات نیستی که متوجه حرف هام نمیشی میگم اگه بازی نه به گوگل و نه به تلگرام وصل نباشه سال ها بازی کنم از اول که نمیشه اگه میشه این بار درست جواب بده

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 7, 2020 در 2:03 ب.ظ

   سلام کریم جون من از اول هم بهت گفتم دوباره میگم اگه به اکانت گوگل پلی وصل باشی میتونی سالها بازی کنی در غیر اینصورت نمیتونی سالها بازی کنی

   پاسخ

 184. آریا

  جولای 7, 2020 در 2:50 ق.ظ

  منم راکستار عالیه خیلی خوبه شما وقتی مایکا رو کشتید برگردید همونجا برو سمتش هفت تیرش رو بردار،یه هفتیر مخصوص داره.
  راستی شما همه ی تفنگ ها رو دارید؟من به ی راهنمای تفنگ تیاز دارم.

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 7, 2020 در 6:58 ق.ظ

   سلام آریا جونم با اپدیت جدید میتونی همه کارگاه ها رو به سطع ۵ ارتقا بدی تمام اسلحه ها هم باز میشه بله برای منم بازن الانم Trench Gun ساختم عالیه اسیب پذیریش ۱۰۷۸ هستش

   پاسخ

  • آریا

   جولای 8, 2020 در 3:37 ق.ظ

   منظورم از تفتگ تو رد دد ۲ هست

   پاسخ

 185. آریا

  جولای 6, 2020 در 4:39 ب.ظ

  سلام
  شما رد دد ۲ بازی میکنید؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 6, 2020 در 6:13 ب.ظ

   سلام آریا عزیزم بله من خودم تمومش کردم

   پاسخ

 186. کریم

  جولای 5, 2020 در 8:12 ب.ظ

  سلام من یک ماه میشه بازی میکنم و به تلگرام وصل نکردم بعد چند ماه که خود به خود پاک. نمیشه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 6, 2020 در 9:38 ق.ظ

   سلام کریم عزیز بازی هایی که از بازار دانلود میکنید بخاطر اینکه دستکاری شدن به بوت تلگرام وصل میشن که البته امن نیست . ولی اگه موبایل و تلگرامتو پاک نکنی یا عوض نکنی مشکلی پیش نمیادش

   پاسخ

   • کریم

    جولای 6, 2020 در 2:58 ب.ظ

    یعنی اگه ده سال نه بازی رو پاک کنم و نه گوشی رو عوض کنم بدون اینکه به تلگرام وصل باشه از اپل نمیشه

    پاسخ

    • donyaapp

     جولای 6, 2020 در 6:12 ب.ظ

     کریم جونم برای اینکه اکانت بازییت که به بوت تلگرام وصله پاک نشه باید هم گوشی و مهمتر از اون هم اکانت تلگرامتو پاک نکنی دیگه مشکلی نیست . اگه بازی زیاد بازی نکردی بهتره نسخه اصلی دانلود کنی به اکانت گوگلت وصل بشی با خیال راحت بازی کنی

     پاسخ

     • کریم

      جولای 6, 2020 در 8:01 ب.ظ

      منظورم اینه که اگه به تلگرام وصل نکنم بازی رو و سال ها بازی کنم از اول که نمیشه

     • donyaapp

      جولای 7, 2020 در 6:15 ق.ظ

      سلام عزیزم اگه به ایدی گوگل پلیت وصل بشی نه مشکلی نیست سال ها میتونی بازی کنی

 187. مرتضی

  جولای 5, 2020 در 9:45 ق.ظ

  سلام داداش میگم من یه صندوق پیدا کردم بازی میگه خیلی سنگینه و نیاز به انتقال داری میتونی راهنمایی کنی ؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 5, 2020 در 3:12 ب.ظ

   سلام مرتضی جونم برای انتقال صندوق باید حتما گاری یا دلیجان تکمیل کنی بعدش میتونی داخلش قرار بدی ببری شهر تا برات باز کنن .

   پاسخ

 188. سعید

  جولای 4, 2020 در 9:58 ب.ظ

  با سلام خدمت ادمین عزیز کنجکاوم بدونم لول چندی؟ و با متریال جدید چنتا از کارخونه ها ی اصلی رو لول ۵ کردی؟! من ک شدیدا دنبال وینچستر م خیلی خفنه حاجی!! فقط توپ شاهدانه پیدا نمیکنم.

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 5, 2020 در 7:25 ق.ظ

   سلام سعید جونم من لول ۹۳ هستم نسخه اصلی بازی میکنم کارگاه ها مکس هستن منتظر اپدیت جدید هستم . اره سعید جون وینچستر عالیه مخصوص برای فاصله نزدیک ولی اسلحه مورد علاقم کلت رمینگتون هستش

   پاسخ

   • سعید

    جولای 5, 2020 در 8:54 ق.ظ

    ینی تموم ساختمونات سطح ۵ هستن؟! الان میتونی ویچستر بسازی؟ من لولم یکم پایینتره ۸۶ هستم

    پاسخ

 189. منصور

  جولای 4, 2020 در 2:59 ب.ظ

  مولی چیشد وقتی گفت برم پایگاه رفتم نبود با با کلانتر صحبت کردم دیگه تمام شد ادامش چی میشه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 5, 2020 در 7:28 ق.ظ

   سلام منصور جونم اگه مولی داخل پایگاهت نباشه دیگه ماموریت داستانیش تموم میشه . قراره بازی با هر اپدیت جدید یه خط داستانی جدید قرار بده

   پاسخ

 190. آریا

  جولای 4, 2020 در 6:53 ق.ظ

  سلام
  تو گلوگاه اسرار امیز بعد غارت عنایم دزدزه بون دا میگفت بزار هفته ای یه با بزنمت
  یعنی هرهفته بهم حمله میکنه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 4, 2020 در 7:29 ق.ظ

   سلام نه آریا عزیزم فقط اهالی شهر دور هم جمع شدن با هم صحبت میکنن مورد خاصی ندارن

   پاسخ

 191. عرشیا

  جولای 3, 2020 در 7:14 ب.ظ

  جواب پیام اولمو هم بدین و اینک بگید که وقتی راهزنان حمله کنن اگه ما نباشیم همه چیزو میبرم یا نه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 3, 2020 در 8:25 ب.ظ

   بله حتما عزیزم . راهزن ها حمله کردن بهتره اون تایم توی پایگاهت باشی وگرنه برگردی میبینی کلی دیوارها تله هاتو خراب کردن یمقداری از وسایلتو میدزدن نه همشونو

   پاسخ

 192. عرشیا

  جولای 3, 2020 در 4:10 ب.ظ

  سلام من رفتم گلوگاه اسرارآمیز وسایل رو برداشتم معنی اون حرف ها چیه معنی خاصی داره یا الکی است

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 3, 2020 در 8:22 ب.ظ

   سلام عرشیا جان نه نکته خاصی نداشتن فقط اهالی شهر دورر هم جمع شده بودن با هم صحبت میکردن

   پاسخ

 193. حمید

  جولای 3, 2020 در 11:29 ق.ظ

  چرا جواب نمی‌دین اون گلوگاه اسرارآمیز چیه

  پاسخ

 194. حمید

  جولای 2, 2020 در 10:10 ب.ظ

  اون گلوگاه اسرارآمیز چیه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 3, 2020 در 11:38 ق.ظ

   سلام حمید جون منظورش توی آپدیت جدید همون مکانی هستش که همه اهالی جمع هستن و یک صندوق پر از ایتم داخلش هستش

   پاسخ

 195. فاضلی

  جولای 2, 2020 در 2:10 ب.ظ

  چتور میتوانم در بازی سکه دریافت کنم

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 3, 2020 در 6:53 ق.ظ

   سلام فاضلی عزیزم اگه نسخه اصلی بازی میکنی میتونی با تکمیل ماموریت ها که روی تابلو اعلاناتت در پایگاه قرار میگیره بدستشون بیاری . توی نسخه مود هم که بینهایت هستش

   پاسخ

 196. منصور

  جولای 2, 2020 در 12:47 ب.ظ

  میخواستم بدونم که معنی اون گلوگاه اسرارآمیز چیه

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 3, 2020 در 11:50 ق.ظ

   سلام عزیزم منظورش توی آپدیت جدید همون مکانی هستش که همه اهالی جمع هستن و یک صندوق پر از ایتم داخلش هستش

   پاسخ

 197. آیدین

  جولای 2, 2020 در 11:52 ق.ظ

  سلام من لولم ۹۹ است اون موقع میمردمهمه چیت حدف میشد و حدود ۳ماه بازی نکردم چون دیگه همچیش تکراری شده بود ولی الان که گاری باز شده من ماموریت اخر نوریس گیر کردم کمپ دزد استچ کجاست که تموم بشه ماموریتش همه جا رفتم ولی پیداش نکردم؟

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 3, 2020 در 7:01 ق.ظ

   سلام آیدین عزیزم چقدرم لولت بالا بوده خوبه دوباره برگشتی بازی هر سری اپدیت جدید میده برای اینکه بازی تکراری نشه موارد یا ماموریت هایی اضافه میکنه .
   کمپ هم منظورش کمپ راهزن ها که توی ناحیه شمالی برفی هستش باید بری اونجا

   پاسخ

 198. ابول

  ژوئن 30, 2020 در 5:26 ب.ظ

  سلام اون بالا که ۷ تصویر از پایگاه فرستادی مال بازی رو چرا دیوار و کفپوش فقط چوب میخواهد مال من گیاه و چوب میخواهد

  پاسخ

  • donyaapp

   جولای 1, 2020 در 6:45 ق.ظ

   سلام عزیزم هر سطح آپدیت دیوارها و کفپوش ها آیتم های متفاوتی میخواد هر آپدیت که میکنی آیتم های بعدیش فرق میکنن

   پاسخ

 199. سینا

  ژوئن 30, 2020 در 1:42 ب.ظ

  درخت صنوبر کجایه

  پاسخ

  • donyaapp

   ژوئن 30, 2020 در 2:31 ب.ظ

   سلام سینا جان درخت صنوبر میتونی توی جنگل پایین رودخونه Ash Grove پیدا کنی یا با تاجرها معاملشون کنی

   پاسخ